Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: Γεια σας παιδιά! - Αγόρασα το 250

  1. #1

    Gia Sas Paidia

    GIA SAS PAIDIA...KAI GW TO KALOKAIRI AGORASA TO CBF
    AKOUSA KATI GIA NA ANAKLISEIS KAI ME PROBLIMATISE AUTO..EGV DEN EXW KANENA PROBLIMA ME TO CBF , OI TAXYTITES MPAINOYN APISTEYTA GLYKA KAI I NEKRA MPAINEI POLI KALA...TO MONADIKO PROVLIMA POU EXW AN EINAI PROVLIMA TELOS PANTWN EINAI OTI ZESTENETE LIGO DISKOLA...DILADI THELEI KANENA 5 LEPTO RELANTI PRIN KSEKINISW GIA NA MIN MOU SVISEI..META APO KANENA TETARTO TO RELANTI EINAI MIA XARA STIS 1500 STROFES..PISTEVW PWS DEN EINAI PROVLIMA AUTO AN SKEFTEITAI OTI EINAI AEROPSIKTOS KINITHRAS 250 KIVIKWN

  2. #2
    Καλώς ήρθες στην παρέα !


  3. #3
    Ρακό - μέλος Το avatar του/της villy
    Εγγραφή
    30/04/2006
    Μηνύματα
    291
    Καλώς ήρθες!

    Τυχερός είσαι με τις ταχύτητες. Οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με αυτές. Όσον αφορά το ρελαντί εμένα μου το κρατάει στις 1000 στροφές έχοντας ανοίξει τον αέρα λιγότερο από 1 λεπτό. Τον κλείνω, φεύγω και σε λίγο φτάνει τις 1500 σταθερά!
    Παίζουμε?

    Θέλω...
    Θέλω κι άλλες...
    Θέλω κι άλλες διακοπές...
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη............
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη το καλοκαίριιιιιιιιιιιι......

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Καλώς ήρθες φιλαράκι
    Κατ'αρχήν αν μπορείς γράφε ελληνικά και όχι κεφαλαία
    5 λεπτά ζέσταμα με τσοκ ή χωρίς για να μη σου σβήσει

  5. #5
    5 λεπτά χωρίς τσοκ...α και κατι αλλο! οταν το αγόρασα ο συμπλέκτης ήταν παρα πολύ ψηλά.το πήγα δυο τρεις φορές στο συνεργείο να τον κατεβάσουνε και δεν εκαναν τίποτα!..τον κατέβασα μόνος μου γιατι μάλλον με δούλευαν για να ειναι πιο ευελικτος γιατι σε κινηση δεν μπορούσα να χωθώ εύκολα..ο μασπιές του συμπλέκτη έχει κενό αρκετό τώρα..αλλα και πάλι δεν είμαι ευχαριστημένος γιατι δεν είναι τοσο ευέλικτος!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DISEASER82
    5 λεπτά χωρίς τσοκ...α και κατι αλλο! οταν το αγόρασα ο συμπλέκτης ήταν παρα πολύ ψηλά.το πήγα δυο τρεις φορές στο συνεργείο να τον κατεβάσουνε και δεν εκαναν τίποτα!..τον κατέβασα μόνος μου γιατι μάλλον με δούλευαν για να ειναι πιο ευελικτος γιατι σε κινηση δεν μπορούσα να χωθώ εύκολα..ο μασπιές του συμπλέκτη έχει κενό αρκετό τώρα..αλλα και πάλι δεν είμαι ευχαριστημένος γιατι δεν είναι τοσο ευέλικτος!
    Δοκίμασε μισό - ένα λεπτό με το τσοκ, εγώ το κλείνω όταν πλησιάζει 4000 στροφές (δεν ξέρω αν κάνω καλά)
    Τον συμπλέκτη πρέπει να δοκιμάσω να τον ρυθμίσω και εγώ, είναι όντως πάρα πολύ ψηλά

  7. #7
    Θα το δοκιμάσω αυτό που είπες με το τσοκ και θα σου πώ....φαντάζομαι με τα κρύα δύσκολα θα παίρνει μπροστά..πάλι καλα που εχω μια κατηφορίτσα εδώ! θα μου χρειαστεί για να το βάζω μπροστα αν δεν παίρνει με μίζα!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DISEASER82
    Θα το δοκιμάσω αυτό που είπες με το τσοκ και θα σου πώ....φαντάζομαι με τα κρύα δύσκολα θα παίρνει μπροστά..πάλι καλα που εχω μια κατηφορίτσα εδώ! θα μου χρειαστεί για να το βάζω μπροστα αν δεν παίρνει με μίζα!

    αν δεν παίρνει με τη μίζα να το πας στο συνεργείο
    εγώ το πήρα Ιανουάριο και ποτέ δεν είχα πρόβλημα να πάρει

  9. #9
    σε κανα 2ημηνο Θα δείξει...
    Πάντως πιστεύω οτι έχει καλές επιδόσεις για 250.ειναι χαμηλόστροφο και αρπάζει εύκολα το γκάζι..το έχεις τελικιάσει καθόλου? εγώ στην αττική οδο και στην εθνική που το έβγαλα έπιασα 145. στην μαλακάσα οπως ερχομουν για αθήνα έδειξε το κοντερ για κανένα λεπτό λίγο πιο πάνω απο τα 150 με μικρή κλίση κατηφόρας...βασικά αν έχει λίγο αέρα και ο δρόμος είναι ίσιος μεσα στην πόλη σε ανοιχτο δρόμο παίζω στα 120 με 130..παραπάνω δυσκολευεται να πάει

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    E όχι και καλές επιδόσεις για 250 με 20 ίππους
    Είναι βέβαια άνετο για πόλη (μονοκύλινδρο γαρ)
    Όσο για την τελική, τόσα λένε και άλλοι αλλά εγώ είμαι δικάβαλος μόνος μου και δε μετράω
    @bartlal : spam στα africa εσύ - ελπίζω να το φάει το μήνυμα ο johnpan

  11. #11
    τα άλογα ακούγονται λίγα ..στο τιμόνι όμως φαίνονται ευχάριστα..έχει πολυ ωραίες ροπές για 250αρι. μην το συγκρίνεις με 250αρια τύπου cbr. αυτά ανήκουν σε άλλη κατηγορία και δεν έχουν τις ανέσεις που έχει το cbf μέσα στην πόλη και στη δουλειά..όσο για ταξίδια άνετα πηγαίνεις μέχρι λαμία..εδω κάτι cbrakia 125 πηγαίνουν μεσολογγι!!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Καλά δεν είπα ότι δε βγαίνει βόλτα το μηχανάκι
    Έχουμε πάει αρκετές
    απλά υπάρχουν άλλα 250άρια με περισσότερα άλογα

  13. #13
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    Δοκίμασε μισό - ένα λεπτό με το τσοκ, εγώ το κλείνω όταν πλησιάζει 4000 στροφές (δεν ξέρω αν κάνω καλά)
    Τον συμπλέκτη πρέπει να δοκιμάσω να τον ρυθμίσω και εγώ, είναι όντως πάρα πολύ ψηλά
    Πολύ σωστά για το τσοκ.

    Ο συμπλέκτης του είναι πολύ σπαστικός εκεί ψηλά και θέλει λίγο κατέβασμα. Λίγο όμως για να απομονώνει σωστά.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  14. #14
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Καλώς όρισες!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  15. #15
    εγω Τον συμπλέχτη τον εχω κατεβασει αρκετά.ειναι καλύτερος τώρα αλλα και πάλι δεν είναι τοσο ελαστικός οσο θα πρεπε και φοβάμαι μην τρωω και τον δίσκο ετσι..δεν ξέρω τι παίζει ρε γαμωτο..

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF