Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: χωρος αποσκευών σε Ybr125

  1. #1

    Question χωρος αποσκευών σε Ybr125

    Ειμαι καινούριος, στο φορουμ, στις μηχανές και στους δρόμους και έχει μερικές μέρες που αγόρασα το ybr της Yamaha για το οικονομικό του θέματος... δε το μετάνιωσα όμως γιατί μου αρέσει και δε θέλω να έχω αλλα με καμια 400αρα κλπ...

    έχω ξενερώσει όμως με το θέμα των αποσκευών...η βαλίτσα πίσω δε μου αρέσει καθόλου και μακάρι να μην αναγκαστώ να βάλω ποτε... το θέμα όμως είναι ότι δεν ανοίγει ούτε η σέλα και δεν ξέρω τι να κανω...που να βάλω διάφορα που χρειάζεται να έχω πάντα μαζί????

    αυτό που στο μυαλό μου ειναι απιστευτα ωραίο είναι τα σαμάρια... έχει κανείς να προτείνει κάτι καλό για το συγκεκριμένο μοντέλο??? ακόμα σκέφτομαι σοβαρά κάποιο μικρό τσαντάκι (max 10l) για το ντεπόζιτο... έβλεπα κατι ωραία στα givi αλλά μόνο από φωτό στο νετ...

    περιμένω τα σχόλια, τις ιδέες και τις συμβουλές σας...
    ευχαριστώ

    Δημητρης

  2. #2
    γεια. το εχω και εγώ 4-5 μήνες. για πες μου αν βρεις πουθενα τα τσαντακια για το ντεποζιτο γιατί και μενα δεν μου αρέσει να βάλω βαλίτσα.
    (να σε ρωτήσω αν σου έδωσαν το βιβλίο του χρήστη?user's manual στα ελληνικά.
    εγώ ακόμα τους κυνηγάω.
    και εάν σου έχουν βάλει πλάγιο σταντ?αυτα.)

  3. #3
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    γιατί δε ψάχνετε για μαγνητικό tank bag?
    both of you...


  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atom_smasher
    γεια. το εχω και εγώ 4-5 μήνες. για πες μου αν βρεις πουθενα τα τσαντακια για το ντεποζιτο γιατί και μενα δεν μου αρέσει να βάλω βαλίτσα.
    (να σε ρωτήσω αν σου έδωσαν το βιβλίο του χρήστη?user's manual στα ελληνικά.
    εγώ ακόμα τους κυνηγάω.
    και εάν σου έχουν βάλει πλάγιο σταντ?αυτα.)

    ναι μου έδωσαν μαζί με το αγγλικό, το ισπανικό και το πορτογαλικό...
    αν θες να κανονίσουμε να το βγάλουμε καμια φωτοτυπία να το έχεις ή αν θες μόνο κάποια κομάτια, πχ σερβις κλπ το πετάω στο σκανερ και στο στελνω...

    πλαινό σταντ ειχε απο την αρχή...

    καλά από που την πήρες?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    γιατί δε ψάχνετε για μαγνητικό tank bag?
    both of you...

    εκεί τείνω να καταλήξω κι εγώ... μου άρεσαν 1-2 τις givi που είδα... αυτά εκτός από το μαγνήτη έχουν και λουράκια ή όταν από διακόσια :rotflmao: θα βουτάω με τα φρένα στα 20 θα το ψάχνω στο επόμενο στενο??? για πες πληροφορίες για αυτά... εσύ έχεις?

    πάντως σαν ιδέα μου αρέσουν τα σαμάρια σε αυτό το μηχανάκι...νομίζω του ταιριάζουν... αν κάποιος έχει να προτείνει κατι καλο και ταιριαστό θα είμαι ευγνόμων

    ευχαριστώ...



  5. #5
    Μέλος Το avatar του/της Primal
    Εγγραφή
    14/09/2006
    Μηνύματα
    67
    εμενα πάλι το ντεπόζιτο, μου αυτό που φαίνεται δηλαδή, είναι πλαστικό και θέλω να βάλω και εγώ tank bag.Eχετε τίποτα να μου προτείνεται?
    If you know you are going down, make it look good!

    Daelim roadwin 125cc


Παρόμοια θέματα

  1. Φόρτωμα αποσκευών σε μοτο?
    από byron στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2012, 09:38
  2. Ένας τύπος πηγαίνει μια μέρα σε ένα μπαρ
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 08:14
  3. Καλημερα Σε Ολο Το Μοτο...............
    από sozos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:32
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 18:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF