Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Επιλογή παπιού

  1. #1

    Wink Επιλογή παπιού

    Γεια χαρά. Ενδιαφερομαι να αγοράσω ένα παπί για μετακινήσεις εντος πόλης και μικρές διαδρομές. Τα χρήματα που μπορώ να δώσω είναι μέχρι 1500 Euro. Είμαι ανάμεσα
    στο Activ 125 SR της Kymco και το Modenas Kriss 100 αλλά θα ήθελα να ακούσω και άλλες προτάσεις καθώς και την γνώμη σας για αυτά τα δύο και ποιο θεωρήτε καλυτερο.

  2. #2
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Εχω ενα modenas kriss 115 εδω και 3 χρονια. Μεχρι στιγμης ειναι πολυ αξιόπιστο.Εχω κανει 10.000+ χλμ και δε μου εχει εμφανισει κανενα προβλημα! Πιστευω οτι ειναι ιδανικο παπι. Αν ειχα να ξαναδιαλεξω παπι παλι το ιδιο θα επαιρνα! Το "κακο" για σενα ειναι οτι εχει πανω απο 1.500 ?... Αν μπορεσεις να καλυψεις τη διαφορα παρτο!
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  3. #3
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    clopyright by myself

    Υπάρχουν αρκετά threads μέσα στα μοντέλα που αφορούν παπιά με πιο πρόσφατη συζήτηση τα θεματάκια που έχουν ορισμένοι με το innova μέσα στην οποία αναφέρονται και άλλες μάρκες...

    ψάξε λίγο στο forum (ίσως και μέσω της εύρεσης) και θα βρεις αρκετές πληροφορίες

    πολλοί από εδώ έχουν παπί ως δεύτερο μηχανάκι και θα βρεθεί κάποιος να σου απαντήσει...


    βέβαια η ερώτησή σου ήταν λίγο γενική....

    δες και τα kristar πάντως....


    φιλικά...


    για αρχή κοίτα
    εδώ

    κι εδώ

    και εδώ φυσικά

    μη ξεχάσεις και αυτό

    και αυτό

    ΤΣΕ αυτό

    και τέλος αυτό

    ε, τα υπόλοιπα βρες τα μόνος σου....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF