Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Το Bros μου εκλάπη.... Αλλά το βρήκα πάλι....

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    113

    Το Bros μου εκλάπη....

    Ναι... η πρώτη μου μηχανή... η μηχανή που μου έμαθε την χαρά της βόλτας πλέον έχει μαγαριστεί... μπορεί αυτήν την στιγμή που μιλάμε να γίνεται κομμάτια σε κάποια αυλή ή συνεργείο... μα την bros μου βρήκατε να πάρετε αλήτες!

    Τόπος τραγωδίας κολωνού και κεραμεικού κοντά στην ομόνοια.. ώρα αποχώρησης 7:30 με 8:00. αργότερα έμαθα απο το τμήμα πως είχανε πάρει απο το επόμενο στενό κάποιο παπί την ίδια ώρα.

    Δεν ξέρεις απο που θα σου έρθουν όσο και φτηνό μηχανάκι να έχεις... έλεος... τώρα περιμένουμε 20 μέρες και μετά εκδρομή στο τμήμα και εφορίες και υπουργεία...

    η φράση "ποιος να μου πάρει αυτό το μηχανακι έτσι που είναι" είναι μύθος! Να το θυμάστε!

  2. #2
    Ρακό - μέλος Το avatar του/της villy
    Εγγραφή
    30/04/2006
    Μηνύματα
    291
    Κουράγιο φίλε, κρίμα.

    Μην απελπίζεσαι τελείως γιατί μπορεί να βρεθεί. Έγινε και σε άλλον!
    Παίζουμε?

    Θέλω...
    Θέλω κι άλλες...
    Θέλω κι άλλες διακοπές...
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη............
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη το καλοκαίριιιιιιιιιιιι......

  3. #3
    Ένα φάντασμα πλανιέται...
    Εγγραφή
    22/02/2006
    Μηνύματα
    92
    Κουράγιο, ελπίζω να βρεθεί.
    Αν πιάσεις τον άλλο από τα @ρχ@δ@ η καρδιά θα ακολουθήσει!!!!!

  4. #4
    ΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ .ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΗ . ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΗΡΑΝ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ .
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ , ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΜΑ ΞΗΓΙΕΣΑΙ ΝΤΡΕΤΑ !

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    113
    Δεν περιμένω να μου το βρεί κάποιος εδω μέσα αν και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται. Η μηχανούλα μου είχε χρώμα μάυρο και είχε και σχάρα πίσω. Επίσης το γρανάζι κίνησης τις αλυσίδας είναι κολλημένο με ηλεκροσυγκόληση πάνω στον άξονα (φαίνεται γιατι δεν έχει κάπάκι). Επίσης είχε μόνο έναν καθρέφτη και η πινακίδα ήταν ΟΡΙ373.

  6. #6
    Κρίμα.. εύχομαι να βρεθεί σύντομα, το ίδιο και τα κwλόπαιδα που κάνανε τη δουλειά.


  7. #7
    ...και γυμνιστής Το avatar του/της odt
    Εγγραφή
    24/05/2006
    Μηνύματα
    824

    Re: Το Bros μου εκλάπη....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp79
    η φράση "ποιος να μου πάρει αυτό το μηχανακι έτσι που είναι" είναι μύθος! Να το θυμάστε!
    Φοβάμαι πως θα έχει γίνει βίδες τώρα , όταν κάποιος ψάχνει φτηνά ανταλλακτικά για παλιό μηχανάκι, δυστυχώς η φτηνή λύση είναι η κλοπή κάποιου άλλου. Αλήτες, εμένα γυροφέρνανε κάτι τύποι το cb-δάκι μου παρότι ήταν τρακαρισμένο και αναγκάστηκα να υποχρεωθώ σε ένα φιλαράκι να το βάλω στο γκαράζ του μέχρι να το φτιάξω, αλήτες, μ0υν1@, να τους κοπούν τα χέρια και τα...πουλιά...:a29: :a29: :a29:
    Εισαι σωστος μοτοσυκλετιστής...
    …αν
    Τα προφυλακτικά που χρησιμοποιείς ειναι δίγομα , σκληρά στο κέντρο και μαλακά στα πλάγια
    Βρέθηκε πένσα, παρακαλείται ο κάτοχος να επικοινωνήσει με πμ :a29:

    Pics


  8. #8

    Angry

    Όπως σου είπα κ παλιότερα, ειδικά για ένα μηχανάκι με τέτοια χρηματική άξια, είναι καθαρά ψυχολογική η φθορά.. εξ Άλου δεν έπαιζε το μηχανάκι πια... αλλά είναι θέμα αρχής.. ότι κάποιοι καραγκιόζηδες σου πήραν την μηχανή με το έτσι θέλω.. αυτό είναι κ το πιο εκνευριστικό... ο τσαμπουκάς του κλέφτη...

  9. #9
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Οχι ρε γαμωτεν , αμα αρχισουνε να σηκώνουνε και μπροσακια τώρα .... Ειναι δυνατόν για ενα μηχανάκι αξιάς max 1000 εβρα να χρεώνομαι γκαραζ 30 και 40 εβρα το μήνα .Αν ειναι και τόσο γιατι δεν έχω ρωτήσει . Κουραγιο φίλος , και εγω αν ενα πρωι ξύπναγα και δεν την εβλεπά απ'εξω δεν ξερω τι θα έκανα ....

    Modenas Kriss 125

  10. #10
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

  11. #11
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120
    φιλε σου ευχομαι ολοψυχα να το βρεις..και εγω με παλια μηχανη κυκλοφορω (ΑΧ1) γι'αυτο το λογο ακριβως, αλλα τελικα ποτε δεν εισαι σιγουρος..Ελπιζω να φανε το κεφαλι τους τα μουνοπανα..

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    113
    Οι ευχές σας εισακούστικαν!!!! χτες παρέλαβα το bros μου απο την αστυνομία το βρήκαν στην περιοχή τους. Ευτυχώς ολόκληρο και ανέπαφο. Δεν μου είπαν παραπάνω λεπτομέριες που και πως το βρήκαν αλλα σημασία έχει οτι το βρήκαν!

  13. #13
    Ρακό - μέλος Το avatar του/της villy
    Εγγραφή
    30/04/2006
    Μηνύματα
    291


    Τυχερός ήσουν!!!


    Μπράβο!!!

    (τώρα θα προσέχεις περισσότερο φαντάζομαι )
    Παίζουμε?

    Θέλω...
    Θέλω κι άλλες...
    Θέλω κι άλλες διακοπές...
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη............
    Θέλω κι άλλες διακοπές στη Κρήτη το καλοκαίριιιιιιιιιιιι......

  14. #14
    η Ελ.Ασ. στην υπηρεσια του πολιτη!!!!

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jp79
    Οι ευχές σας εισακούστικαν!!!! χτες παρέλαβα το bros μου απο την αστυνομία το βρήκαν στην περιοχή τους. Ευτυχώς ολόκληρο και ανέπαφο. Δεν μου είπαν παραπάνω λεπτομέριες που και πως το βρήκαν αλλα σημασία έχει οτι το βρήκαν!
    Πολύ ευχάριστα τα μαντάτα !!

    Πάντα τόσο τυχερός να είσαι και να μη χρειαστεί ποτέ να ξαναστεναχωρεθείς τόσο !


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το Dtάκι μου χειροτέρεψε, και το Mtxάκι δεν πάει καλύτερα!
    από johnpan στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2009, 12:10
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2008, 19:25
  3. το δοκίμασα μια φορά αλλά δε μου άρεσε
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2008, 07:15
  4. το καινουργιο μου κρανακι μολις το πηρα στα χερια μου!
    από GTZ750 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2007, 05:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF