Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: S.o.s. ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΛΕΙΔΙΑ.

  1. #1

    S.o.s. ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΛΕΙΔΙΑ.

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ CBF250 :a31: :a31: :a31: ΤΩΝ ΚΩΔΙΚΟ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΩΝ ΕΧΩ:smilea: σημερα πηγα στο κατασημα ποθ το πηρα και μοθ ειπε ο βλακαμας οτι πρεπει να του παω εκει την μηχανη-πραγμα πολυ δυσκολο γιατι η μηχανη ειναι με κλειδ.τιμονη σε ενα φιλικο σπιτι.δηλ.παλι φορτομα και και...
    ρε φιλαρακια ξερεις κανεις τι γεινεται?μηπως ειναι απατεωνακος ο τυπος και θελει να βγαλει $$$$.
    Ζήσε τη ζωή σου έντονα χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους. Ζήσε το παρών και μη νοιάζεσαι για το αύριο. Ποτέ μη κοιτάς πίσω γιατί έτσι θα χάσεις το νόημα και το αύριο θα γίνει χθες χωρίς να το καταλάβεις. Ζήσε πριν η ζωή φύγει και κάποτε πεις "Ό,τι δεν πρόλαβα να ζήσω, ήταν όλη μου η ζωή..."

  2. #2
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    αμα δηλαδή εσύ βρήκες ταπελάκι κωδικού,
    να σου δώκουν δώρο μηχανή????

  3. #3
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΓΩΡΑΣΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!Α ΡΕ ΗΟΝΔΑ ΟΣΟ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΣΑΙ ΩΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙ, ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟ ΚΑΜΙΑ 80ΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕ ΟΥΥΥΦΦΦ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
    Ζήσε τη ζωή σου έντονα χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους. Ζήσε το παρών και μη νοιάζεσαι για το αύριο. Ποτέ μη κοιτάς πίσω γιατί έτσι θα χάσεις το νόημα και το αύριο θα γίνει χθες χωρίς να το καταλάβεις. Ζήσε πριν η ζωή φύγει και κάποτε πεις "Ό,τι δεν πρόλαβα να ζήσω, ήταν όλη μου η ζωή..."

  4. #4
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    δεν πας απο την αντιπροσωπεια κατευθειαν μαζι με το ταμπελακι-αδεια κυκλοφορειας και ταυτοτητα μηπως γινει τπτ...???
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  5. #5
    ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΧΕΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ.
    Ζήσε τη ζωή σου έντονα χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους. Ζήσε το παρών και μη νοιάζεσαι για το αύριο. Ποτέ μη κοιτάς πίσω γιατί έτσι θα χάσεις το νόημα και το αύριο θα γίνει χθες χωρίς να το καταλάβεις. Ζήσε πριν η ζωή φύγει και κάποτε πεις "Ό,τι δεν πρόλαβα να ζήσω, ήταν όλη μου η ζωή..."

  6. #6
    μια και ανεφερε Χοντα ο φιλος ,ερωτω το εξης .....εχω τα 2 κλειδια αλλα ταμπελακι γιοκ ,παιζει προβλημα ?? δε την αγορασα καινουρια αλλα νομιζω οτι μπορω να παρω τον κωδικο μεσω καποιας αντιπροσωπειας η απο τον Σαρα(μαρα)κακη........μεσω αρ .πλαισιου π.χ

    τελος παντων ειναι τοσο απαραιτητο να το εχω??Γενικα τωρα .......ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΑΜΠΕΛΑ???......και δεν την εχω εγω??

  7. #7
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    μια και ανεφερε Χοντα ο φιλος ,ερωτω το εξης .....εχω τα 2 κλειδια αλλα ταμπελακι γιοκ ,παιζει προβλημα ?? δε την αγορασα καινουρια αλλα νομιζω οτι μπορω να παρω τον κωδικο μεσω καποιας αντιπροσωπειας η απο τον Σαρα(μαρα)κακη........μεσω αρ .πλαισιου π.χ

    τελος παντων ειναι τοσο απαραιτητο να το εχω??Γενικα τωρα .......ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΑΜΠΕΛΑ???......και δεν την εχω εγω??
    Το ταμπελάκι αυτό γράφει επάνω τον κωδικό των κλειδιών. Επομένως απαραίτητο θα σου είναι μόνο αν χάσεις και τα δύο κλειδιά της μηχανής.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  8. #8
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Αρχικά δημιουργήθηκε από beniamin
    ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΧΕΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ.

    Εγώ θα σου προτείνω να αλλάξεις το διακόπτη.
    Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  9. #9
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
    Εγώ θα σου προτείνω να αλλάξεις το διακόπτη.
    Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.
    Ναι Κωστα αμα θελουν να την κλεψουν και την εχουν σταμπαρει δεν κολλανε σε ανα διακοπτη,κατσαβιδακι και ....σκρατσσσσσ,ετοιμο,ξεκλειδωμενο και με ολες τις ενδειξεις αναμενες να περιμενουν το μαγικο κουμπακι να πατηθει(μιζα )με λιγα λογια αν ειναι σιγουρος οτι του τα πηρανε να παει να αλλαξει κλειδαρια αν τα εχασε μπορει και να μην τα βρει ποτε και κανενας!Παντα φιλικα
    Keep spamming!!!:a13:

  10. #10
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Ναι Κωστα αμα θελουν να την κλεψουν και την εχουν σταμπαρει δεν κολλανε σε ανα διακοπτη,κατσαβιδακι και ....σκρατσσσσσ,ετοιμο,ξεκλειδωμενο και με ολες τις ενδειξεις αναμενες να περιμενουν το μαγικο κουμπακι να πατηθει(μιζα )με λιγα λογια αν ειναι σιγουρος οτι του τα πηρανε να παει να αλλαξει κλειδαρια αν τα εχασε μπορει και να μην τα βρει ποτε και κανενας!Παντα φιλικα
    σωστός!
    επίσης να σας πω ότι η honda, δεν φέρνει έτοιμα κλειδιά για τις ανάγκες του κάθε ένα. Φέρνει μήτρες και τις κόβετε σε κλειδαράδες. Αν λοιπόν κάποιος χάσει τα κλειδιά, πέρνει το μηχανάκι, και τη μήτρα και πάει και κόβει κλειδί.
    Το ίδιο ισχύει και στα κλειδιά με immobilizer. Η μόνη διαφορά, είναι ότι μετά χρειάζετε προγραμματισμός του εγκεφάλου. ΠΡΟΣΟΧΗ: για να γίνει αυτός ο προγραμματισμός, χρειάζετε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ένα από τα παλαιά κλειδιά ή το μαύρο πάνω μέρος του κλειδιού. Αυτό δηλαδή που έχει μέσα το τσιπάκι. Τον κωδικό που έχει μέσα το τσιπ δεν μπορεί κανείς να τον αντικαταστήσει ούτε με άδεια, δίπλωμα, ασφάλεια, ταμπελάκι κλειδιών, ούτε με ΤΙΠΟΤΑ.
    Στην περίπτωση που κάποιος δεν έχει αυτό το μαύρο μέρος του κλειδιού ή ολόκληρο το κλειδί, πάει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ για εγκέφαλο καινούριο!
    Αυτά!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Να ρωτήσω κάτι χαζό...
    όταν έχασες το πρώτο γιατί δεν έβγαλες ένα δεύτερο σε κλειδαρά;

  12. #12
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Το ταμπελάκι στο κλειδί δεν έχει καμία σημασία στα Honda.
    Στην περίπτωση σου που έχεις χάσει όλα τα κλειδιά σου το μηχανάκι σου πρέπει να πάει απο το συνεργείο και να αγοράσεις 1 σέτ κλειδαριές, δέν σε κοροιδευει κανείς.

  13. #13
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΤΟ

    ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗ HONDA EΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ 2 κλειδιά γιατί τα χασες και να σου πουν οτι μαζί με τα κλειδιά παει και το μπρελόκ...και ο διακόπτης...και τα όργανα...και το φανάρι..
    και το μπροστινο γιατί είναι ένα...και που να τα ξεχωρίζω τώρα...και η ζαντα με τη δισκόπλακα..και η δαγκάνα+μανέτες ,γκριπ φλασάκια..καθρεπτες..η σέλα γιατι απο τη σέλα θα καθεσαι και θα βάζεις τό κλειδί στη κλειδαριά και ούτο καθε εξής....

    οποτε φιλε αμα πας στη Honda για 2 κλειδια παρε μαζί σου να χεις κανα καταναλωτικό δανειο των 3000 ε για να σε σίγουρος..

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από beniamin
    Α ΡΕ ΗΟΝΔΑ......ΕΙΣΑΙ ΩΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙ
    δε μαγειρεύεται;







    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #15
    εχει Immobilizer to cbf??

    Αν δεν εχει και μπορεσεις να βγαλεις την κλειδαρια απο πανω, και την πας σε κλειδαρα μπορει να σου φτιαξει κλειδια.
    Warning!! Motorsports can be Dangerous....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Mega scooter-Μοδα,χαζομαρα ή και τα δυο?
    από AFTER στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 175
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2022, 08:56
  2. Nikko over 3 η βγαλσιμο κατακόρυφη η και τα δυο;
    από m/m990 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2012, 11:42
  3. Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ
    από ΝΙΚΗ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2007, 10:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF