Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Προσ ΚατοΧουσ Ducati Monster 620

  1. #1
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    Προσ ΚατοΧουσ Ducati Monster 620

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ.... ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

  2. #2
    φιλος μου ειχε το monstro (2001). Απ οσο το καβαλησα κι αν εξαιρεσεις οτι μου ταν λιγο κοντο, μου αρεσε πολυ. Ευκολοδηγητο, στριβει μια χαρα κι εχει και γκαζι. Κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ ομορφο μηχανακι.

    Ο φιλος που το ειχε, προσθετει οτι ειναι μηχανακι για 1 ατομο (ο 2ος δεν ειναι και πολυ ανετα) κι οτι δεν του βγαλε κανενα προβλημα.

    αυτα τα λιγα

  3. #3
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    !!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
    φιλος μου ειχε το monstro (2001). Απ οσο το καβαλησα κι αν εξαιρεσεις οτι μου ταν λιγο κοντο, μου αρεσε πολυ. Ευκολοδηγητο, στριβει μια χαρα κι εχει και γκαζι. Κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ ομορφο μηχανακι.

    Ο φιλος που το ειχε, προσθετει οτι ειναι μηχανακι για 1 ατομο (ο 2ος δεν ειναι και πολυ ανετα) κι οτι δεν του βγαλε κανενα προβλημα.

    αυτα τα λιγα
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DEZ ΚΑΙ ΓΩ ΛΟΓΩ ΥΨΟΥΣ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ 1.60 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ SUPERSPORT ΣΤΑ¨"ΜΕΤΡΑ" ΜΟΥ . ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΥΨΟΣ ΣΕΛΑΣ 77εκ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ CBF600 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ 78.5 ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΕΩΣ 77 ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΡΥΘΜΙΣΗ . ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΟΣΤ "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ" !!!!:smilea:
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΤΟΜΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

  4. #4
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    ?????

    θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με τον αεροψυχτο κινητηρα του μηπως αποτελει μειονεκτημα??? οποιος γνωριζει ας ριξει τα φωτα του

  5. #5
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    GENIKA TO MOTER..

    TOY DUCATI APOTELEI MEIONEKTHMA ...

  6. #6
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898
    ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ PLEASE....

  7. #7
    kalimera ,,, kai mia gnwmh apo katoxo!!
    kalo ... alla mesa sthn athina... opws ola ta ducati ypofereeiiiiii kai ayto kai o anavaths tou......... to servis tou einai ligo tsimphmeno..exartate pou tha to pas kata ta alla ..... einai ducati
    otan pareis ducati !!!! xereis ti agorazeis!!!

    kaloriziko an to apofasiseis

  8. #8
    rmcctr
    Καλημερα.
    Κατοχος ducati monster 620
    Πολυ ευχαριστημενος απο οδικη συμπεριφορα, βεβαια εχουν δικιο οσοι λενε οτι ποναει μεσα στην αθηνα...
    Η θερμοκρασια του φτανει εως και 115 βαθμους.
    βεβαια υπαρχει και η λυση του ψυγειου λαδιου που ριχνει την θερμοκρασια 15%
    Κατα τα αλλα ducati και παλι ducati

    Φιλικα

  9. #9
    LINA καλησπέρα !

    Το Ducati το εχω οδηγησει μερικες φορες αλλα με ψιλο κουρασε στους καρπους... διοτι αρκετο απο το βαρος σου πεφτει στα χερια. Μου θυμιζει λιγο Madmax μονο το σπαθι μου ελειπε
    Παντος το θεωρω ενα απο τα ομορφοτερα naked.

    Οσο για το CBF600 S το αγορασα πριν απο μερικες μερες... και δεν σου κρυβω οτι εχω ξετρελαθει.... τωρα ειμαι στο στρωσιμο 6000-7000 στροφες το οδηγαω maximum αλλα ειναι απιστευτα ζωηρο.
    Η θεση οδηγησης ειναι στο τερμα ψιλα και παταω και μετα δυο ποδια καλα..(εχω υψος 1.72) το τιμονι επισης εχει δυο ρυθμησεις κοντα-μακρια οπως και η ζελατινα.

    Πηρα την εκδοση με ABS που κοστιζει 7900 euros. Επισης η εκδοση αυτη εχει και διπλο σταντ το οποιο δεν υπαρχει στην απλη εκδοση των 7200 euros.

    Αν μενεις Σαλονικα και θες να το δεις απο κοντα πολυ ευχαριστως

    Cheers

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα Ducati Monster 620/800
    από megatim στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2004, 08:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF