Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 47 από 47

Θέμα: Ξεφτύλα track Day 8/10/06

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/04/2007
    Μηνύματα
    23
    Παθόντας και εγώ.
    Και αντιμετώπισα την ελληνοφρένεια σε όλο της το μεγαλείο.

    Όταν αρχίσαμε τις διαμαρτυρίες μας έκαναν μπαλάκι ο υπεύθυνος του track day και ο υπεύθυνος της πίστας για 1 ώρα πηγαινοερχόμασταν με τις φόρμες μεσημεριάτικα. Να προσπαθούν να μας ψαρώσουν με κάτι άκυρες δικαιολογίες.
    Μετά από πολλά και με την απειλή της δημοσιότητας ο υπεύθυνος του track day παραδέχτηκε το λάθος του και μας έδωσε πίσω μέρος των χρημάτων μας …………και αυτό έσωσε την ημέρα μου, λες και ήμουν το γκαρσόνι του και μου έδωσε καλό πουρμπουάρ.

    Ταξίδι από Πατρα με ένα σωρό προβλήματα να πληρώνω πιο ακριβά το extreme track day και τελικά να μου καταστρέφουν την μέρα. Άνθρωποι που ελέγχουν την κατάσταση αγώνων και track day στην Ελλάδα και να βλέπουν μπροστά τους μόνο την κονόμα τους και την βόλεψη τους. Αν είχα εγώ αυτή την αντιμετώπιση σκέψου παραμέσα τι γίνετε.

    Σε αυτό το track day κατάλαβα γιατί έχουν καταντήσει σε αυτό το χάλι οι αγώνες στην Ελλάδα

  2. #47
    δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποια άτομα που δεν μπορούν να διοργανώσουν σωστά tdays επιμένουν να ταλαιπωρούν τον κόσμο κατά αυτό τον τρόπο.
    Τι διάολο δεσμεύουν ημερομηνίες από την πίστα και δεν τις αφήνουν ανοικτές για το κοινό?
    Καλά που υπάρχουν και κάποιοι που ενδιαφέρονται να μας ενημερώσουν για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε να κάνουμε.
    Καλή σας τύχη
    ο ελληνας δεν αλλαζει.....κωλο@ουστας μια ζωη ηταν
    γι αυτο γουσταρω να ποναω απαιδευτα κωλαρακια

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF