Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 44

Θέμα: Συναντήσεις Θεσσαλονίκη

  1. #1

    Συναντήσεις Θεσσαλονίκη

    Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μέρος συνάντησης στη Θεσσαλονίκη, των Θεσσαλονικιών του Forum.

    Κάτι αντίστοιχο με το Δέλεαρ που έχουν στην Αθήνα.

    Κάνουμε κάτι με εκδρομές ή βόλτες, γιατί μέχρι τώρα δεν έχω αντιληφθεί κάτι παρόμοιο.

    Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει.

  2. #2
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    γιατί δεν μαζεύεστε και εσείς απάνω κάπου?

  3. #3
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παιδιά, όντως είναι μια πολύ καλή σκέψη να μαζευόμστε και εμείς κάπου, κάποια μέρα της εβδομάδας.Εγώ είμαι φρέσκος στη πόλη οπότε δε ξέρω και πολλά (μέρη και σχετικά) οπότε ας αναλάβουν μια πρωτοβουλία κάποιοι..
    Αναμένω..

  4. #4
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    Palia....

    Συναντιομασταν πολυ συχνα.
    Εγω απειχσ λογω μη υπαρξης νετ και γυρισα και ειδα οτι το 99% των Σαλονικαιων αδερφων μετακομισαν στο www.mybike.gr
    Αγνωστο γιατι συνεβη αυτο......και δεν μου αρεσει κ το site εκεινο(προσωπικη αποψη).

    Παντως εγω χαλαστηκα που χωριστηκαμε σε site απο εδω κ απο εκει....

    Για συναντηση παντως ψηνομαι ασχημα....
    Και για να το αποδειξω προτεινω-θετω meeting point αυτη την Παρασκευη3/11/2006 21¨30 στην κρήνη-καλαμαρια στο μερος οπου πηγαιναμε, το καφε seagull.

    Opoios pistos prosel8ei.
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

  5. #5

    Re: Palia....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SvsGreek
    Συναντιομασταν πολυ συχνα.
    Εγω απειχσ λογω μη υπαρξης νετ και γυρισα και ειδα οτι το 99% των Σαλονικαιων αδερφων μετακομισαν στο www.mybike.gr
    Αγνωστο γιατι συνεβη αυτο......και δεν μου αρεσει κ το site εκεινο(προσωπικη αποψη).

    Παντως εγω χαλαστηκα που χωριστηκαμε σε site απο εδω κ απο εκει....

    Για συναντηση παντως ψηνομαι ασχημα....
    Και για να το αποδειξω προτεινω-θετω meeting point αυτη την Παρασκευη3/11/2006 21¨30 στην κρήνη-καλαμαρια στο μερος οπου πηγαιναμε, το καφε seagull.

    Opoios pistos prosel8ei.
    που εισαι ρε !!!!
    χαθηκες εντελως ..ουτε στο χαριλαου δεν σε βλεπω !!!
    οι περισσοτεροι απο τους Μακεδονες μπαινουν και εδω αλλα δεν γραφουν τοσο πολυ ...ολοι παρακολουθουν ..βρισκομαστε πολυ συχνα και σε βολτες και σε ταβερνες,ψησταριες,καφετεριες..δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος που γινετε αυτο ...ολοι ειμαστε φιλαρακια οπως ειμασταν......
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  6. #6
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Βρε τα καρντάσια εδω μου είστε!!! Όποιος θέλει έχουμε συνάντηση για καφέ σήμερα στις 18 στην Αριστοτέλους. Το τηλέφωνο μου είναι xxxxxxx. Όποιος μπορεί να έρθει ας μιλήσει μαζί μου για περισσότερες λεπτομέρειες.

  7. #7
    Ατσάτσος Το avatar του/της Atsatsos
    Εγγραφή
    24/02/2005
    Μηνύματα
    399
    Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
    Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.

    μαλλον δεν ηταν καλα οργανωμένο
    οταν κανουμε μάζωξη ειναι αρκετά πετυχημένη ,καθως μαζευόμαστε απο ολα τα φορουμ,και κλαμπ οπως την Κυριακή
    σήμερα πάντως θα βρεθούνε οπως ειπε και ο χάροντας ο αντζελ. δυστυχώς εγω δεν εχω την δυνατότητα να κατεβαίνω καθε τρεις και λιγο !!
    καλά να περάσετε όσοι πάτε !
    και σήμερα και το Σάββατο
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  9. #9
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
    Είχε γίνει topic από τον Lyk0 για μπυρίτσα. Ραντεβού καμάρα,περιμέναμε 30' ώρα και τελικά πήγαμε οι δυό μας. Άντε να δούμε την παρασκευή ποιος θα έρθει.
    Έχει χάρη που τότε έλλειπα. Και έλλειπαν οι περισσότεροι τότε. Τώρα όμως ήμαστε πάλι πίσω και μαζευόμαστε τακτικά. Είπαμε, σήμερα έχει συνάντηση. Όποιος μπορεί έρχεται....

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Έχει χάρη που τότε έλλειπα. Και έλλειπαν οι περισσότεροι τότε. Τώρα όμως ήμαστε πάλι πίσω και μαζευόμαστε τακτικά. Είπαμε, σήμερα έχει συνάντηση. Όποιος μπορεί έρχεται....
    atstatse & lykos
    παρακαλώ πολύ να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί με τον παραπάνω κύριο ...κάτω απο την αθώα φαταούλα κρύβει έναν ΣΑΤΑΝΑΑΑΑ:a66:
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  11. #11
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    atstatse & lykos
    παρακαλώ πολύ να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί με τον παραπάνω κύριο ...κάτω απο την αθώα φαταούλα κρύβει έναν ΣΑΤΑΝΑΑΑΑ:a66:
    Με πληγώνεις πατρίδα!!! Αλλά όσο με πληγώνεις τόσο με πορώνεις!!! Χρωστάς κέρασμα λεμεεεεεεεεεεεεε.....

  12. #12
    Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις συναντήσεις του Forum.

    Επειδή ψήνομαι να έρθω σε καμιά συνάντηση θέλω να μου πείτε οι πιο έμπειροι αν κάνατε παρέα απο πριν ή όλοι σιγά σιγά πήγατε μια πρώτη συνάντηση και αν ταίριαζε η παρέα καθιερώθηκε και μεγαλώνει με νέα μέλη?

    Δεν θέλω να προσγιωθώ σαν εξωγήινος ξαφνικά στην παρέα.

  13. #13
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoumpou
    Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις συναντήσεις του Forum.

    Επειδή ψήνομαι να έρθω σε καμιά συνάντηση θέλω να μου πείτε οι πιο έμπειροι αν κάνατε παρέα απο πριν ή όλοι σιγά σιγά πήγατε μια πρώτη συνάντηση και αν ταίριαζε η παρέα καθιερώθηκε και μεγαλώνει με νέα μέλη?

    Δεν θέλω να προσγιωθώ σαν εξωγήινος ξαφνικά στην παρέα.
    Η παρέα ξεκίνησε με λίγα άτομα και σιγά σιγά μεγάλωσε και μεγαλώνει. Μη σε τρομάζει τίποτα, ανθρώπους δεν τρώμε, αλλά ρίχνουμε κάτι μάσες στις ταβέρνες να τρομάξει το μάτι σου. Η μηχανή είναι αυτό που μας ένωσε αλλά πάνω απ’ όλα γίναμε φίλοι. Βρε θα έρθεις σήμερα να σε δούμε και από κοντά??? Άντε και δεν έχω δει ποτέ μου εξωγήινο!!!

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Η παρέα ξεκίνησε με λίγα άτομα και σιγά σιγά μεγάλωσε και μεγαλώνει. Μη σε τρομάζει τίποτα, ανθρώπους δεν τρώμε, αλλά ρίχνουμε κάτι μάσες στις ταβέρνες να τρομάξει το μάτι σου. Η μηχανή είναι αυτό που μας ένωσε αλλά πάνω απ’ όλα γίναμε φίλοι. Βρε θα έρθεις σήμερα να σε δούμε και από κοντά??? Άντε και δεν έχω δει ποτέ μου εξωγήινο!!!
    Για σήμερα πολύ δύσκολο αλλά επιφυλάσομαι για το μέλλον.

    Πάντως ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα τα πουμε και απο κοντά κάποια στιγμή, σίγουρα.

  15. #15
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    ?

    Poioi eiste mesa gia Paraskeyh?

    PAROUSIES.
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θεσσαλονίκη 25-28 Μαρτίου
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 23:06
  2. Θεσσαλονικη - Κερκυρα
    από transalper600 στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2004, 08:25
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 22:08
  4. Θεσσαλονικη Απογευμα !!!
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2003, 18:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF