Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 104 από 104

Θέμα: Gsxr 1000 K6 Black...sorry ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΣΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

  1. #91
    lypamai pou den ta diavasa olla den prolavaina.
    kapou diavasa gia ta plaisia kai ta kila!!!!!
    ena plaisio den paizei na zigizei panw apo 16kg (sinithos 8 me 12 einai)
    ayto symvainei edw kai xronia.nomizete oti einai toso malakes pou gia ena dyo kila tha riskaroun to kopsimo??to thema malon einai sxediastiko.
    dystixos kserw k5 pou kopikan ,
    malista 2.
    sto GIXXER.com den paradexontai - exoun dei (?) to gegonos ayto.
    kai milame gia ena forum TERASTIO sto opoio kaneis den egrapse kati arnitiko gia to plaisio tou k5-6.
    (ektos apo emena kai ton NKTR)
    ????????
    o eytixis katoxos enos K6 1000.
    akouw protaseis
    o fylos mou den blepei na vgazei akri me to plaisio kai as min epese kai as einai entos egiiseis
    KAFROS
    www.myspace.com/maronsrad

  2. #92
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
    lypamai pou den ta diavasa olla den prolavaina.
    kapou diavasa gia ta plaisia kai ta kila!!!!!
    ena plaisio den paizei na zigizei panw apo 16kg (sinithos 8 me 12 einai)
    ayto symvainei edw kai xronia.nomizete oti einai toso malakes pou gia ena dyo kila tha riskaroun to kopsimo??to thema malon einai sxediastiko.
    dystixos kserw k5 pou kopikan ,
    malista 2.
    sto GIXXER.com den paradexontai - exoun dei (?) to gegonos ayto.
    kai milame gia ena forum TERASTIO sto opoio kaneis den egrapse kati arnitiko gia to plaisio tou k5-6.
    (ektos apo emena kai ton NKTR)
    ????????
    o eytixis katoxos enos K6 1000.
    akouw protaseis
    o fylos mou den blepei na vgazei akri me to plaisio kai as min epese kai as einai entos egiiseis
    γιατί πήραμε απάντηση από τον κατασκευαστή (που διαβάζουν το forumτων goxxer), σε ερώτηση να πάρουν θέση με το θέμα των κομμένων πλαισίων ?
    Mαύρα μεσάνυχτα οι τύποι και οι gixxerακηδες....:ZZZ: όπως είπες και εσύ, λένε όλα μια χαρά και το καλύτερο είναι ότι έχουν ένα απίστευτο στυλ ειρωνίας αμφισβήτησης και κυνισμού.
    τεσπα να παν να συγκοληθούν...χέστηκα και πολύ ασχολήθηκα.

    Στην ουσία τώρα γι αυτούς που έχουν πρόβλημα και ενδιαφέρονται.
    Πες του φίλου σου να επικοινωνήσει με τον albatros (στείλε του πμ) θα σου στείλω και το email του και το τηλ. του, του έχω μιλήσει και έχει κινηθεί δικαστικώς, να συννενοηθούν για τη διαδικασία που θα ακολουθήσει. Έχει προβεί σε πραγματογνωμοσύνη στο ΤΕΕ και το πόρισμα ήταν καταπέλτης και 100% θα δικαιωθεί. Εγώ προσωπικά το βλέπω για συμβιβασμό από την αντιπροσωπεία. ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ. Καλύτερα δύο υποθέσεις στο ακροατήριο

    albatros κομμένο πλαίσιο

  3. #93
    Όσο ικανοποίηση και να μου δίνει οτι εγώ τα έλεγα όπως και πολλοί άλλοι... Λυπάμαι πολύ για τους κατόχους ειλικρινά...



    Μακάρι να βρούν άκρη αλλά δύσκολο και αν βρούν μπορεί να κρατήσει πολλούς μήνες!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  4. #94
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    Έχει προβεί σε πραγματογνωμοσύνη στο ΤΕΕ και το πόρισμα ήταν καταπέλτης και 100% θα δικαιωθεί. [/URL]
    Αυτό είναι το σημαντικότερο που έχει ειπωθεί από τότε που άρχισε αυτή η ιστορία! Πολύ χαίρομαι!

  5. #95
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    ένα ακόμα....
    πόσα άλλα θέλει ο κατασκευαστής για ανάκληση ?
    πάρτε και το video

    video Gsxr 750 Κ6 κομμένο πλαίσιο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	gsxr 750 k6.jpg 
Προβολές:	338 
Μέγεθος:	85,3 KB 
ID:	95815

  6. #96
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Να υποθέσω Ιταλικό το συμβάν?

    Πάντως είναι γελοίοι που αφήνουν αυτό το πράμα και γελοιοποιεί το όνομα της εταιρείας! Για πόσες περιπτώσεις μιλάμε παγκοσμίως? 100? 300? Και πολλές λέω αλλά και 300 να είναι πόσο είναι το κόστος να τα αντικαταστήσουν? 2000-2500? πουλάνε λιανική το κάθε πλαίσιο. Πόσο κοστίζει στο εργοστάσιο? 1000?? Είναι κόστος σοβαρό να τα αντικαταστήσουν? Ούτε το 1/10 της διαφήμισης που δίνουν κάθε φορά στα GP στο Eurosport, "own the racetrack" ή τι άλλες παπαριές λένε..... Τουλάχιστον να μην υπάρχει ο φόβος ότι αν σου τύχει θα πάνε στον κουβά τα 15000? που έδωσες...... Κοντόφθαλμοι καραγκιόζηδες........

  7. #97
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Να υποθέσω Ιταλικό το συμβάν?

    Πάντως είναι γελοίοι που αφήνουν αυτό το πράμα και γελοιοποιεί το όνομα της εταιρείας! Για πόσες περιπτώσεις μιλάμε παγκοσμίως? 100? 300? Και πολλές λέω αλλά και 300 να είναι πόσο είναι το κόστος να τα αντικαταστήσουν? 2000-2500? πουλάνε λιανική το κάθε πλαίσιο. Πόσο κοστίζει στο εργοστάσιο? 1000?? Είναι κόστος σοβαρό να τα αντικαταστήσουν? Ούτε το 1/10 της διαφήμισης που δίνουν κάθε φορά στα GP στο Eurosport, "own the racetrack" ή τι άλλες παπαριές λένε..... Τουλάχιστον να μην υπάρχει ο φόβος ότι αν σου τύχει θα πάνε στον κουβά τα 15000? που έδωσες...... Κοντόφθαλμοι καραγκιόζηδες........
    μάλλον Ιταλικό είναι. Και εγώ στα ψαχτά το βρήκα..έχεις 100% δίκιο
    Καλά εμάς δεν μας υπολογίζουν, το όνομα της εταιρείας δεν του νοιάζει ?
    θα μας υπολογίσουν βέβαια όταν δεν θα έχουν πωλήσεις αλλά κυρίως όταν τη φάνε από πελάτη που θα τους τσακίσει δικαστικά και χρηματικά.

    *δεν κάνετε log in στο GIXXERcom να τους κράξουμε μπας και γίνει τίποτις ?
    από email gsxarakia από το φόρουμ τους μου έγραψε ότι να γράψουμε όλοι ότι δεν μας αρέσει η στάση της εταιρείας στο όλο θέμα, γιατί διαβάζονται από το τμήμα πελατειακής υποστήριξης και τα λαμβάνουν σοβαρά υπόψιν.
    Τώρα ένας - δύο - τρείς max που είμαστε και τους κράζουμε μέσα στους 50000 που έχει το φόρουμ μας συνδέουν με τους πιγκουίνους στη Γροιλανδία....που ξέρουν από Gsxr άλλωστε. ...το ξέρατε ?


    GIXXER FORUM KANTE LOG IN ΕΔΩ


  8. #98
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    μάλλον Ιταλικό είναι. Και εγώ στα ψαχτά το βρήκα..έχεις 100% δίκιο
    Καλά εμάς δεν μας υπολογίζουν, το όνομα της εταιρείας δεν του νοιάζει ?
    θα μας υπολογίσουν βέβαια όταν δεν θα έχουν πωλήσεις αλλά κυρίως όταν τη φάνε από πελάτη που θα τους τσακίσει δικαστικά και χρηματικά.
    Βασικά μου φαίνεται τόσο μα τόσο απίστευτο να μην το βλέπουν ότι είναι γελοία και κοντόφθαλμη η πολιτική τους που πίστευα ότι όσοι το κυνηγάνε δικαστικά ή αλλιώς, κάνουν κάποιο συμβιβασμό με την εταιρεία, αποζημιώνονται καλά αλλά με τον όρο να μην ξαναμιλήσουν για το θέμα. Τώρα που έτυχε σε φιλικά πρόσωπα και έμαθα ότι αυτό ΔΕΝ παίζει έχω μείνει μαλάκας...! Μου φαίνεται απίστευτο!

    Πριν λίγες μέρες η Microsoft που όλοι κατηγορούμε, ουσιαστικά παραδέχτηκε ότι η νέα παιχνιδοκονσόλα της έχει πρόβλημα πέρα από το αναμενόμενο failure rate. Κανά χρόνο τώρα έπαιζαν φήμες για το θέμα, και αν και οι κονσόλες πάντα αντικαθίστανται, ωστόσο τώρα ανακοίνωσε ότι επεκτείνει την εγγύηση κατά 3 χρόνια και επίσης θα επιστρέψει τα λεφτά σε όσους έτυχε και τους χάλασε η κονσόλα εκτός εγγύηςη και πλήρωσαν για να την φτιάξουν! ΑΥΤΗ είναι σοβαρή αντιμετώπιση από εταιρεία και όχι από κοντόφθαλμους καραγκιόζηδες!!!

    Πάντως ήδη μια πώληση την έχασαν. Το επόμενο μου μηχανάκι του χρόνου θέλω να είναι ένα χιλιάρι SS. Δεν ξέρω ποιό θα είναι (μάλλον το R1) αλλά σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν θα είναι Κ7 'ή Κ8. Δε πα να έχει και 200 άλογα και επιλογές χάρτη και άλλες μαλακίες......... Δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

    Ζώα!

  9. #99
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Man Claims Motorcycle Broke In Half

    POSTED: 5:29 pm EDT June 2, 2006
    UPDATED: 6:27 pm EDT June 2, 2006

    ATLANTA -- Nick Jerard claims his motorcycle broke in half while he was riding it – sending him to intensive care. He also says that several other riders report similar ordeals – but the manufacturer won’t do anything about it. Channel 2 found a number of complaints on the internet about frames on that 2005 model Suzuki breaking in half under seemingly normal conditions.

    Suzuki officials did not return our calls.

    Jerard, who bought the model during its first year of production, says his snapped while he drove it at about 25 miles per hour.

    It takes two people to wrestle what remains of his prized motorcycle out of the garage.

    This time last year, the 21-year-old and his dad bought a Suzuki GSXR 1000 – touted then as the fastest production bike on the road.

    The aluminum alloy frames made it light, and the Jerard’s say, more susceptible to frame problems.

    Two months into ownership – Nick landed in intensive care.

    “I was moving my brother’s stuff, I pulled out of the driveway, it fell apart on me from there,” Nick says.

    Less than 100 yards from his house, you can see the trenches carved, Nick says by the muffler after the frame below him snapped in two, and sent him flying.

    After several weeks of recovery, and $7,000 in medical bills, Nick says he and his dad started inspecting the bike. They spotted a hole drilled into the frame for his horn.

    When they tried to get the bike repaired, they say initially, Suzuki seemed cooperative. Jerard says after he raised that question, Suzuki officials refused to repair his bike.

    Copyright 2007 by WSBTV.com. All rights reserved.

    πάρτε και το ηχητικό video από δελτίο ειδήσεων


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	9314834_240x180.jpg 
Προβολές:	262 
Μέγεθος:	12,8 KB 
ID:	95940

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alfa156
    Εγγραφή
    06/06/2004
    Μηνύματα
    180
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Βασικά μου φαίνεται τόσο μα τόσο απίστευτο να μην το βλέπουν ότι είναι γελοία και κοντόφθαλμη η πολιτική τους που πίστευα ότι όσοι το κυνηγάνε δικαστικά ή αλλιώς, κάνουν κάποιο συμβιβασμό με την εταιρεία, αποζημιώνονται καλά αλλά με τον όρο να μην ξαναμιλήσουν για το θέμα. Τώρα που έτυχε σε φιλικά πρόσωπα και έμαθα ότι αυτό ΔΕΝ παίζει έχω μείνει μαλάκας...! Μου φαίνεται απίστευτο!

    Πριν λίγες μέρες η Microsoft που όλοι κατηγορούμε, ουσιαστικά παραδέχτηκε ότι η νέα παιχνιδοκονσόλα της έχει πρόβλημα πέρα από το αναμενόμενο failure rate. Κανά χρόνο τώρα έπαιζαν φήμες για το θέμα, και αν και οι κονσόλες πάντα αντικαθίστανται, ωστόσο τώρα ανακοίνωσε ότι επεκτείνει την εγγύηση κατά 3 χρόνια και επίσης θα επιστρέψει τα λεφτά σε όσους έτυχε και τους χάλασε η κονσόλα εκτός εγγύηςη και πλήρωσαν για να την φτιάξουν! ΑΥΤΗ είναι σοβαρή αντιμετώπιση από εταιρεία και όχι από κοντόφθαλμους καραγκιόζηδες!!!

    Πάντως ήδη μια πώληση την έχασαν. Το επόμενο μου μηχανάκι του χρόνου θέλω να είναι ένα χιλιάρι SS. Δεν ξέρω ποιό θα είναι (μάλλον το R1) αλλά σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν θα είναι Κ7 'ή Κ8. Δε πα να έχει και 200 άλογα και επιλογές χάρτη και άλλες μαλακίες......... Δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

    Ζώα!
    ε αντε να παρεις κανα σοβαρο μηχανακι ....
    με τα βρωμοσουζουκια!!!
    οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται

  11. #101
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
    ε αντε να παρεις κανα σοβαρο μηχανακι ....
    με τα βρωμοσουζουκια!!!
    Ναι, εγκάθετος είμαι, έχεις δίκιο...........

  12. #102
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    δεν σπάει, δεν χαλάει, τι τ΄αλλάζεις ?
    Δεν έχουμε πεί: Λειτουργεί ? Ε, αφού λειτουργεί μην το αλλάζεις το γαμήδι...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	frame.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	91,7 KB 
ID:	95949

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alfa156
    Εγγραφή
    06/06/2004
    Μηνύματα
    180
    kala ρε ακομα ασχοληστε με σουτζουκια???
    οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται

  14. #104
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
    kala ρε ακομα ασχοληστε με σουτζουκια???
    και με τι να ασχολούμαστε τρελό αγόρι, με σασμάν ?
    ωχ αμάν, ωχ αμάν κοπανάει το σασμάν....:rotflmao:

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF