Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΗΧΟΙ ΣΤΟ V-strom

  1. #1

    ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΗΧΟΙ ΣΤΟ V-strom

    ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΓΙΑ SERVICE ΣΤΑ 30.000 ΧΛΜ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ SUZUKI.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΗΧΟΙ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.Ο ΜΠΑΣΟΣ ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ.ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣ

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της orcinious
    Εγγραφή
    18/11/2007
    Μηνύματα
    322
    μπορει να ξεχασε να βαλει ολα τα λαδια.δυστηχος συμβαινει, για τσεκαρες το, κατι αλλο τοσο τραγικο δεν μπορει να κανει που να αρχισει να ακπουγεται το μοτερ ετσι.
    εκτος και αν το εβαλε μπρωστα χωρις λαδια και το καταλαβε αργα.οποτε συμπληρωσε μετα, οποτε Γ@μ@τ@
    Τη πρώτη μέρα χώρισε τους δίχρονους από του τετράχρονους
    Τη δεύτερη έφτιαξε τον βάνκελ.
    .
    .
    Ο Θεός ήταν μηχανολόγος

  3. #3
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΡΕΓΟΥΛΑΡΙΣΜΑ ΟΙ ΒΑΛΒΙΔΕΣ!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΛΕΙ 500 ΕΥΡΑ ΓΙΑ ΦΤΙΑΞΙΜΟ!!ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ??????

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της orcinious
    Εγγραφή
    18/11/2007
    Μηνύματα
    322
    Η μηχανή είναι πρώτο χέρι.
    Τι χρίσει της έχεις κάνει (σκίσιμο).?
    Από φίλους με storm που τα σκίζουν δεν έχω ακούσει τίποτα για καμπάνα!!!!
    Το servise manual ποτέ λέει ότι θέλει βαλβίδες????
    Το πείρες από το συνεργείο και ακουγόταν ,η άρχισε μετά από λίγο να ακούγεται?
    Γιατί αν το πηγές μια χαρά και το πηρες με θορυβο θα είναι η πρώτη καμπάνα που χάλασε από ψυχολογικά μέσα στο συνεργείο.
    Τη πρώτη μέρα χώρισε τους δίχρονους από του τετράχρονους
    Τη δεύτερη έφτιαξε τον βάνκελ.
    .
    .
    Ο Θεός ήταν μηχανολόγος

  5. #5
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Θα σου πρότεινα να μη ξαναπάς σε αυτό το συνεργείο.
    Περίμενε παιδιά που έχουν Storm να σου προτείνουν.

  6. #6
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Εκ μεταφοράς...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Εκ μεταφοράς...
    ουτε λογιστικό φύλλο να ήταν
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    1. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΑΓΕΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΓΙΟΣΙΜΟΥΡΑ..ΚΑΘΕ 1000 ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΞΕΡΥΘΜΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΤΑΝΝΝΝΝΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ

    2. ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΗΡΡΕΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕ

    3.ΤΕΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΡΑΝΣΑΛΠ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΟΜΑ...

    ΑΥΤΑ ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  9. #9
    Kατι σου εκανε ο κ@ριολης, γι αυτο δεν σου ειπε τιποτα στην αρχη, και μετα που πηγες το ειχε ετοιμο το σεναριο. Πιστευε μαλλον οτι δεν θα το καταλαβεις. Τωρα κατα λσθος; Επιτηδες; ΟΘεος και η ψυχη του. Προσπαθησε να τον στριμωξεις και αν δεν, μην ξανα πας και καντον ρομπα σε ολη την κοινωνια. Σου ευχομε απο καρδιας, καλα ξεμπερδεματα.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Kατι σου εκανε ο κ@ριολης, γι αυτο δεν σου ειπε τιποτα στην αρχη, και μετα που πηγες το ειχε ετοιμο το σεναριο. Πιστευε μαλλον οτι δεν θα το καταλαβεις. Τωρα κατα λσθος; Επιτηδες; ΟΘεος και η ψυχη του. Προσπαθησε να τον στριμωξεις και αν δεν, μην ξανα πας και καντον ρομπα σε ολη την κοινωνια. Σου ευχομε απο καρδιας, καλα ξεμπερδεματα.

    +1000000000000000000000000000
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  11. #11
    ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ SUZUKI BANDIT 650 S.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ:rotflmao:

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της orcinious
    Εγγραφή
    18/11/2007
    Μηνύματα
    322
    Αρχικά δημιουργήθηκε από teloubas
    ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ SUZUKI BANDIT 650 S.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ:rotflmao:
    teloubas+vstorm τελος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Τη πρώτη μέρα χώρισε τους δίχρονους από του τετράχρονους
    Τη δεύτερη έφτιαξε τον βάνκελ.
    .
    .
    Ο Θεός ήταν μηχανολόγος

  13. #13
    Μα γιατί ρε telouba έδωσες το καλύτερο μηχανάκι ? :rotflmao: Για το μόνο που θα το μετανιώσεις με το bandit είναι όταν θα πας να το δώσεις για ανταλλαγή να πάρεις τίποτε άλλο θα σου πέσουν τα δόντια με την τιμή που θα σου πει ο έμπορας :rotflmao: κατά τα άλλα μια χαρά μοτοσυκλέτα είναι για τα λεφτά της

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2008
    Μηνύματα
    159
    SORRY ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Μ@Κ@ΚΙΑ ΕΚΑΝΕΣ

  15. #15
    Ειπαμε να αλαξεις μαστορα, οχι μηχανακι Δεν πειραζει. Εσυ να εισαι καλα και καλοταξιδο. Μπορει και να σου παει καλυτερα με τον ληστη.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF