Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ]

  1. #1

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ]

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ] 2004-07-07

    Ο σύλλογος «ΑΝΕΜΟΣ – Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα» το Σάββατο 10 Ιουλίου και από τις 07:00 π.μ έως 11:00 π.μ διοργανώνει εκδήλωση – διαμαρτυρία για θέμα που απασχολεί όλους τους μοτοσυκλετιστές της Αθήνας (και όχι μόνο). Η εκδήλωση θα γίνει σε κεντρικό σημείο της Αθήνας και είναι απολύτως νόμιμη.

    Όποιος φίλος μοτοσυκλετιστής θέλει να λάβει μέρος παρακαλείται να προσέλθει για πλήρη ενημέρωση για την εκδήλωση – διαμαρτυρία από την έδρα του συλλόγου στην Δημοσθένους 224 στην Καλλιθέα, αύριο Πέμπτη και από ώρας 20:30 έως 23:30.

    Όποιος φίλος μοτοσυκλετιστής ενδιαφέρεται να λάβει μέρος αλλά δεν μπορεί να έλθει στον σύλλογο αύριο, μπορεί να μάθει λεπτομέρειες την Παρασκευή και από ώρας 17:00 και μετά στα κάτωθι τηλέφωνα :



    6937241044 Μάνος

    6944717490 Χάρης

    6977414446 Θανάσης

    69377070100 Βασίλης



    ΥΓ. Η διαμαρτυρία δεν έχει σχέση με τον τηλεοπτικό σταθμό STAR



    Το Δ.Σ του ΑΝΕΜΟΥ

  2. #2
    σημετοχες απο το μοτοgr.

    1... γιαγια αρκουδα.
    2...
    3...
    4...

  3. #3
    απο τον ανεμο μου ειπαν να σας ανακηνωσω οτι το σαββατο το πρωι στης 7 να ειμαστε με της μοτο μας στην οδο μποταση.
    που ειναι.
    κατεβενοντας την σωλονος στην διχαλα που κανει, κανουμε δεξια τον δρομο που βγαζη στην στουρναρη διπλα στο πολιτεχνειο. αυτη ειναι η μποταση. θα πιασουμε οτι ελευθερες θεσεις παρκινκ βρησκουμε και θα μοιρασουμε φιλαδια που λενε το λογο που γηνετε η κηνηση αυτη. ο λογος ειναι.
    1) να διμιουργισουν νεες θεσεις, και οχι να μιωνουν της υπαρχουσες θεσεις παρκαρισματος των μοτο.
    2) να μας επιτραπη προσορινα να παρκαρουμε στα πεζοδρομεια σε σιμεια που δεν ενοχλουμε τους πεζους, και να σταματισουν να μας περνουν της πινακηδες, η να μας σηκωνουν της μοτο μας μεχρη να διμιουργιθουν οι αναλογες με τα ιχ θεσεις για παρκαρισμα των μοτο μας.
    πιστευω να ειμαστε εκει οσο δυνατων πιο πολλοι. γιωργος

  4. #4
    Por donde saldra el sol? Το avatar του/της antares
    Εγγραφή
    21/06/2004
    Μηνύματα
    68
    Ρε γ@μώτο....
    Δεν τα κάνουν Σάββατο αυτά! Ποιός θα αφήσει εκδρομή-βόλτα, για να έρθει στη συγκέντρωση;
    Ενώ το απόγευμα μιας καθημερινής βολεύει καλύτερα, από κάθε άποψη. Από τις 7.587 συγκεντρώσεις-πορείες που γίνονται κάθε μήνα στη Αθήνα, οι 7.586 γίνονται τις καθημερινές.
    Δυστυχώς δε θα έρθω, αν και θα το ήθελα πολύ.
    Εύχομαι μαζικότητα και αγωνιστική (για διεκδικήσεις μιλάω, όχι για κόντρες ) διάθεση!!
    Θ' αποθάνω θ'αποθάνω
    στο τιμόνι μου απάνω

  5. #5
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Το Σάββατο το πρωί είναι ιδανικό, και χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω φίλε andares νομίζω ότι εάν θυσιάσεις μερικές ώρες από την βόλτα σου θα πάνε για καλό σκοπό.

    Το κακό είναι ότι είναι εργάσιμη ημέρα για πολύ κόσμο το πρωί του Σαββάτου και μερικές φορές η κοπάνα δεν είναι εφικτή, εάν το ήξερα κανένα 10ήμερο ποιο πριν θα το κανόνιζα
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  6. #6
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Re: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ]

    ΥΓ. Η διαμαρτυρία δεν έχει σχέση με τον τηλεοπτικό σταθμό STAR



    Το Δ.Σ του ΑΝΕΜΟΥ [/B][/QUOTE]


    Εντάξει όλα αυτά αλλά μήπως μπορεί να πει κάποιος και σε μας τους άσχετους τι σχέση έχει το STAR?? μια και δεν είμαιστε fun της TVs
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  7. #7
    Por donde saldra el sol? Το avatar του/της antares
    Εγγραφή
    21/06/2004
    Μηνύματα
    68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    Το Σάββατο το πρωί είναι ιδανικό, και χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω φίλε andares νομίζω ότι εάν θυσιάσεις μερικές ώρες από την βόλτα σου θα πάνε για καλό σκοπό.

    Το κακό είναι ότι είναι εργάσιμη ημέρα για πολύ κόσμο το πρωί του Σαββάτου και μερικές φορές η κοπάνα δεν είναι εφικτή, εάν το ήξερα κανένα 10ήμερο ποιο πριν θα το κανόνιζα
    Τη βόλτα μου τη θυσίαζα χωρίς δεύτερη σκέψη. Αλλά, άλλο η βόλτα και άλλο το τριήμερο με παρέα...
    Ενώ αν ήταν πχ. Τετάρτη απόγευμα, πολλοί περισσότεροι θα μπορούσαν να έρθουν..
    Θ' αποθάνω θ'αποθάνω
    στο τιμόνι μου απάνω

  8. #8
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antares
    Τη βόλτα μου τη θυσίαζα χωρίς δεύτερη σκέψη. Αλλά, άλλο η βόλτα και άλλο το τριήμερο με παρέα...
    Ενώ αν ήταν πχ. Τετάρτη απόγευμα, πολλοί περισσότεροι θα μπορούσαν να έρθουν..
    τεταρτη απογευμα τα καταστηματα ειναι κλειστα ....ο λογοσ που γινεται σαββατο στισ 8 ειναι για να προλαβουν τα καταστηματα που ανοιγουν στισ 9 και θα ψαχνουν καπου να βαλουν το αυτοκινητο.....επισεισ σαββατο δεν υπαρχει δακτυλιοσ οποτε ολοι μεσα......και θα τσατιστει και η γκομενα που ψαχνει να αφησει το κουτι τησ οπου κι οπου για να παρει την μασκαρα:rotflmao:
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  9. #9

    το εντιπο

    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	parking.jpg 
Προβολές:	265 
Μέγεθος:	84,7 KB 
ID:	3048

  10. #10
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Re: Re: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα ]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    ΥΓ. Η διαμαρτυρία δεν έχει σχέση με τον τηλεοπτικό σταθμό STAR



    Το Δ.Σ του ΑΝΕΜΟΥ

    Εντάξει όλα αυτά αλλά μήπως μπορεί να πει κάποιος και σε μας τους άσχετους τι σχέση έχει το STAR?? μια και δεν είμαιστε fun της TVs [/B][/QUOTE]



    Καλά κανείς δεν ξέρει;
    Κι εγώ που νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι άσχετος με την TV
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  11. #11
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: Re: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    ....................
    Κι εγώ που νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι άσχετος με την TV

    Κι εγω, κι εγω!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  12. #12
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλέτα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    Εντάξει όλα αυτά αλλά μήπως μπορεί να πει κάποιος και σε μας τους άσχετους τι σχέση έχει το STAR?? μια και δεν είμαιστε fun της TVs
    ρε παιδια το STAR ειχε κανει κατι ρεπορταζ του κολου (τσαντακηδες εκπαιδευονται σε χωματινες πιστες και κατι αλλα με τους αγωνες motard κτλ) και ολοι τοτε λεγαμε να παμε να διαδηλωσουμε στο κολοκαναλι.
    τα παιδια λενε οτι ΔΕΝ εχει σχεση αυτο το περιστατικο με τη διαμαρτηρια που θα κανουν αυριο...

  13. #13
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Re: Re: Re: Re: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ [ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός & Μοτοσυκλ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ρε παιδια το STAR ειχε κανει κατι ρεπορταζ του κολου (τσαντακηδες εκπαιδευονται σε χωματινες πιστες και κατι αλλα με τους αγωνες motard κτλ) και ολοι τοτε λεγαμε να παμε να διαδηλωσουμε στο κολοκαναλι.
    τα παιδια λενε οτι ΔΕΝ εχει σχεση αυτο το περιστατικο με τη διαμαρτηρια που θα κανουν αυριο...
    Δεν είπε κανείς ότι έχει κάποιος σχέση με αυτά.

    Τώρα μάλιστα, κατάλαβα τι εννοούσατε για το STAR.

    Δεν είπα τίποτε άλλο μόνο αυτό ρώτησα γιατί δεν ήξερα....
    ..τώρα κατάλαβα μέσες άκρες...δηλαδή δεν νομίζω ότι είμαι υποχρεωμένος να να βλέπω τις μ@λ@κς τους γενικώς...γιαυτό
    έκανα την ερώτηση
    Ευχαριστώ


    Παρ'όλα αυτά αν καταφέρω θα πάω αύριο..
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  14. #14
    Εγω αυτοπροσώπως !! Το avatar του/της Μανος
    Εγγραφή
    08/07/2004
    Μηνύματα
    20

    Re: το εντιπο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    .
    Ο τηλεοπτικός δίαυλος STAR ("γιατι εμείς κάνουμε ρεπορτάζ") ,
    εκανε πρόσφατα ένα μπαραζ "ρεπορτάζ" στα οποία την μία ανέφερε ως τίτλο "30 τραυματίες σε αγώνα μοτοσυκλετών" , δείχνοντας μία πτώση απο το SM της Τριπόλεως... , ένα άλλο ρεπορτάζ με τίτλο "υποψήφιοι τσαντάκηδες προπονούνται" και δείχνοντας την προπόνηση που κάνουν οι εντουράδες στο γνωστό "πιστάκι" του Παπάγου , και τέλος ένα ρεπορτάζ για την Θεσ/νίκη λέγοντας οτι οι μοτοσυκλετιστές παρανομούν μπαίνοντας μέα στους λεωφοριόδρομους.....

    Για όλα αυτά στείλαμε γράμμα , ξαναστείλαμε , ματαξαναστείλαμε αλλά τίποτε.
    Έπεσε η σκέψη να πάμε να στηθούμε εξω απο το κανάλι και να κάνουμε μία διαμαρτυρία , καθ'όλα κόσμια.
    Υπήρξαν κάποιες αντιδράσεις μέσα απο τους ίδιους τους μοτοσυκλετιστές κι έτσι αποφασίστηκε να μην γίνει η διαμαρτυρία έτσι. Τον Σεπτέμβρη μάλλον θα κυκλοφορήσει επιστολή στην οποία θα γίνει έκκληση να υπογράψουν όσοι περισσότεροι μοτοσυκλετιστές γίνεται και να παραδοθεί απο αντιπροσωπία στους διευθύνοντες το κανάλι.
    Ενα μονο ξέρω , οτι δεν ξέρω τίποτε!

  15. #15
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: το εντιπο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μανος
    Ο τηλεοπτικός δίαυλος STAR
    ..........

    Παντα προθυμος!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2010, 06:46
  2. Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 17:16
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 08:45
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2005, 13:49
  5. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2004, 13:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF