Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 42 από 42

Θέμα: Arai RX-7 Corsair... Τιμές Ιαπωνίας

  1. #31
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450

    Cool

    Ego pantos paidia to kranaki auto to exo edo kai 6 mines se kokkino kai exei poli perla mesa kai gamaei....

    Exo akousei kai to theiko otan perimena se fanari apo diplano autokinito pou eixe pitsirika mesa "Mama Mama autos exei ena Pokemon sto kefali tou!"

  2. #32
    The most Bin's WINS !!! Το avatar του/της lkol
    Εγγραφή
    15/11/2004
    Μηνύματα
    136
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    Ego pantos paidia to kranaki auto to exo edo kai 6 mines se kokkino kai exei poli perla mesa kai gamaei....

    Exo akousei kai to theiko otan perimena se fanari apo diplano autokinito pou eixe pitsirika mesa "Mama Mama autos exei ena Pokemon sto kefali tou!"

    :a029:


    ...έγραψε ο πιτσιρικάς!

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από schumacher_
    Τους έστειλες email ή απλά ανακοίνωση στο site είναι αυτή? Γιατί στέλνουν κανονικότατα και στην Ελλάδα...

    Ακριβώς για να με διαψεύσει κάποιος το έγραψα (ναι αυτά λέει το site).

  4. #34
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
    Ακριβώς για να με διαψεύσει κάποιος το έγραψα (ναι αυτά λέει το site).
    Βασικά δεν ξέρω αν έχεις περιηγηθεί σε όλο το site... Όπου και αν έχεις δει αυτό που λες (EDIT: τώρα το είδα ότι είναι κάτω-κάτω), υπάρχει και αυτή η σελίδα όπου μέσα στις free shipping περιοχές περιλαμβάνεται η Ευρώπη και φυσικά και η Ελλάδα...

    Συν το γεγονός ότι αρκετοί έχουν αγοράσει από εκεί... δε νομίζω να έχεις πρόβλημα!


  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2006
    Μηνύματα
    118
    έστειλα email στον bajaron περί κόστους ενός Arai RX-7RR4 PEDROSA και μου λέει 599usd. δηλαδή περίπου 599x1.2= 720 euro? μα καλά αυτό το ίδιο δεν έχει από jhelmet 450€? τι τιμή ήταν αυτή που μου έδωσε ο bajaron γιατί τρελάθηκα
    GSXR 600 K6

  6. #36
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2006
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από firefox
    έστειλα email στον bajaron περί κόστους ενός Arai RX-7RR4 PEDROSA και μου λέει 599usd. δηλαδή περίπου 599x1.2= 720 euro? μα καλά αυτό το ίδιο δεν έχει από jhelmet 450€? τι τιμή ήταν αυτή που μου έδωσε ο bajaron γιατί τρελάθηκα
    Τα 599 USD ειναι περιπου 472?!

  7. #37
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από firefox
    έστειλα email στον bajaron περί κόστους ενός Arai RX-7RR4 PEDROSA και μου λέει 599usd. δηλαδή περίπου 599x1.2= 720 euro? μα καλά αυτό το ίδιο δεν έχει από jhelmet 450€? τι τιμή ήταν αυτή που μου έδωσε ο bajaron γιατί τρελάθηκα
    Η αλήθεια είναι ότι μπουρδουκλώθηκες λίγο... 1 usd = 0.786758 ?... Εσύ έβαλες την αντίθετη ισοτιμία...

    www.xe.com για live ισοτιμίες


  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2006
    Μηνύματα
    118
    oopsss έχετε δίκιο ευχάριστο!
    GSXR 600 K6

  9. #39
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.652
    Αρχικά δημιουργήθηκε από schumacher_
    ...μέσα στις free shipping περιοχές περιλαμβάνεται η Ευρώπη και φυσικά και η Ελλάδα...

    έστειλα μαιλ στον Ιαπωνα και μου απάντησε σήμερα.
    Κατα τα λεγόμενα του,στέλνουν κανονικά στην Ελλάδα και περιοδος αποστολής περι την μια εβδομαδα (πάνω κάτω).



    ...αρκετοί έχουν αγοράσει από εκεί...

    υπάρχει κάποιος εδώ,που να έχει όντως αγοράσει απο το συγκεκριμένο?
    να μας πει μια γνώμη για την αξιοπιστία τους...

  10. #40
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2006
    Μηνύματα
    1
    Βασικα θα ενδιαφερομουν και εγω να αγορασω κρανος απο το j-helmet, αλλα θα ηθελα πρωτα καποιος ο οποιος ειχε προηγουμενη εμπειρια με το site να μου πει δυο πραγματακια για την αξιοπιστια τους και αν εχει πληρωσει τελωνεια και αλλους εξωτικους φορους.

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lmnt
    Βασικα θα ενδιαφερομουν και εγω να αγορασω κρανος απο το j-helmet, αλλα θα ηθελα πρωτα καποιος ο οποιος ειχε προηγουμενη εμπειρια με το site να μου πει δυο πραγματακια για την αξιοπιστια τους και αν εχει πληρωσει τελωνεια και αλλους εξωτικους φορους.
    Αγόρασα πρόσφατα απο εκεί, ο τύπος ειναι πολυ εξυπηρετικός, το κράνος μου ήρθε σε 5 μέρες με speedex στο σπίτι. Στην τιμή που λεει στο site συμπεριλαμβάνονται τα μεταφορίκά. Κανενα τελωνείο, γραφει στο κουτί οτι ειναι gift και αξία 50 ευρώ. Απλα να εισαι σίγουρος γιατι εγω την έκανα την πατάτα και τώρα του το γυρίζω πίσω για να μου στείλει άλλο νούμερο.

  12. #42
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Guys, fainete oti den mathate apo alla thread kai pame ksana mana ta idia :ZZZ:

    Gnomi mou einai oti kalo tha itan na stamatagate tin sizitisi peri j-helmet kai teloneia. yparxoun kai pm.

    tha doso oti plirofories thelete otan giriso apo singapore giati eimai edo tora gia douleia.

    chears

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF