Σελίδα 42 από 72 ΠρώτοΠρώτο ... 32373839404142434445464752 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 616 έως 630 από 1069

Θέμα: Γενικό chat για CBF-250

  1. #616
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    πολλά σου ζητάνε
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  2. #617
    geia sou johnpan..eimai neo melos cbfakias....eixa ena atyxhma me th mhxanh,den exei pollh zhmia alla pistevw oti mou zhtane polla...an mporouses na mou proteineis kati h estw na mou peis ean einai eksopragmatikes oi times pou mou zhtane... euxaristw ek twn prwterwn!

  3. #618

    Γενικο chat CBF 250

    Παρακαλω αν γνωριζει κανεις εξουσιοδοτημενο συνεργειο ΧΟΝΤΑ για το πρωτο service των 6000 χλμ και για περιοχες Κορυδαλλου,Μοσχατου,Αλιμου η κοντα σε αυτες.Εκει που πηγα για τα πρωτα 1500 χλμ δεν εμεινα ευχαριστημενος,γιατι ενω εδω και αρκετα χλμ εχει μια δυσκολια με τις ταχυτητες [μπερδεμα στις επιλογες και ιδιως στην νεκρα],οταν περασα και το ειπα,πηρα απαντηση οτι θα φταινε τα λαδια του σασμαν και θα βαλουμε πιο ψιλα στο επομενο service.Ευχαριστω.
    BBBBBBBBB

  4. #619
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721

    Re: Γενικο chat CBF 250

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΝΑΙΑΣ
    Εκει που πηγα για τα πρωτα 1500 χλμ δεν εμεινα ευχαριστημενος,γιατι ενω εδω και αρκετα χλμ εχει μια δυσκολια με τις ταχυτητες [μπερδεμα στις επιλογες και ιδιως στην νεκρα],οταν περασα και το ειπα,πηρα απαντηση οτι θα φταινε τα λαδια του σασμαν και θα βαλουμε πιο ψιλα στο επομενο service.Ευχαριστω.
    Δεν είναι το ιξώδες, είναι η μάρκα. Με τα μοτούλ το σασμάν σκληραίνει υπερβολικά στο cbf αλλα και γενικά σε όλα τα Χόντα από όσο ξέρω. Δοκίμασε aral. Εμένα με έσωσε. Στα εξουσ. θα σου βάλουν agip γιατί έχουν "συμφωνία" μην το ψάχνεις, βάλε aral ή __*__ που τα βρίσκεις σε πράκτικερ και καρφούρ αντίστοιχα, δουλεύουν καλά στα χόντα.

    *όταν το θυμηθώ θα το γράψω
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  5. #620
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

    Re: Re: Γενικο chat CBF 250

    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    βάλε aral ή __*__ που τα βρίσκεις σε πράκτικερ και καρφούρ αντίστοιχα, δουλεύουν καλά στα χόντα.
    Bel Ray

  6. #621
    και μενα στο αρχικο των 1000 agip μου βαλανε κ ηταν πολυ οκ! βεβαια δεν ειχα ποτε προβληματα με τις ταχυτητες ουτε με νεκρα.στο τελευταιο εβαλα repsol λιγο ακριβα αλλα
    αξιζουν

  7. #622
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721

    Re: Re: Re: Γενικο chat CBF 250

    Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
    Bel Ray
    :a19: :a19: :a19:
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  8. #623
    Παιδια την πλαγιαζετε/πλαγιαζατε καθόλου? Πόσο πάει? Φοβάμαι μην είναι αρκετά λεπτά τα λάστιχα και μαζέψω τίποτα...

  9. #624
    Εγω προσωπικα εχω γυρω στα 2-3 εκατοστα στο πελμα των ελαστικων που δεν εχουν πατιθει στις ακρες.Αλλα πιστευω πως με λιγη εξασκηση πατιεται ολο.Ορεξη να εχεις....

  10. #625
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Μη φοβάστε, διαβάστε το άρθρο του bladerunner "απόλυτος έλεγχος γκαζιού" και αρχίστε να δοκιμάζετε / μαθαίνετε το γυροσκοπικό σε καλούς δρόμους που να ξέρετε. Το μηχανάκι στρίβει πολύ γλυκά και πλαγιάζει πολύ. Τα λάστιχα του δεν είναι λεπτά είναι όσο πρέπει για αυτό το μηχανάκι. Αλλοι τα έχουν πατήσει όλα, εγώ όχι, είχε μείνει 2-3 εκατοστά. Καλύτερα ακόμα αν βάλετε καινούρια λάστιχα με καλύτερη πρόσφυση. Δείτε ένα μικρό δικό μου δείγμα του τι μπορεί να κάνει το cbf 250. http://www.youtube.com/watch?v=fL21vXsp0BY
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  11. #626

    Περι πλαγιασματος....

    Στο τελος του Κηφισσου τη στροφη προς Παραλιακη - Γλυφαδα,ανετα με 65-70 Κμ.Σε αυτα το μηχανακι δεν εχει προβληματα οπως και στην καταναλωση αλλου ειναι κουδουνιστρα.
    BBBBBBBBB

  12. #627
    πλαγιαστε το δεν καταλαβαινει τιποτα οντως στριβει πολυ καλα αλλα προσοχη γιατι τα λαστιχα ειναι ψιλομαπα

  13. #628
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Με τα μαμά λάστιχα μην το λιώσετε στο πλάγιασμα... Είναι όντως πολύ μάπα! Όταν αλλάξετε θα είναι τα πάντα πιο εύκολα
    ...

  14. #629
    Εννοειται πως τα μαμα λαστιχα ειναι μαπα.Εγω με το που το πηρα τα αλλαξα στα 3000χμ.Δεν την παλευα αλλο....
    Με το που στρωθηκε το μηχανακι κ το πιεζα λιγο παραπανω τα λαστιχα παντα μλ@$#%νταν...
    τα battlax με αφησαν αφωνο.Αψογα...
    Τα sport demon οχι κ τοσο....

  15. #630
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Ta mama lastixa ine gia na vgaloun polla xiliometra me kanonikes sinthikes odigisis.
    Exalou to mixani den ine kana street figther. An thelete ali xrisi, epivalode alla elastika. Ego pou ixa vali Sport deamon, itan ena click kalitera.

Παρόμοια θέματα

  1. Τιμές ανταλλακτικών για CBF-250.
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2016, 15:11
  2. Βαλίτσες και tankbag για CBF-250
    από ThM στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2014, 20:23
  3. Αντικλεπτικά μέσα για CBF-250
    από oulas στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 20:38
  4. Εξατμιση για cbf 250
    από Alchimistis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2005, 22:02
  5. Κλειδαριά δισκόφρενου για CBF-250
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 15:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF