Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Μικρός που είναι ο κόσμος τελικά...

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
    Πάντως και να μπει στο site και να διαβάσει το post, δε νομίζω ότι θα κάνει εγγραφή ώστε να απαντήσει σε κάποιους. Το πολύ πολύ να μπει, να δει και να τη κάνει μιας και δεν είναι fan του διαδυκτίου, απ'ότι μου είπε.
    Να μπει, να δει και να απορήσει με την μαλακία και το κουράγιο μας εδώ μέσα να μαλώνουμε αδιάκοπα τόσες μέρες...

  2. #17
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Να μπει, να δει και να απορήσει με την μαλακία και το κουράγιο μας εδώ μέσα να μαλώνουμε αδιάκοπα τόσες μέρες...
    Ναι....αλλά βλέπω μια τεράστια όρεξη να το συνεχίσετε.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    Ναι....αλλά βλέπω μια τεράστια όρεξη να το συνεχίσετε.
    Τι να συνεχίσ"ουμε" φίλε μου;

    Δεν άρχισα τίποτα από αυτά, δεν συμμετείχα σε καμία φάση και ούτε έχω καμιά διαθεση να κάνω κάτι τώρα.

    Αλλά όταν κάτι είναι λάθος πρέπει να λέγεται!

  4. #19
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ο NLS (ο οποίος έμαθε για το thread αυτό και γι'αυτό μπήκε - και θα ξαναβγει) μια χαρά σκέφτηκε

    ο NLS επίσης, ήδη έχει πει ότι τα ίδια θα έλεγε έτσι κι αλλιώς (γιατί είχε τεθεί το θέμα ότι το είπα επειδή ήταν άγνωστος) - επίσης να πω ότι ο NLS θα ήθελε και να τα ακούσει αν το είχε κάνει ο ίδιος

    ο NLS δεν είδε πουθενά τον συγκεκριμένο τύπο να μιλάει για το λάθος ΤΟΥ - απλά "χαλάστηκε" που κάποιος "που περνιέται για έξυπνος" μίλησε τόσο χύμα για το "ατύχημα" (θυμίζω ότι ατύχημα = κάτι που έγινε από έλειψη τύχης, όχι βλακεία)

    ο NLS τώρα σας χαιρετά μια και τα έχετε βρει μια χαρά χωρίς αυτό τον παπάρα που σας ενοχλούσε (μέχρι για μπύρες κατέληψε το thread εκείνο χεχεχε... φυσικά ΕΝΑΣ ήταν ο ένοχος, τον "στείλαμε" και ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι λάδι... αθώοι, καλοί, έξυπνοι και ΦΥΣΙΚΑ μοτοσυκλεταράδες - αφήνω αυτά τα... λάδια στη νιρβάνα τους και πάλι)

    α και όποιος θέλει να με ξαναβρίσει επειδή δεν με πάει γενικά, να το κάνει αυτή τη φορά αλλιώς: pm (περνάω κατά καιρούς να διαβάσω) με τρόπο να μου το πει από κοντά

    ωπ... και ευτυχώς που ο τύπος ΕΙΝΑΙ καλά τελικά (και ακόμα και αν δεν το παραδέχεται να είναι προσεκτικότερος πια)

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    ο NLS (ο οποίος έμαθε για το thread αυτό και γι'αυτό μπήκε - και θα ξαναβγει) μια χαρά σκέφτηκε

    ο NLS επίσης, ήδη έχει πει ότι τα ίδια θα έλεγε έτσι κι αλλιώς (γιατί είχε τεθεί το θέμα ότι το είπα επειδή ήταν άγνωστος) - επίσης να πω ότι ο NLS θα ήθελε και να τα ακούσει αν το είχε κάνει ο ίδιος

    ο NLS δεν είδε πουθενά τον συγκεκριμένο τύπο να μιλάει για το λάθος ΤΟΥ - απλά "χαλάστηκε" που κάποιος "που περνιέται για έξυπνος" μίλησε τόσο χύμα για το "ατύχημα" (θυμίζω ότι ατύχημα = κάτι που έγινε από έλειψη τύχης, όχι βλακεία)

    ο NLS τώρα σας χαιρετά μια και τα έχετε βρει μια χαρά χωρίς αυτό τον παπάρα που σας ενοχλούσε (μέχρι για μπύρες κατέληψε το thread εκείνο χεχεχε... φυσικά ΕΝΑΣ ήταν ο ένοχος, τον "στείλαμε" και ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι λάδι... αθώοι, καλοί, έξυπνοι και ΦΥΣΙΚΑ μοτοσυκλεταράδες - αφήνω αυτά τα... λάδια στη νιρβάνα τους και πάλι)

    α και όποιος θέλει να με ξαναβρίσει επειδή δεν με πάει γενικά, να το κάνει αυτή τη φορά αλλιώς: pm (περνάω κατά καιρούς να διαβάσω) με τρόπο να μου το πει από κοντά

    ωπ... και ευτυχώς που ο τύπος ΕΙΝΑΙ καλά τελικά (και ακόμα και αν δεν το παραδέχεται να είναι προσεκτικότερος πια)
    M' αρέσει που κάποτε λέγαμε κομπλεξικό τον afro αδερφάκι μου...

  6. #21
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ενώ τώρα με αυτό που διάβασες βρήκες εμένα μεγαλύτερο

    αν θες σε PM πες μου ποιό κομάτι σου δημιούργησε αυτό το συμπέρασμα, αν πάλι βαριέσαι δεν πειράζει (στο κάτω κάτω το είπες αυτό που ήθελες)

  7. #22
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    NLS προσωπικά δε μου έλειψες καθόλου. Keep walking …

  8. #23
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    M' αρέσει που κάποτε λέγαμε κομπλεξικό τον afro αδερφάκι μου...
    Εντελώς ατυχής η σύγκριση
    Δεν θέλω να υπερασπιστώ τον νλς, αλλά ο άφρονας είναι επιτηδευμένα,απαράδεκτος και αηδιαστικός

    Ο νλς, πολλές φορές, πέρα από το ότι, ακραιους χαρακτηρισμούς , έχει δίκιο στην ουσία των πραγμάτων

    Αν ίσως διόρθωνε τα κοσμητικά του επίθετα, στον προσδιορισμό των εκφράσεων των σκέψεων του και δεν έγραφε εν θερμω, όλοι θα διαφωνούσαν , πολύ λιγότερο μαζί του
    Ίσως να είναι και στον χαρακτήρα του όμως και να μην διορθώνεται
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
    Εντελώς ατυχής η σύγκριση
    Δεν θέλω να υπερασπιστώ τον νλς, αλλά ο άφρονας επιτηδευμένα, είναι απαράδεκτος και αηδιαστικός
    Εξήγησα πως το εννούσα.

    Aναφερόμουν στις αντιδράσεις δηλαδή του άφρου όταν έλεγε πως θα φύγει και αυτός και απέσυρε τα κείμενα του και λοιπά.

    Κατά τα άλλα με βρίσκεις σχεδόν σύμφωνο.

  10. #25
    ireneepi
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

    όσα παιδιά έχω γνωρίσει από την Λέσχη Kawa, είναι πραγματικά καλά παιδιά.


    Αυτοι ειμαστε εμεις...

  11. #26
    εγω πρωσοπηκα δεν με ενοχλησε ουτε ο αφρο ουτε ο NLS με τα γραφομενα τους. μεσα στο φοπουμ περα απο την επικηνωνια μας πρεπει (νομιζω) να δεχωμαστε το αλλο οπως ειναι. καποιοι μπορει να θεωρουντε προκλητικοι, καποιοι κατι αλλο. να σας θημησω το ποστ της λινας οταν προτοεγραψε τον τροπο που αντιδρασατε? ησασταν η δεν ησασταν προσβλητικοι με αυτα που της γραφατε? μηπως δεν σας συμφερη και τα ξεχνατε? μεσα στα εκαστοτε φορουμ θα υπαρχουν καποια που θα σας αρεσουν και καποια οχι. αυτο δεν συμενη οτι πρεπει να χαρακτηριζετε καποιους και να τους κακολογητε. εγω προσοπηκα αν καποιος εγραφε κατι προσβλητικο για εμενα θα σκευτομουν οτι μπορει να το κανει για να με πηραξει προτα, και αν εβλεπα οτι με προσβαλε εσκεμενα θα του τα εχωνα και μετα δεν θα του ξανα απαντουσα. η απλα θα του εγραφα οτι τον εχω γραμενο και εληξε για εμενα το θεμα. μπορει οπως λετε ο αφρο να ειναι προσβλητικος στα γραφομενα του. σκευτηκατε οτι το κανει αυτο για να σας πηραξει? μπορει να την βρησκη να σας σπαει τα νευρα. οποιος ενοχλητε δεν του απαντα. στο κατω κατω τα χωραφια μας ειναι χωρισμενα. περα απο την πλακα μας και της ανταλαγες αποψεων μας κανεις δεν μπορει να αλλαξη τον αλλο. δεν σου αρεσει? δεν του απαντας. απλα δεν ασχολησε μαζι του. σε γιτονικο φορουμ ειναι ενας τυπος που γραφει με το ονομα γστε. αν νομιζετε οτι ο αφρο η ο NLS ειναι προκλητικοι η οτιδηποτε...αυτος να δητε... αλλα αμα τον γνωρισετε απο κοντα δεν θα πιστευετε οτι ειναι αυτος που γραφει μεσα στο φορουμ και μας σπαει τα νευρα.ειναι ενα ατομο μορφομενο, φοβερο στην παρεα, που οταν εισαι μαζι του για καφε χερεσε να σηζητας μαζι του. στο φορουμ ειναι προκλητικος. οταν τον ρωταμε γιατι το κανει, μας λεει γιατι τα περνουμε ολλα στα σοβαρα. (υπαρχουν πραγματα που πρεπει να ειναι σοβαρα και μενουν σοβαρα, και πραγματα που ειναι να κανεις πλακα. αν με το παραμικρο αρπαζεστε και τσιμπατε σαν χανοι εγω θα σας τσιγκαω για να γινετε χαβαλες.) αυτο που γινετε και εδω. ηρεμηστε αν σας ειπε καποιος κατι, μην το περνετε και της μετρητης. και μην κανετε σαν τα παιδια που σας πηραν το γληφηντζουρι απο το στομα.
    αρκη να σας αναφερω οτι λογο του οτι ειμαι ανορθογραφος οταν εγραψα το πρωτο μου ποστ σε γητονικο φορουμ πριν πολυ πολυ καιρο εφαγα το κραξημο της αρκουδας. αλλα αυτος ειμαι. δεν παρεξηγησα κανεναν και τους ειπα ηρεμα οτι παιδια αυτο και αυτο αν σας αρεσω αν δεν σας αρεσω μην μου απαντατε. με γνωρισαν μετα απο καιρο και τωρα τους τα χονο και δεν λενε τιποτα γιατι ξερουν οτι το κανω για να γηνη χαβαλες. ενω αν πω εδω οτι ο ταδε ειναι ραμολη, και η μοτο του ειναι χρεπη θα πεσετε να με φατε. αλλα εγω θα το κανω να τον πηραξω. ηρεμηστε ρε ΠΑΡΤΑΛΙΑ και να πατε να πεταξετε τους κουβαδες σας στην θαλασσα. αλλοστε μονο για τσαμαδουρες σε βαρκες κανουν. γιωργος

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    ηρεμηστε ρε ΠΑΡΤΑΛΙΑ και να πατε να πεταξετε τους κουβαδες σας στην θαλασσα. αλλοστε μονο για τσαμαδουρες σε βαρκες κανουν. γιωργος


    Γειά σου ρε Γιώργο!


  13. #28
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Γεια σου Γιώργαρε με τη Γιαγιά !!!!!!

    Είσαι ωραίος!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    Γεια σου Γιώργαρε με τη Γιαγιά !!!!!!

    Είσαι ωραίος!!!
    Με αντιγράφεις ρε αλήτη;



    Πως πάει το στρώσιμο του μωρού;


  15. #30
    καλα εσυ περικλη μην το πεταξης ακομα γιατι ειναι καινουριο.

    οσο για τον milaber τι να πεταξη το ινοβα αφου ουτε φουσκοτο δεν αντεχει να δεθη πανω του θα ξεσηρη απο την θεση της η βαρκα.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Λαστιχα δρομου vs. ημιαγωνιστικα: Που ειναι τελικα η αληθεια;
    από Ταξιδευτής στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2009, 00:19
  2. Μικρός που είναι ο κόσμος...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2006, 14:24
  3. Χμμμ, μα που ειναι τελικα αυτο το Δελεαρ... ΟΕΟ?
    από gcrook στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2006, 23:43
  4. Μα που ειναι........
    από ireneepi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF