Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Football Manager 2007 και στήλη σχετική με αυτή

  1. #1
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332

    Football Manager 2007 και στήλη σχετική με αυτή

    Αφορά τους fans του παιχνιδίού...

    Εδώ κι ένα μήνα έχει κυκλοφορήσει το Football Manager 2007

    Ενημερώνω όλους τους forumίτες, ότι η στήλη "Στον Πάγκο" που μέχρι το 2004 φιλοξενούνταν στο Contra.gr , από σήμερα επιστρέφει μέσω του blog του GamesRadio

    Το blog είναι το www.gamesradio.tk
    (το πλήρες link είναι το http://gamesradio.wordpress.com)

    Εκεί, σε λίγες ημέρες, θα συναντήσετε και στήλες άλλων συναδέλφων από τις σημαντικότερες εκπομπές του GamesRadio.gr (αυτό για όσους ασχολούνται και με άλλα είδη Games).

    Ήδη στην στήλη "Στον Πάγκο" έχουν δημοσιευθεί τα 2 πρώτα άρθρα όπου δίνω πακέτο και όλα τα προηγούμενα άρθρα της στήλης που δημοσιεύθηκαν στο Contra.gr , το Sporty, το Computer Games One και την εφημερίδα Sportime. Από τα επόμενα άρθρα θα υπάρχει κι η καθιερωμένη επικοινωνία με τους αναγνώστες.

  2. #2
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    Ανοίγεις ένα πολύ μεγάλο κεφάλαιο....



    για όσους απλά γνωρίζουν το παιχνίδι και θέλουν να μάθουν περισσότερα αλλά και για τους αρρώστους το σαιτ www.fmgreece.gr θα σας λύσει όλες τις απορίες....


    Μιλάω εκ πείρας ως ένας απο αυτούς που κάθε χρόνο βάζουν το λιθαράκι τους για να υπάρχει αυτό το παιχνίδι....όπως και πολλοί άλλοι


    Για οτι θέλετε για το παιχνίδι (οτι και να είναι αυτό... ) στείλετε pm....



    γερά μάγκες....



    ΥΓ: άντε, γιατί στην fm κοινότητα είμαστε λίγοι οι μηχανόβιοι....
    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
    Ανοίγεις ένα πολύ μεγάλο κεφάλαιο....



    για όσους απλά γνωρίζουν το παιχνίδι και θέλουν να μάθουν περισσότερα αλλά και για τους αρρώστους το σαιτ www.fmgreece.gr θα σας λύσει όλες τις απορίες....


    Μιλάω εκ πείρας ως ένας απο αυτούς που κάθε χρόνο βάζουν το λιθαράκι τους για να υπάρχει αυτό το παιχνίδι....όπως και πολλοί άλλοι


    Για οτι θέλετε για το παιχνίδι (οτι και να είναι αυτό... ) στείλετε pm....



    γερά μάγκες....



    ΥΓ: άντε, γιατί στην fm κοινότητα είμαστε λίγοι οι μηχανόβιοι....
    ρε παιδιά ο Παναθηναικος στο FM 2007 δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα ...τι παίζει???
    προς το παρόν παρότι έχω το 2007 συνεχίζω με το 2006....δεν είδα κ καμια σημαντική διαφορά στο 2007....

    όσοι έχουν παίξει περισσότερες ώρες το 2007 ας μας πουν αν εχουν αντιληφθει σημαντικές διαφοροποιήσεις...
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  4. #4
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    ρε παιδιά ο Παναθηναικος στο FM 2007 δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα ...τι παίζει???
    ti ennoeis?

    to roster einai idio, ektos apo sanmartean pou einai akoma stin omada

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
    ti ennoeis?

    to roster einai idio, ektos apo sanmartean pou einai akoma stin omada
    υπάρχει περίπτωση να έχω κάνει λάθος καποια ρύθμιση στην αρχή του παιχνιδιού κ να μου βγάζει άλλους παίχτες???

    λες να είναι το demo???είδα τώρα ότι το παιχνίδι κυκλοφόρησε 20 Οκτωβρίου και δεν θυμάμαι ακριβώς πότε το κατέβασα...
    πόσα MB είναι το παιχνίδι??????
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  6. #6
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    καλά ρε αδερφέ, πλάκα μας κάνεις;;;;;;;; και βέβαια κατέβασες το demo....αλλά και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς για τον Παναθηναϊκό. Επειδή ασχολούμαι με το παιχνίδι αρκετά χρόνια...
    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
    καλά ρε αδερφέ, πλάκα μας κάνεις;;;;;;;; και βέβαια κατέβασες το demo....αλλά και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς για τον Παναθηναϊκό. Επειδή ασχολούμαι με το παιχνίδι αρκετά χρόνια...
    χωρίς να έχεις καταλάβει τι εννοώ είσαι σίγουρος ότι κατέβασα το ντέμο.......


    αφού το παιχνίδι κυκλοφόρησε στις 20 Οκτωβρίου είναι πολύ πιθανό αρχές Νοέμβρη να το έχουν ανεβάσει αρκετές χιλιάδες στο e-mule...(γνωρίζεις τι είναι το e-mule?)
    εξάλλου αυτο που κατέβασα δεν γράφει πουθενά για demo κτλ...

    αυτό που εννοώ είναι ότι το ροστερ του Παναθηναϊκού είναι άσχετο τελείως...δεν είναι κανένας παίχτης ίδιος με το ρόστερ του Παναθηναικού....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  8. #8
    Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ Το avatar του/της Tsakalaki
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    281
    δες τις επιλογές που έχεις κάνει, γιατί μπορεί να έχεις βάλει non real players ως επιλογή....


    ΥΓ: Σόρυ για το ύφος μου πριν, έχεις δίκιο πως δεν έπρεπε να μιλήσω έτσι χωρίς να ξέρω τι και πως....συγνώμη και πάλι αδερφέ....
    The golden light above you show me where you're from
    The magic in your eye bewitches all you gaze upon
    You stand upon your hill and behop all around you
    They wonder where you're from oh yeah they wonder where I found you
    Oh my love it's a long way where you're from, it's a long way
    Aμμουλιανη, διακοπές 2007
    Ανακοίνωση - προειδοποίηση Υπουργείου Εσωτερικών - Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
    δες τις επιλογές που έχεις κάνει, γιατί μπορεί να έχεις βάλει non real players ως επιλογή....


    ΥΓ: Σόρυ για το ύφος μου πριν, έχεις δίκιο πως δεν έπρεπε να μιλήσω έτσι χωρίς να ξέρω τι και πως....συγνώμη και πάλι αδερφέ....
    οκ δεχτή η συγνώμη...

    βασικά το παιχνίδι το απεγκατέστησα γιατί από ό,τι είδα δεν έχει τρελές διαφορές με το 2006 και προτιμώ προς το παρόν αν συνεχίσω τιην ομαδα που έχω στρώσει στο FM 2006
    όταν το ξαναβάλω θα ξανατσεκάρω για λάθος ρυθμίσεις...
    καπου στην αρχή μου φαίνεται είχε μια επιλογή για την database...παίζει αυτό ρόλο???δεν ήξερα τι να βάλω κ έβαλα μια επιλογή στην τύχη....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2008, 12:09
  2. απορία σχετική με τους v strommers και την λέσχη
    από spyrakos35 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2007, 04:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF