Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: Kairos fernei ta laxana kairos ta parapoulia...VSTROM650 i CBF600S???Help needed...

  1. #16
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161

    Wink

    Οχι καλέ μου φίλε.....

    το Προηγούμενο fazer 600, άλλα και το αστείο είναι ότι ούτε το καινούργιο με φτάνει (μες την Πόλη μιλάω πάντα ε ) ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αντε γειά !!!!

    Αφού είναι μία απάτη και μισή σαν κινητήρας το μηχανάκι αυτό.....

    Και εσύ δεν το είχες και το πούλησες ??? ή κάνω λάθος ? Θα μπούχτησες με τι μαλακία ε?

    Εν κατακλείδι πολύ καλά έκανες, έχεις δίκιο. Βλέπεις κάτι ξέρεις. Τι να πει κανείς γι αυτό που έχεις τώρα ? (έχει βέβαια λίγο βαρύ τιμόνι έδω που τα λέμε)
    Drive It Like You Stole It

  2. #17
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Παράκλιση: Εαν ρε παιδιά δεν ειστε γνώστες κάποιου θέματος, μην αμολάτε το μακρυ και το κοντό σας απλά για να πείτε κάτι. Μην τον μπερδευετε τον άλλον επειδή εσείς είστε πιο μπερδεμένοι. Καμιά φορά, η σιωπή είναι χρυσός.

    Το νου σου φίλε μου. Οι γνώμες είναι σαν τις κολοτρυπίδες.....Ολοι έχουν από μια. :rotflmao: [/B][/QUOTE]


    :rotflmao: :rotflmao:

    sou 8iksame tin grigori konserva?
    :rotflmao: :rotflmao:

    episis ke i dikia sou gnomi mia kolotripida ine diladi?
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #18
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Οχι καλέ μου φίλε.....

    το Προηγούμενο fazer 600, άλλα και το αστείο είναι ότι ούτε το καινούργιο με φτάνει (μες την Πόλη μιλάω πάντα ε ) ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αντε γειά !!!!

    Αφού είναι μία απάτη και μισή σαν κινητήρας το μηχανάκι αυτό.....

    Και εσύ δεν το είχες και το πούλησες ??? ή κάνω λάθος ? Θα μπούχτησες με τι μαλακία ε?

    Εν κατακλείδι πολύ καλά έκανες, έχεις δίκιο. Βλέπεις κάτι ξέρεις. Τι να πει κανείς γι αυτό που έχεις τώρα ? (έχει βέβαια λίγο βαρύ τιμόνι έδω που τα λέμε)
    απατη ο κινητηρας του R6????????

    ξερεις κατι φιλε, το ΓΚΑΖΙ δεν μπορουν να το βαλουν στο δρομο ΟΛΟΙ!!!

    εσυ θες μοτερ με ροπη απο ρελαντι.

    Εμεις ομως μαλακες δεν ειμαστε και εχω κανει και βολτα το v-storm και ενα θα σου πω: ΜΕ ΤΑ ΚΙΑΛΙΑ ΘΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε πολη, εθνηκη, στροφιλικια και οπου γουσταρεις. μονο στοι χωμα θα με περναγες γιατι δε παταει εκει το fazer.

    με το σκεπτικο που εχεις, και τα supersport τα περνας στη πολη ?

    καλο και αγιο το μηχανακι σου, αλλα να ξερουμε τι λεμε και οχι φαβες....

    και σε παρακαλω αν ειναι να λες "μαλακιες" τα μηχανακια των αλλων προσπαθησε να το λες σαν αστειο φιλαρακι γιατι με τσαντιζεις με το υφακι σου!

  4. #19
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    απατη ο κινητηρας του R6????????

    ξερεις κατι φιλε, το ΓΚΑΖΙ δεν μπορουν να το βαλουν στο δρομο ΟΛΟΙ!!!

    εσυ θες μοτερ με ροπη απο ρελαντι.

    Εμεις ομως μαλακες δεν ειμαστε και εχω κανει και βολτα το v-storm και ενα θα σου πω: ΜΕ ΤΑ ΚΙΑΛΙΑ ΘΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε πολη, εθνηκη, στροφιλικια και οπου γουσταρεις. μονο στοι χωμα θα με περναγες γιατι δε παταει εκει το fazer.

    με το σκεπτικο που εχεις, και τα supersport τα περνας στη πολη ?

    καλο και αγιο το μηχανακι σου, αλλα να ξερουμε τι λεμε και οχι φαβες....

    και σε παρακαλω αν ειναι να λες "μαλακιες" τα μηχανακια των αλλων προσπαθησε να το λες σαν αστειο φιλαρακι γιατι με τσαντιζεις με το υφακι σου!
    Αντε ρε σεις με τα παρτάλια σας τσακώσεστε κιόλας.....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Οχι καλέ μου φίλε.....

    το Προηγούμενο fazer 600, άλλα και το αστείο είναι ότι ούτε το καινούργιο με φτάνει (μες την Πόλη μιλάω πάντα ε ) ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αντε γειά !!!!

    Αφού είναι μία απάτη και μισή σαν κινητήρας το μηχανάκι αυτό.....
    Θα μου πέσουν τα μαλλιά... τι συμπεράσματα είναι αυτά...;

    Δηλαδή εσύ όποτε οδηγείς μέσα στην πόλη έχεις ένα fazer600 από πίσω σου που θέλει ή προσπαθεί να σε περάσει;

    Εγώ στην πόλη πηγαίνω με 20... Φαντάζομαι ο κινητήρας μου δεν πιάνει μία μπροστά στα παπιά που με περνάνε!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: δεν μπορώ....
    Θάνος..

  6. #21
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    Εχεις δίκιο φιλε snipper ......κοιτα που θα με βάλουν να τσακωθώ κιόλας

    Λοιπόν, ας τα ΞΑΝΑ-πάρουμε τα πράγματα από την σειρά, γιάτι διακρίνω χαμηλή νοημοσύνη-αντίληψη και αρχίζω να κουράζομαι....

    Δεν είπα απάτη τον κινητήρα του R6, προς Θεού ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ !
    ΑΠΑΤΗ EIΠA και EINAI το νεο FAZER που ναι μεν φέρει τον κινητηρά του R6, με λανθασμένες όμως ρυθμίσεις. 'Αμα δεν ξέρεις ελληνικά καλέ μου φίλε, αντε να τελειώσεις το σχολείο.

    Στο 2ο πάω πάσο. Αφου το βγάζεις εσυ το γκάζι στο δρόμο, εγώ περισσεύω γκαζιάρι μου.

    3ο: Μαλάκα δεν είπα ούτε εσένα ούτε κανέναν μες το φόρουμ. ειναι δικές εκφράσεις αυτές και θα σου πρότεινα να μην τις χρησιμοποιείς.

    4ο: Μιλάω εκ πείρας, σε κόντρα σε φανάρια (Καρέα) για το ότι αφήνω πίσω τα FAZER. Δεν το έβγαλα από το μυαλό μου. Προφανώς το παληκάρι δεν πρόλαβε να φτάσει τις 7000-8000 στροφές για να με περάσει. Γι αυτό λέο τα ζώα μου αργά.

    5ο: δεν μίλησε κανεις για Supersport !!! Επιμένω, να διαβάζεις ξέρεις? Σχολείο, δε 'ν κακό.

    6ο: Σωστός για τις φάβες. Βλ. παραπάνω.

    7ο: Αν δεν κάνω λάθος, δεν έχεις FAZER πλέον, γιατί τις κόβεις έτσι ??? Αν πάλι σε τσαντίζω :
    α) Στα πα.....α μου
    β) Ξύδακι

    Φίλε Θάνο:
    Διάβασε τα παραπάνω. Αν δεν σε κάλυψα, προς Θεού μην σου πέσουν τα μαλάκια είναι κρίμα.

    ".........Δηλαδή εσύ όποτε οδηγείς μέσα στην πόλη έχεις ένα fazer600 από πίσω σου που θέλει ή προσπαθεί να σε περάσει;...."

    ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ???Ε θες σχολείο και συ, δεν παίζεσαι !!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Drive It Like You Stole It

  7. #22
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Εχεις δίκιο φιλε snipper ......κοιτα που θα με βάλουν να τσακωθώ κιόλας


    Με ένα p φίλε Ζούδι


    Λοιπόν, ας τα ΞΑΝΑ-πάρουμε τα πράγματα από την σειρά, γιάτι διακρίνω χαμηλή νοημοσύνη-αντίληψη και αρχίζω να κουράζομαι....

    Δεν είπα απάτη τον κινητήρα του R6, προς Θεού ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ !
    ΑΠΑΤΗ EIΠA και EINAI το νεο FAZER που ναι μεν φέρει τον κινητηρά του R6, με λανθασμένες όμως ρυθμίσεις. 'Αμα δεν ξέρεις ελληνικά καλέ μου φίλε, αντε να τελειώσεις το σχολείο.


    Δεν είναι λανθασμένες... Είναι ρυθμισμένο να δουλέυει πιο χαμηλά. Αλλιώς δεν θα ήταν fazer αλλά R6.... (Γιακκκκκ)


    ..................

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #23
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    να τσακωθω με καποιον που ξερει ενταξυ... εσυ φιλε μου εισαι εντελως offside...τεσπα... καλες βολτες με το "πυραυλο" v-storm σου και που'σαι... βαλτο και στη πιστα, μιας και ειναι τρελο γκαζι το εργαλειο...

    εγω δεν εχω πλεον fazer αλλα ποτε δεν επαψα να πιστευω οτι ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ all round μηχανακι! και απλα δεν μπορω να ακουω ανακριβειες

    και δεν σε ειπα "μαλακα" εσυ ειπες το fazer "μαλακια"!!! και τυνχανει να υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ιδιοκτητες fazer εδω μεσα(πρεπει να ειναι ΤΟ ΠΙΟ δημοφιλες μηχανακι εδω μεσα!!!!)

    ΥΓ
    δεν εχω τιποτα μαζι σου, απλα αυτα που λες ειναι εντελως ασχετα! δε μπορεις να συγκρινεις φιλε ενα μηχανακι street 98 ιππων με ενα ον-οφ με 70!!!!! και μαλιστα ιδιου κυβισμου!!!! και οι ρυθμησεις στο R6 ειναι ακομα "χειροτερες" κατα τα δικα σου προτυπα. Το R6 ειναι ακομα πιο "κενο" στις χαμηλομεσαιες... απο το fazer!!!!)

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    V-strom φίλε και άσε την Honda να κλαίγεται και να πουλάει (όπως είπαν και παραπάνω) το CBFάκι της σε στελέχη επιχειρήσεων και managers από την Γαλλία και το Βέλγιο!

    Και είναι και V-2!

    Για την Ελλαδίτσα μας και την μέση χρήση που ρίχνει ένας Έλληνας σε on-off (85% άσφαλτο- 10% πεζοδρόμιο- 5% χώμα) είναι τέλειο!

  10. #25
    The truth is out there... Το avatar του/της medieval
    Εγγραφή
    20/02/2004
    Μηνύματα
    35
    V-STROM fysika.h mhxanh einai...ERGALEIO!!!nomizeis oti odhgeis xiliara me varos....papias.ayto ta leei ola.ki egw anamesa sta dyo eimoun alla mallon to cbf mou emoiaze perissotero san...konserva me rodes opws eipe kai kapoios 'afrikanos'.etsi protimhsa suzuki kai dikaiwthika nomizw.h telikh epilogh dikh sou vevaia.kales voltes!
    ...THE TRUTH IS OUT THERE...

  11. #26
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Αντε παλι και δεν με λες κατι ρε φιλε γιατι φοραει ονφαδικα λαστιχα ετσι για μοστρα μαλλον εεε!!!

    Μμμ καλο και αυτο συμφωνω οτι δεν ειναι ακριβως ον οφφ λογω τροχων πιο πολυ αλλα η μαμα το εξοπλιζει ως ονοφφ και το εχει και στην κατηγορια των ονοφφ


    TDM καμια σχεση απολυτως.......το οτι κανουν τα περιοδικα τεστ δεν σημαινει ακριβως οτι ειναι και τα μοντελα συγκρισιμα απλα κανουν και ενα τεστ ακομα για να δειξουν τις διαφορες των κατηγοριων

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 08:48
  2. Tou k...ou ta 9mera i motosinantisi...
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 21:39
  3. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 19:11
  4. ti pezetai me ta grammatia ???????
    από ele@s στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 15:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF