Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Κ2? ποιο απ'τα 2???

  1. #1
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617

    Κ2? ποιο απ'τα 2???

    λοιπον,εχουμε και λεμε...εφτασε η ωρα για την αγορα 1000ss! λογω οφθαλμικων ευαισθεσιων 2 οι επιλογες... R1 και GSXR1000. καινουργιο??? μπααα,πολλα φραγκα. αρα μεταχειρισμενο σε "αριστη" κατασταση κοντα στα...8000 γιουργια.

    παμε παρακατω: καβαλημα και βολτα με R1... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! αλλα... πολυ μικρο ρε γαμωτ, σκετο 600αρι (χμμμ 1.89 --περιπου-- ειναι αυτα) και πολυ μικρο φερινγκ θα αντεξω καμια μικρη......βολτουλα??? να μωρε 500-1000 χλμ ???????? ντε γκζερω...

    επομενη σταση GSXR1000 K1,2 (3,4 αστο καλυτερα,το σκισαμε το μπατζετ!)... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! φαρδυ φερινκγ (νταξ οχι και τουριστας ειπαμε) αλλα 1000αρι

    suuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

    και ειδου η απορια: 1) Κ2 16000χλμ αγρατζουνιστο,ολοκαινουργιο με εξτρα μανιταρια,ζελατινα και 1 χρονο γραπτη εγγυηση 8000 γιουργια

    2) Κ2 24000χλμ γρατζουνισμενο πολακις σε πολυ καλη (αλλα οχι "αριστη κατασταση") με εξτρα ολοσωμη ακραπα,wp σταμπιλιζατερ,ζελατινα,ΚΝ,Power Commander 7900 γιουργια



    παρακαλω μονο γνωστες και αν γινεται και κατοχοι για να μην βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο μετα
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  2. #2
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Το πρωτο. Εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι λιγοτερο σκισμενο.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Marinos-GSXR
    Εγγραφή
    19/12/2006
    Μηνύματα
    338

    Re: Κ2? ποιο απ'τα 2???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
    λοιπον,εχουμε και λεμε...εφτασε η ωρα για την αγορα 1000ss! λογω οφθαλμικων ευαισθεσιων 2 οι επιλογες... R1 και GSXR1000. καινουργιο??? μπααα,πολλα φραγκα. αρα μεταχειρισμενο σε "αριστη" κατασταση κοντα στα...8000 γιουργια.

    παμε παρακατω: καβαλημα και βολτα με R1... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! αλλα... πολυ μικρο ρε γαμωτ, σκετο 600αρι (χμμμ 1.89 --περιπου-- ειναι αυτα) και πολυ μικρο φερινγκ θα αντεξω καμια μικρη......βολτουλα??? να μωρε 500-1000 χλμ ???????? ντε γκζερω...

    επομενη σταση GSXR1000 K1,2 (3,4 αστο καλυτερα,το σκισαμε το μπατζετ!)... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! φαρδυ φερινκγ (νταξ οχι και τουριστας ειπαμε) αλλα 1000αρι

    suuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

    και ειδου η απορια: 1) Κ2 16000χλμ αγρατζουνιστο,ολοκαινουργιο με εξτρα μανιταρια,ζελατινα και 1 χρονο γραπτη εγγυηση 8000 γιουργια

    2) Κ2 24000χλμ γρατζουνισμενο πολακις σε πολυ καλη (αλλα οχι "αριστη κατασταση") με εξτρα ολοσωμη ακραπα,wp σταμπιλιζατερ,ζελατινα,ΚΝ,Power Commander 7900 γιουργια



    παρακαλω μονο γνωστες και αν γινεται και κατοχοι για να μην βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο μετα
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΣΦΗΞΕΙΣ ΤΟ ΖΩΝΑΡΙ ΛΙΓΟ Η ΝΑ ΠΕΡΗΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ Κ3'Κ4'ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΕΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ(ΑΚΤΙΝΗΚΕΣ ΚΤΛ)ΜΕ 9000ΕΥΡΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!
    που μένεις?....εκεί που με κρατάνε....

  4. #4
    ...νύχτα θα φύγω...
    Εγγραφή
    15/11/2005
    Μηνύματα
    20
    Καλημέρα.
    Φυσικά και ψηφίζω SUZUKI δαγκωτό.
    Εάν θέλεις,κοίτα στην υπογραφή μου για το Κ3 μου,που δίνω.Όπως λέει κι ο φίλος παραπάνω,καλύτερα να πάρεις ένα Κ3 που έχει πολλές διαφορές από τα Κ1-2 και η τιμή που το δίνω δεν ξεφεύγει πολύ από αυτά που έχεις υπολογίσει.
    Γίνεται και διακανονισμός εάν επιθυμείς.

    Πάντως στο ξαναλέω...SUZUKI δαγκωτό.Τα μηχανάκια είναι από άλλον πλανήτη!

  5. #5
    Ξεχνάμε τα βασικά...


    Πριν το αγοράσεις, βρες έναν μηχανικό εμπιστοσύνης και βάλτον να τσεκάρει καλά τη μηχανή (θα τον χαρτζηλικώσεις βέβαια).

    Όποιος σου πει μα μου τί να τσεκάρει ο μηχανικός κλπ, την έχει χεσμένη τη φωλιά του.



    Αν δεν έχεις πρότερο βίο με supersport κάνε ότι κάνω και εγώ: Προπόνηση στα φρένα, εκτροπές, και να θεωρείς ότι πρωτοκαβαλάς μηχανή που σημαίνει προοδευτικό και ομαλό ψάξιμο των δυνατοτήτων της (καλά εγώ είμαι άρρωστος και το κάνω σε όλα τα δίκυκλα).

    Όλα αυτά που λέει ο κυρ Code για τα supersport, ισχύουν. Όλα. Κανόνισε διάβασέ τα βιβλία του προσεκτικά. CSS, στάνταρ σχολείο.

    Το νού σου, και καλοτάξιδη (άν και στις στροφές το 750 θα σου ρίχνει στα αυτιά).

  6. #6
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    ...

    K3 kai as doseis k kati parapano....ta aksizei.
    Kai taksidia aneta.
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

Παρόμοια θέματα

  1. ποιο απ τα δυο γαντια (ή αλλιώς καλοκαιρινά ή δερμάτινα;)
    από aakkuan στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2010, 18:54
  2. Ποιό απ' όλα?
    από schumacher_ στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2006, 18:16
  3. Transalp: Μια απ'τα ίδια για το 2006 ?
    από micmic στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 15:16
  4. Ποιο απ'ολα τα αξεσουαρ ??
    από Giannis_L στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2005, 10:01
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 15:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF