Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 63 από 63

Θέμα: Αν υπάρχει χρόνος ελεύθερος...ένα πόλύ καλό thread

  1. #61
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Παιδια,σορυ αν καποιοι στεναχωρηθηκαν με το τελος της ιστοριας του Χαρη.Οταν ξεκινησα να την γραφω,δεν ειχα σκοπο να βαλω τοσες λεπτομερειες (και τοση σαλτσα εδω που τα λεμε)
    Θυμομουνα πολλα απο αυτα που μου ειχαν μεταφερει απο το ταξιδι τους και η αληθεια ειναι πως ζητησα την βοηθεια τους στο να θυμηθω καποια πραγματα,ή και καποια που δεν τα ηξερα κι ετσι η ιστορια εγινε πιο ομορφη.
    Το τελος ομως επρεπε να γραφτει οπως εγινε.Οπως ειχα επιλεξει απο την αρχη που ξεκινησα αυτη την ιστορια.
    Η αληθεια ειναι πως βουρκωσα οταν εγραφα το τελευταιο επεισοδιο και μου ερχοταν ολα αυτα και παλι στο μυαλο.Το τελευταιο επεισοδιο μου πηρε πολυ περισσοτερο χρονο απ ολα τα αλλα.
    Ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.Δεν περιμενα πως θα ειχε τοση απηχηση αυτη η ιστορια,ουτε πιστευα πως ειμαι καλος (οπως εχετε πει οι περισσοτερεοι) στην αφηγηση και στην εκθεση (ακομα το πιστευω δηλαδη)
    Απλα τα δαχτυλα πηγαιναν σχεδον μονα τους στο πληκτρολογιο.Σιγουρα υπαρχουν εκφραστικα και ορθογραφικα λαθη,αλλα ηταν επομενο λογω κεκτημενης ταχυτητας.Τωρα το ξαναπερναω το ολο κειμενο και το διορθωνω ως προς την ορθογραφια και την εκφραση.
    Σας ευχαριστω και παλι.




    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
    Κατι "ψηνεται" αλλα οχι πραγματικη ιστορια αυτη την φορα. Stay tuned
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  2. #62
    ALX είσαι αστέρι φίλε,συνέχισε να γράφεις τέτοια διηγήματα είτε είναι αληθινά είτε όχι και εμείς να είσαι σίγουρος ότι θα τα διαβάζουμε με κολλημένη την μούρη στην οθόνη.Καλή συνέχεια :a19:
    Fortis Fortuna Adiuvat

  3. #63
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ALX GS 11½
    Παιδια,σορυ αν καποιοι στεναχωρηθηκαν με το τελος της ιστοριας του Χαρη.Οταν ξεκινησα να την γραφω,δεν ειχα σκοπο να βαλω τοσες λεπτομερειες (και τοση σαλτσα εδω που τα λεμε)
    Θυμομουνα πολλα απο αυτα που μου ειχαν μεταφερει απο το ταξιδι τους και η αληθεια ειναι πως ζητησα την βοηθεια τους στο να θυμηθω καποια πραγματα,ή και καποια που δεν τα ηξερα κι ετσι η ιστορια εγινε πιο ομορφη.
    Το τελος ομως επρεπε να γραφτει οπως εγινε.Οπως ειχα επιλεξει απο την αρχη που ξεκινησα αυτη την ιστορια.
    Η αληθεια ειναι πως βουρκωσα οταν εγραφα το τελευταιο επεισοδιο και μου ερχοταν ολα αυτα και παλι στο μυαλο.Το τελευταιο επεισοδιο μου πηρε πολυ περισσοτερο χρονο απ ολα τα αλλα.
    Ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.Δεν περιμενα πως θα ειχε τοση απηχηση αυτη η ιστορια,ουτε πιστευα πως ειμαι καλος (οπως εχετε πει οι περισσοτερεοι) στην αφηγηση και στην εκθεση (ακομα το πιστευω δηλαδη)
    Απλα τα δαχτυλα πηγαιναν σχεδον μονα τους στο πληκτρολογιο.Σιγουρα υπαρχουν εκφραστικα και ορθογραφικα λαθη,αλλα ηταν επομενο λογω κεκτημενης ταχυτητας.Τωρα το ξαναπερναω το ολο κειμενο και το διορθωνω ως προς την ορθογραφια και την εκφραση.
    Σας ευχαριστω και παλι.






    Κατι "ψηνεται" αλλα οχι πραγματικη ιστορια αυτη την φορα. Stay tuned
    Δεν στεναχωρεί το όνειρο, ποτέ.
    Η επιστροφή στην άδικη πραγματικότητα στεναχωρεί και πονάει!




    Επιστροφή στο ονειρο, λοιπόν.

    Εν αναμονή....
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα πολυ καλο (αλλα θλιβερο) video
    από el_hymador στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2012, 00:55
  2. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2010, 08:56
  3. Ένα πολύ καλό βιντεάκι...
    από makis206 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2009, 09:58
  4. ενα πολυ καλο site!!
    από GTZ750 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2006, 22:38
  5. Κυκλοφορει ενα πολυ καλο ανεκδοτο
    από AFTER στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2005, 09:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF