Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: H idaniki mesi motosykleta...

  1. #1
    Ε όχι και "Νέο Μέλος"...
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    10

    H idaniki mesi motosykleta...

    Kalispera se olous tous palian8rwpous tou forum!!
    Syzitwntas to 8ema me mia parea kai min kataligontas pou8ena eipa na to 8esw edw, gia na akoustoun kai merikes antikeimenikes (oso ginetai) apopseis. Loipon, i erwtisi einai poia einai kata ti gnwmi sas i idaniki mesi moto kai ti xaratiristika prepei na exei ayti.
    Merika xaraktiristika mporei na einai:

    i) Na min einai vrontosayros entos polis
    ii) Na mporei na vgalei sxetika aneta ena ta3idaki gia odigo kai synepivati
    iii) Na antexei stin avastaxti "poiotita" twn ellinikwn dromwn
    iv) Na mporei na pataei kai ligo xwma, mias kai eimaste stin Ellada kai oi omorfies tis xwras mas (se 8alassa i vouno) panta 8a zitane apo tis mixanes mas mia stoixeiwdi eykolia kinisis se xwma
    v)....
    vi).... kai oti allo skefteite eseis....

    E3arxis egrapsa gia tin MESI motosykleta. Diladi den psaxnw gia tin apolyti moto, dioti pi8anon kamia na min mporei na syndiasei ola ta parapanw kai malista sto megisto va8mo, alla gia ayti pou 8a exei oso to dynaton perissotera se ikanopoitika pososta. (ayto gia na min eyxomai argotera na eixa valei to post stis diamaxes... )

    Perimenw tis dikes sas skepseis kai apopseis kai thanx se osous asxoli8ikate m'auto to vareto 8emataki

    Kala xiliometra kai kalo kalokairi se olous!!!!
    Ride long and prosper...

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Κατ' αρχην καλως ηρθες στους παλιανθρωπους.

    Οπως το διαβασα, νομισα οτι περιγραφεις τη μηχανη μου (χωρις πλακα)!

    Εγω πιστευω οτι για την Ελλαδα ενα Mega On-Off πλησιαζει να παιξει το ρολο της ιδανικης Μεσης Μηχανης.
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Δεν υπάρχει τέτοιο είδος... δηλαδή ιδανική μέση μοτοσυκλέτα ή ιδανική μοτοσυκλέτα για την Ελλάδα... Υπάρχει αυτό που αρέσει στον καθένα.

    Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το χώμα με τη μηχανή και ας λένε ό,τι θέλουν για τις ομορφιές της Ελλάδας, άμα θέλω χώμα προτιμώ να το περπατήσω ή να το πατήσω με το ποδήλατο...

    Γιατί όταν αγοράζετε αυτοκίνητο δεν σκέφτεται κανείς αν θα μπορεί να πατάει χώμα; με τη μηχανή σας πιάνει η όρεξη;

    Για μένα ιδανική μοτοσυκλέτα είναι αυτή που θα με πάει από το σπίτι μου στην Ορεστειάδα και μόλις φτάσω όχι μόνο θα το έχω ευχαριστηθεί, αλλά και θα αισθάνομαι σαν να πήγα μόνο μέχρι την Ομόνοια...

    Α... και δεν θέλω να πατάει καθόλου χώμα!!!
    Θάνος..

  4. #4
    Το νου σας Ρεμάλια!!! Το avatar του/της RapidShade
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    635
    Ενα mega on-off από ποτε ΔΕΝ είναι
    βροντόσαυρος μέσα στην πόλη και την κίνηση?

    Ρε πάτε καλά;;; τα έχετε παίξει? Περνάει
    η ΚΑΡΑΤΙΜΟΝΑ ανάμεσα σε σταματημένα
    αυτοκίνητα ΧΑΛΑΡΑ ΔΗΛΑΔΗ?

    κολλητός με Varadero (που σε σχέση με το
    R1 μου, είναι σαύρα)
    και εγώ με το R1, (που δεν στρίβει εννοείται)
    τον ψιλο-ήπιε από τα κολλήματα μεταξύ
    αυτοκινήτων, ενώ εγώ χωρούσα...

    σε καμία περίπτωση εμένα δεν είναι ευέλικτο
    αλλα μη μου πείτε ότι το Africa είναιι παπί
    γιατί θα το βάλω στη λίμνη την άλλη φορά
    που θα σας δω για μπύρες

    ΡΕ ΟΥΣΤ! Αλήτες μηχανόβιοι!!!
    Υ.Γ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    The more I learn,
    the less I understand...

    RapidShade

    --------------------------------
    Where is my R1?... ;(

  5. #5
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade

    ................
    σε καμία περίπτωση εμένα δεν είναι ευέλικτο
    αλλα μη μου πείτε ότι το Africa είναιι παπί
    γιατί θα το βάλω στη λίμνη την άλλη φορά
    που θα σας δω για μπύρες

    ΡΕ ΟΥΣΤ! Αλήτες μηχανόβιοι!!!
    Ρε ποδηλατακι ειναι σου λεω!
    Το τιμονι δε περναει ευκολα γιατι περναει πανω απο τους καθρεφτες των ΙΧ. Το κολημα γινεται με τα τζιπ που ειναι ψηλα. Αλλα ποσα τετοια πετυχενεις?
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  6. #6
    ΘΑ ΧΡΕΑΙΣΤΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΞΙΟΤΙΜΟ-ΠΑΠΑΡΑ ΦΙΛΟ RAPID.
    ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
    ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΜΟΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Δεν υπάρχει τέτοιο είδος... δηλαδή ιδανική μέση μοτοσυκλέτα ή ιδανική μοτοσυκλέτα για την Ελλάδα... Υπάρχει αυτό που αρέσει στον καθένα.

    Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το χώμα με τη μηχανή και ας λένε ό,τι θέλουν για τις ομορφιές της Ελλάδας, άμα θέλω χώμα προτιμώ να το περπατήσω ή να το πατήσω με το ποδήλατο...

    Γιατί όταν αγοράζετε αυτοκίνητο δεν σκέφτεται κανείς αν θα μπορεί να πατάει χώμα; με τη μηχανή σας πιάνει η όρεξη;

    Για μένα ιδανική μοτοσυκλέτα είναι αυτή που θα με πάει από το σπίτι μου στην Ορεστειάδα και μόλις φτάσω όχι μόνο θα το έχω ευχαριστηθεί, αλλά και θα αισθάνομαι σαν να πήγα μόνο μέχρι την Ομόνοια...

    Α... και δεν θέλω να πατάει καθόλου χώμα!!!


    ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΘΑΝΟ,Σ'ΑΚΟΥΣΑΜΕ....ΜΗ ΓΚΑΡΙΖΕΙΣ..!!!!:rotflmao: :rotflmao: :


    ΜΟΝΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ...!!
    ΜΕΧΡΙ ΔΕ,ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΘΑ ΠΑΤΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΕΙΔΗ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ..!!!:rotflmao: :rotflmao: :

    ΠΑΛΙΟΚΥΛΙΝΔΡΑΚΗΔΕΣ...

    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  8. #8
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Symfono me thn apopsh toy Mega On-Off.

    motosykleta pou kanei aneto taksidi akoma kai dikavalo, fortonete, exei kalh autonomia, pataei xoma, kinite sxetika eukola mesa sthn kinhsh

    to eidanikotero olon auth thn stigmh einai to KTM950 alla einai psilo kai polyyyy akrivo

    to africa kanei akrivos ta idia alla den exei gazi kai einai poio diskolo sthn kinish

    to varadero exei gazi alla einai akoma poio dyskolo sthn kinish

    mia sxetika ftinh lish einai to Transalp600'99 h akoma kai to neotero 650

    to kle500 einai episeis kalh lysh me ligoterh autonomia, diskolotero sto meso-megalo taksidi0 kai me ellhph prostasia apo ton aera.

    Ave


    Ps1 Enoeite oti legontas megalo taksidi,aksipistia-diarkia klp apokleiete opoios dipote monokylindros kinitiras

    PS2 mhn g@mate to post, akouste kai sevastite kai thn gnomh ton allon parakalo.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  9. #9
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    συμφωνω και εγω για on-off . μια αρκετα καλη λυση αν και θα την βρεισ μονο καινουργια ειναι και το v-strom 650 αρκετα δυνατο στο ταξιδι για on-off και ψιλοευκολο στη πολη
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  10. #10
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Η ιδανική μοτοσυκλετα για την Ελλάδα …
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΚΥΛΙΝΔΡΟΥΣ ΓΙΑ ΡΟΠΗ , ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΒΑΡΟΣ ,ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΙΜΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!
    ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΤΙΒΑΡΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΙΚΑΝΑ ΝΑ ΑΝΤΕΠΕΞΕΛΘΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΡΟΜΩΝ ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΤΟ!
    ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΜΙΕΔΕΣ –ΑΚΟΡΝΤΕΟΝ! ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΦΡΕΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΠΡΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ Κάθε ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΦΡΕΝΟ!
    ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΜΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΟΥΜΕ!

    ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΑΝΕΤΗ ΣΕΛΑ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΑΣ ΟΠΙΣΘΙΑ [ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΙΣΙΟΥ] ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!

    ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΣΑ ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ ΣΤΑ 3000 ΠΟΔΙΑ!
    ΝΑ

    ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΛΕΠΤΟΚΑΜΩΜΕΝΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΩΣΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΕΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΕ ΦΑΝΑΡΙ….
    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ…ΩΣΤΕ Όταν ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ‘’ΠΡΩΤΗ ΜΟΥΡΗ’’
    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ …ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΠΑΞΙΜΑΔΙ…
    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΖΕΣ, ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ..ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΜΑΡΙΕΣ …
    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΛΕΠΤΙΚΟ ΜΕ ΡΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΟΡΥΦΟΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΛΗΣΤΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΙ!

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ,ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ Στις ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΕΤΟ ΧΩΡΟ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΑΡΝΤΑΡΟΜΠΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΗΣ…[ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ,ΜΑΝΟ,ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ, ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ, ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ,ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟ, ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ…]

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΗ Η ΜΟΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΟ ΧΡΩΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝΕ ΕΥΚΟΛΑ ΟΙ ‘’ΤΑΡΙΦΕΣ΄’ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΨΑΧΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΚΑΡΟΥΝΕ ,ΒΡΙΣΟΥΝΕ ,ΦΤΥΣΟΥΝΕ ΚΤΛ….

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ..ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΣΜΗ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ,ΓΑΤΙΑ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΖΩΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟΥ ΣΩΤΟΥ ΠΟΥ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΠΟ Ένα ΡΟΝΤ ΒΑΙΛΕΡ!

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΕΤΑ ΤΟ EΞΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ SERVICE ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ …..ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ 2-3 ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΑΣ …Ώστε ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝΕ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ…ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕ ,ΔΕ ΦΡΕΝΑΡΕ ,ΔΕΝ ΕΣΤΡΙΨΕ ..ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ …ΠΑΡΟΤΙ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑΑΑ!!

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΜΠΥΡΟΒΙΟΥΣ ΜΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ….ΟΣΟ Ο ΧΑΜΑΛΗΣ ΝΕΑΡΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ, ΣΟΥ ΠΛΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ!

    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ …ΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΕΛΤΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 5 ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΛΑΣΑΚΙ ΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡH ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΚΑΘΩΣ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ ΒΓΑΙΝΕΙ!

    ΛΟΙΠΟΝ;Αυτά ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!


    BIBA...:hypnotize :hypnotize

  11. #11
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Σωστος ο Νεος!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  12. #12
    Το νου σας Ρεμάλια!!! Το avatar του/της RapidShade
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    635
    APAIXTOS KAI SWSTOS!

    Alla opws tha pei ki o CRS-K, ayta ta kanei h Africa
    Υ.Γ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    The more I learn,
    the less I understand...

    RapidShade

    --------------------------------
    Where is my R1?... ;(

  13. #13
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
    APAIXTOS KAI SWSTOS!

    Alla opws tha pei ki o CRS-K, ayta ta kanei h Africa

    Εννοειται!

    Στο πλυσιμο μονο μου τα χαλαει λιγο ...
    Δεν φτανει να πλυθει κατω απο το πισω φτερο!!!

    :rotflmao: :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αν βάλεις στα ζητούμενα και την χαμηλή τιμή ψάχνεις σίγουρα γαι κάτι στα μεσαία On- Off.
    Δεν είναι τυχαίο που το ΧΤ ήταν και είναι η πιο καλοπουλημένη μηχανή στην Ελλάδα!

    Αλλιώς κάτι σαν το CBF600, που σε καλύπτει σε όλα τα άλλα εκτός από το χώμα.

    Μεγάλο γιατί ρε παιδιά;
    Ποιό 600άρι δεν μπορεί να αντέξει τις τόσο μεγάλες πια διαδρομές της τεράστιας αυτής χώρας που λέγεται Ελλάδα;


  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της cbanthropos
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    209
    Εγω θα ψηφισω Transalp. Και ταξιδευει με τη ζελατινα του, και γρηγορο είναι (παει μια χαρα με 120-140 με τελικη 160? 170? δεν ξερω), εχει ωραια σελιτσα με φαρδος πισω για να μην γκρινιαζει η γυναικα, και χωμα το καλοκαιρακι, και πολη γιατι ειναι μαζεμενο, και καλη τιμη. Γενικα το θεωρω καλο εργαλειο.
    -------------
    I don't kill flies, but I like to mess with their minds. I hold them above
    globes. They freak out and yell "Whooa, I'm *way* too high."
    -- Bruce Baum

    CB400SF '97
    CBR600F '03

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Problimata mesis
    από Spike στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2006, 00:33
  2. zoni mesis
    από harisxx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2005, 21:50
  3. Argoi ditrohoi stin mesi tou dromou
    από xaris_sm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 16:33
  4. Pos striboun telika tin motosykleta..
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 08:28
  5. Sxediastes Motosykletas
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 17:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF