Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 32 από 32

Θέμα: με αφορμη ερωτησης φιλου

  1. #31
    δεν ειναι ακριβος μαθημα γιατι απλα δεν ειμαι δασκαλος. ειμαι ενας απο εμας που ειχε την δηνατοτητα απο αποψη χρονου και χρηματος, να μπορεσει να παει να μαθει 2-3 πραγματα στο σχολειο. και απλα μοιραζομε της γνωσεις που απεκτησα με γνωστους και αγνωστους φιλους με μονο σκοπο να μπορεσουν να αποφιγουν την ασχημη στιγμη που θα μπορουσε να τους προκηψη. εισαι ευπροσδεκτος στην παρεα μας. μενουμε αθηνα, και μαζευωμαστε για καφε σηνηθως στην πεντελη και μετα πανουμε και πρακτηκη. σε δρομο χωρης κηνηση και με μικρη ταχυτητα. το θεμα μας ειναι να μαθουμε να ειμαστε ασφαλεις, και οχι να διξουμε στους φιλους οτι ειμαστε οδηγαρες.
    Καλησπερα και απο εμενα. Ειμαι καινουργιος στη παρεα και καινουργιος οδηγος γενικοτερα. Η μηχανη ειναι κατι καινουργιο για μενα (εκτος απο ονειρο που ειναι πολυ παλιο ) και τρελενομαι στις μοναχικες (μεχρι τωρα) βολτες που ψαχνω να μαθω τι γινεται αναμεσα στα ποδια μου (ουτε 15 χρονων να ημουν!). Εχω αρχισει και μελεταω ολα τα ποστ της Γιαγιας Αρκουδας και επειδη μενω Πεντελη κοντα και εκει μαθαινω πολυ θα θελα να παρεβρεθω κι εγω στις συναντησεις σας!

  2. #32
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Exe ton nousou sths Synantiseis, mpenei sxetiko post otan organonei synatiseis o Arkoudos........

    Einai gnosh h opoia xriazete na exeis san bash gia na eksaskhtheis peretero.

    prospathise na kaneis kai ta mathimata toy 0300 ean exeis oikonomikh dynatothta.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Με αφορμή τη Δ.Ε.Θ.
    από Cpt. Haddock στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 21:19
  2. Με αφορμή την υπογρφή του Tropea!
    από Maira στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2006, 22:37
  3. Με αφορμή το ατύχημα...
    από The Martian στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2005, 11:29
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 13:19
  5. με αφορμή το z750...
    από frapes στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2004, 17:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF