Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Περί ορέξεως...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Περί ορέξεως...

    Κολοκυθόπιτα θα μου πείτε αλλά εγώ ρωτάω...

    Τί της βρήκατε?

    Γιατί την συγκεκριμένη?

    Τί σας προσφέρει?

    Τί σας "φτιάχνει" και πόσο την γουστάρετε?

    Τι θα λέγατε σε κάποιον για να τον πείσετε (άν υπάρχει, που δεν υπάρχει, λόγος) να πάρει σάν την δικιά σας?



    Φυσικά για τις μοτοσυκλέτες μας μιλάω και πραγματικά μιλάω σοβαρά!


  2. #2

    Re: Περί ορέξεως...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Τί της βρήκατε?
    Γιατί την συγκεκριμένη?

    Γιατί είναι BMW...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #3
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αυτος KLE δεν εχει....?
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  4. #4
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    γιατι εχει μεγαλο ταλεντο στα χειλη....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
    Αυτος KLE δεν εχει....?
    (και) KLE...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    (και) KLE...

    Μοιαζουν τοσο πολυ που θα μπερδευτικα....


    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  7. #7
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Για να δούμε!

    Γραμμικός κινητήρας, ομορφιά (για εμένα το ομορφότερο naked 600cc), 4 κύλινδροι!! ναι ναι ναι! γουστέρνουμε τα 4κύλινδρα! μπασμένο σύνολο (ότι πρέπει αν είσαι τάπας)

    Προσφέρει γκάζι, φρένα, super σασμάν, ανετότατη θέση οδήγησης και... ωραίο σύνολο γενικώς (τώρα πολλά ζητάτε. πάτε να το οδηγήσετε )

    Με φτιάχνει ΤΡΕΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ η ουρά και οι καμπύλες στο ντεπόζιτο και τα χρυσά πυρούνια και... ε, τέλος πάντων. μου αρέσει! ! και τη γουστάαααρω πολύ! (τώρα υπάρχει μέτρηση γι αυτό;;; )

    τίποτα, να πάει να το οδηγήσει. αν του αρέσει έχει καλώς! αλλιώς δε πειράζει! ΚΑΛΥΤΕΡΑ! να είμαστε σπανιότεροι!
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  8. #8

    Arrow

    Εγώ πάλι δε θα έμπαινα στη διαδικασία να πείσω ποτέ και κανέναν να πάρει μια μοτοσικλέτα σαν τη δική μου!

    Ο καθένας έχει τις δικές του ανάγκες και ποτέ δεν είναι απόλυτο ότι θα συμπίπτουν με του άλλου!

    Το τί μου αρέσει πάνω της και τί μου προσφέρει εμένα ευχαρίστως να το μοιραστώ.

    Η μοτοσικλέτα πιστεύω πως είναι καθαρά προσωπική υπόθεση!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
    Εγώ πάλι δε θα έμπαινα στη διαδικασία να πείσω ποτέ και κανέναν να πάρει μια μοτοσικλέτα σαν τη δική μου!

    Ο καθένας έχει τις δικές του ανάγκες και ποτέ δεν είναι απόλυτο ότι θα συμπίπτουν με του άλλου!

    Το τί μου αρέσει πάνω της και τί μου προσφέρει εμένα ευχαρίστως να το μοιραστώ.

    Η μοτοσικλέτα πιστεύω πως είναι καθαρά προσωπική υπόθεση!



    Δεν έγραψα να πείσεις κανένα! ΑΝ όμως υπήρχε λόγος να το κάνεις τι επιχειρήματα ΘΑ χρησιμοποιούσες...

    Αυτό που γράφεις παρακάτω λοιπόν..."Το τί μου αρέσει πάνω της και τί μου προσφέρει εμένα ευχαρίστως να το μοιραστώ." κάν 'το!


  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Δεν έγραψα να πείσεις κανένα! ΑΝ όμως υπήρχε λόγος να το κάνεις τι επιχειρήματα ΘΑ χρησιμοποιούσες...

    Αυτό που γράφεις παρακάτω λοιπόν..."Το τί μου αρέσει πάνω της και τί μου προσφέρει εμένα ευχαρίστως να το μοιραστώ." κάν 'το!

    OK λοιπόν!

    Το δικό μου δίκυκλο, το αγόρασα, και θα το πρότεινα, για τους εξής λόγους:

    *Έχει όσα κυβικά χρειάζεται κανείς για να μετακινηθεί μέσα στη πόλη (αλλά και για χαλαρές βόλτες) και διαθέτει τους απαραίτητους χώρους για να αποθηκεύσεις τα... απαραίτητα!

    Εγώ το χρειάζομαι μόνο για τη δουλειά μου.

    *Είναι ευκολοδήγητο, είναι ψεκαστό (αρκετά οικονομικό στη κατανάλωση) και όπως είπε και ένας φίλος: "Είναι ο καταλληλότερος υπηρέτης. Μια αξιόπιστη αγορά"

    *Είναι Honda!!

    *...και ωωω ναι!! Είναι scooter!!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

    *...και ωωω ναι!! Είναι scooter!!

    δλδ τα αβαταρ που βαζεις δεν ειναι δικα σου???

    κριμα ..........
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    αν ηθελα να πεισω καποιον να παρει Ζ θα ελεγα οτι θα τους εχει ολους και αυτο θα αρκουσε :rotflmao: :rotflmao:



    οκ σοβαρα


    Ζ ωραια στημενο μηχανακι θα βλεπεις στροφη και θα γουσταρεις ,για μεγαλες βολτες (και για μικρες φυσικα),με κινητήρα διαμαντι,παιρνεις το καλυτερο στην κατηγορια με τα λεφτα που κανει, δε βγαζει προβληματα (φυσικα και εννοείτε οπως ολες οι μηχανες οταν δεν τις βιαζουμε αλλα τις προσεχουμςε....λιγο..)
    ομορφο (υποκειμενικο) , γρηγορο (αν αντεχεις λογο του οτι ειναι γυμνο)4 κυλινδροι rules the streets!


    αν ηθελα να πεισω καποιον να παρει freewind θα ελεγα οτι ειναι οτι πρεπει μεσα στην πολη (το τιμονι του κοβει περισσοτερο απο παπι ναι ναι )οτι ειναι οικονομικο , σκυλι (βγαζει προβληματα αλλα στα σκαει μετα απο αρκετα χιλιομετρα και δεν ειναι κατι σοβαρο αν το προσεχεις ) κλασσικο μονοκυλινδρο με 47 αλογακια (υπερ του δεοντως αρκετα για μεσα στη πολη) πας παντου και μακρυα και κοντα με ελαχιστη καταναλωση σελα πολυθρονα το φορτώνεις με βαλιτσες και αντε γεια
    φυσικα ειναι παλαιομοδιτικο πλεον αλλα τιμιο οτι σου λεει οτι θα σου δωσει στο δίνει, επισεις ειναι πολυ καλο για νεους αναβατες που θελουν να πανε σε μεγαλου κυβισμου μηχανη και ναι αμα εισαι μαγκας παταει και χωματακι με τα καταλληλα λαστιχα

    αν ηθελα να πεισω καποιον να παρει το typhoon?θα ελεγα οτι ειναι οκ μεσα στη πολη βολικο να κανεις τις δουλειες σου σκυλακι και αυτο απο το 96 και εν ετη 2007 μου τραβαει κατι ζορια 125cc μια χαρα με αποθυκευτικους χωρους αρκετους (εγω παω σουπερ μαρκετ και ολα ειναι κατω απο τη σελα τιποτα στο τιμονι) βεβαια θελει ως γνησιο διχρονο (ιταλικο γαρ) μπουζι λαδια και βενζινη πιο συχνα απο οτι αγοραζεις τσιγαρα (υπερβολικη ειμαι οκ) αλλα δεν σε προβληματιζει (γκαζι -φρενο) δεν βρεχεσε λασπωνεσε κλπ κλπ


    αυτα




    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Τι μονο αυτα εχεις?



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #14
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Τι μονο αυτα εχεις?



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




    ε ναι τα αλλα ειναι κιντερ εκπληξη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  15. #15
    Πολύ απλά, η μηχανή μου είναι.......

    Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!!!
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Περί ορέξεως.....
    από kostom στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 27/09/2018, 11:35
  2. Περι Γαμου
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 18:46
  3. Περί Αλυσίδας …
    από niko13g στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 14:38
  4. περι βενζινης
    από bsari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 01:48
  5. Περι γουρουνιων ο λογος!!!!
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 15:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF