Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Μποτες;;;;;;

  1. #16
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Filos eixe tis Dainese pou einai pio pano se fotografia kai se ptosi espase ton astragalo tou. Meta elege oti malakia tou pou gia 50euro den peire kalyteres....

    Ego agorasa tis Sidi Vertigo kai einai super.... Kai min tsigkouneueste gia tin asfaleia sas !

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της maniak.
    Εγγραφή
    26/05/2006
    Μηνύματα
    126

    Re: Μποτες;;;;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Yianniss
    Γεια σας συμφορουμιτες,

    Θελω να αγορασω μποτες κ θελω γνωμες. Η χρηση που θα τους κανω θα ειναι κυριως τα ταξιδια. Επισης θα φορεθουν τουλαχιστον 2 φορες στην πιστα (για το prelevel 0-300 κ το CSS). Λεω τουλαχιστον γιατι δεν ξερεις μετα τι γινεται, μπορει να πορωθουμε με την πιστα :hypnotize :hypnotize :hypnotize Επισης θα ηθελα να μπορω να τις φοραω κ με το τζιν για κοντινες βολτες.

    Με λιγα λογια μια μποτα να τα κανει ολα (δεν υπαρχει το ξερω). Παντως αποκλειω τις μποτες που ειναι αυστηρα για πιστα.

    Μια υποψηφια που μου αρεσει ειναι η Strada Evo Tepor της SIDI.

    Καμια αλλη ιδεα να ψαχτω στο ιντερνετ; Επισης αν καποιος εχει τις παραπανω θα το εκτιμουσα να μου ελεγε την γνωμη του. Η SIDI σαν μαρκα ειναι οκ;

    Περιμενω τις προτασεις σας.
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ
    ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ? ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ" ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΦΟΡΕΣΕΙΣ "ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ"
    ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΗΝΕΙΣ ΣΤΗΣ "ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ".
    ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ CSS
    KAI ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΜΠΟΤΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 200 ΕΥΡΩ ΝΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.
    ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΤΑ XPD-5 Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ 235 Ε ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΙΤΑ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΒΑΡΟΥΣ, ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΣΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ
    ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΒΟΛΤΕΣ.

    ΥΓ. ΤΗΣ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΖΙΝ.

  3. #18
    Βασικα δεν με απασχολουν τα χρηματα στην επιλογη της μποτας. Το σιγουρο ειναι οτι η μποτα θελω να παρεχει ασφαλεια. Αλλα να παρω full αγωνιστικη μποτα μονο κ μονο για τις 2 φορες του CSS (γιατι εως εκει με βλεπω), δεν το θεωρω κ σωστο.

    Η ΧPD-5 που αναφερεις ποιας εταιριας ειναι να την ψαξω στο ιντερνετ;


    edit: Οκ τις βρηκα, XPD-5 της SPIDI

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Yianniss
    [Bedit: Οκ τις βρηκα, XPD-5 της SPIDI [/B]
    Πήρα εχθές τις XPD XP-5. Μου φάνηκαν πολύ καλές σε εφαρμογή, με πολλές ενισχύσεις και είναι και ελαφριές.

    Φωτό εδώ


  5. #20
    Eγω φοραω τις Sidi Vertigo,και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος!
    Ναι ειναι πιο racing μποτα αλλα αυτο δεν μου εχει δημιουργησει καποιο προβλημα (τις φοραω καθημερινα)
    Θα στις συνιστουσα ανεπιφυλακτα!
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  6. #21
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Yianniss
    Βασικα δεν με απασχολουν τα χρηματα στην επιλογη της μποτας. Το σιγουρο ειναι οτι η μποτα θελω να παρεχει ασφαλεια. Αλλα να παρω full αγωνιστικη μποτα μονο κ μονο για τις 2 φορες του CSS (γιατι εως εκει με βλεπω), δεν το θεωρω κ σωστο.

    Η ΧPD-5 που αναφερεις ποιας εταιριας ειναι να την ψαξω στο ιντερνετ;


    edit: Οκ τις βρηκα, XPD-5 της SPIDI
    Γιατί στις βόλτες που θα κάνεις, τι σε ενοχλεί να φοράς μια σωστή και ασφαλής μπότα. Σίγουρα δεν θα ειναι τουριστική και άρα άνετη στο περπάτημα καθώς και αδιάβροχη αλλά όσο θυμάμαι τις βόλτες του ΣΚ μέχρι δεν περιλαμβάνουν βροχή καθώς και τουρισμό και περπάτημα. Ενα καφέ ή ένα φαί συνήθως ακριβώς δίπλα στις μηχανές και πίσω. Όταν προβλέπετονταν βροχή δεν πηγαίναμε και καμία μπόρα την ξεπερνούσαμε χωρίς σταση για αδιάβροχα. Όποια έχουν και ποδιές στα fering δεν έχουν καν νερά στις μποτες.

    Οπότε προσωπικά εαν είχα μια μπότα θα προτιμούσα μια σωστή και πιο ασφαλής. Αν και για να πώ την αλήθεια, η πρώτη μου αγορά ήταν τουριστικές και μάλιστα ψηλές αλλά τότε είχα On-Off. Θα έμενα με αυτές μόνο αλλά έχουν τακούνι και κάποια δόντια στην σόλα και σκαλώνουν όταν μετακινείς το πόδι εμπρός-πίσω στο μαρσπιέ.

    Μόλις αγόρασα αυτές και τις ένοιωσα πολύ καλά στο πόδι μου.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mpotes_oxtar_tcs_replica_rx_1.jpg 
Προβολές:	123 
Μέγεθος:	30,1 KB 
ID:	73211

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Dainese D-Axial 44 Μποτες
    από anco στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 18:44
  2. oxtar μπότες...
    από free rider στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2005, 09:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF