Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Sos !!! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ

  1. #1

    Sos !!! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΗΣ BERING ΤΟ TOURISMO 440 ΕΥΡΟΥΛΙΑ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ κλπ κλπ
    ΛΟΙΠΟΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΧΤΕΣ 27-10-2006 ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΛΑΤΗΣ ΨΗΛΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΣΠΡΙΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΒΡΑΣΕΙ .
    ΘΕΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ .
    ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΓΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ (ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ) ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ
    ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ
    ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    :a12:

  2. #2
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    απο την εσωτερικη ή απο την εξωτερικη πλευρα? μηπως ειναι ιδρωτας που εχει στεγνωσει και σΕ κανει αυτο το λεκε?
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    απο την εσωτερικη ή απο την εξωτερικη πλευρα? μηπως ειναι ιδρωτας που εχει στεγνωσει και σΕ κανει αυτο το λεκε?

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩ ΜΕΡΙΑ
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΤΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ??
    :a12:

  4. #4
    oxi και να τρελαθεις για ενα μπουφαν, υμαρτον.Πηγαινετο στο μαγαζι στην τελικη και αλλαχτο.
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  5. #5
    θα δούμε από Δευτέρα τι θα γίνει και θα σας ενημερώσω
    :a12:

  6. #6

    Re: Sos !!! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jek
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΗΣ BERING ΤΟ TOURISMO 440 ΕΥΡΟΥΛΙΑ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ κλπ κλπ
    ΛΟΙΠΟΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΧΤΕΣ 27-10-2006 ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΛΑΤΗΣ ΨΗΛΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΣΠΡΙΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΒΡΑΣΕΙ .
    ΘΕΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ .
    ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΤΕΛΟΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΓΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ (ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ) ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ
    ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ
    ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    μηπως ειναι υπευθυνο κανενα ιπταμενο?

    αν καθοσουν κατω απο κανενα δεντρο μπορει...


  7. #7

    Re: Re: Sos !!! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    μηπως ειναι υπευθυνο κανενα ιπταμενο?

    αν καθοσουν κατω απο κανενα δεντρο μπορει...

    Δεν νομίζω η ασπρίλα που έχει είναι σαν αυτές που βγαίνουν σε μπότες που βρέχονται και δεν είναι αδιάβροχες πιστεύω να το έχουμε δει όλοι αυτό κάποια στιγμή .
    Τεός πάντων θα δουμε από βδομάδα.
    :a12:

  8. #8
    εξαλλου αυτο που ειπα θα εβγαινε με λιγο πλυσιμο...



    καλη τυχη...

  9. #9
    "Με την καλή έννοια" Το avatar του/της Trans
    Εγγραφή
    29/06/2006
    Μηνύματα
    252
    Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δερμάτινο και αδιάβροχο δεν πάνε μαζί.... Τουλάχιστον από αυτά που ξέρω εγώ. Μπορεί να κρατάνε λίγο βροχή αλλά αδιάβροχο δεν νομίζω....

    Κι όπως λεει κι ο λαός... "Κυριακή κοντή γιορτή".... Σε λίγες ώρες θα ξέρεις....

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
    Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δερμάτινο και αδιάβροχο δεν πάνε μαζί.... Τουλάχιστον από αυτά που ξέρω εγώ. Μπορεί να κρατάνε λίγο βροχή αλλά αδιάβροχο δεν νομίζω....

    Κι όπως λεει κι ο λαός... "Κυριακή κοντή γιορτή".... Σε λίγες ώρες θα ξέρεις....

    Tο ξερω φιλε μου οτι δεν υπαρχει δερματινο αδιαβροχο αλλα το συγκεκριμενο το εχει η BERING σαν το πλεον καλυτερο απο τα δερματινα της και αναφερει ως πλεονεκτημα την αυξημενη αντισταση στο νερο (νομιζω εννοει αδιαβροχοποιημενο).
    Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ΒΡΑΧΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ !!!!!!!


    τελος


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tourismo.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	15,6 KB 
ID:	66987
    :a12:

  11. #11
    Παιδια πηγα σημερα στον αντιπροσωπο εδω στη περιοχη Ναυπλιου και μου ειπε (αφου ειδε το προβλημα) να παω στον Βασσαλο.
    Πριν από λιγο πηρα τηλ.τον Βασσαλο και μου ειπαν τα εξης:

    α) Οτι μαλλον ειναι ιδρωτας
    β) Να παω εκει να μου το ψεκασουν η και αν χρειαστει να μου βαλουν απο μεσα υφασμα (ολα αυτα αν ειναι ιδρωτας)

    Απο τη μερια μου εχω να πω τα εξης:

    Υπενθυμιζω οτι το μπουφαν το πηρα πριν απο 2 μηνες περιπου και μου ειναι αδιανοητο να παθει αυτο το πραγμα, μα καλα που ιδρωσα χειμωνιατικα αντε και ιδρωσα ειναι απολυτα φυσιολογικο οταν καποιος ιδρωσει φορωντας ενα καινουργιο μουφαν δερματινο να βγαινει ο ιδρωτας εξω;
    Και αντε και ιδρωσα και αντε βγηκε ο ιδρωτας εξω μπορει να μου εξηγησει καποιος πως βγηκε και ο ιδρωτας στον αγκωνα που εχει την προστασια το μπουφαν γιατι σημερα μου εβγαλε και εκει ασπριλα.
    Τελος παντων θα ανεβω το Σαββατο Αθηνα και θα δουμε .
    :a12:

Παρόμοια θέματα

  1. sos προβλημα σε cbr600fs
    από zaxosfire στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2009, 20:28
  2. sos προβλημα σε cbr600fs
    από zaxosfire στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2009, 17:20
  3. DirtyWash και σοβαρό πρόβλημα σε δερμάτινο!
    από ALX GS 11½ στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2008, 20:58
  4. Sos!!ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ
    από jek στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2006, 16:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF