Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 47

Θέμα: Ξεφτύλα track Day 8/10/06

  1. #16
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    ρε σεις,

    ο ανθρωπος νοικιασε τη πιστα και τη Κυριακη τη βρηκε σε αυτο το χαλι!

    @sniper δηλαδη δε θα ξαναπας (ετσι το καταλαβα το σχολιο σου).

    @latris σε καθε TD να κουβαλανε και ενα συνεργειο καθαρισμου, αποφραξεων, στρωσιματος ασφαλτοταπητα για να ειμαστε σιγουροι.


    Νταξ ρε σεις... ολοι χασαμε τη Κυριακη, υπνο, βολτα κτλ... τι να κανουμε;

    πρεπει να ριχνουμε παντα καπου ευθυνη;

    (θα συμφωνουσα με τον sniper στη μη χρηση της πιστας ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ και οχι με τον γνωστο αμς τροπο. Ετσι θα ξυπναγε κ ο ιδιοκτητης και θα μας εδειχνε λιγο ενδιαφερον....)

    και ο καφες στη Παχη...χαλια!
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  2. #17
    show must go on..... Το avatar του/της Frezas
    Εγγραφή
    12/05/2005
    Μηνύματα
    236
    Καλα τα οσα αναφερθηκαν παραπανω και σωστη η σταση του διοργανωτη να μιλησει εδω αλλα πιστευω οτι ενα ομαδικο μηνυμα
    οτι ακυρωνεται το Track Day λογω ανωτερας βιας, δεν ηταν δυσκολο να γινει.Ειναι υποθεση 3 λεπτων ενα τετοιο μηνυμα!!
    Και θα γλιτωνε πολυ κοσμο απο τη ταλαιπωρια αλλα και απο τα εξοδα που δεν πρεπει να τα παραβλεπουμε ετσι απλα.

  3. #18
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    λοιπον πλεον αφου ο κυριος Ζαφειροπουλος μετα απο οσα γραφτηκαν ειχε το θαρρος και την ευαισθησια να απαντησει σε ολα τα πικροχολα σχολια για την κυριακη(εγω δεν ηρθα λογω υγειας,σιγουρα θα ξενερωνα αλλα δεν φταιει ο διοργανωτης που εριξε παπαδες και σιγουρα δεν φταιει γιατι καποιοι εξυπνοι μπαζωνουν τα ρεματα οποτε τα λασπονερα εισβαλουν στην πιστα.)θα παρακαλουσα οταν υπαρχουν track days η αναβαλλονται για καποιο λογο να ποσταρει σε ειδικο topic για τα τrack days.Νομιζω εφοσον ειχε την καλοσυνη και γραφτηκε στο site να μπορει να ποσταρει προγραμμα των track days για την καλυτερη ενημερωση ολων μας και οχι τα ραδιο αρβυλα που κυκλοφορουν εννιοτε.



    ps:Ευχαριστω προσωπικα τον κυριο Ζαφειροπουλο που μπηκε οχι για να δικσιολογηθει αλλα για να ζητησει συγγνωμη σε ολους μας χωρις καν να φταιε εφοσον μας ειπε οτι προσπαθησε οσο μπορουσε να ανοιξει την πιστα για ολους εμας απλα δεν ηταν εφικτο.Σας ευχαριστουμε

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    λοιπον πλεον αφου ο κυριος Ζαφειροπουλος μετα απο οσα γραφτηκαν ειχε το θαρρος και την ευαισθησια να απαντησει σε ολα τα πικροχολα σχολια για την κυριακη(εγω δεν ηρθα λογω υγειας,σιγουρα θα ξενερωνα αλλα δεν φταιει ο διοργανωτης που εριξε παπαδες και σιγουρα δεν φταιει γιατι καποιοι εξυπνοι μπαζωνουν τα ρεματα οποτε τα λασπονερα εισβαλουν στην πιστα.)θα παρακαλουσα οταν υπαρχουν track days η αναβαλλονται για καποιο λογο να ποσταρει σε ειδικο topic για τα τrack days.Νομιζω εφοσον ειχε την καλοσυνη και γραφτηκε στο site να μπορει να ποσταρει προγραμμα των track days για την καλυτερη ενημερωση ολων μας και οχι τα ραδιο αρβυλα που κυκλοφορουν εννιοτε.



    ps:Ευχαριστω προσωπικα τον κυριο Ζαφειροπουλο που μπηκε οχι για να δικσιολογηθει αλλα για να ζητησει συγγνωμη σε ολους μας χωρις καν να φταιε εφοσον μας ειπε οτι προσπαθησε οσο μπορουσε να ανοιξει την πιστα για ολους εμας απλα δεν ηταν εφικτο.Σας ευχαριστουμε
    Καλό θα είναι να μπορείς να διακρίνεις τη διαφορά ανάμεσα στα πικρόχολα σχόλια και στον εκνευρισμό και να μην πάμε στις διαμάχες...

    Νομίζω ότι όσοι γράψαμε και είπαμε μια κουβέντα παραπάνω, ήταν αποτέλεσμα δικαιολογημένου εκνευρισμού.

    Δεν είχαμε κάποιο πρόσωπο στο μυαλό μας, ούτε θα το κρατήσουμε μανιάτικο... όμως όταν κάνεις οικογένεια και δεις πόσο δύσκολες και δυσεύρετες είναι οι ελεύθερες Κυριακές, τότε θα καταλάβεις πόσο σημαντικό είναι να πάρεις ένα μήνυμα στο κινητό σου που να λέει π.χ. "η πίστα λόγω πλημμύρας παραμένει κλειστή... επικοινωνείστε με το τάδε τηλέφωνο πριν ξεκινήσετε" ή κάτι παρόμοιο!

    Νομίζω ότι έχουν δοθεί όλες οι σχετικές εξηγήσεις, έχουν ακουστεί οι απόψεις (έστω και λίγο απότομα...) και το θέμα έχει λήξει καλώς. Δεν υπάρχει λόγος να το τυρανάμε...
    Θάνος..

  5. #20
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Θανο δεν ειπα για εσενα μην το παιρνεις κατακαρδα γενικα μιλησα γιατι καποιοι ειπαν οτι δεν θα ξαναπανε και τετοια εγω απλα ειπα οτι και γω θα ημουν ετσι,(το ειπα δεν το ειπα??),αν πηγαινα και γω εκει και εφευγα με την μουρη στο πατωμα αλλα πως θα μας στειλουν στα κινητα μας?τα εχουν μηπως?Γιατι αν τα εχουν μπορουσαν να το κανουν,το δικο μου παντως δεν το εχω δωσει πουθενα για να μου στειλουν.Παντως ελπιζω να συμφωνεις στο οτι πρεπει να γραφει για τα track day o ιδιος ετσι δεν ειναι πιο σωστο?Sorry αν εθιξα καποιους δεν το ηθελα,απλα την γνωμη μου μεσα απο αυτα που διαβασα.Παντα μα παντα φιλικα Γιαννης

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Θανο δεν ειπα για εσενα μην το παιρνεις κατακαρδα γενικα μιλησα γιατι καποιοι ειπαν οτι δεν θα ξαναπανε και τετοια εγω απλα ειπα οτι και γω θα ημουν ετσι,(το ειπα δεν το ειπα??),αν πηγαινα και γω εκει και εφευγα με την μουρη στο πατωμα αλλα πως θα μας στειλουν στα κινητα μας?τα εχουν μηπως?Γιατι αν τα εχουν μπορουσαν να το κανουν,το δικο μου παντως δεν το εχω δωσει πουθενα για να μου στειλουν.Παντως ελπιζω να συμφωνεις στο οτι πρεπει να γραφει για τα track day o ιδιος ετσι δεν ειναι πιο σωστο?Sorry αν εθιξα καποιους δεν το ηθελα,απλα την γνωμη μου μεσα απο αυτα που διαβασα.Παντα μα παντα φιλικα Γιαννης
    Οκ...

    Για την ιστορία πάντως επειδή σου φάνηκε περίεργο, να σου πω ότι όσοι έχουν πάει σε trackday, όχι μόνο στο συγκεκριμένο αλλά και σε άλλους διοργανωτές, δίνουν το κινητό τους τηλέφωνο μεταξύ των άλλων στοιχείων που συμπληρώνουν.

    Έτσι την επόμενη φορά, παίρνουν ένα μήνυμα στο κινητό τους που τους ενημερώνει ότι την τάδε ημερομηνία γίνεται trackday.
    Θάνος..

  7. #22
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    εγω στου Ζαφειροπουλου εχω παει 29ή 3 φορες)... ουτε ενα μνμ οτι κανουν κι αλλο δε μου στελνουν! τοσο γρηγορος ειμαι πια;
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #23
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    .......

    @sniper δηλαδη δε θα ξαναπας (ετσι το καταλαβα το σχολιο σου).

    ........
    Eσύ να κόψεις τα ληγμένα....

    Φυσικά και θα πάω ξανά......


    edit: και φυσικά οι παραπάνω που πήγαν μέχρι εκεί και βρήκαν την ανακοίνωση στην πόρτα είχαν δίκιο να είναι κάπως....

    Κι εγώ ήταν να πάω αλλά τελικά... στράβωσε....

    Τέσπα... Εδώ στο Ελλάντα όταν βρέχει γκρεμίζονται οι γέφυρες των τρένων... πάλι καλά που δεν βούλιαξε η πίστα να βρεθεί στον πυρήνα της γης......


    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #24
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Η απάντηση του Κου Ζαφειρόπουλου ήταν πλήρης και πιστέυω οτι μας κάλυψε όλους όσον αφορά την ακύρωση.
    Πρέπει να κατανοήσουμε οτι έγιναν οι απαραίτητες προσπάθειες και δεδομένοης της καταστροφής που υπέστη η ευρύτερη περιοχή των μεγάρων δεν μπορουσαν να βρεθουν τα μηχανήματα και το προσωπικό δήμων και πυροσβεστικής που σε άλλη περίπτωση θα βοηθούσαν την κατάσταση.

    Κε Ζαφειρόπουλε

    Ευχαριστούμε για την προσπάθεια που κάνετε γενικότερα στις οργανωσεις των track day για τα οποία εύχομαι συνεχή βελτίωση στο θέμα των υπηρεσιών ενώ θα εκτιμούσαμε αν κάτι τέτοιο θα μπορούσε να είχε αποφεχθεί. Ελπίζω το πάθημα αυτό να ήταν ένα ακόμα λιθαράκι στην βελτίωση της οργανωτικής σας ικανότητας για την καλύτρερη εξυπηρέτηση των συμμετεχοντων στο μέλλον.

    Η συγγνώμη σας είναι σεβαστή και δεκτή.

    Ευχαριστώ

    Γιώργος
    I FEAR YOU HAVE MISTAKEN ME FOR SOMEONE WHO GIVES A SHIT
    Καλοκαιρινο Jacket Bering €30
    Richa Jacket Lady Χειμερινο €50

  10. #25
    είπα μήπως....αλλά δεν... Το avatar του/της Pokermon
    Εγγραφή
    07/04/2005
    Μηνύματα
    1.255
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
    Η απάντηση του Κου Ζαφειρόπουλου ήταν πλήρης και πιστέυω οτι μας κάλυψε όλους όσον αφορά την ακύρωση.
    Πρέπει να κατανοήσουμε οτι έγιναν οι απαραίτητες προσπάθειες και δεδομένοης της καταστροφής που υπέστη η ευρύτερη περιοχή των μεγάρων δεν μπορουσαν να βρεθουν τα μηχανήματα και το προσωπικό δήμων και πυροσβεστικής που σε άλλη περίπτωση θα βοηθούσαν την κατάσταση.

    Κε Ζαφειρόπουλε

    Ευχαριστούμε για την προσπάθεια που κάνετε γενικότερα στις οργανωσεις των track day για τα οποία εύχομαι συνεχή βελτίωση στο θέμα των υπηρεσιών ενώ θα εκτιμούσαμε αν κάτι τέτοιο θα μπορούσε να είχε αποφεχθεί. Ελπίζω το πάθημα αυτό να ήταν ένα ακόμα λιθαράκι στην βελτίωση της οργανωτικής σας ικανότητας για την καλύτρερη εξυπηρέτηση των συμμετεχοντων στο μέλλον.

    Η συγγνώμη σας είναι σεβαστή και δεκτή.

    Ευχαριστώ

    Γιώργος
    @ Pokerland

  11. #26
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879
    Εχετε πολυ πλακα. :rotflmao:

  12. #27
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Εχετε πολυ πλακα. :rotflmao:
    Μπορείς να πεις και σε ποιον απευθύνεσαι;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #28
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Eσύ να κόψεις τα ληγμένα....

    Φυσικά και θα πάω ξανά......


    edit: και φυσικά οι παραπάνω που πήγαν μέχρι εκεί και βρήκαν την ανακοίνωση στην πόρτα είχαν δίκιο να είναι κάπως....

    Κι εγώ ήταν να πάω αλλά τελικά... στράβωσε....

    Τέσπα... Εδώ στο Ελλάντα όταν βρέχει γκρεμίζονται οι γέφυρες των τρένων... πάλι καλά που δεν βούλιαξε η πίστα να βρεθεί στον πυρήνα της γης......



    παρεξηγησα την απαντηση σου (αν ειμαστε μλκες που θα ξαναπαμε ) μκαι νομζα οτι ηταν η αποψη σου.

    Εγω φιλε μου σηκωθηκα με 3 ωρες υπνο και ναι πηγα απο τις 8 και ημουν "στραβωμενος" οχι με τους εκει υπευθυνους (οι οποιοι μας μιλησαν κτλ κτλ) αλλα με το γαμωτο της καταστασης.

    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  14. #29
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    τωρα που βλεπω τις φωτο εχω να πω εγω σε αυτη τη πιστα δε θα εμπαινα. ασχετα που τη Κυριακη πηγα στα Μεγαρα και εφαγα ξενερα

    ο ανθρωπος καλα εκανε και δε μας εβαλε (εκανε και προσπαθειες να καθαρισει τη πιστα απο οτι μας λεει και δεν εχω λογο να μη πιστεψω)

    τωρα αυτο που λεει ο Θανος ειναι σωστο θα μπορουσε ο Ζαφειροπουλος να μας στειλει SMS (οπως παντα μας στελνει για τα track days και τον ευχαρηστω!) για την ακυρωση του

    τοτε κανενας δε θα ειχε παραπονο νομιζω

    αυτα

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NikosRR
    Εγγραφή
    09/07/2005
    Μηνύματα
    528
    Πάντα υπάρχει αυτό το κάτι παραπάνω που θα μπορούσανε να κάνουνε όλοι οι άνθρωποι αλλά κανείς δεν είναι τέλειος.Οι άλλοι μαζεύανε νερά απο σπίτια και υπόγεια στα Μέγαρα και εμάς μας ενόχλησε που δεν ειδοποιηθήκαμε;Τι να πω και εγώ που Κυριακή άλλαξα λάστιχα για το td Τελικά τα πήγα στον Αχλαδόκαμπο για στρώσιμο.
    Επιτέλους, πήγαμε και βόλτα σαν άνθρωποι μία φορά.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF