Σελίδα 57 από 72 ΠρώτοΠρώτο ... 747525354555657585960616267 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 841 έως 855 από 1069

Θέμα: Γενικό chat για CBF-250

  1. #841
    ναι καπου εκει τωρα μπορει και λιγο λιγοτερο δεν θυμαμαι ακριβως μιλαω παντα για αλλαγες απο πρωτη παντα στα κοκκινα οπως ειπε ο φιλος παραπανω και γω κανα 2 φορες το εκανα για να δω τα ορια του.απλα αν το κοκκινησεις στην ουσια θα δεις οτι η 6 ειναι σαν να μην υπαρχει δεν θα σου δωσει πολλα χιλιομετρα και αυτα αργα με κατηφορα κτλπ

  2. #842
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  3. #843
    +10000 για το cbf
    +10000 για τους in flames

  4. #844
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @ggelos
    Εγγραφή
    05/01/2009
    Μηνύματα
    177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paschalis
    +10000 για το cbf
    +10000 για τους in flames
    If you gonna die...

    ... die with your boots on

  5. #845
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2008
    Μηνύματα
    24
    Καλησπέρα παιδιά,
    σιγά σιγά πρέπει να παώ για ρύθμιση βαλβίδων τον CBF μου. Έχει κάνει κανείς κάτι τέτοιο πρόσφατα για να μου πει μια ενδεικτική τιμή;

    PS. Είδα σήμερα στο Carrefour μαγνητικό tank bag 20L με 19,90?. Λέτε να αξίζει τον κόπο; Μπαίνει πάνω από bagster η χρειάζεται να είναι "γυμνό" το ρεζερβουάρ;

  6. #846
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    παιδια after market τιμονι που μπορουμε να βρουμε? κατι καλυτερο απ το εργοστασικο δηλαδη
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  7. #847
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    παιδια after market τιμονι που μπορουμε να βρουμε? κατι καλυτερο απ το εργοστασικο δηλαδη
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=22737
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  8. #848
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2009
    Μηνύματα
    3
    Παιδιά καλησπέρα.

    Είμαι από την Πάτρα και είμαι καινούργιος στην παρέα σας. Ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω το CBF 250. Δυστηχώς εδώ μου είπαν πως σταμάτησε να βγαίνει και σε αντικατάσταση αυτού έφεραν το 125i.
    Νομίζω ότι είναι πολύ μικρό. Η μόνη λύση που μου μένει είναι να αγοράσω μεταχειρισμένη. Όμως εδώ στην Πάτρα δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Μικρή αγορά, μικρές πιθανότητες να βρω κάτι αξιόλογο.
    Καινούργια δεν πρόκειται να βρω πουθενά;

    Κάποιος φίλος μου είπε και για το Yamaha YBR250. Τι λέτε και εσείς;
    PanSamios

  9. #849
    αν περιμενεις λιγο θα βγει το vtr250 στην ευρωπη πολυ καλο μηχανακι αλλα απο τιμη δεν ξερω τι θα παιξει.
    τωρα και το cbf και το ybr ειναι σχεδον ιδιο πραγμα οποιο σου αρεσει παρε το θετικο με τοy br ειναι οτι ειναι injection απο την αλλη εγω αν διαλεγα παλι το honda θα επαιρνα αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο
    νομιζα οτι ακομα μπορεις να το βρεις καινουργιο το cbf!!!!

  10. #850
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Samios
    Παιδιά καλησπέρα.

    Είμαι από την Πάτρα και είμαι καινούργιος στην παρέα σας. Ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω το CBF 250. Δυστηχώς εδώ μου είπαν πως σταμάτησε να βγαίνει και σε αντικατάσταση αυτού έφεραν το 125i.
    Νομίζω ότι είναι πολύ μικρό. Η μόνη λύση που μου μένει είναι να αγοράσω μεταχειρισμένη. Όμως εδώ στην Πάτρα δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Μικρή αγορά, μικρές πιθανότητες να βρω κάτι αξιόλογο.
    Καινούργια δεν πρόκειται να βρω πουθενά;

    Κάποιος φίλος μου είπε και για το Yamaha YBR250. Τι λέτε και εσείς;
    Γεια σου φιλε

    Και εγω απο πατρα ειμαι και πηρα το CBF 250 μεταχειρισμενο πριν λιγο καιρο..Δυστυχως οπως λες δεν βρισκεις ευκολα απο πατρα γι αυτο και εγω αναγκαστηκα να βρω απο αθηνα και το εφερα με φορτηγο (ακουγεται λιγο ζορι αλλα ολη η ιστορια κρατησε 1 μερα Παντως ψαξε πρωτα πατρα σε αγγελιες και σε μαγαζια για να εισαι σιγουρος.. Η μηχανη ειναι πολυ καλη επιλογη για πρωτη και οχι μονο και αξιζει τον κοπο

  11. #851
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Samios
    Παιδιά καλησπέρα.

    Είμαι από την Πάτρα και είμαι καινούργιος στην παρέα σας. Ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω το CBF 250. Δυστηχώς εδώ μου είπαν πως σταμάτησε να βγαίνει και σε αντικατάσταση αυτού έφεραν το 125i.
    Νομίζω ότι είναι πολύ μικρό. Η μόνη λύση που μου μένει είναι να αγοράσω μεταχειρισμένη. Όμως εδώ στην Πάτρα δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Μικρή αγορά, μικρές πιθανότητες να βρω κάτι αξιόλογο.
    Καινούργια δεν πρόκειται να βρω πουθενά;

    Κάποιος φίλος μου είπε και για το Yamaha YBR250. Τι λέτε και εσείς;
    Ισως βρεθεί cbf250 στην Πάτρα από ένα φίλο μου. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε π.μ.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  12. #852
    Φιλοι συμμοτοριστες...κ κυριως CBFαδες!!!αυτη την εμπειρια θα ηθελα να τη μοιραστω μαζι σας!τη Κυριακη εκανα τη πρωτη μαγαλης διαρκειας διαδρομη με το cbfaki μου:Χανιωτη Χαλκιδικης-Θεσσαλονικη κ μαλιστα με τερμα βροχη...κοντα 100χλμ.........κ το γουσταραααα το μοτο δεν εχει να ζηλεψει τιποτατα κανει ολα...τα σπαει λεμε!!!

    παρεπιπτωντως να ρωτησω κατι σαν αδαης κ καποιος γνωστης ας μου απαντησει παρακαλω...πηγα κ ηρθα αψογα στην εν λογω διαδρομη...αν κανω μεγαλυτερη διαδρομη θα χρειαστει να συμπληρωσω λαδι;υπαρχει περιπτωση να ταλαιπωρησω παραπανω απ'οσο πρεπει τον κινητηρα...μιλαω για ταχυτητες απο 90 εως 120-130χλμ...ευχαριστω...α!κ να το στιψτε το μοτο...εχει πολυ ζουμι!!!!
    Και ο νοων...νοητω.....

  13. #853
    με τσιτα το γκαζι για αρκετη(μιλαμε για καμια ωρα και βαλε στα ορια του) ωρα ισως καψει λιγο λαδακι με ταχυτητες απο 110-120 μην φοβασαι δεν θα παθει τπτ εγω εκανα θεσσαλονικη βολο με μεσω ορο 120 και μια σταση βεβαια και δεν εκαψε τπτ.απο μηχανη σε μηχανη βεβαια ειναι διαφορετικο αν μπορεις δες το σε επομενο ταξιδακι που θα κανεις και μετα θα ξερεις εσυ καλυτερα και καλες βολτες

  14. #854
    Καλησπερα σε ολους.Πριν λιγο ειχα παρκαρει το cbf μου πισω απο ενα αμαξι.Η κοπελα πηγε να ξεπαρκαρει,δεν το ειδε και παρτο κατω...Ξερει κανεις τιμες ανταλλακτικων για μανετα φρενου,αντιβαρο και για το πλαινο πλαστικο που ειναι πανω στο ντεποζιτο;;Ευχαριστω...

  15. #855
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasosrap
    Καλησπερα σε ολους.Πριν λιγο ειχα παρκαρει το cbf μου πισω απο ενα αμαξι.Η κοπελα πηγε να ξεπαρκαρει,δεν το ειδε και παρτο κατω...Ξερει κανεις τιμες ανταλλακτικων για μανετα φρενου,αντιβαρο και για το πλαινο πλαστικο που ειναι πανω στο ντεποζιτο;;Ευχαριστω...
    πάρε μια ιδέα

    ΥΓ δε σου έκανε δήλωση

Παρόμοια θέματα

  1. Τιμές ανταλλακτικών για CBF-250.
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2016, 16:11
  2. Βαλίτσες και tankbag για CBF-250
    από ThM στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2014, 21:23
  3. Αντικλεπτικά μέσα για CBF-250
    από oulas στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 21:38
  4. Εξατμιση για cbf 250
    από Alchimistis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2005, 23:02
  5. Κλειδαριά δισκόφρενου για CBF-250
    από Alexander στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 16:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF