Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 140

Θέμα: Royal Enfield Custom My Life

  1. #61
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196
    Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
    nai re paidia kai gamw oi foto(pragmatika panemorfes oles) alla exw kati apories
    1h aporia. poy mporeis na vreis kamia tetoia se kaka xalia gia na thn anakataskevaseis?
    2h aporia. an vreis kapoia se polh kalh katastash opws oi parapanw poso prepei na thn plhrwseis?(kai den enow oti den a3izoyn ta lefta toys apla to kefaleo gia kati tetoio einai periorismeno stis meres mas)
    3h aporia. antalatika?

    elpizw me ta parapanw na mhn prosvalw kanenan giati pragmatika den exw tetoio skopo,kapote rwthsa gia mia tetoia mhxanh(mia palia germaniki bmw toy polemoy me kanistro)kai o typos moy zhtoyse ton oyrano me ta astra xwris na einai se poly kalh katastash,meta den vrika tipote allo paromio kai egkatelipsa

    Λογικότατες φίλε μου οι απορείες σου, απλά σε ενημερώνω, ότι την βρίσκεις καινούρια! Ναι, τις φτάχνουν ακόμα.
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  2. #62
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    αν κάνεις μιά βόλτα από την Καλιρόης περίπου στο 29(πριν την dainese) είναι η αντιπροσωπεία.

    made in india μόνο γιατί οι Αγγλία την σταμάτησε την παραγωγή προ πολλού


    και τώρα τελευταία με καλύτερη ποιότητα μετάλλων.



    μόνο κάνοντάς την μιά βόλτα θα μπεις σε άλλη εποχή

    ήταν η μόνη μηχανή που όταν την οδηγούσα δεν ήμουν "αλήτης-μηχανόβιος'' αλλά με κερνούσαν καφέ όλοι οι 60+ για τα ξεχασμένα νειάτα τους που τους θύμιζα
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  3. #63
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    Ψιλο άσχετο αλλα πρίν απο αρκετές μέρες είδα μια Enfild με αυτοκόλλητο μοτο.γρ και του μίλησα κι όλας του ανθρώπου...
    Εγω ήμουν "τοτε" με το ασημένιο μου Cbf 250 και την κοπελια απο πίσω...
    Καταπληκτική η μοτοσικλέτα σου φίλε!

  4. #64
    Μαγαζατουρας Το avatar του/της warlord
    Εγγραφή
    01/05/2006
    Μηνύματα
    106
    File Alki egw eimai apo Thessaloniki opote einai ligo diskolo na paw sthn diefthinsh poy les,etsi omws apo periergia poso peripoy paei mia?
    egw vasika toys teleyteoys mhnes anakataskevazw kati poy den einai oyte klasiko oyte tipota tetoio einai omws mia mhxanh poy otan hmoyn 11 me pige ena paidi poy eixa gnwrisei tote stis diakopes volta kai moy eixe kolisei sto kefali na parw mia,thn pira kai twra thn pantrevome siga siga
    rixte mia matia ama thelete an kai einai akoma sta prwta stadia(vasika mono thn aerografia exw teliwsei)
    www.myspace.com/thebandit400

  5. #65
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196
    Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
    File Alki egw eimai apo Thessaloniki opote einai ligo diskolo na paw sthn diefthinsh poy les,etsi omws apo periergia poso peripoy paei mia?
    egw vasika toys teleyteoys mhnes anakataskevazw kati poy den einai oyte klasiko oyte tipota tetoio einai omws mia mhxanh poy otan hmoyn 11 me pige ena paidi poy eixa gnwrisei tote stis diakopes volta kai moy eixe kolisei sto kefali na parw mia,thn pira kai twra thn pantrevome siga siga
    rixte mia matia ama thelete an kai einai akoma sta prwta stadia(vasika mono thn aerografia exw teliwsei)
    www.myspace.com/thebandit400
    Γειά σου και σε σένα! Λοιπόν αύριο μεθαύριο πάω για service τη μικρή, και ρωτάω μήπως έχει κάνα κατάστημα απ τα μέρη σου.

    Όσον αφορά την τιμή, είναι πάμφθινη! Δεν σου την λέω για να την μάθεις μόνος σου και να σου έρθει νταμπλάς! Δεν πίστευα στ' αυτιά μου μόλις άκουσα τόσο χαμηλή τιμή. Και σοβαρολογώ, δεν ειρωνεύομαι!

    Ανάμενε στο ακουστικό σου!

    Υ.Γ.: σχετικά με τη μηχανή σου... πάντα τέτοια!
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  6. #66
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
    Ψιλο άσχετο αλλα πρίν απο αρκετές μέρες είδα μια Enfild με αυτοκόλλητο μοτο.γρ και του μίλησα κι όλας του ανθρώπου...
    Εγω ήμουν "τοτε" με το ασημένιο μου Cbf 250 και την κοπελια απο πίσω...
    Καταπληκτική η μοτοσικλέτα σου φίλε!
    Να σαι καλά! Και συ ασημένιος πάντως ε;
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  7. #67
    Μαγαζατουρας Το avatar του/της warlord
    Εγγραφή
    01/05/2006
    Μηνύματα
    106
    tha eimai stand by...

  8. #68
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229

    Thumbs up

    Κυριακη πρωι σε μια πλατεια στην Μπολονια της Ιταλιας ειδα αραγμενη μια 350 μαυρη με ελληνικες αθηναικες πινακιδες.Πραγματικα ομορφη κ τραβουσε τα βλεμματα των περαστικων με το παλιο κλασσικο στυλ της.....
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  9. #69

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    129
    gia sas,mia erotisi tha ithela na kano.genika oi enfield ine apisteutes mixanes ala ine axiopistes?tha ithela na agoraso mia kenouria ala me provlimatizi ligo afto to made in india pou exoun.ine koukles vevea ala thathela na exo kai to kefali mou isixo.opios exi gnomi as mou apadisi plz

  11. #71
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Εκπληκτικές φωτό και πανέμορφες μοτοσυκλέτες!! Νομίζω ότι αυτή είναι η Diesel??

    http://www.moto.gr/forums/attachment...&postid=543593

  12. #72
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.187
    :a07:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	cimg4925.jpg 
Προβολές:	1096 
Μέγεθος:	85,1 KB 
ID:	113365
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  13. #73
    gia sas,mia erotisi tha ithela na kano.genika oi enfield ine apisteutes mixanes ala ine axiopistes?tha ithela na agoraso mia kenouria ala me provlimatizi ligo afto to made in india pou exoun.ine koukles vevea ala thathela na exo kai to kefali mou isixo.opios exi gnomi as mou apadisi plz
    Δεν μιλάμε για συνηθισμένες μοτοσυκλέτες, δεν είναι μόνο το ότι κατασκευάζονται στην ινδία με ότι αυτό συνεπάγεται για τη ποιότητα των υλικών, αλλά και το ότι ουσιαστικά πρόκειται για μοτοσυκλέτες του 50. Ίδιος τρόπος κατασκευής, ίδιο μηχανολογικό σχέδιο κ.λ.π.

    Χρειάζονται καλή μεταχείρηση από τον ιδιοκτήτη τους για να μπορεί να τις χαίρεται για πάντα.

    Με λίγα λόγια δεν είναι γιαπωνεζικο να το σκίζεις θέλει χαλαρή και ευγενική μεταχείρηση (π.χ. ταχύτητα 60-80 max).

    Πάντως απ'ότι άκουσα έρχεται νέο βελτιωμένο μοντέλο με σύγχρονο κινητήρα και πλαίσιο, με κλασσικό λούκ το οποίο θα μπορεί να ικανοποιήσει περισσότερο το σύγχρονο αναβάτη.

  14. #74
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Ή ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ;
    ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΕΜΕΛΙΑΣ. ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ, Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ Η ΑΝΕΜΕΛΙΑ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕΚΟΣ.
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ.
    ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ, ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ...
    :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

  15. #75
    Αν το προσέξεις δεν θα έχεις πρόβλημα.
    Με το καιρό θα μάθεις να αντιμετωπίζεις τις μικρές ιδιοτροπίες του.

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Royal Enfield
    από Anastassios στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2009, 14:47
  2. Royal enfield
    από graceland στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2008, 10:11
  3. Royal enfield... Οι λυσσάρες (για σπαμ)
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2008, 20:48
  4. Royal Enfield Woodsman
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2007, 23:35
  5. The Greek Royal Enfield Expirience
    από tndk στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2007, 00:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF