Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 126 από 126

Θέμα: ΨΕΥΤΟ-dainese

  1. #121
    Παλαιό Μέλος ??? Το avatar του/της harisvfr
    Εγγραφή
    02/06/2009
    Μηνύματα
    63

    Re: Re: μεγεθος jacket

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace


    Και εκτος οτι θα τα δοκιμασεις ΟΛΑ, πριν καταληξεις στην τελικη επιλογη σου, θα πας και θα κατσεις και πανω στη μηχανη σου γιατι εκει θα "ζυγισεις" το μπουφαν πανω σου... μη ξεχνας οτι ο βασικος λογος που αγοραζεις μπουφαν μηχανης ειναι να εισαι προστατευμενος και ανετος ΠΑΝΩ στην μηχανη και οχι να εισαι ωραιος στον καθρεφτη/καφετερια κτλ :smilea:

    Καλες αγορες και παντα ορθιος!!

    Ετσι ακριβώς
    Ααααατσα

  2. #122
    μετα απο πολυ σκεψη κατεληξα να αγορασω το μπουφαν που ηθελα απο την αντιπρωσοπεια και οχι απο την αποθηκη.
    ο λογος που το εκανα ηταν γιατι δεν ηθελα να μπω στην διαδικασια να σκεφτομαι αν τελικα το μπουφαν ειναι γνησιο ή οχι.
    η διαφορα ηταν στα 40 ευρω, δεν ειναι λιγα(δυσκολοι καιροι) αλλα οχι ομως και πολλα μπροστα στην σκεψη του αν ειναι γνησιο ή οχι, καθε φορα που θα το φοραω.

    για να μην παρεξηγηθω δεν λεω οτι στην αποθηκη παιζουν μα'ι'μου προιοντα
    απλα εγω δεν μπορω να τα ξεχωρισω

  3. #123
    Παλαιό Μέλος ??? Το avatar του/της harisvfr
    Εγγραφή
    02/06/2009
    Μηνύματα
    63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chico82
    μετα απο πολυ σκεψη κατεληξα να αγορασω το μπουφαν που ηθελα απο την αντιπρωσοπεια και οχι απο την αποθηκη.
    ο λογος που το εκανα ηταν γιατι δεν ηθελα να μπω στην διαδικασια να σκεφτομαι αν τελικα το μπουφαν ειναι γνησιο ή οχι.
    η διαφορα ηταν στα 40 ευρω, δεν ειναι λιγα(δυσκολοι καιροι) αλλα οχι ομως και πολλα μπροστα στην σκεψη του αν ειναι γνησιο ή οχι, καθε φορα που θα το φοραω.

    για να μην παρεξηγηθω δεν λεω οτι στην αποθηκη παιζουν μα'ι'μου προιοντα
    απλα εγω δεν μπορω να τα ξεχωρισω
    Κοίτα να δείς. Αν κάτι κοστίζει 500 και το πέρνεις 460 δεν λέει κάτι.
    Αν κάτι κοστίζει 60 και το πέρνεις 100 λέει.
    Πάντως το θέμα της ασφάλειας δεν κοστολογείται με 40 ή 140 ευρά.
    Ααααατσα

  4. #124
    υπαρχουν πολες αλλες μαρκες για εξοπλισμο μοτο.
    να,η revit ας πουμε εχει αξιοπρεπεστατα ειδη και σε σχεδον μισες τιμες απο την dainese.
    εγω εχω και τις απο δυο εταιριες μπουφαν.
    τα revit πχ ειναι πολυ καλα,μονο που το λογο ειναι αντιγραφο της dainese και μου τη σπαει.
    ασε που μπορεις να ψωνισεις και μεταχειρισμενα μπουφαν.δεν ειναι το ιδιο με το κρανος που μπορει να εχει πεσει κατω και να μην το παρεις χαμπαρι ,το μπουφαν τι να παθει?
    υπαρχουν πολλοι που για διαφορους λογους τα πουλανε.
    καλυτερα απο αγια βαρβαρα το μεταχειρισμενο.
    να προσθεσω και τις αγορες μεσω internet αλλες τιμες εδω μας τα παιρνουν κανονικα

  5. #125
    H Revit είναι πράγματι εξαιρετική εταιρία. Όχι και τόσο φτηνή βέβαια. Ειδικά στα παντελόνια όμως δεν έχει αντίπαλο.Όλα τα άλλα φαίνονται σαν τσουβάλια μπροστά τους. Αν δεν κάνω λάθος φτιάχνει και ρούχα για την BMW που αυτομάτως διπλασιάζεται η τιμή βέβαια..
    V-Strom 650
    Grand Cherokee Limited 4.7
    Vespa 50S
    Aek

  6. #126
    Απλά η revit τσιμπάει ένα 30% πάνω με το που περνάει τα σύνορα... Αν δει κανείς τιμές FC-Moto.de και μετά δει και στο Γιάσσαρη που είναι ο εισαγωγέας, τραβάει τα μαλλιά του. Πχ, ήθελα να πάρω ένα σετάκι δέρμα μπουφάν/παντελόνι ή και διαιρούμενη ολόσωμη (tested by DePuniet) αλλά από 600 περίπου, βγαίνει στα 900 Ελλάδα. Σε αυτά τα λεφτά, παίζουν τα καλύτερα από Spidi, Dainese... Η οποία Dainese πλέον πουλάει Ελλάδα σε τιμές Ιταλίας, μπείτε στο site, έχει τιμές. Μπορεί να ράβονται στην Κίνα ή στο όπου στον κόσμο έχει φτηνά εργατικά χέρια, αλλά τα υλικά και τα πατρόν δεν είναι Κινέζικα με την φτηνιάρικη έννοια. Στην τελική, οι Hayabusa φτιάχνονται στην Ινδία, δεν είδα κανέναν να γκρινιάζει ότι πήρε μαϊμού ινδικό παπί και όχι hypertourer...

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789

Παρόμοια θέματα

  1. Κανα Dainese Παντελονι?
    από iliaskorn στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2005, 22:13
  2. Μπουφαν Dainese
    από TNASTOS στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2005, 14:54
  3. Γνησιο Dainese...
    από GyPsy στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 14:26
  4. Dainese D-Axial 44 Μποτες
    από anco στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 19:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF