Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: "Ευχαριστίες" στον πανηλίθιο

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    "Ευχαριστίες" στον πανηλίθιο

    Μεερικές φορές τελικά η ηλιθιότητα είναι... αήτητη!!!! Δηλαδή τι μερικές φορές... πάντα!

    Γυρνάω από τη δουλειά χτες βραδάκι. Στην Αθήνα χαμός! Ειδικά στο κέντρο-κέντρο και στην Ακαδημίας πνίγεται το σύμπαν.
    Έχω στρίψει και κατευθύνομαι προς Β. Σοφίας. Μπροστά μου παπάκι και μπροστά του λεωφορείο. Το κενό ανάμεσα μας σε μένα και το παπί είναι περί το 1 μέτρο. Ανάμεσα στο παπί και στο λεωφορείο περίπου τα ίδια. Ίσως λίγο παραπάνω.
    Το παπί κάνει ΄δεξιά κανονικότατα ο άνθρωπος όταν από το πουθενά πετάγεται μοτοσικλέτα αν είδα καλά Varadero΄και χώνεται στο ελάχιστο ανάμεσα στο παπί και στο λεωφορείο.
    Εγώ που είχα δει το παπί που έφευγε βρέθηκα ξαφνικά με ένα... τέρας ελάχιστα από τη ρόδα μου.
    Αμέσως φρένο σταματέι ο τίγρης μου παίζω τα φώτα κορνάρω. Ο παπάκις του ρίχνει κι ένα μπινελίκι.
    Ο τύπος μας κουνάει τα χέρια ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΙΚΑ του στυλ γεια σας και κάνει τρελλό ελιγμό περνέι στην τσίλια μπροστά από το λεωφορείο το οποίο επίσις κορνάρει δαιμονισμένα και χάνεται!!!
    Φυσικά ξεκράνωτος και χωρίς ίχνος σοβαρής προστασίας!!!!!

    Θέλω λοιπόν να πω σε αυτόν τον κύριο... σε αυτήν την οδηγάρα αν διαβάζει τώρα που πολύ αμφιβάλλω ότι θα εκτιμούσα πάρα πολύ αν μου παρέδιδε μαθήματα οδήγησης αλλά θα επιθυμούσα να ΜΗΝ το κάνει μέσα στην Αθήνα όταν είναι πήχτρα καθώς και όταν κινδυνεύει η ασφάλεια μου και των υπολοίπων.
    Σας ευχαριστώ πολύ κύριε εσαάς και την ευγένειά σας...

  2. #2
    Προβοκάστορας Το avatar του/της gloum
    Εγγραφή
    17/11/2006
    Μηνύματα
    307
    Επιμένω και θα επιμένω..λέμε για τους οδηγούς αυτοκινήτου αλλά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό μοτοσυκλετιστών έχουν ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ παιδεία....Εδώ κράνς ξεκίνησαν να φοράνε ούτε 5 χρόνια τώρα(για την πλειοψηφία μιλάω).Δες κανένα παλιό περιοδικό να φωτό απο δρόμους..Οι πιο πολλοί ξεκράνωτοι..
    I love deadlines.I love the whoosing sound they make as they go by. Douglas Noel Adams


    Σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει δείτε εδώ http://bilaguras.blogspot.com/

  3. #3
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051

    Re: "Ευχαριστίες" στον πανηλίθιο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    ...Το παπί κάνει ΄δεξιά κανονικότατα ο άνθρωπος όταν από το πουθενά πετάγεται μοτοσικλέτα αν είδα καλά Varadero΄και χώνεται στο ελάχιστο ανάμεσα στο παπί και στο λεωφορείο.
    Εγώ είχα δει το παπί που έφευγε βρέθηκα ξαφνικά με ένα... τέρας ελάχιστα από τη ρόδα μου.
    περα οτι δεν θα σχολιασω την συμπεριφορα του οδηγου varadero, μιας και θεωρειται δεδομενο το αρνητικο σχολιο, αλλα, ρε στελιο, ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ? ΠΟΥ ΣΤΟ Π@ΤΣΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ??? ειδες το παπι να φευγει και ειπες να φυγεις και συ και στο καπακι αναρωτιεσαι πως "βρέθηκα ξαφνικά με ένα... τέρας ελάχιστα από τη ρόδα μου" ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ? ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΞΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΠΙΟΥ, ΑΛΛΟ ΠΑΠΙ, ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ Ή ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ?

    ρε μαλακα αντρα, θα ανοιξεις τα γαμωματια σου και τα γαμωαυτια σου και την γαμωπροσοχη σου προκειμενου να προσεχεις 800.000 φορες εκει εξω, οταν οδηγας? μια το φαναρι που νομιζες οτι ειναι πρασινο, μια αυτο, μια το αλλο, ε ρε φιλε, δεν θα αργησει να γινει και τιποτα χειροτερο...



    εντελως φιλικα και χωρις ιχνος περιπαιγματος, αλλα με πολυ αυστηρο υφος,
    Γιωργος

    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    Re: Re: "Ευχαριστίες" στον πανηλίθιο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    περα οτι δεν θα σχολιασω την συμπεριφορα του οδηγου varadero, μιας και θεωρειται δεδομενο το αρνητικο σχολιο, αλλα, ρε στελιο, ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ? ΠΟΥ ΣΤΟ Π@ΤΣΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ??? ειδες το παπι να φευγει και ειπες να φυγεις και συ και στο καπακι αναρωτιεσαι πως "βρέθηκα ξαφνικά με ένα... τέρας ελάχιστα από τη ρόδα μου" ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ? ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΞΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΠΙΟΥ, ΑΛΛΟ ΠΑΠΙ, ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ Ή ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ?

    ρε μαλακα αντρα, θα ανοιξεις τα γαμωματια σου και τα γαμωαυτια σου και την γαμωπροσοχη σου προκειμενου να προσεχεις 800.000 φορες εκει εξω, οταν οδηγας? μια το φαναρι που νομιζες οτι ειναι πρασινο, μια αυτο, μια το αλλο, ε ρε φιλε, δεν θα αργησει να γινει και τιποτα χειροτερο...



    εντελως φιλικα και χωρις ιχνος περιπαιγματος, αλλα με πολυ αυστηρο υφος,
    Γιωργος


    Το παπί φεύγει κανονικά προς τα δεξιά. Κι εγώ φεύγω προς τα αριστερά από το λεωφορείο.
    Αντίθετες κατευθύνσεις. Με ταχύτητες μηδενικές-πολύ χαμηλές- όλοι και με τα οχήματα όλα ακίνητα πλην των δίτροχων να κοιτάξω τι;;;;;;;;;;
    Ο ΄τύπος ήρθε από δεξιά εντελώς δεξιά πρέπει ή να έκανε τρελλό ζικ-ζακ ή να έκοψε σχεδόν κάθετα για να βρεθεί εκεί που βρέθηκε.
    Δεν μιλάμε για οχήματα εν κινήσει. Το ξαναλέω μόνο τα μηχανάκια και αυτά με δυσκολία. Απόδειξη αυτού το ότι πρόλαβα και όχι απλά έκοψα αλλά κοκάλωσα!
    Το παπί το είδα να φεύγει κανονικά ο άνθρωπος προς τα δεξιά.
    Τι να κοτάξω;;;;;;;;

  5. #5
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	worth.gif 
Προβολές:	363 
Μέγεθος:	9,5 KB 
ID:	72682
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal

    Θα φροντίσω την άλλη φορά να έχω και φωτγραφική μαζί μου Γιώργο μου...

  7. #7
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Θα φροντίσω την άλλη φορά να έχω και φωτγραφική μαζί μου Γιώργο μου...
    o Τασος ειμαι!
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    o Τασος ειμαι!

    όχι... όχι... πάλι σε γιατρό!
    Τρεις ώρες ψυχανάλυσης έκανα για να το ξεπεράσω χτες...
    αααααααααααααααααααα...

Παρόμοια θέματα

  1. Πως κάνουμε πολλαπλά quotes ?
    από kostakisK στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 23:41
  2. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  3. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF