Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: Θεωρίες...

  1. #1
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051

    Θεωρίες...

    Θεωρία 1.
    Βλέπουμε ένα αγόρι με ένα κορίτσι να μιλάει και να κάνει παρέα.

    Συμπέρασμα1: Λες να παίζει κάτι μεταξύ τους??
    Συμπέρασμα2: Τα έχουν και ήδη την έχει πηδήξει

    Θεωρία 2.
    Βλέπουμε ένα άτομο να έχει μια άλφα άνεση με τους ανθρώπους και να είναι πιο κοινωνικό απο εμάς.

    Συμπέρασμα1: Το παίζει άνετος-η για να κερδίσει άτομα
    Συμπέρασμα2: (ειδικά αν είναι κοπέλα) Αυτή είναι εύκολη/ος, πάει με όλους τους άντρες κλπ κλπ

    Θεωρία 3.
    Μπαίνει ένα νέο πρόσωπο στο χώρο και δε κοπέλα.

    Συμπέρασμα1: (δεν το πολυ-πιστεύουμε απλά το λέμε για να λέμε) Ένα νέο άτομο που θα πει κάτι καινούριο
    Συμπέρασμα2: Μπήκε στο χώρο για να βρει γκόμενα/γκόμενο

    Θεωρία 4.
    Μας αρέσει κάποιος/κάποια και απλά δεν μας κάθεται.

    Σχόλιο1: Εντάξει μωρέ δεν έγινε και κάτι
    Σχόλιο2: Τι μαλάκας/μαλακισμένη, είναι πουτάνα/πούστης. Μπα τώρα έκανε ή πήρε αυτό και το παίζει κάποιος/κάποια?? Ας πω σε όλο τον κόσμο τις Μαλακίες μου, για να μάθει, που θα με φτύσει ΕΜΕΝΑ!!!

    Λοιπόν παιδάκια τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία. Τα σχόλια να τα κρατάτε για την πάρτη σας και μόνο, αν ειναι να σχολιάσετε σταματήστε να πλάθετε ιστορίες και να λέτε τα πράγματα έτσι όπως είναι και όχι όπως θα θέλατε να είναι.
    Αν δεν έχετε να κάνετε κάτι βρείτε, υπάρχουν πολλές ασχολίες. Αν δεν μπορείτε να κάνετε ότι και οι άλλοι βρείτε τρόπο και αν δεν μπορείτε δεν έγινε και κάτι.. Σταματήστε να γαμάτε τις προσωπικές Ζωές των άλλων για το δικό σας κέφι.
    Επίσης είναι πολύ διαφορετικό να λέμε βρε ΛΕΣ να τρέχει κάτι, από το να ΤΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ!


    Αγόρια αν βλέπετε μια κοπέλα να έχει άνεση με κάποια άτομα δεν σημάινει ότι έχει κοιμηθεί και μαζί τους, οπότε πάμε να φάμε και μεις. Σταματήστε να είστε Μαλάκες και να λέτε ηλιθιότητες για να πηδήξετε!!(Να μωρέ μου αρέσεις, αλλά δεν... να μέινουμε φίλοι αλλά να πηδιόμαστε ή πρώτα πηδάμε και μετά ξέρεις δεν είμαι σε φάση. Κορίτσια και αγόρια βρείτε τι θέλετε στη ζωή σας)
    Η κοπέλα που φλερτάρει είναι Πουτάνα, αλλά ο άντρας βάζει άλλη μια στη λίστα και είναι τούμπανο??

    Καλή σας ημέρα.



    Υ.Γ Έχω πάει με όσους μου ίσως έχετε φορτώσει κατα καιρό και για τυχόν πληροφρίες μπορείτε να στείλετε ΠΜ στα αγόρια να σας πουν αν έμειναν ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μου. Μετά κλείστε ένα ραντεβού και αν είστε τυχεροί ίσως σας εξυπηρετήσω. Το μπουρδέλο μπορεί να σας κόψει και απόδειξη παροχής υπηρεσιών, να την περάσετε και στα έξοδα.
    Κάντε το ίδιο με όποιον/οια σας ενδιαφέρει

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  2. #2
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Υ.Γ Έχω πάει με όσους μου έχετε φορτώσει κατα καιρό και για τυχόν πληροφρίες μπορείτε να στείλετε ΠΜ στα αγόρια να σας πουν αν έμειναν ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μου. Μετά κλείστε ένα ραντεβού και αν είστε τυχεροί ίσως σας εξυπηρετήσω. Το μπουρδέλο μπορεί να σας κόψει και απόδειξη παροχής υπηρεσιών, να την περάσετε και στα έξοδα.
    Κάντε το ίδιο με όποιον/οια σας ενδιαφέρει
    Κατάλαβα αρκετά και δεν πιστεύω να πέφτω έξω παρόλο που βρίσκομαι πολύ μακρυά απ'το χορό.

    Αν τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας, στ'αρχίδια μας τι λέει ο καθένας και με τι ασχολείται.

    Αυτό μόνο.


  3. #3
    Προβοκάστορας Το avatar του/της gloum
    Εγγραφή
    17/11/2006
    Μηνύματα
    307
    Ποιός πείραξε ποιόν να σφάξω κανέναν??Απίστευτα συγκεκριμένος πάντως...
    I love deadlines.I love the whoosing sound they make as they go by. Douglas Noel Adams


    Σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει δείτε εδώ http://bilaguras.blogspot.com/

  4. #4

    From my point of view... (και way εκτός χορού)

    Όταν η ζωή μερικών ανθρώπων περιορίζεται σε έναν χώρο 1024 x 768 είναι λογικό να υπάρξουν τέτοιες παρεξηγήσεις και κουτσομπολιά...

    Συνέχισε να έχεις τις παρέες που θέλεις και γουστάρεις και μη σε νοιάζει για το τι λένε οι άλλοι...

    Για μερικά πράγματα ακόμα "Ignorance is STILL a bliss"!

    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Κοριτσάκι θυμάσαι την παροιμία που λέει………….

    <<Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα>>

    Έλα να το σκεφτούμε κάπως αλλιώς

    <<Καλύτερα να σου βγει το όνομα παρά το μάτι γιατί έτσι μπορείς να δεις ποιος θέλει να σου το βγάλει >>

    Βρε συ μην δίνεις σημασία εσύ ξέρεις για σένα και οι άλλοι υποθέτουν για σένα

    Χαλαράααααααααααα



    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  6. #6
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Το ποστ είναι γενικό, απλά εμένα με έφερα σαν παράδειγμα....

    Δεν έγινε κάτι, απλά είπα να πω και γω τις θεωρίες μου!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  7. #7
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Για αυτόν τον λόγο και για άλλους τόσους...




    Υποσημειώσεις

    1. Λιγούρια θα υπάρχουν πάντα.

    2. Ο "πλάστης" έδωσε στον άντρα δύο κεφάλια αλλά τη δυνατότητα να αιματώνεται κάθε φορά μόνοτο ένα από τα δύο.

    3. Ο πλάστης μπορεί να χρησιμοποιηθεί ενίοτε για να σπάει είτε το ένα είτε το άλλο κεφάλι.

    4. Η διαφορά μεταξύ πουτάνας και καριόλας είναι ότι η πουτάνα πάει με όλους, η καριόλα πάει με όλους... εκτός από εσένα.

    5. Πολλοί συμφορουμίτες αποφεύγουν τη συνοδεία του έταιρού τους ήμισυ διότι ακόμα και ένα βλέμμα μπορεί να γίνει πολύ πρόστυχο.

    6. Μπορείς να συναγελάζεσαι με τους ανθρώπους που θες και δε σε ενοχλούν και εκτός Δέλεαρ.

    7. Μπορείς επίσης να γράψεις εκεί που ξέρεις όλους όσοι λένε παπαριές.

    8. Οσοι ξεπερνούν το όριο του να λένε και υποθέτουν ότι προσεγγίζοντας φαλλοκρατικά κάποια από τις κοπέλες του φόρουμ... μπορεί να τα βρουν σκούρα.

    9. Σε όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δε θα μπορέσουμε.

    10. Τη μαλακία πολλοί αγάπησαν, τον μαλάκα ουδείς.

    11. Οι γαμίκουλες και οι κουτσομπόλιδες του φόρουμ παρακαλούνται όπως προσέχουν τους βραχίονες τους διότι κυκλοφορούν και τενοντίτιδες του πηχεοκαρπικού σωλήνα.

    12. Φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο.

    13. Αλλο το φλερτ, άλλο η χυδαιότητα.

    14. Ας ξεκολλήσουμε πια από το cosmopolitan.

    15. :a019:



  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    15. :a019:
    16. Όσα δεν φτάνει η αλεπού...


  9. #9
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


    Αν τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας, στ'αρχίδια μας τι λέει ο καθένας και με τι ασχολείται.

    soooooooooo simple.... well said Makis!

    συμπυκνωμενη σοφια και τροπος συμπεριφορας γενικοτερα για τη ζωη, οχι μονο για εδω μεσα. οι αδυναμοι χαρακτηρες ας συνεχισουν να ασχολουνται με τα "τεκτενωμενα" και με θεματα εκτος ζωης τους, μονο και μονο για να δινουν πνοη στη μιζερη ζωη τους, και οι δυνατοι, απλα να γελανε πρεπει με το που μπορει να φτασει η κουφια ζωη της αλλης πλευρας...

    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  10. #10
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691
    Ο κοσμος γενικα ειναι κακος, οποτε οτι και να κανεις την κακια του ο κακος (κομπλεξικος) ανθρωπος θα την πει

    εσυ βεβαια θες την ζωη σου να την κουμανταρουν οι κακιες που ετσι και αλλιως θα λεχθουν?

    Το να εισαι αρεστος σε ολους ειναι αδυνατο οποτε

    ΚΑΝΕ (ΟΣΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ) ΟΤΙ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

  11. #11


    σίγουρα θα έχει αγνοήσει συμπεριφορές και ψίθυρους κι υποθέτω θα μιλάει σήμερα περισσότερο αγανακτισμένη και απογοητευμένη.Κάποια άλλη στιγμή,πιο ήρεμη θα τα δει αλλιώς.
    Για τώρα όμως να σου πω πως έχεις δίκιο!πως οι θεωρίες που λες και οι συμπεριφορές υπάρχουν συχνά!πως δεν γίνεται πάντα να τις αγνοείς,ακόμα κι αν τα χεις πολύ καλά με τον εαυτό σου,γιατί έρχονται κακές μέρες που η ψυχραιμία πάει περίπατο.
    τις "καλές"μέρες λοιπόν κάνε ότι μέχρι και σήμερα...
    τις "κακές" μέρες κάνε ο,τι ακριβώς έκανες σήμερα!

    μπορείς πάντα να χαράζεις την πορεία σου,όπως εσυ θέλεις!στο πέρασμα της θα βρείς τα πάντα,απο τους μαλάκες που λες,μέχρι πολύ σπάνιους ανθρώπους.Εύχομαι να έχεις την ψυχραιμία οσο πιο συχνά γίνετε να κρατάς αυτούς που πρέπει και να αγνοείς τους άλλους.
    Αυτό είναι και όλοι η ζωή μας,ανεξαρτήτως φύλου και ερωτισμού...


  12. #12
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    Re: Θεωρίες...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Θεωρία 1.
    Βλέπουμε ένα αγόρι με ένα κορίτσι να μιλάει και να κάνει παρέα.

    Συμπέρασμα1: Λες να παίζει κάτι μεταξύ τους??
    Συμπέρασμα2: Τα έχουν και ήδη την έχει πηδήξει

    Το ένα δεν αναιρεί το άλλο

    Θεωρία 2.
    Βλέπουμε ένα άτομο να έχει μια άλφα άνεση με τους ανθρώπους και να είναι πιο κοινωνικό απο εμάς.

    Συμπέρασμα1: Το παίζει άνετος-η για να κερδίσει άτομα
    Συμπέρασμα2: (ειδικά αν είναι κοπέλα) Αυτή είναι εύκολη/ος, πάει με όλους τους άντρες κλπ κλπ

    Θεωρία 3.
    Μπαίνει ένα νέο πρόσωπο στο χώρο και δε κοπέλα.

    Συμπέρασμα1: (δεν το πολυ-πιστεύουμε απλά το λέμε για να λέμε) Ένα νέο άτομο που θα πει κάτι καινούριο
    Συμπέρασμα2: Μπήκε στο χώρο για να βρει γκόμενα/γκόμενο

    Το οτι ψάχνει γκόμενο/α κάποιος δεν σημαίνει οτι δεν έχει "κάτι" να πεί

    Θεωρία 4.
    Μας αρέσει κάποιος/κάποια και απλά δεν μας κάθεται.

    Σχόλιο1: Εντάξει μωρέ δεν έγινε και κάτι
    Σχόλιο2: Τι μαλάκας/μαλακισμένη, είναι πουτάνα/πούστης. Μπα τώρα έκανε ή πήρε αυτό και το παίζει κάποιος/κάποια?? Ας πω σε όλο τον κόσμο τις Μαλακίες μου, για να μάθει, που θα με φτύσει ΕΜΕΝΑ!!!

    ΑΥΤΟ είναι μεγάλη κουφαλιά

    Λοιπόν παιδάκια τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία. Τα σχόλια να τα κρατάτε για την πάρτη σας και μόνο, αν ειναι να σχολιάσετε σταματήστε να πλάθετε ιστορίες και να λέτε τα πράγματα έτσι όπως είναι και όχι όπως θα θέλατε να είναι.
    Αν δεν έχετε να κάνετε κάτι βρείτε, υπάρχουν πολλές ασχολίες. Αν δεν μπορείτε να κάνετε ότι και οι άλλοι βρείτε τρόπο και αν δεν μπορείτε δεν έγινε και κάτι.. Σταματήστε να γαμάτε τις προσωπικές Ζωές των άλλων για το δικό σας κέφι.
    Επίσης είναι πολύ διαφορετικό να λέμε βρε ΛΕΣ να τρέχει κάτι, από το να ΤΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ!

    Σωστή και εδώ


    Αγόρια αν βλέπετε μια κοπέλα να έχει άνεση με κάποια άτομα δεν σημάινει ότι έχει κοιμηθεί και μαζί τους, οπότε πάμε να φάμε και μεις. Σταματήστε να είστε Μαλάκες και να λέτε ηλιθιότητες για να πηδήξετε!!(Να μωρέ μου αρέσεις, αλλά δεν... να μέινουμε φίλοι αλλά να πηδιόμαστε ή πρώτα πηδάμε και μετά ξέρεις δεν είμαι σε φάση. Κορίτσια και αγόρια βρείτε τι θέλετε στη ζωή σας)
    Η κοπέλα που φλερτάρει είναι Πουτάνα, αλλά ο άντρας βάζει άλλη μια στη λίστα και είναι τούμπανο??

    Καλή σας ημέρα.

    Δεν κατάλαβα γιατί είναι αθέμιτο και μαλακία το να προσπαθεί κάποιος
    να πάει με μια γυναίκα που του αρέσει.Άσχετο με το αν ο τρόπος που το δείχνει
    είναι ηλίθιος,δηλαδή πρέπει όλοι να είναι σαν τον Κλούνει και να φέρονται
    σαν τον Γκηρ?

    Τον αν κάποιος κάνει "χαζές" προτάσεις και με άκομψο τρόπο αυτόματα δεν τον
    κάνει αντικείμενο δημόσιου κραξίματος.

    Θα συμφωνίσω ΑΠΟΛΥΤΑ στο θέμα του κουτσομπολιού και της "βρώμας" απέναντί σου
    αλλά οχι στο οτι κάποιος στην έπεσε με σκοπό κάτι άλλο απο αυτό που έχεις ΕΣΥ
    στο μυαλό σου



    Υ.Γ Έχω πάει με όσους μου ίσως έχετε φορτώσει κατα καιρό και για τυχόν πληροφρίες μπορείτε να στείλετε ΠΜ στα αγόρια να σας πουν αν έμειναν ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μου. Μετά κλείστε ένα ραντεβού και αν είστε τυχεροί ίσως σας εξυπηρετήσω. Το μπουρδέλο μπορεί να σας κόψει και απόδειξη παροχής υπηρεσιών, να την περάσετε και στα έξοδα.
    Κάντε το ίδιο με όποιον/οια σας ενδιαφέρει
    Αυτό νομίζω οτι θα θές να το διαγράψεις εαν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα
    γιατί πολύ απλά παίρνεις το ρόλο που σου δίνει αυτός που κράζεις

    φιλικά

    Κώστας
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  13. #13
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051

    Re: Re: Θεωρίες...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
    [B][B]Αυτό νομίζω οτι θα θές να το διαγράψεις εαν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα
    γιατί πολύ απλά παίρνεις το ρόλο που σου δίνει αυτός που κράζεις

    φιλικά

    Κώστας
    Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα. Τον ευατό μου απλά τον έφερα σαν παράδειγμα.(για να μη βάλω άσχετο όνομα και δεν βγάλετε άκρη) Το τελευταίο μπήκε γιατί απλά έχω μεγάλη αίσθηση του χιούμορ....

    Δεν λέω κάπου ότι είναι μαλακία να πάει κάποιος με μια κοπέλα ή με έναν άντρα που του/της αρέσεις/ει,ούτε μίλησα ότι κάποιος πρέπει να είναι μοντέλο μην μπερδευόμαστε Το να μείνουμε φίλοι κλπ είναι παράδειγμα(τίποτα παραπάνω) Μιλάω γενικά για καταστάσεις που βλέπω ή μου λένε και από τις δυο πλευρές.

    Μην κολλάτε στα παραδείγματα, αλλά στην ουσία του θέματος!!!!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  14. #14
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Οπου υπαρχει καπνος,υπαρχει και.......οποιος εχει την μυγα...
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  15. #15
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
    Οπου υπαρχει καπνος,υπαρχει και.......οποιος εχει την μυγα...
    ...φωτιά, από τη μια σωστό και απο την άλλη όχι.
    Όλοι μας κρίνουμε τους άλλους βάσει τα δικά μας δεδομένα, στάνταρντ, με αποτέλεσμα να κατακρίνουμε κάποιους χωρίς καν να τους ξέρουμε
    Γιατί, ο Χ μπορεί να είναι χύμα στο κύμα και άνετος με όλους χωρίς να κρύβουν κάτι πονηρό οι πράξεις του.

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θεωριες συνομοσιας......ισως
    από spyroszx στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2008, 07:36
  2. Φιλοσοφικές Θεωρίες
    από veagle στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2007, 04:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF