Σελίδα 33 από 72 ΠρώτοΠρώτο ... 23282930313233343536373843 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 1069

Θέμα: Γενικό chat για CBF-250

  1. #481
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Ολα τα ηλεκτρικα της δουλευουν ταυτοχρονα και χωρις προβλημα.

  2. #482
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panisk
    Ευτυχώς το δικό μου δεν τα έχει όλα αυτά παρά μόνο το θέμα της νεκράς.
    Βέβαια βελτιώθηκε πάρα πολύ με τα Castrol GPS λυπαντικά. Είναι λίγο ακριβούτσικα και δεν τα βρίσκεις σε συνεργεία συνήθως (λόγω ...τιμής - 12-15Ε το λίτρο), πρέπει να τα πάρεις από Castrol point αλλά είναι πολύ καλά και αξίζει να τα δοκιμάσετε...
    Για δες εδώ ΕΔΩ στα 9 Ευρώ.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  3. #483
    Καλησπερα!Ειμαι καινουργιος στην παρεα.Αν και εχω διαβασει τα παντα σε αυτο το forum σημερα αποφασισα να στειλω πρωτη φορα μυνημα.Εδω και δυο χρονια χρησιμοποιω ενα παπι για τις καθημερινες μου μετακινησεις.Αποφασισα να παρω κατι μεγαλυτερο επειδη το παπι παρεδωσε πνευμα και ετσι κατεληξα στο cbf 250.Ημουν αναμεσα σε αυτο και στο kawasaki er-6n αλλα λογω πρακτικοτητας και πιο καθημερινης χρησης κατεληξα στο cbf.θα επρεπε να προσεξω κατι κατα την αγορα;(θα παω αυριο να το κλεισω στο βυνιο)...Το περιβοητο προβλημα με την καμπανα τελικα εχει λυθει;θα μου το καλυψει η εγγυηση;ευχαριστω και οποιες συμβουλες ευπροσδεκτες....

  4. #484
    Καλωσηρθες στην παρεα. Η μονη συμβουλη φιλε μου ειναι πως αν μπορεις να παρεις το er-6 καλυτερα να το παρεις.
    Το cbf θα σου φαινεται πολυ αργο μετα απο λιγο καιρο. Θα μπορεις και να κανεις κ κανενα ταξιδακι με το er-6. Οχι οτι με το cbf δεν μπορεις αλλα το cbf σε ταξιδι θα το εχεις συνεχεια σχεδον τερμα.
    Αυτα.
    Live For Speed. Ride To Live!

  5. #485
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Jimskeet2002
    Καλωσηρθες στην παρεα. Η μονη συμβουλη φιλε μου ειναι πως αν μπορεις να παρεις το er-6 καλυτερα να το παρεις.
    Το cbf θα σου φαινεται πολυ αργο μετα απο λιγο καιρο. Θα μπορεις και να κανεις κ κανενα ταξιδακι με το er-6. Οχι οτι με το cbf δεν μπορεις αλλα το cbf σε ταξιδι θα το εχεις συνεχεια σχεδον τερμα.
    Αυτα.
    what he said...

    Jimskeet2002 παιζουμε lfs ?

  6. #486
    Μαγκες μολις εγινα κατοχος cbf 250 μεταχειρισμενου κ ειμαι κατευτυχισμενος!!!!!Αρχικα εψαχνα για κανα μοταρντ αλλα με το που το ειδα το ερωτευτικα...Το πηρα ασημι,3500χμ,3000ευρω,μοντελο 1/06,σε υπεραριστη κατασταση.Το ειχε ενας μπαρμπας για λιγους μηνες κ μετα πηρε το 600αρι.Το μηχανακι ειναι στην εντελεια!!!Ουτε γρατσουνια.Ακομα κ ο λαιμος στην εξατμιση γυαλιζει....Τεσπα,σκεφτομαι για κανα τελικο να του περασω κ καμια καρινα.Καμια συμβουλη να μου πετατε γιατι δεν εχω ιδεα τι θελει ενα cbf.Συντομα κ φωτο....

  7. #487
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9
    Jimskeet2002 παιζουμε lfs ?
    Εαν παίζετε lfs παιδιά (να κάνω κι εγώ τον προσηλυτισμό μου) ελάτε στο www.gvrteam.gr έχουμε Ελληνική ομάδα για εξομοιωτές αγώνων και ιδιαίτερα το lfs. Είστε ευπρόσδεκτοι

  8. #488
    Μιας & το καμακώνω έντονα το συγκεκριμένο μοντέλο τελευταία...Θα ήθελα να αναφέρω πως μου κάνει εντύπωση το πόσα πολλά cbf 250 πουλιούντε..
    Θα ήθελα να ρωτήσω κατα πόσο εύκολη υπόθεση είναι η μεταπωληση του..Γιατί δέν θα το αγοράσω με σκοπό να το κρατήσω πάνω απο 1 βαριά 2 χρόνια...
    No me acuerdo lo que paso,Ni me di cuenta ni que me pico,Todo da vueltas como un carrusel,Locura recurre todita mi piel

  9. #489
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Ολοι με την ιδια σκεψη με εσενα το αγοραζουν.

    Ειναι μια μοτοσυκλετα για να εκκινησεις την μοτοσυκλετιστικη σου πορεια και οταν νιωσεις ετοιμος το δινεις και πας για αλλα.


    Οπως σε 1-2 χρονια θα ψηνεσε να το δωσεις, θα σκεφτεται καποιος σαν και εσενα τωρα.

  10. #490
    Ναι αλλά τα 2.500-2.700 δέν θέλω σε ένα χρόνο να είναι 1.500...που με το πλήθος των cbf που βλέπω στις αγγελίες δέν ξέρω άν θα είναι & 1.500...
    No me acuerdo lo que paso,Ni me di cuenta ni que me pico,Todo da vueltas como un carrusel,Locura recurre todita mi piel

  11. #491
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Οσο κρατιεται η τιμη του καινουριο στα 3900 δεν θα χασεις πολλα.


    Οτι θα χασεις ειναι σιγουρο αλλα οχι πολλα

    Μιας και τα παπια ειναι απο 1500-2000 εκει κοντα θα πωλουντε και τα σιμπιεφ σε κανα χρονο+ απο τωρα.

  12. #492
    Παιδια καλησπερα!Το πηρα το cbfακι την πεμπτη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Καμια σχεση με το παπι.Ηθελα να ρωτησω ποσο σας πηραν για το πρωτο servise στα 1000χλμ. και τι ακριβως σας αλλαξαν...

  13. #493
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasosrap
    Παιδια καλησπερα!Το πηρα το cbfακι την πεμπτη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Καμια σχεση με το παπι.Ηθελα να ρωτησω ποσο σας πηραν για το πρωτο servise στα 1000χλμ. και τι ακριβως σας αλλαξαν...

    Τιποτα


    Λαδια και φιλτρο λαδιου και ενα γενικο all around check (σφιξηματα κτλ)

  14. #494
    Α δεν το ηξερα οτι το πρωτο servise ειναι δωρεαν...Ευχαριστω για την αμεση απαντηση...

  15. #495
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    ε όχι και τίποτα
    πληρώνεις λάδια και το φίλτρο (πρέπει να 'χα δώσει 15? αλλά πάει αρκετός καιρός)

Παρόμοια θέματα

  1. Τιμές ανταλλακτικών για CBF-250.
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2016, 15:11
  2. Βαλίτσες και tankbag για CBF-250
    από ThM στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2014, 20:23
  3. Αντικλεπτικά μέσα για CBF-250
    από oulas στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 20:38
  4. Εξατμιση για cbf 250
    από Alchimistis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2005, 22:02
  5. Κλειδαριά δισκόφρενου για CBF-250
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 15:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF