Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Προσέξατε...

  1. #1
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335

    Προσέξατε...

    ... οτι τωρα που ανεβηκανε τα προστιμα για κρανος μου φορεσανε ολοι τα safebet και διαφορα αλλα ανοιγομενα ή μονιμως ανοιχτα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΝΟΥΝ!?! (νταξ' εχω δει και κανα δυο φουλφεϊς) Τι νοημα εχει αυτο ρε παιδια; Για τα ματια των στρουμφ και μονο; Δεν καταλαβαινουν οτι ειναι σα να μη φορανε;
    Στην ουσια ειναι σα να μη φορας κρανος αλλα να εχεις και ολες τις "ενοχλησεις": ζεστη, χαλαει το μαλλι και αλλα...
    Silence in the studio!

  2. #2
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Δυστυχως δεν εχουν σημασια αυτες οι ενοχλησεις, αλλα το τι θα γινει αν εμπλακουν σε ατυχημα..
    Με ανοικτο ανοιγομενο κρανος, αγνωστων προδιαγραφων το οποιο δεν θα ειναι δεμενο στο κουφιο το κεφαλι τους..
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  3. #3

    Re: Προσέξατε...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
    ... οτι τωρα που ανεβηκανε τα προστιμα για κρανος μου φορεσανε ολοι τα safebet και διαφορα αλλα ανοιγομενα ή μονιμως ανοιχτα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΝΟΥΝ!?! (νταξ' εχω δει και κανα δυο φουλφεϊς) Τι νοημα εχει αυτο ρε παιδια; Για τα ματια των στρουμφ και μονο; Δεν καταλαβαινουν οτι ειναι σα να μη φορανε;
    Στην ουσια ειναι σα να μη φορας κρανος αλλα να εχεις και ολες τις "ενοχλησεις": ζεστη, χαλαει το μαλλι και αλλα...
    Όταν δεν το καταλάβαιναν πριν που δεν φορούσαν καθόλου κράνος, τι περίμενες???

    Βρήκαν το πιο φτηνό και το φόρεσαν! Αναμενόμενο αποτέλεσμα της λαλακίας που μας δέρνει!!!!
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    υποτιθετε οτι πρεπει να φερουν της Ευρωπαικης ενωσης αυτοκολιτο η ραμμενη ετικετα με την ποιστοποιηση

    δεν ξερω κατα ποσο αυτα το εχουν αυτο

    αν το εχουν τοτε οκ ο καθενας επιλεγει πως να προστατευτει απο πτωση η απο αστυνομια-προστιμα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    καλες βολτες!!! Το avatar του/της SUPERMARIO
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
    Δυστυχως δεν εχουν σημασια αυτες οι ενοχλησεις, αλλα το τι θα γινει αν εμπλακουν σε ατυχημα..
    Με ανοικτο ανοιγομενο κρανος, αγνωστων προδιαγραφων το οποιο δεν θα ειναι δεμενο στο κουφιο το κεφαλι τους..








    πριν 4 μερες περιπου εγινε ενα ατυχημα στην Κυμης & το παλικαρι φορουσε το κρανος που ανοιγει.δεν ξερω αν ηταν καλο η' οχι αλλα με τον τροπο που επεσε χτυπησε στο προσωπο(τον πηρε το ασθενοφορο).
    πιστευω οτι εκτος απο τα full face ολα τα αλλα οσο καλα και να ειναι, δεν προστατευουν...εκτος απο ορισμενα συγκεκριμενα σημεια του κεφαλιου.
    για να πας μπροστα πρεπει να πας πισω και να παρεις φορα.

    πωλειται power commander (XT660) 200€

  6. #6
    τα ανοιγομενα ειναι το ιδιο αναξιοπιστα ακομα κ οταν φοριουνται κλειστα ή ειναι ισαξια με τα φουλ?


    συγκριτικα ενος καλου φουλ με ενα καλο οπεν
    ή ενα φθηνο φουλ με ενα φθηνο οπεν
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  7. #7
    ..... λετε τα οπεν να ειναι μουφα??εχω ενα νολαν μ101 και με βαζετε σε σκεψεις.......
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

  8. #8
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Αυτο δεν το'χει διαβασει κανεις σας;;;
    ΚΡΑΝΟΣ χωρις ΣΑΓΟΝΙ ? για διαβάστε! για περαστε!!




    PS μολις εγινε ενας σεισμουλης
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  9. #9
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
    Αυτο δεν το'χει διαβασει κανεις σας;;;
    ΚΡΑΝΟΣ χωρις ΣΑΓΟΝΙ ? για διαβάστε! για περαστε!!
    Αυτο διαβασα και μου'ρθε να γραψω... καλα να'ναι ο ανθρωπος.
    Silence in the studio!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF