Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 39 από 39

Θέμα: Μοιραία σύγκρουση περιπολικού με μοτοσικλέτα

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
    Εγώ αυτό που έχω να πω είναι το εξής:

    ...............


    Ε άμα ποιά re van Dimen!!
    Κάτι ψέλιζες για τη σοβαρότητα του θέματος και ότι εσύ δείχνεις σεβασμό κι εγώ όχι και λοιπές μπούρδες.. Εύγε πάντως! Όσο για το αστείο... τι να σου πω.. ακόμα χτυπιέμαι και σπαρταράω στο πάτωμα.

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
    Χμμμ πάω να κάτσω στα αβγά μου Κ. πρήχτη!!!
    Κάτσε παιδάκι όπου θέλεις, δε χρειάζεται να το ανακοινώνεις.. Στα αυγουλάκια σου θέλεις να πας; Εκεί πήγαινε! Μόνο.. εχμ.. ε ..να.. μην ξανάρχεσαι πάλι εδώ.. εδώ μιλάμε σοβαρά οι μεγάλοι. Τα παιδάκια δεν παίζουν εδώ..
    Και μη μας ενοχλήσεις εκτός αν έχεις κάτι πιο σημαντικό να μας πεις (όπως ότι έχεις κακά ή πιπί...ή ακόμα δεν τα λες; )

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
    Κάτσε παιδάκι όπου θέλεις, δε χρειάζεται να το ανακοινώνεις.. Στα αυγουλάκια σου θέλεις να πας; Εκεί πήγαινε! Μόνο.. εχμ.. ε ..να.. μην ξανάρχεσαι πάλι εδώ.. εδώ μιλάμε σοβαρά οι μεγάλοι. Τα παιδάκια δεν παίζουν εδώ..
    Και μη μας ενοχλήσεις εκτός αν έχεις κάτι πιο σημαντικό να μας πεις (όπως ότι έχεις κακά ή πιπί...ή ακόμα δεν τα λες; )
    Ντάξει mate!!ok τέλος!!!πολύ μιλήσαμε...

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Είστε απίστευτοι!!! θα προσέθετα και κοσμητικά επίθετα αλλά θα με παρεξηγούσατε.
    Σκοτώθηκε ένας άνθρωπος τραυματίστηκε άλλος ένας σοβαρότατα κι εσείς το μετατρέψατε σε... πόλεμο!!!
    Πολύ εύκολα αρπάζεστε ρε σεις... για όλους μιλάω...

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
    μου φενεται πως το μονο που τους χρειαζεται ειναι κατι σαν αυτο που ειχε γινει στην κρητη μετα την "εκπυρσοκροτηση" του οπλου του μπατσοσκυλου...


    Σε πιανω πολυ ενημερωμενο.......

    Αμην και ποτε να ξαναγινει κατι τετοιο...

    Μπραβο που μας το θυμισες..
    Η δραση αντικαθιστα τα δακρυα

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Resistman
    Σε πιανω πολυ ενημερωμενο.......

    Αμην και ποτε να ξαναγινει κατι τετοιο...

    Μπραβο που μας το θυμισες..
    Τέτοιες μ@λακίες πετάς ρε resistman και μου το χαλάς...



    αμήν και πότε να ξαναγίνει τι δλδ; βία;

    τι να πω, παρα μόνο οτι τα λόγια είναι πολύ εύκολα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #37
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617
    δηλαδη αν (...γιατι δεν ημουν παρον και δεν ξερω τι πραγματικα εγινε) φταιει ο μπατσος και στο δικαστηριο (φυσικα... ) τον αθωωσουν, τοτε τι θα πρεπει να γινει? να κυκλοφορει ο εγκληματιας αναμεσα μας σαν να μην τρεχει τιποτα? ειναι δικαιο? θα μου πεις...να γινουμε κι εμεις ιδιοι,εγκληματιες? εννοειται, μαλακια. αλλα............................

    εσυ τι θα προτεινες?
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  8. #38
    Ρε cpt τι σου χαλασα; Σοβαρα σε ρωταω..Πες μου

    Στην Κρητη, εγινε ενα πεσιμο ( και οχι μονο απο "δικους" μου αν το θες και ετσι ) . Δεν εχω ψευδαισθησεις για τα ορατα αποτελεσματα του. Ουτε το παιδι ξαναγυρισε, ουτε η μανα επαψε να θρηνει.

    Αλλα.........

    Αυτη η κοινωνια της σιωπης, της υποταγης και του δεν βαριεσαι....πρεπει εστω να μιλησει.

    Οι ανθρωποι εκει ειπαν: ειμαστε εδω, σε καθε σας εγκλημα( απευθυνομενοι στους τσαιους ) θα ειμαστε απεναντι και απο εδω και περα θα σκεφτεστε πολυ να ξανατραβηξετε ετσι το κουμπουρι σας. Οπως εγινε βεβαια και για αλλο περιστατικο στον Αγ. Παντελεημονα Αχαρνων..


    ( γαμω το τζον γουεην το φασιστα με τα κωλοπροτυπα που εφτιαξε )


    Το θα γινουμε, συνασπισμος;;; Μονιμως καταγγελιολογια και λογακια και σε καθε ρατσιστικο πογκρομ οπως την 4η Σεπτεμβριου του 2004 μοκο ή ψευτοεπαναστατομαλακιες απ το βημα της Βουλης;; Διαφωνω στη λογικη του τιμωρου-σουπερμαν, συμφωνω με την αυθορμιτη συλλογικη( οσο ειναι δυνατον ) απαντηση της κοινωνιας, σε τετοια ή παρομοια εγκληματα.

    Να με συγχωρεις αλλα δεν θα περιμενω τα δικαστηρια να κανουν κατι. Επαψα να πιστευω και σε αυτα, δυστυχως πολυ νωρις για την ηλικια μου..Και αυτο εγινε με πολλα περιστατικα που βιωσα προσωπικα...

    Με καλη διαθεση σε ρωτω, αν εφταιγε ( και αθωωθει, τι προτεινεις;;
    Η δραση αντικαθιστα τα δακρυα

  9. #39
    Δυστυχώς, έμαθα από γνωστό κάποιου συγγενή ότι η μηχανή δεν πρόλαβε να σταματήσει και παραβίασε το κόκκινο.

    Αυτό βέβαια δεν αλλάζει το γεγονός ότι ένας άνθρωπος πέθανε.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Σύγκρουση μηχανής με άλογο...
    από elli_summers στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2011, 01:32
  2. Έλληνας αναβάτης θα κάνει τον γύρο του κόσμου με μοτοσικλέτα
    από blackrose στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2011, 21:10
  3. Σύγκρουση μοτο με περιπολικό
    από kaps στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2008, 14:44
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2007, 19:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF