Σελίδα 55 από 72 ΠρώτοΠρώτο ... 545505152535455565758596065 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 811 έως 825 από 1069

Θέμα: Γενικό chat για CBF-250

  1. #811
    Μια που ψαχνω για CBF έχω να πώ οτι το Mototriti έχει απαρχαιωμένες αγγελίες... Οι μισοί που παίρνω τηλέφωνο λένε τώωωωωρα??? ένα χρόνο το έχω πουλήσει

  2. #812
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    ψαχνε στο car.gr
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  3. #813
    Πόσα χιλιόμετρα περίπου αντέχει η ανάρτηση - σε καλή λειτουργική κατάσταση? Στα πόσα δηλαδη συνίσταται αλλαγή?

  4. #814
    Δεν υπάρχει κάποια άποψη?!!Στο περίπου για να ξέρω τι γίνεται..και τί κόστος έχει?

  5. #815
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soultz
    Πόσα χιλιόμετρα περίπου αντέχει η ανάρτηση - σε καλή λειτουργική κατάσταση? Στα πόσα δηλαδη συνίσταται αλλαγή?
    Απλά είναι ψιλοάκυρη η ερώτησή σου, το μηχανάκι είναι ένα απλό commuter, οι αναρτήσεις του είναι οι πιο απλές που υπάρχουν και αποδίδουν απλώς τα απαραίτητα για μετακίνηση. Θα κρατήσουν την ίδια "απόδοση" για δεκαετίες μέχρι να σκάσουν οι τσιμούχες της.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  6. #816
    ειναι οπως τα λεει ο φιλος johnpan κανε οπως αναφερει το σερβις μπουκ και δεν θα χρειαστει να αλλαξεις τπτ αλλο για παααρρααπολυ καιρο!!απλα να αναφερω οτι οι αναρτησεις του αν και απλες ειναι παρα πολυ καλες και αξιοπιστες οπως και ολο το μηχανακι σαν συνολο απλα εμενα με απογοητευσε το σχετικα κακο μπροστα φρενο και τα χαλια λαστιχα και θεωρω οτι ειναι οι μονες του αδυναμιες τα αλλα με την νεκρα και το ρελαντι ουσιαστικα δεν ειναι και τοσο προβλημα

  7. #817
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Απλά είναι ψιλοάκυρη η ερώτησή σου, το μηχανάκι είναι ένα απλό commuter, οι αναρτήσεις του είναι οι πιο απλές που υπάρχουν και αποδίδουν απλώς τα απαραίτητα για μετακίνηση. Θα κρατήσουν την ίδια "απόδοση" για δεκαετίες μέχρι να σκάσουν οι τσιμούχες της.

    Ετσι ακριβώς

  8. #818
    Ευχαριστώ!!Τέτοια απάντηση με καλύπτει.

  9. #819
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @ggelos
    Εγγραφή
    05/01/2009
    Μηνύματα
    177
    Ξερει κανεις που μπορω να βρω καρίνα για το cbf ή αν υπάρχει κάποιο μαγαζί που να μπορεί να μου φτιάξει μια ??
    If you gonna die...

    ... die with your boots on

  10. #820

    Πρόβλημα με την καμπάνα

    Ρε παιδιά ξέρεις κανείς να μου πει τι να κάνω αν χτυπάει η καμπάνα στο μηχανάκι όταν δουλεύει και τι φταίει?
    Μ αρέσει να μην λέω πολλά...

  11. #821
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/08/2007
    Μηνύματα
    16
    Χαιρετώ τους συνάδερφους μοτοσυκλετιστές CBF-άδες...

    Εδώ και μία βδομάδα ανήκω κι εγώ στην κατηγορία

    Ακόμα μαθαίνω, βέβαια, καθότι η πρώτη μου μηχανή με συμπλέκτη, και δεν το έχω πολυβγάλει έξω, αλλά οι μέχρι τώρα εντυπώσεις είναι θετικότατες!
    Μοντέλο 2007 πήρα κι ένα ψιλοθεματάκι με τη νεκρά το έχω, αλλά ίσως οφείλεται στην απειρία μου...

  12. #822
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bill.k
    Χαιρετώ τους συνάδερφους μοτοσυκλετιστές CBF-άδες...

    Εδώ και μία βδομάδα ανήκω κι εγώ στην κατηγορία

    Ακόμα μαθαίνω, βέβαια, καθότι η πρώτη μου μηχανή με συμπλέκτη, και δεν το έχω πολυβγάλει έξω, αλλά οι μέχρι τώρα εντυπώσεις είναι θετικότατες!
    Μοντέλο 2007 πήρα κι ένα ψιλοθεματάκι με τη νεκρά το έχω, αλλά ίσως οφείλεται στην απειρία μου...
    Μεγεια σου και πάντα όρθιος. Θα το βρεις το κόλπο με τη νεκρά. Αλλοι τη βγάζουν από δευτέρα πριν το μηχανάκι σταματήσει εντελώς, άλλοι έχουν βρει άλλα κόλπα. Μην το φοβάσαι, βγάλτο μια επαρχιακό να το χαρείς Και πάντα με εξοπλισμο
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  13. #823
    Οπως τα ειπε ο προλαλησας...μη σε προβληματιζει!στο κατω κατω δεν χρησιμοποιεις νεκρα!δηλαδη στο φαναρι θα εισαι με συμπλεκτη πατημενο - η μονη επιπτωση ειναι οτι θα χρειαστει να αλλαξεις τα δισκακια του συμπλεκτη νωριτερα απ'το κανονικο!μη φανταστεις...αντι για τις 40χιλιαδες τα αλλαζεις στα 30 με 35 λεμε τωρα ως παραδειγμα!.....αντε καλες βολτες κ να το λιωσεις το μοτορι δεν καταλαβαινει!!!
    Και ο νοων...νοητω.....

  14. #824
    παλι HONDA ρε παιδια??
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Μεγεια σου και πάντα όρθιος. Θα το βρεις το κόλπο με τη νεκρά. Αλλοι τη βγάζουν από δευτέρα πριν το μηχανάκι σταματήσει εντελώς, άλλοι έχουν βρει άλλα κόλπα. Μην το φοβάσαι, βγάλτο μια επαρχιακό να το χαρείς Και πάντα με εξοπλισμο

    πες τα χρυσοστομε
    τροπο θελει οχι κοπο
    θεε ποσο μπλε ξοδεψες για να μη σε βλεπω!!!
    Ο. ΕΛΥΤΗΣ

  15. #825
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    νομίζω ότι ο ευκολότερος τρόπος είναι αυτός που είπε ο johnpan... από δευτέρα και πριν σταματήσει! αν σταματήσει, κλάφτα

Παρόμοια θέματα

  1. Τιμές ανταλλακτικών για CBF-250.
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2016, 16:11
  2. Βαλίτσες και tankbag για CBF-250
    από ThM στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2014, 21:23
  3. Αντικλεπτικά μέσα για CBF-250
    από oulas στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 21:38
  4. Εξατμιση για cbf 250
    από Alchimistis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2005, 23:02
  5. Κλειδαριά δισκόφρενου για CBF-250
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 16:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF