Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Αντικατασταση κλεμενης μηχανης

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213

    Αντικατασταση κλεμενης μηχανης

    Οπως ολοι ξερετε το καλοκαιρι μου κλεψανε το Ζ750.
    Φυσικα δεν ειναι ευκολο σε λιγοτερο απο ενα χρονο να ξαναγινει αγορα καινουριου.
    Για αυτο εφτιαξα αυτο το site http://rapidshared.goozlo.com ,το οποιο σιγουρα ενδιαφερει πολυ κοσμο απο εδω μεσα.
    Το σκεπτικο ειναι απλο και το εξηγω και στο site. Αν σας αρεσε αυτο που προσφερει το site καντε ενα "μικρο" κλικ εκει απο οπου ερχονται τα εσοδα σαν ενδειξη συμπαραστασης.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Επειδη το θεμα μπορει να παρεξηγηθει λιγο. Ευχομαι σε κανεναν να μην τυχει αυτο που ετυχε σε μενα και στα αλλα παιδια που τους κλεψαν τις μηχανες.
    Αν καποιος εχει διαθεση να χλευασει ας φερει τον εαυτο του στην θεση μας για μια στιγμη , να δει πως θα αισθανθει οταν θα παει να παρει την μηχανη του και δεν θα την βρει....και ας ειναι και το πιο φτηνο παπακι , δικο σου πραγμα ειναι και το εχεις γιατι το θελεις οχι για πλακα.
    Η ιδεα μου ειναι πιστευω καθολα αξιοπρεπεις και δεν προσβαλει κανεναν , δεν φτιαξαμε απλα μια σελιδα στατικη και ειπαμε καντε κλικ , εχει μεσα ενδιαφεροντα πραγματα για πολλους. Αλλα και παλι αν καποιος στο μελλον χασει την μηχανη του και φτιαξει μια σελιδα για αυτο το λογο ειναι δυσκολο να τον βοηθησουμε? ουτε απο την τσεπη μας βαζουμε τιποτα , μονο 1-2 λεπτα χρειαζονται για να κανεις 1-2 κλικ. Με περιπου 25.000 κλικ βγαινει ενα Ζ750 αν νομιζετε οτι ειναι πολυ ευκολο ή πολυ δυσκολο...ειναι απλα εφικτο. Στο μοτο υπαρχουν 10.000 μελη , 2 κλικ ο καθενας (λεμε τωρα) και βουαλα. Αυτα θα μπορουσαμε να το κανουμε για ολα τα παιδια που χανουν τις μηχανες τους.
    Φανταστητε να υπηρχε συμπαρασταση και να γινοτανε αυτο οταν καποιος εχανε τη μηχανη του....
    Δεν υπαρχει καμια χρεωση , απλα πατας το link και σε παει σε μια αλλη σελιδα, αναλογα με τα κλικ εχει εναν αλγοριθμο που αυτος πληρωνει εμενα αναλογα με τον ποσο κοσμο στελνει η σελιδα μου στη δικια του.
    Αυτα και καλο βραδυ και καλη χρονια και ελπιζω οι καλες σας να ειναι καλα και στα χερια σας.

  3. #3
    διαβασα σε αλλο φορουμ ,εφαγες ψιλοκραξιμο και ειρωνεια..........λυπαμαι φιλε μου αλλα δεν πιστευω να περιμενες και κατι καλο να διαβασεις ........κριμα και παλι

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Δεν νομιζω οτι εγινε κοκοπροαιρετα , ισως παρεξηγηθηκε το θεμα γιατι δεν εξηγησα ακριβως πως δουλευει το συστημα και μπορει να νομιζαν οτι ζηταω να μου χαρισουν.
    Γενικα στα φορουμ περι μοτοσυκλετας υπαρχει καλο κλιμα και αυτα τα περιστατικα ειναι μεμονομενα.

  5. #5
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Πού κάνουμε τα click;
    Στο banner του rapidshare;
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    οχι το banner ειναι δικο μου. Στο κατω μερος εχει στην αρχικη σελιδα και μεσα στα ποστ πανω και κατω απο τα λινκ.

  7. #7
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Ok.
    Το είδα.Ωραίους γάμους κάνει ο άλλος.
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  8. #8
    εγω παλι δεν μπορω να κανω Login...

    :rotflmao:


Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2021, 22:31
  2. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 03:13
  3. Της μηχανής οι ρόδες...
    από almalibera στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2004, 07:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF