Πάντως χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχουν πολλές προτάσεις και απόψεις. (Ελπίζω να βρω χρόνο αργότερα και να τα διαβάσω με την ησυχία μου). Πάντως σαν μια πρόχειρη θέση (επειδή διαγωνίως διάβασα μερικές αρκετά ενδιαφέρουσες θέσεις), πιστεύω ότι σε πρώτη φάση δεν πρέπει να χαθούμε στο σύμπαν των τεραστίων εγχειρημάτων - δεν ξέρω αν είμαστε σε θέση να οργανώσουμε σωστά κάτι τέτοιο. Αυτό που μπορούμε πάντως να κάνουμε και να το κάνουμε σωστά, είναι ένας διαγωνισμός φωτογραφίας.

Διαγωνισμός φωτογραφίας λοιπόν... Όσον αφορά διεθνή διαγωνισμό "Ανθρωπος και Μοτοσυκλέτα", σας ευχαριστώ για την ενημέρωση, ειλικρινά δεν το γνώριζα ότι γινόταν τώρα. Αυτό που είχα σκεφτεί εγώ ήταν να κάναμε ένα event σαν site, για χάρη της παρέας του φόρουμ και των ετών που είμαστε στον αέρα.
Έτσι και αλλιώς, ότι κάνουμε δεν θα γίνει άμεσα - άμεσα, πρέπει πρώτα να κλείσω δωροθέτες, χορηγούς, αίθουσα τελετης κ.α. αν θέλουμε να γίνει σωστά.



Να δούμε πιο αναλυτικά τις κατηγορίες? Τί λέτε? Κάτι που να έχει αισθητική, προτάσεις και λίγο φόρουμ!