Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 45

Θέμα: Αλήτες του Σαρακάκη και συνεργαζόμενοι ....

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109

    Αλήτες του Σαρακάκη και συνεργαζόμενοι ....

    Για άλλη μιά φορά οι Αλήτες και τα τσιράκια τους, δείχνουν πόσο
    τους ενδιαφέρει η μοτοσικλέτα στην Ελλάδα... Παραδόσεις
    της 1ης του Μάη, έχουν μετατεθεί για 15-20 Ιουνίου και πάλι βλέπουμε.... Ολοι μιλημένοι μεταξύ τους, να πάρουν πρώτα τα δικά
    μας παιδιά και μετά ο πελάτης, αυτός ο γ@μημένος πελάτης, που
    τόσα και τόσα έχει τραβήξει από τους αλήτες εδώ και 20 χρόνια ....

    ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ YAMAHA, ΘΑ ΠΑΡΕΙ SUZUKI, ΑΛΛΑ
    ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ, ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ, ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΣΟΥΡΙΑ .....

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΨΕΥΤΕΣ ΠΕΡΙΟΠΗΣ, ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ .... ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΣΕ ΔΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΟΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ... ΟΙ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ... ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ....

    ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ, με τσάντησαν....


    Καλημέρα Παλιοφόρουμ

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Καλα ρε χριστιανε μου ...
    Πηγες κι εσυ στις 6:30 στ Σαρακακη για να φτιαχτεις ???
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Σωτο, τα ιδια γίνονται και στην Καβασακι...

    ΜΑΛΑΚΕΣ του κερατα...

    Εχω παραγγείλει απο τις 26 ΜΑΡΤΙΟΥ μαυρο Ζ750 με σκοπό να ερθει τελη Μαιου...

    Παπαρια...μεσα Μαιου λενε για 15 Ιουνιου...

    Ξανά παπαρια...15 Ιουνίου λενε τέλη Ιουνίου αρχές Ιουλίου...

    Οπότε πηραν τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ τα παπάρια και ησυχάσαμε ολοι μαζι...(ναι, ακυρωσα την παραγγελία και πηρα πίσω την προκαταβόλα)...

    Απλά δεν αξίζει στην τεομότο να εχει την αντιπροσωπία...γιατι μια αντιπροσωπία πρεπει να εχει οργανωση, συνεπεια και οχι πολιτική περιπτέρου (και κάτω)...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  4. #4
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    και εγώ γι' αυτό θα ξαναπάρω kawasaki!!!

    έχω γνωστό που περιμένει κανα 4μηνο τα πλαστικά του cbr f3 για να το βγάλει στο δρόμο!!!!

    modeerf μαύρο Ζ750 θέλεις εσύ και η υπόλοιπη Ευρώπη.... για το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν φταίει η αντιπροσωπεία.... και επειδή στο θέμα των ανταλλακτικών ξέρω πως δουλεύει θα ξαναπάρω kawasaki!

    Για το Ζ είναι άλλη ιστορία....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #5
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    και εγώ γι' αυτό θα ξαναπάρω kawasaki!!!

    έχω γνωστό που περιμένει κανα 4μηνο τα πλαστικά του cbr f3 για να το βγάλει στο δρόμο!!!!

    modeerf μαύρο Ζ750 θέλεις εσύ και η υπόλοιπη Ευρώπη.... για το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν φταίει η αντιπροσωπεία.... και επειδή στο θέμα των ανταλλακτικών ξέρω πως δουλεύει θα ξαναπάρω kawasaki!

    Για το Ζ είναι άλλη ιστορία....

    Κι εγω θα ξαναπαρω Αφρικα!









    Καλα ρε οοοοοοοταν βγει το XRV 1000!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  6. #6
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Κι εγω θα ξαναπαρω Αφρικα!

    Καλα ρε οοοοοοοταν βγει το XRV 1000!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #7
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    To provlima vasika einai oti exei "anoiksei" h agora motosykletas, apotoma kai aprovlepta gia toyw emporous kai oi megales antiprosopeies epesan ekso stis provlepseis toys gia tis polhseis tis sezon paaaaaara poly, me apotelesma na mhn exoun motosykletes na paradosoun. Bebaia opos katalavenete oi emporoi pernoune prokatavoles gia na "desoun" toy pelates kai meta toys trenaroun oso mporoun sthn paralavh ths motosykletas.

    re an einai dynaton, na theleis na agoraseis motosykleta ton 8 xiliadon euro kai na mhn exoune na sou dosoune!!!!!!!!!!


    kala oso gia ton sarakaki, milame h antiprosopeia einai allou, theleis thn kontra paksimadi gia ton piso aksona kai to perneis mazi me to kentro kai thn zanta leme. Ase gia thn eksipiretish ougadas pou parexoune stous pelates toys kai thn aioniothta poy perimeneis to antalaktikouli gia na kykloforiseis thn motosykleta sou.........

    pisa kai poupoula sta lamogia










    PS Thn kalhmera moy
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    και εγώ γι' αυτό θα ξαναπάρω kawasaki!!!

    έχω γνωστό που περιμένει κανα 4μηνο τα πλαστικά του cbr f3 για να το βγάλει στο δρόμο!!!!

    modeerf μαύρο Ζ750 θέλεις εσύ και η υπόλοιπη Ευρώπη.... για το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν φταίει η αντιπροσωπεία.... και επειδή στο θέμα των ανταλλακτικών ξέρω πως δουλεύει θα ξαναπάρω kawasaki!

    Για το Ζ είναι άλλη ιστορία....
    Με το συμπάθειο αλλά μάλλον δεν με έχεις καταλάβει ακριβώς...

    Α) Οταν σου λενε ΤΟΤΕ, περιμενεις να το πάρεις ΤΟΤΕ...αν το ΤΟΤΕ γινει του Αγ. Σουλπικίου ανημερα, τοτε ΗΔΗ σε εχουν κρεμμάσει μια φορα...αν ερθει και η ημερα του Αγ.Σουλπικίου και σου πουν "μαλλον τελη του άλλου μηνα" τοτε εγώ το εκλαμβάνω ως ασυνέπεια, ελλειψη προγραμματισμου και στην τελική ως κοροιδία...φυσικά σε εχουν κρεμμάσει ΑΛΛΗ μια φορα...και μαλλον αρκετές ακομα

    Β) Οταν εγω το εχω παραγγείλει 52 μέρες ενώ φιλος μου (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ) που το παρείγειλε 15 μερες ΜΕΤΑ απο εμένα το πηρε την προηγουμενη εβδομάδα (εγώ τον πήγα στην τεομότο) τότε και πάλι το εκλαμβάνω ως κοροιδία...α μην ξεχνάμε οτι υπάρχουν και "μεσα" ακόμα και σε αυτή την περίπτωση...αρα δικαιοσύνη και αξιοκρατία = μηδεν εις το πηλίκον...αν θελεις μεσο ΚΑΙ για να παρεις μια μοτο (οχι να σου την δώσουν τσαμπα, να την πληρώσεις και με το παραπάνω) τοτε τι να πω...για παρακμή μου μοιάζει...

    Γ) Εισαι πολύ σιγουρος για τα ανταλλακτικά? Παλικάρι εψαχνε μανετα για Ζ1000 που στο φινάλε ειναι ήδη εναμιση χρόνο στην αγορά...γιοκ...παλικάρι πηρε το Ζ750 (μπλε) και πήγε και το στουκαρε την πρώτη εβδομάδα...μαλακία του ξεμαλακία του εδώ και ΜΗΝΑ δεν υπάρχει ΙΧΝΟΣ ανταλλακτικου και καθεται και το βλέπει...μηπως και πάλι το παμε σε θέματα καλής οργάνωσης ΚΑΙ σε επίπεδο aftersales?

    Δ) Το Ζ φιλε μου ΔΕΝ ειναι άλλη υπόθεση...η τεομότο εκανε ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ λανθασμένη παραγγελία...και όταν μια εταιρία ΔΕΝ μπορει να εκτιμήσει με στοιχειώδη ακρίβεια την ζήτηση για ενα προιον που διοχετευει στην αγορά (ακόμα και αν είναι πρωτη φορα) δειχνει οτι απλά καποιοι δεν ξερουν να κάνουν καλά την δουλεια τους...γιατι αυτο πια με τα Ζ εχει καταντήσει ΦΙΑΣΚΟ...

    Τελος, μην με παρεξηγεις...Καβα εχω εδώ και 4+ χρόνια και το επόμενο Καβα θα ειναι...απλά θελω να τα βλέπω καθαρά (οσο μπορώ) τα πραγματα...και το μόνο που βλέπω για την τεομότο είναι οτι γενικά νιώθω να έχει πάρει την κατρακύλα...

    Φιλικά modeerf(=freedom)
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  9. #9
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,

    ΑΛΛΑ στην Ελλάδα άν σου χαλάσει μηχανάκι και θες ανταλλακτικα,
    γ@@@@τα με ΜΕΓΑΛΑ γράμματα.


    Καλημέρες.
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  10. #10
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης! Δυστυχώς η κατάσταση με το Ζ έτσι είναι γιατί δεν το προγραμματίσαν σωστά. Και όχι μόνο εδώ!

    Έπισης συμφωνώ μαζί σου ότι είναι μεγάλη κοροϊδία να σου τρενάρουν την παραγγελία..... για μέσα κλπ δεν ξέρω.... έχει γίνει και χαμός ρε συ με το Ζ....

    Θυμάμαι το χειμώνα που κοίταζα για το Ζ είχα πάει στη rolling star για να μάθω λεπτομέρειες.... Ο τύπος μου είπε αν αποφάσιζα να πάρω μαύρο να το κάνω γρήγορα γιατί μετά.... τελίτσες..... δεν θα υπήρχε!!!!

    Τελοσπάντων! Ας ελπίσουμε να το πάρεις γρήγορα ή δεν θα το πάρεις τελικά?
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109
    δεν σας είπα κάτι για καβασάκι ωρέ παλικάρια ......
    Σας είπα ότι είμαστε 100 χρόνια πίσω απ' την αρκούδα και
    κάποιοι χαίρονται γι' αυτό, αλλά οι καιροί αλλάζουν ...


    Καλά Κρασά ....

  12. #12
    Περικλή οτι θα το πάρω είναι σίγουρο...

    Το πότε θα το πάρω θα εξαρτηθει πλέον απο το με ποση ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ μπορουν να μου φερθουν...

    Οταν ερθει ο καιρός και μπορώ να πάω σαν κύριος να πώ "θελω ενα Ζ750 μαυρο" και μου πουν "μαλιστα, σε 3 μερες +2 μερες για να βγουν οι πινακίδες θα το έχετε" τοτε θα το κάνω...

    Ουτως ή άλλως για εμενα δεν υπάρχει αλλη επιλογή εκτός του Ζ750 και του Ζ1000 (το οποίο και δεν μπορώ ουτε να αγοράσω αλλά και ουτε να συντηρήσω)...οπότε αδιέξοδο..


    Σωτο, ανεφερα τα χαιρια της τεομοτο για να σε παρηγορήσω...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΑΚΑΡΑΚΑΚΗΣ...ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ!

    Με τις υγείες μας και κουράγιο σε αυτους που περιμένουν τα μοτόρια τους...

    Να ειστε ολοι καλα...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  13. #13
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καλά ξεμπερδέματα και στους δυό σας παίδες!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Πάρτε Yamaha...
    Θάνος..

  15. #15
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    η Τεομοτο γαμιεται...

    ακομα περιμενω τη μανετα που παραγγηλα για το Ζ1000... στο ακουστικο μου..... που ειναι συνδεμενο με τα παπαρια τους... αρχιδια μανετα πηρα.... που να ηθελα και κανα τεποζιτο η κανα τελικο .... με το ταξι θα εκοβα βολτες

    εστω αν βρηκα μια να κανω τη δουλεια μου..... (Περη πες του ανθρωπου οτι οταν θα ερθει η μανετα θα τη φερω ολο το σετ)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η σχέση του σεξ και της μύτης
    από Timberg στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2005, 05:00
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2005, 23:07
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2005, 10:26
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2005, 13:27
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2003, 14:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF