Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Αγορα αδιαβροχου και ζεστου συνθετικου jacket

  1. #1

    Αγορα αδιαβροχου και ζεστου συνθετικου jacket

    Ειμαι προς αναζητηση ενος ζεστου και αδιαβροχου jacket για χρηση τον χειμωνα

    Οι επιλογες ειναι παρα πολλες, περισσοτερες απο δερματινα jacket(το οποιο διαθετω, δεν ειναι ομως αδιαβροχο)

    Εχετε να μου προτεινετε κατι?
    Εχω βρει αρκετα, οπως colori/frank thomas/ixs κτλ., ομως θα διευκοληνε τα πραγματα αν μου προτεινατε καποιο.

    Η χρηση του θα ειναι καθημερινη μεσα στην πολη(βρεξει/χιονισει), και θελω να διαθεσω περι τα 200?
    Αν και εχω ισοθερμικο κολλαρο, θα ηθελα να καλυπτει και την περιοχη του λαιμου, μιας και ειναι ενα απο τα δυο σημεια που κρυωνω πιο πολυ(το αλλο ειναι η μεση)




  2. #2
    Oλοι ολοσωμες φορμες εχετε ρε γαμωτο?

  3. #3
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αυτο το μπoυφανακι εχω κι εγω.Ειναι δοκιμασμενο σε ολες τις συνθηκες(delivery boy γαρ...) και με τα 200? που εχεις παιρνεις και...1? ρεστα!Συστηνεται ανεπιφυλακτα:wacko:
    Βering Aspen
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
    Αυτο το μπυφανακι εχω κι εγω.Ειναι δοκιμασμενο σε ολες τις συνθηκες(delivery boy γαρ...) και με τα 200? που εχεις παιρνεις και...1? ρεστα!Συστηνεται ανεπιφυλακτα:wacko:
    Βering Aspen
    Nαι, ξεχασα να αναφερω την bering

  5. #5
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αυτό που έψαχνα εγώ και δεν το έβρισκα πουθενά (στην Πάτρα και στο νετ) είναι το Spidi R (το αδιάβροχο,γιατί βγαίνει και μοντελο με το ίδιο όνομα που δεν είναι αδιάβροχο..) Κοντό τζάκετ και τιμή πάνω από 200? (δεν θυμάμαι πόσο)..Το έχει ο Adam αν ενδιαφέρεσαι ρώτα τον..


    (είναι πάρα πολύ ωραίο το άτιμο..)
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2005
    Μηνύματα
    142
    δες και τα furygan ή furytex. Εχω το troy και ειναι πολυ καλο. Το εχω 2 χρονια και ειναι σαν καινουριο. Και κανει και κατω απο 200. Το ειχα παρει 160. Αδιαβροχοτατο και πολυ ζεστο. Δεν ειναι τοσο γνωστη μαρκα , αλλα εχει καλα και φινετσατα (γαλλικα γαρ) πραγματα.
    O καλύτερος εξοπλισμός προστασίας είναι το μυαλό, που μπορείς να τον φοράς και πάντα

  7. #7
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
    δες και τα furygan ή furytex. Εχω το troy και ειναι πολυ καλο. Το εχω 2 χρονια και ειναι σαν καινουριο. Και κανει και κατω απο 200. Το ειχα παρει 160. Αδιαβροχοτατο και πολυ ζεστο. Δεν ειναι τοσο γνωστη μαρκα , αλλα εχει καλα και φινετσατα (γαλλικα γαρ) πραγματα.
    +1000

    Κι εγω furygan έχω. Πολύ ζεστο και εντελώς αδιάβροχο, ήρθα από Πάτρα υπό καταρακτώδη βροχή. εμπασε 5 σταγόνες νερό ενώ νόμιζα ότι θα είμαι παντού μούσκεμα! Και με τα χιονια περσι, δεν κρύωνα ποτέ.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200
    Που τα βρίσκουμε;

  9. #9
    Ναι ρε παιδια, που τα βρισκουμε τα τελευταια?


  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2005
    Μηνύματα
    142
    εχει το factory στη Μιχαλακοπουλου, εχει ενα μαγαζι στον περιφερειακο Πολυγωνου (δεν θυμαμαι ονομα) εκει που εχει πολλα φαναρια και αμεσως στριβουμε αριστερα για π. τσαλδαρη (μετα απο 200 μετρα αριστερα ειναι και το 2ride). Το τελευταιο εχει μεγαλη ποικιλια. Μερικα κοματια εχει και ο μοτο φανης στην Ηλιουπολη. Μπειτε και στο σαιτ της εταιρειας να δειτε και τιμες και μοντελα. Εκει νομιζω θα βρειτε και τον ελληνα αντιπροσωπο και αυτος θα μπορει να σας πει το πλησιεστερο μαγαζι .
    O καλύτερος εξοπλισμός προστασίας είναι το μυαλό, που μπορείς να τον φοράς και πάντα

  11. #11
    Τελικα πηρα το spyke way out(βρειτε το εδω ), στην τιμη των 200? απο την eliofil

    Κανονικη τιμη ειχε 300-350?, εχουν βαλει πολλες προσφορες!(εχει και αλλα πολλα μπουφαν)
    Εχει 2 αφαιρουμενες επενδυσεις, η μια για εξτρα αδιαβροχοποιηση και η αλλη για κρυο!
    Ειναι 3/4 σε μηκος, και πραγματικα θα πρεπει να γινεται φουρνος τον χειμωνα!
    Να φανταστειτε οτι στον λαιμο πιανει ΚΑΙ η δευτερη επενδυση, οποτε κανενα προβλημα για τον λαιμο!
    Αλλο που αξιζει να αναφερω, ειναι οτι κουμπωνεις 2 φερμουαρ για να το φορεσεις, δεν περναει κρυο με τιποτα!

    Οποιος παει να ζητησει τον Μιχαλη

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
    Αυτο το μπoυφανακι εχω κι εγω.Ειναι δοκιμασμενο σε ολες τις συνθηκες(delivery boy γαρ...) και με τα 200? που εχεις παιρνεις και...1? ρεστα!Συστηνεται ανεπιφυλακτα:wacko:
    Βering Aspen
    το έχω και εγώ σχεδόν 2 χρόνια και δεν έχω παράπονο.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF