Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 26

Θέμα: ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2005
    Μηνύματα
    135

    ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    Σάββατο απόγευμα γυρνώντας από την δουλειά μου στο υψος της μεσογείων στον αριθμό 271 και στο ρεύμα προς Αγία Παρασκευή ξαφνικά βλέπω 2 άτομα να πετάγονται στον αέρα και αμέσως φωτιά
    Χωρίς να είμαι σίγουρος ένα αυτοκίνητο παραβίασε το κόκκινο και βρήκε στην μεσογείων με αποτέλεσμα την σύγκρουση.
    Αμέσως δεξιά και τρέχω για βοήθεια το ένα παλικάρι να σφαδάζει από τον πόνο περίπου 7 μετρά μακριά από το σημείο συγκρούσεις και γεμάτος αίματα στο πρωσοπο και μια κοπελιά καμιά 15αρια μετρά μακριά ακίνητοι
    Αμέσως πετάγεται ένας υπάλληλος από το βενζινάδικο με πυροσβεστήρα και σβήνει την φωτιά στην μότο.
    Από την σφοδρότητα της σύγκρουσης το αυτοκίνητο γύρισε κατά 180 μοίρες τον βρήκε στην πίσω ρόδα αφρεναριστος.
    Τα παιδιά τελείως απροστάτευτα γάμο το φελέκι μου.
    Σε δυο λεπτά ηρθέ το Ε.Κ.Α.Β και από ότι είπε ο νοσοκόμος είναι μάλλον καλά τουλάχιστον χωρίς σπασίματα και ότι θα τον πήγαιναν για εξετάσεις.
    Αυγό που με έκανε να θέλω να χώσω μπουνιές ήταν ο οδηγός του αυτοκινήτου ειδοποίησε μια κοπελιά που ορθέ αμέσως και επειδή ήμουν κοντά τι νομίζεται ότι είπε?
    Αχ τι έπαθε το αμαξάκι μου ενώ δυο άνθρωποι ήταν ξάπλα στον δρόμο και ο ένας μες στα αίματα..
    ΑΝΤΕ Γ………………….ΟΥ Κ……………………ΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο Μ……………….ΑΣ ΣΟΥ.
    ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΙ και τα παιδιά στην μότο ΕΛΕΟΣ
    ΦΟΡΑΤΕ ΤΟ ΓΑ…………….ΝΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ.
    Πάμε και στο δεύτερο τώρα.
    Στην Γ.Α.Δ.Α. απε έξω το μεσημέρι της Κυριακής σφοδρή συγκρούσει με 2 παπάκια και ένα μεga skouter φτάνω λίγα λεπτά μετά ο δρόμος γεμάτος κομμάτια λάστιχα και ζάντες!!!
    Ένα παλικάρι μες στα αίματα αλλά όρθιος και ζαλισμένος , λίγο πιο κάτω μια μεγάλης ηλικίας γυναικά η οδηγός του σκούτερ μάλλον είχε περάσει τον μεγάλο ποταμό και το λέω αυτό γιατί η γωνιά που έκανε το κεφάλι της σε σχέση με το σώμα ήταν τελείως αφύσικη και ήταν με κλειστά τα ματιά , ο άλλος οδηγός δεν είχε πάθει τίποτα.
    Εύχομαι να κάνω λάθος για την γυναικά.
    Μαντέψατε?? Κανένας δεν φορούσε κράνος , καλά για γάντια μπουφάν μπότες είναι στην σφαίρα της ουτοπίας
    ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΤΕ ΚΡΑΝΟΣ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΑ…..ΚΕΣ

    ΕΛΕΟΣ

    Ωραίο σαβατοκυρικο ήταν αυτό
    Η φωτο είναι από το πρώτο ατύχημα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	klkl (4).jpg 
Προβολές:	464 
Μέγεθος:	12,2 KB 
ID:	69959
    Ο θυμος βαζει συρτη στην πορτα της λογικης

  2. #2
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    γ@μ@τ@.... ....


    καθολου μυαλο ρε π@υστη μου... ..
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  3. #3
    ρε παιδια σε περιπτωση που δεις 2-3 χυμενους αναβατες κατω απο ατυχημα κ εισαι ο πρωτος που θα βρειθει στο σημειο,τι κανεις?

    ειδοποιεις εκαβ-ατυνομια κ παρακαλας να ερθουν γρηγορα?
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  4. #4
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    ρε παιδια σε περιπτωση που δεις 2-3 χυμενους αναβατες κατω απο ατυχημα κ εισαι ο πρωτος που θα βρειθει στο σημειο,τι κανεις?

    ειδοποιεις εκαβ-ατυνομια κ παρακαλας να ερθουν γρηγορα?

    nai, k prospatheis na kratiseis tin psyxraimia sou k na kathysyxazeis toys traymaties, na toys tonwneis ithika...

    ase mi sou soy tyxh, malakia megali...

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Trickster
    Εγγραφή
    15/07/2006
    Μηνύματα
    658
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
    nai, k prospatheis na kratiseis tin psyxraimia sou k na kathysyxazeis toys traymaties, na toys tonwneis ithika...

    ase mi sou soy tyxh, malakia megali...
    Ρε παιδιά ποτέ δεν αναρωτήθηκα το ίδιο παρά μόνο όταν έτυχε να παρευρεθώ σε τροχαίο. Δεν ήταν με μηχανές, ήταν ένα αμάξι που παρέσυρε μια κοπελίτσα πεζή στην λεωφ. Χασιάς το Σάββατο πρωί.. Αφού το παρέσυρε το κορίτσι αντί να το καθήσουμε κάτω, ένας την πήρε αγκαλιά και την έβαλε σε αμάξι για να την πάει σε νοσοκομείο. Αν και το κορίτσι είχε τις αισθήσεις της και κούναγε χέρια κανονικά αν είχε χτυπήσει πίσω το ότι την βάλαν σε αμάξι μπορεί να της έκανε μεγαλύτερη ζημιά..

    μ@μ@κία μου.. έπρεπε να επιμείνω να μήν την κουνήσουν.. Ελπίζω να είναι καλά η κοπελίτσα, ήταν φοβερό το θέαμα.
    FAMOUS LAST WORDS:
    "Helmet? I don need no steenking helmet!"



  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeoGlx
    Εγγραφή
    26/06/2005
    Μηνύματα
    120

    Re: ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cbr1100xx
    ...Σάββατο απόγευμα γυρνώντας από την δουλειά μου στο υψος της μεσογείων στον αριθμό 271
    Επίσης πάνω στην Μεσογείων το απόγευμα του Σαββάτου, (δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο)
    Ένα μεγάλο scooter, Κ μια κόκκινη παλιά bmw!

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2005
    Μηνύματα
    135
    Οχι μαλλον δεν ειναι το ιδιο.
    Ποτε προλαβαινουν στην μεσογειον και αναπτυσουν ταχυτητα δεν καταλαβαινω
    800 φαναρια εχει ρε που.........η μου.
    Ο θυμος βαζει συρτη στην πορτα της λογικης

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeoGlx
    Εγγραφή
    26/06/2005
    Μηνύματα
    120
    Άστα να πάνε!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
    Ρε παιδιά ποτέ δεν αναρωτήθηκα το ίδιο παρά μόνο όταν έτυχε να παρευρεθώ σε τροχαίο. Δεν ήταν με μηχανές, ήταν ένα αμάξι που παρέσυρε μια κοπελίτσα πεζή στην λεωφ. Χασιάς το Σάββατο πρωί.. Αφού το παρέσυρε το κορίτσι αντί να το καθήσουμε κάτω, ένας την πήρε αγκαλιά και την έβαλε σε αμάξι για να την πάει σε νοσοκομείο. Αν και το κορίτσι είχε τις αισθήσεις της και κούναγε χέρια κανονικά αν είχε χτυπήσει πίσω το ότι την βάλαν σε αμάξι μπορεί να της έκανε μεγαλύτερη ζημιά..

    μ@μ@κία μου.. έπρεπε να επιμείνω να μήν την κουνήσουν.. Ελπίζω να είναι καλά η κοπελίτσα, ήταν φοβερό το θέαμα.
    τελικα δεν ξερω αν ισχυει το οτι δε πρεπει να κουνησεις τους τραυματιες κ να περιμενεις το εκαβ.

    οταν ειχα φαει μια καλη σουπα πριν χρονια ολοι επεμεναν να μη με κουνησουν κ να περιμενουμε το ασθενοφορο.
    ερχεται λοιπον, βγαινει ο τραυματιοφορεας μου λεει εισαι καλα?
    του λεω ναι.
    με τραβαει απο το χερι με σηκωνει οπως να ναι κ μου λεει ξαπλα στο φορειο!!!

    κ εχουν μεινει ολοι !!!
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  10. #10
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877

    Re: Re: ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GeoGlx
    Επίσης πάνω στην Μεσογείων το απόγευμα του Σαββάτου, (δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο)
    Ένα μεγάλο scooter, Κ μια κόκκινη παλιά bmw!
    Αυτο το ειδα,την κοκκινη bmw,αλλα scooter πουθενα μονο πολλα πλαστικα κομματια.
    Ηταν δυνατο στουκο απ'οτι καταλαβα.
    Πιο κατω και εγω πηγα να την παθω,αμαξι που βγηκε απο στενο δεξια μου ,εγω τερμα αριστερα και κατευθειαν αναβει φλας αριστερα και ερχεται και μπαινει μπροστα μου,πλακωνομε στα φρενα και ταυτοχρονα αναβω φωτα για να μου δωσει λιγο χωρο να μην πεσω πανω της.
    Δεν καταλαβαινε τπτ,στο τσακ φρεναρω,και μας πιανει κοκκινο φαναρι ,παω διπλα της και η κλασικη ατακα πλεον ,συγνωμη δεν σε ειδα.

    Ναι ρε ζοντοβολο απ΄την στιγμη ομως που ημουν ακριβως πισω σου και παλευα να φρεναρω γιατι δεν κανεις λιγο δεξια να περασω,λιγο χωρο ρε γαμωτο.

    Αλλα να μου πεις ειχε την οδηγικη ικανοτητα ν'αντιληφθει αυτο το απλο πραγμα?
    Και βεβαια οχι,οποτε τι να λεμε,ο καθενας ας κανει τα κουμαντα του.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeoGlx
    Εγγραφή
    26/06/2005
    Μηνύματα
    120
    Γενικά οι οδηγοί το απόγευμα του Σάββατου, ήταν "κάπως"!!

    (Λες κ κάθε μέρα δεν βλέπουμε τα διάφορα!)

  12. #12
    καλες βολτες!!! Το avatar του/της SUPERMARIO
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
    Ρε παιδιά ποτέ δεν αναρωτήθηκα το ίδιο παρά μόνο όταν έτυχε να παρευρεθώ σε τροχαίο. Δεν ήταν με μηχανές, ήταν ένα αμάξι που παρέσυρε μια κοπελίτσα πεζή στην λεωφ. Χασιάς το Σάββατο πρωί.. Αφού το παρέσυρε το κορίτσι αντί να το καθήσουμε κάτω, ένας την πήρε αγκαλιά και την έβαλε σε αμάξι για να την πάει σε νοσοκομείο. Αν και το κορίτσι είχε τις αισθήσεις της και κούναγε χέρια κανονικά αν είχε χτυπήσει πίσω το ότι την βάλαν σε αμάξι μπορεί να της έκανε μεγαλύτερη ζημιά..

    μ@μ@κία μου.. έπρεπε να επιμείνω να μήν την κουνήσουν.. Ελπίζω να είναι καλά η κοπελίτσα, ήταν φοβερό το θέαμα.











    δεν τους μετακινουμε λεμε...και ειδικα αν δεν ξερουμε λεμε


    αν και μετα απο πολλα ''αν'' χρειαστει να μεταφερουμε το θυμα δεν του αλλαζουμε θεση απ' οτι ειναι.
    ενας πιανει κατω απο τις μασχαλες , ο αλλος κατω απο την μεση και ο τελευταιος τα ποδια.στην χειροτερη περιπτωση να ειναι τρεις λεμε.
    αν υπαρχει κοσμος, ενας πιανει κατω απο μια μασχαλη, αλλος κατω απο την μεση και δυο τα ποδια.πεντε το συνολο.
    δεν τραβαμε, δεν ισιωνουμε τιποτα( αα!!! κοιτα το ποδι του, κατσε να το φτιαξω λιγο).
    γρηγορες κινησεις..1...2...3...παμε.ολοι μαζι ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.
    ολα αυτα μετα απο πολλα ''αν'' πρεπει να μεταφερθει και υπαρχει σοβαρος λογος.
    για να πας μπροστα πρεπει να πας πισω και να παρεις φορα.

    πωλειται power commander (XT660) 200€

  13. #13
    Τι να πω.... Για ΑΛΛΗ μια φορα νευρα, θυμος, το γαμωτο που με πνιγει για ολο αυτο το ΧΑΟΣ....
    Διαβαζω τετοια θεματα και καταλαβαινω πλεον....
    Καταλαβαινω οτι οδηγοντας στην κωλοπολη που λεγεται Αθηνα κολυμπαμε πλεον σε ενα απυθμενο βουρκο Ασχετοσυνης, Ηλιθιοτητας, Ανευθυνοτητας, Ανικανοτητας και Μαζικης Αποβλακωσης...

    Οταν καμενοι και ανικανοι "εξεταστες" μοιραζουν τα διπλωματα οδηγησης με το κιλο σε παντελως ανοητους και ανικανους να ελεγξουν το οχημα που καλουνται να οδηγησουν, ειτε ειναι μηχανη ειτε αυτοκινητο ειτε νταλικα, τι να πω...
    Οταν απο οδηγικη παιδεια ειμαστε 5,000 χρονια πισω και απο τους Νεατερνταλ, σε μια χωρα που βασιλευει η "μαγκεια", η "σφηνα" (κοιταχτε ρεεεε τι @@δατη οδηγΑΡΑ ειμαι και ολοι τρωνε τη σκονη μου!!!), οπου προτεραιοτητα εχει ο "ετσι ΓΟΥΣΤΑΡΩ", οπου αχαρακτηριστα ατομακια ΚΑΝΟΥΝ την λαλακια, ΧΤΥΠΑΝΕ ανθρωπους, και απο πανω λενε πωωωω παει το αμαξακι μου ενω κατω κειτωνται αιμοφυρτοι ανθρωποι τι να πω;

    Εχθες στην επιστροφη απο την βολτα στην Επιδαυρο το ΖΩΟ με την porsche cayenne turbo οδηγουσε στο αντιθετο ρευμα προσπερνοντας ΔΕΚΑΔΕΣ αυτοκινητα που πηγαιναν στην ουρα, παιζοντας μας φωτα να ...εξαφανιστουμε απο μπροστα του (πηγαιναμε επανω στην μεσαια διαχωριστικη προσεκτικα) και καθε φορα που ερχοταν καποιος στο αντιθετο ρευμα, χωνοταν με το ΑΝΤΕ ΜΑΜΗΣΟΥ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ αναμεσα στα αυτοκινητα στο ρευμα του, και μετα παλι τα ιδια! Τι να πω; Θα ειμαι κακος αν του ευχηθω ΟΛΟΨΥΧΑ να βρεθει συντομα σε τρυφερο τετατετ με τριαξονικη TIR νταλικα και να ΜΗΝ ανοιξει ο αεροσακος;

    Οδηγοι μηχανων (δεν διαχωριζω αν ειναι SS η παπι) χωρις ΚΑΝ κρανος, οδηγοι αυτοκινητων που αγνοουν STOP και κοκκινα φαναρια -που ΟΛΩΣ τυχαιως ειναι αυτοι που το παιζουν γΛηγοροι γενικοτερα και ξεσκιζονται στις χαροντικες σφηνες κλπ κλπ, για εμενα δεν πρεπει να οδηγουν.

    Πειτε με κακο, αλλα εχω παψει να λυπαμαι για ΤΕΤΟΙΕΣ καταστασεις...
    Βλεπω η διαβαζω για ατυχηματα οπως τα πιο πανω και αληθινα ΔΕΝ λυπαμαι. Δεν φοραγες κρανος ρε μεγαλε και τωρα τα μυαλα σου ειναι στην ασφαλτο; ΚΑΛΑ να παθεις. Δεν φοραγες ζωνη μωρη/μωρε χαμουρα/η ΚΑΙ παραβιαζεις και κοκκινο και στουκαρεις; ΚΑΛΑ να παθεις!
    Ετσι. Να αδειαζουν οι δρομοι σιγα σιγα απο τους καφρους...

    Αλλα ξερω οτι δεν ειναι λυση αυτη... Γιατι αυριο απο το κοκκινο που θα παραβιασει η παραπανω εν λογω "οδηγαρα" να την πληρωσω εγω η καποιος φιλος μου απο εδω πχ....

    Αλλα ελαχιστοποιω τις πιθανοτητες για κατι τετοιο οδηγοντας σαν κοτα στην πολη και αφου ανοιξει το φαναρι σε πρασινο παντα περιμενω μερικα δευτερολεπτα για να ξεκινησω...

    Η μια και μονη λυση ειναι η οδηγικη παιδεια στις ΝΕΕΣ γενιες... Οι παλιοτερες ειναι ηδη χαμενες δυστυχως... Προσοχη αδελφια εκει εξω.....
    Νίκος
    Open Horizons

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
    δεν τους μετακινουμε λεμε...και ειδικα αν δεν ξερουμε λεμε


    αν και μετα απο πολλα ''αν'' χρειαστει να μεταφερουμε το θυμα δεν του αλλαζουμε θεση απ' οτι ειναι.
    ενας πιανει κατω απο τις μασχαλες , ο αλλος κατω απο την μεση και ο τελευταιος τα ποδια.στην χειροτερη περιπτωση να ειναι τρεις λεμε.
    αν υπαρχει κοσμος, ενας πιανει κατω απο μια μασχαλη, αλλος κατω απο την μεση και δυο τα ποδια.πεντε το συνολο.
    δεν τραβαμε, δεν ισιωνουμε τιποτα( αα!!! κοιτα το ποδι του, κατσε να το φτιαξω λιγο).
    γρηγορες κινησεις..1...2...3...παμε.ολοι μαζι ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.
    ολα αυτα μετα απο πολλα ''αν'' πρεπει να μεταφερθει και υπαρχει σοβαρος λογος.
    +1000.Με τη μόνη διαφορά ότι πάντα σταθεροποιούμε και τον αυχένα για να ακινητοποιήσουμε το κεφάλι.

  15. #15
    απολυμένο μέλος..... Το avatar του/της melenia
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    71
    Η λογική λέει πως όταν δεν είσαι σίγουρος για το τι μπορεί να έχει πάθει ο τραυματίας
    δεν τον μετακινείς καθόλου και ειδικά αν δεν ξέρεις πως να τον πιάσεις.Ακόμα κι ας μην
    έχει χτυπήσει κεφάλι ή αυχένα αν έχει σπασει πλευρά και τον μετακινήσεις άτσαλα υπάρχει
    κίνδυνος κάποιο πλευρό να τρυπήσει πνεύμονα.....Είναι λίγο περίπλοκο το θέμα όσο κι αν
    έχουμε την καλή διάθεση να βοηθήσουμε!
    Κάποια φορά φεύγοντας απ'το σπιτι με μια φίλη και πηγαίνοντας με τα πόδια στη σχολή
    βρεθήκαμε σ'ένα δρόμο που είχε λαϊκή.Γίναμε μάρτυρες σ'έναν γερό καυγά,που έπεσε πολύ
    ξύλο,οι εμπλεκόμενοι ήταν και πιωμένοι.Ο ένας έπεσε βαριά χτυπημένος κάτω, είχε αρπάξει
    αρκετές στο στήθος και στα πλευρά. Με τη φίλη μου πήγαμε κοντά να βοηθήσουμε (είχαμε
    πρόσφατο και το μάθημα πρώτων βοηθειών που κάναμε στη σχολή). Το πρώτο που είπαμε
    ήταν να μην τον μετακινήσουν και καλέσαμε το 166. Κάποιοι πήγαν να τον σηκώσουν άτσαλα
    και να τον βάλουν να κάτσει σε καρέκλα. Εμείς επιμείναμε να μην σηκωθεί. Τότε πετάχτηκε
    κάποιος με άγριες διαθέσεις εναντίον μας και είπε: ".....εμένα είναι φίλος μου και θα κάνω ότι
    γουστάρω..... ήρθαν τα γκομενάκια ( +άλλα κοσμιτικά που ούτε λέγονται ούτε γράφονται...)"
    Λογομαχήσαμε κι έτυχε να περνάει ένας οδοντίατρος που τον έβαλε στη θέση του. Όταν ήρθε
    το ΕΚΑΒ είπε οτι ήταν σημαντικο που δεν τον μετακινήσαμε γιατί είχε σπασει πλευρά κοντά
    στους πνεύμονες ...!και θα μπορούσε με την μετακίνηση να τρυπήσουν!
    Καλό???
    .....you may say i'm a dreamer......
    ....but i'm not the only one....
    ....i hope some day you'll join us...
    ....and the world will live as one....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. γιαγια παιζει ενα παρτυ το σαββατο ασε!!!
    από manos cbr600fi στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2008, 18:47
  2. Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2008, 01:00
  3. Σπασμένο λεβιέ?Φτιάξ'το μόνος και σώσε την τσέπη σου!!
    από Aggelos_SV στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 17/12/2007, 17:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF