Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Ανακοινωση : Προσκληση Σε Εκδηλωση - Διαμαρτυρια

  1. #1

    Ανακοινωση : Προσκληση Σε Εκδηλωση - Διαμαρτυρια

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ] 2004-07-07

    Ο σύλλογος «ΑΝΕΜΟΣ – Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα» το Σάββατο 10 Ιουλίου και από τις 07:00 π.μ έως 11:00 π.μ διοργανώνει εκδήλωση – διαμαρτυρία για θέμα που απασχολεί όλους τους μοτοσυκλετιστές της Αθήνας (και όχι μόνο). Η εκδήλωση θα γίνει σε κεντρικό σημείο της Αθήνας και είναι απολύτως νόμιμη.

    Όποιος φίλος μοτοσυκλετιστής θέλει να λάβει μέρος παρακαλείται να προσέλθει για πλήρη ενημέρωση για την εκδήλωση – διαμαρτυρία από την έδρα του συλλόγου στην Δημοσθένους 224 στην Καλλιθέα, αύριο Πέμπτη και από ώρας 20:30 έως 23:30.

    Όποιος φίλος μοτοσυκλετιστής ενδιαφέρεται να λάβει μέρος αλλά δεν μπορεί να έλθει στον σύλλογο αύριο, μπορεί να μάθει λεπτομέρειες την Παρασκευή και από ώρας 17:00 και μετά στα κάτωθι τηλέφωνα :



    6937241044 Μάνος

    6944717490 Χάρης

    6977414446 Θανάσης

    69377070100 Βασίλης



    ΥΓ. Η διαμαρτυρία δεν έχει σχέση με τον τηλεοπτικό σταθμό STAR



    Το Δ.Σ του ΑΝΕΜΟΥ

  2. #2
    απο οτι ρωτησα θα παμε να παρκαρουμε της μοτο μας σε κεντρικους δρομους σε σειμεια που παρκαρουν αυτοκηνητα να πιανη καθε μοτο τον χορο ενος αυτοκηνητου. και θα μιρασουμε οσοι θελουμε φιλαδια ενημεροτηκα στον κοσμο για την αντημετοπιση που εχουν οι μοτοσυκλετηστες απο το κρατος.
    θα παρακαλουσα οσοι ενδαφεροντε να βοηθησουν την αξιολογη για εμενα ενεργια των παιδιων του ανεμου, να ποσταρουν για να οργανοσουν πιο σωστα ξερωντας ποσοι θα ειμαστε και ποιους δρομους θα κλησουμε.

    (1) γιαγια αρκουδα.
    (2)
    (3)
    (4)
    (5)
    (6)
    (7)
    (8)
    (9)
    (10)

    και αν χρηαστη προσθεστε νουμερα με αντιγραφη - επικοληση στο δικο σας ποστ
    γιωργος

  3. #3
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    η ιδια φαση είχε παιχτεί και στη Γαλλία επειδή γράφανε τις μηχανές που παρκάρανε στα πεζοδρόμια με αποτέλεσμα να γινει πανικος με τα αυτοκινητα!!

    ειχε γινει ομως καθημερινη αν δεν κανω λαθος. Σαββατο ειναι ολα κλειστα!! μακάρι να μπορούσα να έρθω αλλά θα λείπω...

    δεν μπορούμε ν αδώσουμε ραντεβού στο κέντρο για όσους τελικά τα καταφέρουν;;;
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  4. #4
    και το σαββατο κατεβαινη κοσμος. ας μην γινη χαμος. σκοπος ειναι να μας ακουσουν και να μας δουν. ειναι μια ευκαιρια για ολους μας. περα απο το να λεμε πρεπει και να κανουμε. η κηνηση που κανουν τα παιδια του ανεμου γινετε για ολους μας και αφορα ολους μας. πρεπει κατι να κανουμε και εμεις για εμας. πρεπει τωρα που φισαει αυτος ο ΑΝΕΜΟΣ να γεμισουμε τα πνευμονια μας και να φωναξουμε να μας ακουσουν. πρεπει επιτελους να ενωθουμε σαν μια γροθια και να κτηπισουμε το τραπεζι για να μας δουνε. ενας κουκος δεν φερνη την ανοιξη, αν ομως ειμαστε εκατονταδες θα φερουμε την ανοιξη και το καλοκαιρι. μονο για την εθνηκη ελλαδος να σηνοδευσουμε ξερουμε? ποτε θα κοιταξουμε να συκοσουμε το αναστημα μας, και να ζητησουμε το δικιο μας? η εθνηκη υπεριφανια φτανει μονο μεχρη το πανευροπαικο κυπελο? για την δικια μας καμπουρα που την καταπιεζουν? που ειναι η υπεριφανια μας? τους αφηνουμε να μας πηδανε και σκηβουμε το κεφαλι? ως ποτε...
    μετα θα μας φωναζουν...
    ειναι βαρια... βαρια ... του μπατσου η ψωλια.... και θα το φχαριστιομαστε......
    περαστηκα μας αν δεν κανουμε τιποτα. θα ειμαστε αξειοι της τυχης μας. και μην ξανακουσω να κατηγωρητε μετα τους μπατσους.......
    τωρα ειναι η ευκαιρια. τι θα γινη θα περιμενουμε αλλα χχχχχχ χρονια να ξαναπεραση?
    γιωργος

  5. #5
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Ρε 'συ Γιωργη,
    Πρεπει να γινει μια πιο συνδιασμενη ενεργεια, απο την ΜΟΤΟΕ ας πουμε.
    Τουλαχιστον να ειναι περισσοτερες Λεσχες απο μια, για να μας παρουν και λιγο πιο σοβαρα. Να μην παμε κι ειμαστε 3 κι ο Κουκος.
    Δεν πετυχαινουμε τιποτα ετσι.
    Παρ' ολα αυτα, κι αν τελικα γινει, εγω κατα 90% θα ειμαι εκει.
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  6. #6
    ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο CRS-K ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ..!!
    ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο "ΑΝΕΜΟΣ" ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΤΟΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ !!!
    ΑΝ ΠΑΛΙ (ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣΕΙ,ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ...
    ΓΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ "ΑΝΕΜΟΥ" ,ΕΑΝ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟΕ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ..!!
    ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΘΥΜΙΖΕΙ..
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.....
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  7. #7
    να με συνχωρητε αλλα η γνωμη που εχω για την μοτοε δεν ειναι και οτι καλιτερο. θημαστε τον γιωργο με την λιλιαν? το παιδι που εχασε τα χερια του απο τον αλβανο στην συγκρου? τα παιδια του ανεμου , του TDM CLUB, και καποιοι ανωνοιμοι ξεκηνησαν την προσπαθεια και εγηνε το οτι εγηνε. αυτοι κηνησαν γη και ουρανο και κοινητοποιησαν τους μοτοσηκλετιστες και τις λεσχες. τι εκανε η μοτοε?....... πολυ κλοκλο και απο αυγο ναθηνκ.... το μονο που εγηνε ειναι να ερθη εκπροσοπος της λεμοτ στην λεσχη ανεμος και να ταξη λαγους με πετραχηλια. αποτελεσμα δεν κανανε ΤΙΠΟΤΑ. το βραδυ που ειχαν παει τα καναλια στου ψηρη μπηκε μπροστα στην καμερα ο εκπροσοπος τους και ελεγε της συνηθεις παπαριες που λενε και οι πολητηκοι για να παρουν ψηφους. και αυτοι για να παρουν μελοι. γιατι τους εχουν φτισει τα μελοι τους και ψαχνουν για νεα μελοι. εγω δεν ειμαι μελος του ανεμου και δεν προκητε να γηνω ποτε πια μελος σε καμια λεσχη. αλλα δεν μπορω να μην τους βγαζω το καπελο για της ενεργιες τους που δεν εχουν σκοπο να αποκτησουν νεα μελοι αλλα να βοηθησουν τον κοσμο της μοτοσηκλετας. αυτο το ξερουν οτι δεν θελο να ξαναγηνω μελος σε λεσχη. αλλα τους εχω πη οτι οποτε θελησουν την βοηθηα μου θα ειμαι εκει. αλλα δεν δυσταζω να μηλησω αν δω κατι στραβο και να παλεψω για να διορθοθη αυτο. ενας απο τους λογους που εφυγα απο την λεσχη που ημουν ειναι και αυτος. δεν τους αρεσε να τους δυχνω τα λαθη τους. ολες οι λεσχες λιγο πολυ κανουν εκδηλοσεις για να φτιαξουν το ιματς τους. αυτοι εδω και σχεδων 2 χρωνια που επικηνωνω μαζι τους, εχω δη εργα και οχι λογια.

    ποσοι απο εσας ξερετε οτι πιγεναν και βαφαν με φοσφοριζε χροματα σαμαρακια και παγιδες στους δρομους?
    ποσοι απο εσας ξερετε οτι εχουν βαλη με δικα τους εξοδα ταμπελες σε επικηνδηνα σημεια της ελλαδος που να δηχνουν οτι εδω ειναι επικηνδηνο σιμειο στους οδηγους?
    και ποσα αλλα που θα μπορουσαν να γραψω σεληδες.
    και ομως δεν βγηκαν ουτε στην τηλεοραση ουτε πουθενα να το διαφιμησουν και να διαφιμηστουν.
    μονο το περιοδηκο μοτο και μπραβο του καποιες απο της ενεργειες τους της ειχε βαλει στης σεληδες του.
    γιαυτο μην πιστευετε οτι το κανουν για αλλο λογο εκτος απο το οτι ειναι ( μαλων) απο τους τελευταιους << ρομαντικους?!! ανθρωπους?!! σηνηδητοποιημενους μοτοσηκλετηστες??!! >> δεν ξερω πως να τους πω, αλλα με τετοιες ενεργειες εστω και χωρης την σημπαρασταση των << μεγαλων >> λεσχων - ομοσπονδιων. εγω προσοπηκα θα ειμαι διπλα τους. ειναι μια παρεα 20 -30 μοτοσηκλετηστων που εχουν τα δικα τους ιδεωδη για τον μοτοσηκλετησμο και κανουν αυτο που θεωρουν σωστο για τον συνανθρωπο. και ολλοι τους ειναι πρωιν αιδιασμενα μελοι των μεγαλων λεσχων που ειναι μονο λογια και το μονο που ζητουν οι δηοικοντες της μεγαλες λεσχες ειναι την ατομικη τους προβολη. πιστεψε με ειμαι απο το 1975 μοτοσυκλετηστης και ειμαι πολυ απογοητευμενος απο της λεσχες. αν με βλεπεις να ειμαι τοσο ενθουσιασμενος ειναι γιατι πιστευω σε αυτους. το οτι δεν ειμαι μελος δεν εχει σημασια. αν θα δω κατι στραβο δεν εχω προβλημα να τους τα χωσω...
    γιωργος
    και μην με παρεξηγητε που γραφω με τοσο εντονο υφος.. ευχαριστω.

    υγ. νομηζης οτι αν το προτηνουν στην μοτοε θα γινη τιποτα? οι ανθρωποι της μοτοε ειναι απασχολημενοι με το ιματς τους και να εχουν καλες σχεσεις με τους εκαστοτε κηβερνωντες. για να μην χασουν την θεσουλα τους και της γνωριμιες τους στους πολιτικους κυκλους....βλεπε προσφατες εκλογες... μηπως ηταν καποιο ονομα απο τον χορο της μοτοσηκλετας στα ψηφοδελτια? και μην μου πης οτι το εκανε για το καλο της μοτοσηκλετας ....εεεεεε αυτο δεν το πιστευω με τιποτα..

  8. #8
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Γιωργο απλα τα παιδια ειναι και αυτα αηδιασμενα μελη καποιων λεσχων και ειναι λιγο δυσπιστοι στις λεσχες.Εγω καποια παιδια τα ξερω και γνωριζω το ηθος τους αλλα......

    Και παρακαλω να τα μεταφερεις αυτα στα παιδια αν μπορεις.
    Θα μιλησω σαν χρηστης του moto.gr αλλα και σαν moderator αυτου.

    Θελω να εκφρασω το παραπονο μου στην λεσχη αλλα και στα ηγετικα μελη του ανεμου:

    Ουδεποτε ο ανεμος μας εχει ανακοινωσει επισημως τις ενεργειες του παρολες τις προσπαθειες που εχουν γινει απο το moto.gr για προσεγγιση και διερωτωμαι γιατι;
    Ειμαστε οι αποκληροι των ελληνων μοτοσυκλεττιστων;
    Μας θεωρουν χαβαλεδες και γενικοτερα ανικανους να κανουμε καποιες σοβαρες κινησεις;
    Θελω να υπενθυμισω σε μερικους οτι οποτε μας εκαναν προταση επισημη να συμμετασχουμε σε καποια κινηση παντα η παρουσια μας ηταν αισθητη.
    Για το θεμα Λιλιαν -Γιωργος εαν δεν ηταν η ιδια η λιλιαν να μας ενημερωσει παλι θα το μαθαιναμε πλαγιως και εκει υπενθυμιζω οτι ειμασταν παροντες
    Στην μεγαλη πορεια προπερσι απαιτησαμε απο το μοτο-περιοδικο μεσω γνωστου μελους να ενημερωθουμε επισημως και αφου εγινε αυτο παλι συμμετασχαμε δυναμικα
    Απο ολα αυτα που μας αναφερες ρε Γιωργο εμεις δεν τα γνωριζουμε γιατι ποτε κανεις απο τον ανεμο δεν μπηκε στον κοπο να μας ενημερωσει.
    Κανουν διαφορα σεμιναρια ενδιαφεροντα και παλι καμια ενημερωση απλα τα μαθαινουμε ξωφαλτσα απο ανθρωπους σαν εσενα που ενδιαφερονται και για τους υπολοιπους που δεν ειναι μελη της "αριστοκρατικης μπουρζουαζιας"



    Για το καμπινκ στην ελαφονησσο μια απο τα ιδια παλι.Καμια ενημερωση αλλα μαλλον υποψιαζομαι οτι ειμαστε ανεπιθυμητοι
    οποτε καλυτερα στην απεξω.

    Αλλα πριν προσπαθησουμε να αποδειξουμε στο κρατος και στον υπολοιπο κοσμο οτι δεν πρεπει να μας βαζει ταμπελες πρεπει πρωτα να μην βαζουμε οι ιδιοι ταμπελες μεταξυ μας!

    Γιωργο αυτο το κειμενο δεν εχει να κανει με σενα σε καμια περιπτωση και θελω να συνεχισεις να μας ενημερωνεις ετσι για το καλο που λενε διοτι τουλαχιστον απο εμενα δεν προκειται να συμμετασχω πουθενα αν δεν ενημερωθω επισημως απο τον οποιονδηποτε φορεα κανει οτιδηποτε και προλαβαινοντας καποια απαντηση ,μα μπορεις να δεις τα υπολοιπα φορουμ,εδω ειναι το σπιτι μου εμενα και μερικων δεκαδων αλλων.


    Υ.Γ:Προσπαθειες προσεγγισης εγιναν απο πλευρας moto.gr αλλα επεσαν στο κενο και στην παγερη αδιαφορια και απο τον ανεμο και απο το mag.

    Υ.Γ2:Η ενημερωση για καποια πραγματα που ειναι για το καλο ολων δεν θεωρειται διαφημιση

    Θα σε παρακαλεσω πολυ εαν εχεις την καλοσυνη να το μεταφερεις αυτο το κειμενακι σε σημειο οπου μπορει να διαβαστει απο τους αμεσα ενδιαφερομενους.

    Ελπιζω σε καποια απαντηση!

    Σταθης
    Moto.gr moderation team

  9. #9
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Προσυπογραφω τα λεγομενα του Σταθη (αν εχει καποια σημασια αυτο).
    Καποιος που θελει να κανει καποια ενεργεια για καποιο χωρο, φροντιζει πρωτ' απ' ολα να ενημερωσει και "ενωσει" στο μεγαλυτερο δυνατο βαθμο το χωρο αυτο. Αλλιως το κανει για προσωπικη του προβολη ή τουλαχιστον αυτο καταλαβαινουν οι αλλοι.

    Χρηστος
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  10. #10
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Συμφωνώ με το Στάθη, πρέπει όλοι οι μοτοσυκλετιστές ενωμένοι να διεκδικούμε τα ...αυτονόητα δικαιώματα μας, γιατί μόνο με μαζική συμμετοχή θα επιτύχουμε κάτι.
    Επίσης δηλώνω συμμετοχή σε αυτή την εκδήλωση, και σε οποιαδήποτε εκδήλωση / διαμαρτυρία προάσπισης του μοτοσυκλετιστή αρκεί να έχουμε προσκληθεί επίσημα και όχι να είμαστε τα «αποπαίδια».

  11. #11
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Η απάντηση από τον Μάνο επειδή του έστειλα μήνυμα

    Ξέρεις , έχω προσπαθήσει μερικές φορές να κάνω εγγραφή στο moto.gr (αφού κατα κανόνα εγω κάνω επαφή με τα φορουμ, τα περιοδικά και τις λέσχες) , αλλά κατι συμβαίνει και με φτύνει. Δεν είμαι και καθόλου σχετικός με τα μηχανήματα του διαόλου και έτσι μένω να ξύνω το κεφάλι μου με απορία.

    Για το θέμα επικοινωνίας που θέτουν οι φίλοι του moto.gr έχουν απόλυτο δίκιο!!! Εννοείται οτι δεν υπάρχει καν ίχνος προνομιακής επικοινωνίας με κανέναν. Αλοίμονο!!!!
    Και βεβαίως λάθη γίνονται (και θα γίνουν και στο μέλλον). Το σίγουρο είναι πως δεν περιέχουν ΚΑΜΜΙΑ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ !!!
    Λόγω της συγκεκριμένης δυσκολίας που έχω , έχω παρακαλέσει κατα καιρούς , φίλους να μεταφέρουν τις ανακοινώσεις του Ανέμου , αλλά βέβαια αν ψάχνεις να κάνεις δουλειά μέσω αντιπροσώπων , έχεις και τα αντίστοιχα αποτελέσματα....



    Επίσης κάθε συμβουλή για το πως θα μπορέσω επιτέλους να κάνω εγγραφή ο δύστυχος , δεκτή!!!




    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  12. #12
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
    Η απάντηση από τον Μάνο επειδή του έστειλα μήνυμα

    Ξέρεις , έχω προσπαθήσει μερικές φορές να κάνω εγγραφή στο moto.gr (αφού κατα κανόνα εγω κάνω επαφή με τα φορουμ, τα περιοδικά και τις λέσχες) , αλλά κατι συμβαίνει και με φτύνει. Δεν είμαι και καθόλου σχετικός με τα μηχανήματα του διαόλου και έτσι μένω να ξύνω το κεφάλι μου με απορία.
    ..............

    Ειναι ηδη γραμμενος εδω και καμμια ωρα τουλαχιστον!
    Δες επανω στο πιο Νεο μελος!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  13. #13
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Οκ τοτε ολα καλα!

  14. #14
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Ειναι ηδη γραμμενος εδω και καμμια ωρα τουλαχιστον!
    Δες επανω στο πιο Νεο μελος!

    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  15. #15
    Εγω αυτοπροσώπως !! Το avatar του/της Μανος
    Εγγραφή
    08/07/2004
    Μηνύματα
    20
    Όντως τελικά αφού παράτησα την δουλειά κατάφερα να γραφτώ (μπέρδεμα βρε παιδάκι μου !!!!!).
    Οχι και εδω και μία ώρα βρε σείς !! Κανένα 20 λεπτο το πολύ !!!

    Αφού γράφτηκα πήγα να απαντήσω και με πέταγε όξω . Τελικά πήρα ενα e-mail που μου έλεγε να κάνω κατι κλικ κλπ και τελικά... τα κατάφερα!

    Μπορεί να σας φαίνονται στοιχειώδη όλα αυτά , αλλά για μένα είναι πολύπλοκα .....

    Στο θέμα μας τωρα:

    Εννοείται πως αφού είμαι πλέον γραμμένος , η επικοινωνία μας θα είναι τακτική.

    Την απάντησή μου την διαβάσατε πιο πάνω μέσω του Navigator (ευχαριστώ φίλε!).
    Αυτά τα λίγα για τωρα γιατι ήδη με στραβοκοιτάνε στην δουλειά.

    Καλώς σας βρήκα !
    Ενα μονο ξέρω , οτι δεν ξέρω τίποτε!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2010, 06:46
  2. Πρόσκληση σε βάπτιση
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2005, 21:32
  3. Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 17:16
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2005, 13:49
  5. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2004, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF