Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 55

Θέμα: Αγορά Sv1000S

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

    Αγορά Sv1000S

    Γεια σας και πάλι μετά από ένα πολύ μεγάλο διάστημα μακριά από το forum.

    Μας έφαγαν τα ξένα, και ταυτόχρονα η μαμά Suzuki μας έβαλε σε σκέψεις. Ο λόγος είναι οι τιμές του Sv1000S. Έχοντας διαβάσει λίγα πραγματάκια σχετικά με το μοντέλο, οι απορίες όσο πάνε και αυξάνονται.

    Έχοντας μέχρι τώρα αναιμικά μονοκύλινδρα on-off, πόσο τεράστιο θα είναι ένα τέτοια βήμα, έχοντας ως χρήση μόνο τις χαλαρές-τουριστικές βόλτες και ότι άλλο προκύψει στην συνέχεια; Κατά πόσο είναι εφικτή μια τέτοια χρήση λόγω της θέσης οδήγησης; Μπορούμε να το θεωρήσουμε ως μηχανάκι που θα κάνεις την εκδρομούλα σου και θα γυρίσεις ξεκούραστος ή τα ξεχνάμε όλα αυτά, ιδίως με συνεπιβάτη;

    Τι γίνεται στην περίπτωση που διακοπεί όντως η κυκλοφορία του για επάρκεια σε ανταλλακτικά, κλπ; Συντήρηση και τα σχετικά λόγω κατοικίας στην Πάτρα, θα αντιμετωπίσουμε ιδιαίτερα προβλήματα; Με τις καταναλώσεις απ' ότι είδα και σε ένα σχετικό σκανάρισμα περιοδικού, δεν είναι και τόσο υψηλές. Από θέμα συντήρησης και ότι άλλο έξοδο θα έχουμε;

    Το μηχανάκι το είδε ο αδερφός μου στην Πάτρα, λόγω του εγώ είμαι στα ξένα, και μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε νεώτερα. Ουσιαστικά αγοράζεται-παντρεύεται με αποκλειστική χρήση τα σαββατοκύριακα, ως κάτι το διαφορετικό, αλλά με την ίδια ταξιδιάρικη χρήση.

    ΥΓ Η φαμίλια μεγαλώνει!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Αγορά Sv1000S

    Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
    Γεια σας και πάλι μετά από ένα πολύ μεγάλο διάστημα μακριά από το forum.

    Μας έφαγαν τα ξένα, και ταυτόχρονα η μαμά Suzuki μας έβαλε σε σκέψεις. Ο λόγος είναι οι τιμές του Sv1000S. Έχοντας διαβάσει λίγα πραγματάκια σχετικά με το μοντέλο, οι απορίες όσο πάνε και αυξάνονται.

    Έχοντας μέχρι τώρα αναιμικά μονοκύλινδρα on-off, πόσο τεράστιο θα είναι ένα τέτοια βήμα, έχοντας ως χρήση μόνο τις χαλαρές-τουριστικές βόλτες και ότι άλλο προκύψει στην συνέχεια; Κατά πόσο είναι εφικτή μια τέτοια χρήση λόγω της θέσης οδήγησης; Μπορούμε να το θεωρήσουμε ως μηχανάκι που θα κάνεις την εκδρομούλα σου και θα γυρίσεις ξεκούραστος ή τα ξεχνάμε όλα αυτά, ιδίως με συνεπιβάτη;

    Τι γίνεται στην περίπτωση που διακοπεί όντως η κυκλοφορία του για επάρκεια σε ανταλλακτικά, κλπ; Συντήρηση και τα σχετικά λόγω κατοικίας στην Πάτρα, θα αντιμετωπίσουμε ιδιαίτερα προβλήματα; Με τις καταναλώσεις απ' ότι είδα και σε ένα σχετικό σκανάρισμα περιοδικού, δεν είναι και τόσο υψηλές. Από θέμα συντήρησης και ότι άλλο έξοδο θα έχουμε;

    Το μηχανάκι το είδε ο αδερφός μου στην Πάτρα, λόγω του εγώ είμαι στα ξένα, και μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε νεώτερα. Ουσιαστικά αγοράζεται-παντρεύεται με αποκλειστική χρήση τα σαββατοκύριακα, ως κάτι το διαφορετικό, αλλά με την ίδια ταξιδιάρικη χρήση.

    ΥΓ Η φαμίλια μεγαλώνει!
    Γεια σου φιλε μου χαθηκες οντως.
    Αφου ο div400 δεν προφταινει να μοιρασει φακελλους σημερα, να σου πω εγω, που οσον αφορα τα SV, ειμαι αντικειμενικος και αμεροληπτος καθότι Σουζουκακιας.
    Το μηχανακι γραφει χλμ ασφαλως πολυ πιο ανετα απο οποιοδηποτε SS, αλλα οχι τοσο ανετα οσο ενα τουρισταδικο ποσο μαλλον οσο ενα ονοφ.
    Παραυτα ο div εγραψε κατι χιλιαδες χλμ στας Ευρωπας το καλοκαιρι αυτο και μαλλον του αρεσε οποτε....
    Ανταλλακτικα υπαρχουν και μαλιστα ειναι και ετοιμοπαραδοτα σε σχεση με τα περισσοτερα μοντελα αλλων εταιρειων, και θα υπαρχουν και 20 χρονια μετα.
    Ασε που εχει βρωμισει το ιντερνερ αφτερμαρκετ και ανταλλακτικα για τα SV, μιλαμε για μηχανακια με τρομερη πορεια εμπορικα, παγκοσμιως.
    Τωρα με τα δικια σου ρωτας, εδω στα Ελλαντα ο καθενας θα σου πει την μαλακια του, δυστυχως δεν υπαρχει πληροφορηση.

    Κοιτα αν το γουσταρεις μην το σκεφτεσαι και πολυ γιατι θα ακουσεις πολλες μαλακιες απο 'γνωστες" και κλασσικα θα καταληξεις καπου αλλου χωρις να ξερεις το γιατι.
    Αν εισαι πεπεισμενος απο την αλλη οτι το μηχανακι καλυπτει τις απαιτησεις σου χτυπα το και πες μας εντυπωσεις.
    Ρωτα και τον Αlki_Viades πως του φαινεται τωρα που το εχει κανα διμηνο (αν θυμαμαι καλα) .
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  3. #3
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    αν το θες ΜΟΝΟ για τουρισμο/χαλαρες βολτες μηπως να κοιτουσες κατι σε vstrom κτλ?

    αν εχεις και σπορ διαθέσεις (μη ακουσω γελια ) να το παρεις το sv....

    o συνεπιβατης δεν θα την λατρεψει την θεση που του αναλογει διοτι αν και το μαξιλαρακι ειναι μαλακο και δεν θα τον/την πονεσει ο πισινος, η μέση θα τραβηξει ενα ζορι οπως και τα γόνατα (ιδιος αν δεν εχει συνηθησει σε τετοιες σελες/θεσεις....

    το παραπανω (για πολλοστη φορά επαναλαμβανω ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ )

    ξεπερνωντας το παραπανω θεμα, το μηχανακι ειναι ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ (οσο και τα αλλα ιαπωνικα δηλ), πραγματικη δασκαλα στην οδηγηση και δεν νομιζω οτι θα σε τρομαξει με το γκαζι του

    απο υποστιρηξη και ανταλλακτικα δεν χρειαζεται να φοβάσε (εδω πολυ παλιοτερα μοντελα και διαθέτουν ακομα πληρη γκαμα ανταλλακτικων οι αντιπροσωπιες)


    αντε με το καλο
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  4. #4
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Re: Re: Αγορά Sv1000S

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Γεια σου φιλε μου χαθηκες οντως.
    Αφου ο div400 δεν προφταινει να μοιρασει φακελλους σημερα, να σου πω εγω, που οσον αφορα τα SV, ειμαι αντικειμενικος και αμεροληπτος καθότι Σουζουκακιας.
    με προλαβες και πιστευω οτι τον καλυψες τον φιλο μας.....


    αντε δεν πας να βαρεσεις κανα νουμερο τωρα στην πυλη?
    :ZZZ:
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    22
    Συμφωνώ με τον DIV και συμπληρώνω ότι θέλει λίγη προσοχή εφόσον έρχεσαι από μονοκύλινδρο, στα χλμ που μεζέυει, λόγω και του ότι είναι V2 ξεγελάει και πας με πολύ περισσότερα από όσο νιώθεις! Θέλει παραπάνω χρόνο από ένα 4 κυλινδρό 600αρι ασ πουμε για να πας γρήγορα αλλά στο τέλος σε αποζημιώνει.Να συμπληρώσω ότι τα της προσφοράς τελείωσαν μόνο πολύ λίγα γυμνά έμειναν. Αν θες μτχ στείλε Pm. Ναι πουλάμε!

  6. #6
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414

    Re: Αγορά Sv1000S

    Καλως ηρθες στη φαμιλια!

    Σαν κατοχος εδω και 2 μηνες και 3200χλμ του SV1000 S δηλωνω υπερευχαριστημενος!

    Ειχα μονοκυλινδρα πριν και ηθελα: μια sport-touring με μπολικο γκαζι που να μη με φοβιζει ομως (αρα οι 125hp ηταν αρκετοι), να μπορει να μπει σε πιστα αλλα να μην τρεμεις μη σου πεσει οπως και να μην εχει το κοστος αγορας-συντηρησης των πχ VFR ή Triumph ST, να εχει ροπατο κινητηρα αρα απεκλεισα τα τετρακυλινδρα 600αρια, να μην ειναι πολυ βαρυ ωστε να μπορω να κυκλοφορω που και που στην πολη και φυσικα να ...μ'αρεσει!

    Προσεξε ομως, παρ'το αν γουσταρεις τα street, αν θες μηχανη για ταξιδια ενα mega on-off θα σε καλυψει καλυτερα.

    Δες κι αυτο :
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=28286

    και εχε υποψη: νεκρα μεταξυ 5η-6ης δεν μου ξαναπεταξε, το πλαινο σταντ το συνηθισα και δεν μου ξαναεπεσε, η σταση οδηγησης ειναι τεραστιο σοκ απο τα ον-οφ αλλα τη συνηθισα και τωρα καραγουσταρω, στα 150-160χλμ αναβει ρεζερβα (εχει αλλα 50) , το τσικιτσικι απο τον κινητηρα ειναι φυσιολογικο, και οι κινητηρας πανω απο τις 8000 ειναι ολα τα λεφτα

    Επισης:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
    Έχοντας μέχρι τώρα αναιμικά μονοκύλινδρα on-off, πόσο τεράστιο θα είναι ένα τέτοια βήμα, έχοντας ως χρήση μόνο τις χαλαρές-τουριστικές βόλτες και ότι άλλο προκύψει στην συνέχεια; Κατά πόσο είναι εφικτή μια τέτοια χρήση λόγω της θέσης οδήγησης; Μπορούμε να το θεωρήσουμε ως μηχανάκι που θα κάνεις την εκδρομούλα σου και θα γυρίσεις ξεκούραστος ή τα ξεχνάμε όλα αυτά, ιδίως με συνεπιβάτη;
    Δεν θα σε τρομαξει η δυναμη, αλλα θα μαζευεις ευκολα πολλα περισσοτερα χιλιομετρα απο ενα ον-οφ, εκει θελει προσοχη στην αρχη.

    Τι γίνεται στην περίπτωση που διακοπεί όντως η κυκλοφορία του για επάρκεια σε ανταλλακτικά, κλπ; Συντήρηση και τα σχετικά λόγω κατοικίας στην Πάτρα, θα αντιμετωπίσουμε ιδιαίτερα προβλήματα; Με τις καταναλώσεις απ' ότι είδα και σε ένα σχετικό σκανάρισμα περιοδικού, δεν είναι και τόσο υψηλές. Από θέμα συντήρησης και ότι άλλο έξοδο θα έχουμε;
    Εχει ηδη βγει μοντελο 2007, δε νομιζω να το σταματησουν το S, το γυμνο ομως μαλλον ναι. Το δικο μου καιει στην πολη 8ε/100χλμ, ακριβως οσο το Duke που ειχα (το οποιο το ζοριζα πιο πολυ εννοειται)

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akamarinos
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    299

    Re: Re: Αγορά Sv1000S

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

    Το μηχανακι γραφει χλμ ασφαλως πολυ πιο ανετα απο οποιοδηποτε SS, αλλα οχι τοσο ανετα οσο ενα τουρισταδικο ποσο μαλλον οσο ενα ονοφ.
    [/B]
    δεν ειναι απαρετητο αυτο

    εγω εβρισκα πιο ξεκουραστη την θεση του 650s απο του adventure που εχω τωρα

    μιλαμε για μεγαλες αποστασεις παντα ετσι

    οταν υπαρχει εντελως ορθια θεση οδηγησης πεφτει ολο το βαρος στην μεση
    αμα βαλεις μεσα και τις ανωμαλιες του δρομου........
    καπως ετσι το εχω εξηγησει

    για να ειμαι ακριβεις δεν με ειχε κουρασει ποτε το sv σε ταξιδια
    θα το πρωτεινα ανεπιφυλακτα για τετοια χρηση

  8. #8
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Σώπα ρε , μπράβο συμμετοχή....
    όπως τα λενε τα παιδιά....
    και γω ευτυχής κάτοχος 650 αν και είχα ένα ευτράπελο το οποίο θεωρώ τυχαίο γεγονός,
    παρόλα αυτά μετά απο 2400χλμ σε 3 μέρες , απλά σκεύτομαι να βάλω και μια άλλη ζελατίνα καλύτερα... (παλιά δεν είχα πρόβλημα , μάλλον έχω αρχίσει και γερνάω και παραξενεύω...)

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661


    Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

    -χλμ γράφουμε αλλά συνηθίζουμε σε sport θέση οδήγησης
    -οδήγηση αρχίζουμε χαλαρά και προχωράμε προς τα πιο sport σιγά σιγά
    -κανένα πρόβλημα με τα ανταλλακτικά και service/υποστήριξη
    -καταναλώσεις, επιδόσεις και τα σχετικά, κυμαίνονται στα επίπεδα του κυβισμού

    και τα νεώτερα από Πάτρα είναι μας τελείωσαν! Έχει μείνει μόνο αυτό εδώ http://www.suzuki.gr/moto/images/pop...v/sv1000_2.jpg που το έδειξαν στον αδερφό μου μέσω prospectus και είναι το μοντέλο του 2005 και βρίσκεται κάπου στην Αθήνα. Δεν υπάρχουν S, και κανένα 650.

    Τώρα με το γυμνό, έχω μπει σε επιπλέον σκέψεις. Ναι μεν να αρχίσεις με τουριστικά χλμ και τις ανάλογες ταχύτητες, αλλά κάποτε δεν θα θες και λίγη προστασία από τον αέρα; Ναι μεν θα έχεις τις επιδόσεις και την συμπεριφορά του 1000 αλλά έχω την εντύπωση ότι θα σε περιορίζει το εντελώς γυμνό για να κάνεις χλμ-αποστάσεις. Το φαντάζομαι κάπως σαν το μηχανάκι να έχει τις δυνατότητες αλλά να μην μπορείς να τις αξιοποιήσεις λόγω μηδενικής κάλυψης από τον αέρα.

    Τι πρότεινεται και εσείς; Πολύ βεβιασμένη κίνηση μου ακούγεται όλο και περισσότερο. Να πάρεις από την μία ένα μοντέλο 2005 που έχει ξεμείνει σε κάποια έκθεση για 1.5 χρόνο, να μην είναι όπως το θες (πχ S κάλυψη, κλπ, εκτός και εάν δεν ισχύει αυτό), να μην μπορείς να το δεις και να σου έρχεται στην ίδια τιμή με τα μοντέλα 2007 600άρια και 750.

    Αύριο θα έχει 2ο κύκλο συζητήσεων για να έχουμε και τα νεώτερα από την αντιπροσωπεία, έχοντας ήδη κλείσει το μοντέλο και βλέπουμε τι θα γίνει.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Το γυμνο εχει λιγο πιο κοντο γραναζωμα, για τον λογο οτι δεν χρειαζεται τοσο την τελικη οσο την προσθετη ροπη απο χαμηλα.
    Γιου νοου τιμονακι, βουναλακι, στροφιλικια και παρτον κατω...φτου φτου χτυπα ξυλο.

    Μεχρι τα 160 δεν θα εχεις προβλημα με τον αερα σε κανενα γυμνο αρκει να εχεις μπουφανακι και κρανακι της προκοπης.

    Το γυμνο παιρνει και ζελατινα αν θες και βοηθαει λιγουλακι στον αερα, και λυσεις υπαρχουν πολλες.
    Παντως ειναι ομορφο με τις διπλες εξατμισεις και οσο γυμνα εχω δει στον δρομο με λιγα μπιχλιμπιδια πανω εχω παθει πλακα.

    Η τιμη του θα ειναι μικροτερη λογικα ε;
    Δεν μας ειπες ποσο.


    Υ.Γ Κανε του και κανα παζαρι πιστεψε με δεν θα επιμεινει για πολυ ο εμπορος στο συγκεκριμενο.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #11
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Sport-touring παντως γυμνο, δυσκολα....

    Ρωτα και σε καμια suzuki Θεσσαλονικης (πχ Μακινα) για το S, ποτε δεν ξερεις....

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Λοιπόν, η τιμή είναι 7.500? και απ' ότι κατάλαβα ΔΕΝ κατεβαίνει ούτε 1 ευρώ, και δεν παίρνεις δώρο το παραμικρό. Το S έχει (είχε όπως φαίνεται) +400? που τα άξιζε μόνο και μόνο για να είσαι καλυμένος από τον αέρα.

    Αυτό με την κάλυψη και τα 160 χλμ, δεν το λέω για να ταξιδεύεις όλη μέρα στην ζώνη των 200 χλμ, αλλά φαντάζομαι ότι το S θα σε αφήσει ξεκούραστο από θέμα αέρα ενώ με το απλό θα κουραστείς, ειδικά στην επιστροφή, και αυτό άσχετα με το πόσα χλμ ταξιδεύεις. Να το πάρεις γυμνό και να αρχίσεις τις δοκιμές με ζελατίνες μπας και κόψει λίγο ο αέρας, πολύ δύσκολο το βλέπω, ειδικά έχοντας διαβάσει και τις περιγραφές και του Theod από τα σχετικά test rides.

    Makina έλεγξα μόλις τώρα το site τους και σου επιστρέφει την σελίδα της αντιπροσωπείας με την προσφορά http://www.suzuki.gr/moto/news.php?id=13 και μάλλον δεν το έχουν.

    Εάν υπήρχε το S τώρα θα στρωνόταν ευλαβικά. Το ζήτημα είναι εάν θα πρέπει να προχωρήσουμε για το απλό έχοντας κατά νου την προστασία από τον αέρα, για να μην χτυπάμε μετά το κεφάλι μας στον τοίχο. Έχει κανείς εμπειρία από απλό και S, και ειδικά τα τελευταία μοντέλα για να δούμε κατά πόσο προστατεύει το S;

    Βάσανα!

  13. #13
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Ναι εχεις δικιο, η τιμη δεν κατεβαινει με τιποτα, αν το καλοσκεφτεις βεβαια δικαιολογημενα, ποσο ακομα να πεσει?!

    Οσο για το διλημμα γυμνο ή οχι, εχε υποψη η ζελατινα προστατευει απο βροχη και νερα των μπροστινων.

    Στη θεση σου θα κοιτουσα και για μεταχειρισμενο S (προσωπικα για μεταχειρισμενο εψαχνα πριν μαθω για την προσφορα της suzuki). Θα σου ερθει πολυ φτηνα, το πολυ 7000, οποτε και εχεις ενα χιλιαρικο για εξρτα (που μπορει να εχει ηδη) και θα χασεις ακομα λιγοτερα στη μεταπωληση οταν το αποφασισεις. Σιγουρα θα βρεις καποιο σε καλη κατασταση και πωλειται ενα εδω μεσα. Δες κι εδω:

    http://www.mototriti.gr/moto/Aggelie...DE=&sortorder=

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    22
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    [B]Ναι εχεις δικιο, η τιμη δεν κατεβαινει με τιποτα, αν το καλοσκεφτεις βεβαια δικαιολογημενα, ποσο ακομα να πεσει?!

    Οσο για το διλημμα γυμνο ή οχι, εχε υποψη η ζελατινα προστατευει απο βροχη και νερα των μπροστινων.

    Στη θεση σου θα κοιτουσα και για μεταχειρισμενο S (προσωπικα για μεταχειρισμενο εψαχνα πριν μαθω για την προσφορα της suzuki). Θα σου ερθει πολυ φτηνα, το πολυ 7000, οποτε και εχεις ενα χιλιαρικο για εξρτα (που μπορει να εχει ηδη) και θα χασεις ακομα λιγοτερα στη μεταπωληση οταν το αποφασισεις. Σιγουρα θα βρεις καποιο σε καλη κατασταση και πωλειται ενα εδω μεσα. Δες κι εδω:

    το δικό μου είναι και όντως έχει έξτρά: Yoshimura titanium oval τελικά, σωληνάκια υψηλής, ολοκαίνουργια λάστιχα pilot power, και αλυσιδογράναζα, κάλυμα σέλας μπλέ, το δίνω έως 6500χιλιάδες, αλλά όχι πιο κάτω. με την ευκαιρία όλα αυτά.


  15. #15
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    @ -> V2... Αν σκεφτείς ποτέ να δώσεις το σελάκι ρίξε μου μια φωνή....

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΓΟΡΑ Sv1000s
    από GS80 στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2008, 15:44
  2. Αγορά πρώτης μηχανής
    από vayiokas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 01:45
  3. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01
  4. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:11
  5. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF