Σελίδα 20 από 23 ΠρώτοΠρώτο ... 10151617181920212223 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 343

Θέμα: Versys Vs Vstrom

  1. #286
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2007
    Μηνύματα
    135
    ΦΙΛΕ AFTER ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Η ΔΙΑΤΑΞΗ V ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΟΔΟΣΗΣ!ΔΕΝ ΚΟΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.Η ΔΙΑΤΑΞΗ V ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝ ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ.Ο V ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΒΑΡΥΤΕΡΕΣ ΜΟΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΜΕΓΙΣΤΗ ΡΟΠΗ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ!
    ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΣΟΠΕΡ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΡΥΤΕΡΕΣ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ V-TWIN ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ(ΒΛΕΠΕ HARLEY)!!ΣΩΣΤΑ?

    ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 7500+ ΕΥΡΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΝΕΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΜΙΑ ΒΑΡΙΑ ΟΝ-OFF ΜΟΤΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ!ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΑΓΟΡΑ!ΤΟ ΒΑΡΥ ΟΝ-OFF ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΤΟ.ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΟΔΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤOY ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡEI ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ!!!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΡΟΜ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΟΤΟ ΜΟΥ,ΟΔΗΓΩ ΜΟΤΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ!

    ΦΙΛΕ SOTOS ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΥΨΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ STROM.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1,83 ΚΑΙ ΠΑΤΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ!Η SUZUKI ΠΑΡΕΧΕΙ ΩΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΧΑΜΗΛΗ ΣΕΛΑ(ΜΕ 200 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΥΡΩ) ΠΟΥ ΜΕΙΩΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΤΟ ΥΨΟΣ(ΜΟΝΟ 2 ΕΚΑΤΟΣΤΑ)!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΤΟ VERSYS EINAI AKOMA ΨΗΛΟΤΕΡΟ!!!ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ!ΚΑΝΕ ΕΝΑ TEST RIDE ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΕΣΥ ΑΝ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2.

  2. #287
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos2004

    φοβάμαι γιατί αν πέσω θα πληρώνω αποζημιώσεις και δεν έχω τα λεφτά μου για πέταμα.


    Τα μηχανάκια που δίνουν για test είναι ασφαλισμένα νομίζω, δεν πληρώνεις τίποτε.
    Πρέπει να το γράφει και στο χαρτί που σου δίνουν να υπογράψεις όταν παίρνεις κάποιο για test ride.
    πιρικικλώστιτς

  3. #288
    Ψάχνω για πλαϊνές σκληρές(πλαστικές δλδ και με κλειδαριά) βαλίτσες με στηρίγματα για σπορ μηχανές , τις Yamaha FZ6 fazer και kawasaki er-6N/F αλλά δεν βρίσκω , οπότε το ταξίδι με σπορ μηχανή έχει το φόβο μη σου κλέψουν όλα τα πράγματα!!!. Μόνο για τα Versys και V-strom βρήκα και αυτές είναι μαμίσιες.

    Τώρα για το ύψος: Ελπίζω όταν με το καλό πάω να δοκιμάσω τις μηχανές ,ελπίζω ,τουλάχιστον για το Versys να έχουν το χαμηλό κάθισμα γιατί στο kawa η διαφορά είναι πολύ μεγάλη, 5 εκατοστά πιο κοντή και 3 εκατοστά πιο λεπτή(στο φάρδος). Οπότε ευελπιστώ πως δεν θα έχω πρόβλημα, αφού και με το kristar που έχει πολύ χοντροκομμένο κάθισμα δεν έχω πρόβλημα.

  4. #289
    Φίλε Sotos έχουμε ακριβώς το ίδιο ύψος. Έχω το er6f και νιώθω απόλυτα άνετα μ' αυτό σε όλες τις συνθήκες. Για το versys θα καταλάβεις αν ανέβεις απάνω (στατικά) σε κάποιο μαγαζί. Εγώ είχα ανέβει....
    Το v-strom θα ήταν άνετο (για μένα πάντα) αν δεν είχα μήκος χεριών... ανάλογο με το ύψος μου
    Αν έγραφες πως έχεις μια σχετική εμπειρία από οδήγηση μηχανής (με συμπλέκτη) θα σου έλεγα πως ίσως για σένα δεν θα υπάρχει πρόβλημα, αλλά τώρα.... δεν ξέρω. Αν συνυπολογίσεις το βάρος και το ζύγισμα (εδώ το er δίνει ρέστα ) στις μανούβρες ... δεν είναι αυτό που λέμε "παιχνιδάκι"...
    Από την άλλη βλέπω στο δρόμο πολλούς ...μη χαρισματικούς στο μπόι, που κινούνται ανετότατα με v-strom, αλλά υποθέτω πως δεν ξεκίνησαν μ' αυτό...
    Φιλικά... βγες βόλτα στα μοτομάγαζα και ξεκίνα να κάθεσαι πάνω σε μηχανές. Με την καμία μην καταλήξεις σε κάποια που σε φοβίζει ακόμα και σ' αυτό.
    Με το καλό να αποφασίσεις!

  5. #290
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos2004 .......... [/B]

    ειμαι 1.70 φιλε και δε το εφτανα (με τις μυτες) καμμια σιγουρια για να το οδηγησω ποσο μαλλον εσυ που δεν εχεις αναιβει ποτε σε μοτοσυκλετα


    αν υπαρχει χαμηλοτερη σελα τοτε οκ! αν οχι δε θα σου ελεγα να το πειραξεις διαφορετικα

    το στρομα νομιζω ειναι πιο χαμηλο απο οτι θυμαμαι αλλα και πιο ογκοδης για νεο (ισως οχι τοσο σημαντικό βεβαια αυτο)


    το er-6 ειναι λουκουμι για νεο οδηγο(και οχι μονο)!!!!! μικρο παναλαφρο ευελικτο με γεματες χαμηλομεσαιες (2κυλινδρο) και 200ριζει


    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #291
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos2004
    [B]Καλησπέρα παιδιά,

    Θέλω με το καλό να πάρω μηχανή μόλις μαζέψω τα χρήματα(θέλω να τα δώσω όλα ή αν όχι όλα τότε τουλάχιστον το 70-80% της τιμής) που υπολογίζω μέχρι τα Χριστούγεννα θα τα έχω μαζέψει.

    Η εμπειρία μου μέχρι στιγμής περιορίζεται στα.... παπάκια. Δεν έχω ανέβει ΠΟΤΕ πάνω σε μηχανή ούτε καν σαν συνεπιβάτης. Όπως καταλαβαίνεται ενδιαφέρομαι για μια πολυχρηστική μηχανή η οποία θα είναι κατά κύριο λόγω για μέσα στην πόλη αλλά θα μπορεί να με πάει και ένα 2-3ωρο ταξιδάκι δλδ Verys vs V-strom. Με αυτά τα κριτήρια και διαβάζοντας όλα τα ποστς του θρεντ (μου πρήξατε τα @@ με τις διαμάχες για το ποιος κινητήρας είναι καλύτερος και ποια μηχανή θα πουλήσει περισσότερο) Κατέληξα στο Versys αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς γιατί βλέπετε είμαι και..... ΚΟΝΤΟΣ. Ύψος 1.65 οπότε όπως καταλαβαίνετε είναι λίγο σκούρα τα πράγματα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να σταθώ στα πόδια ΟΡΘΙΟΣ πάνω στο Versys???

    Υπάρχει βέβαια και κάθισμα αξεσουάρ από την KAWASAKI http://www.kawasaki.co.uk/product.as...4AF5E884&S=501 με το αζημίωτο φυσικά 378?!!!! το οποίο μειώνει το ύψος κατά 5 εκατοστά δλδ από 840mm θα γίνει 790mm. Θα το φτάνω λέτε?

    EVI ανέφερες πως δεν φτάνεις το Versys, αν γίνεται μπορείς να πεις τι ύψος έχεις? Είναι προσωπικές πληροφορίες οπότε αν δεν θες να το πεις δημόσια μπορείς να μου πεις με πμ? Επίσης ένα άλλο παιδί είπε πως με ύψος 1.90 πατούσε με τι μύτες των ποδιών κατώ λόγω όμως των μαρσπιέ που τον εμπόδιζαν(τα μαρσπιέ έιναι τα στηρίγματα των ποδιών έτσι??? (είπαμε ΑΣΧΕΤΟΣ) ). Αν με το κακό δεν φτάνω στο Versys ελπίζω με το V-strom να έχω καλύτερη τύχη.... με λίγη βοήθεια V-strom Low Seat

    Ξέρω πως το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι να πάω σε μια αντιπροσωπεία και να ζητήσω ένα test drive ή έστω να ανέβω στη μηχανή, αλλά δεν έχω ιδέα από κανονικές μηχανές οπότε το test drive αποκλείεται και να ανέβω πάνω σε ψηλή μηχανή φοβάμαι γιατί αν πέσω θα πληρώνω αποζημιώσεις και δεν έχω τα λεφτά μου για πέταμα.


    Τέλος αν δεν κάτσει με τα v-strom και versys υπάρχουν και τα πιο κοντά kawasaki er-6F και yamaha fz6 fazer S2 με το yamaha ναι είναι πιο δελεαστικό.


    Σας έπρηξα λίγο με τις ερωτήσεις έτσι? Δεν πειράζει γι'αυτο είναι τα forum εξάλου


    Είναι όντως ωραίο το βερσις, στο λούκ είναι καλύτερο από το στρομ. Και αφού έρχεσαι από παπάκι έχεις και πολλές πιθανότητες να το κρατήσεις και περισσότερο από 60 χλμ. που το κράτησε ο ταξιδιώτης 25.

    Ιδού Κύριοι το τάρκετ γκρούπ του βερσις: προηγούμενο δίκυκλο παπί.
    Όλοι από εκεί ξεκινήσαμε άλλωστε. Μόνο μην μας πέις και σύ σε κάνα μήνα ότι τό έστιψες καί ότι το ξεζούμισες το μηχανάκι σε παρακαλώ.

    Για το ύψος και τα κιλά μην σε νοιάζει τίποτε. Θα συνηθίσεις πως να το χειρίζεσαι. Εγώ μετά το παπί αγόρασα Υαμαχα XJ750 με άξονα. Πάρε όποιο σου αρέσει και καλές βόλτες.

  7. #292
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις. Τελικά απ'ότι κατάλαβα δεν θα το φθάνω το μοτορι εκτός και αν το χαμηλό κάθισμα κάνει το θαύμα του. Ακόμη και έτσι όμως θα μου είναι δύσκολο να το κοντρολάρω λόγω απειρίας . Τέσπα.

    Διαφορά στον έλεγχο λόγω βάρους δεν νομίζω να ισχύει αφού είναι μόλις 7 κιλά( με το ABS πάντα, διαφορά μεταξύ ER-6N με versys) εκτός και αν εννοείτε λόγω διαφορετικής κατανομής του βάρους και πιο χαμηλό κέντρο βάρους .

    Ποια στάση οδήγησης είναι πιο ξεκούραστη κατά τη γνώμη σας???
    Όρθια (Versys - V-strom) ή ξαπλωτά/σκυμμένα (ER6 - Z750 - FZ6 Fazer κτλ)??

    Επίσης βρήκα μερικές πολύ ενδιαφέρουσες εικόνες:

    http://img526.imageshack.us/my.php?i...07210f1bd9.jpg

    http://img515.imageshack.us/my.php?i...07215f1bc2.jpg

    http://img515.imageshack.us/my.php?i...07215f1bc2.jpg

    http://img57.imageshack.us/my.php?im...07225f1gu9.jpg

  8. #293
    Τα γυμνα που ανεφερες καθε αλλο απο σκυφτα ειναι
    Εχουν σχεδον ορθια θεση οδηγησης, ειναι πολυ ξεκουραστα
    Βασικα ρολο παιζει να πατας κατω, και ας ειναι και 30 κιλα πιο βαρυ
    Το XR600 του φιλου μου, δεν μπορω να το κουμανταρω οσο το Ζ, γιατι δεν παταω κατω ουτε το ενα ποδι

  9. #294
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    +1 και μπράβο σου, αυτό είναι αντικειμενικότητα. Εμείς οι παλιοί δεν ξέρουμε από αυτό και τσακωνόμαστε λες και είμαστε έμποροι. Καλές βόλτες και πάντα όρθιος


    kalhspera..an telika katelhkses kai to phres to versys giati den kathesai me vstrom se fanari na dokimaseis thn tyxh toy..egw soy fernw kai to diko moy kai as to odhghsei opoios thelei kai kserei mazi me ena versys..kai toympano na einai to paw opws thelei,,kai stamathmeno kai rolarista..kai telikh..
    ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ ΤΕΡΜΑ

  10. #295
    Αυτά είναι..

    Υ.Γ. Εγώ θα περιμένω το 1000.
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  11. #296
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/06/2008
    Μηνύματα
    3
    Καλησπέρα παίδες, έπιασα την συζήτηση σας επειδή κάνω μία έρευνα για το versys κ διάβασα αυτά που γράψατε! Είμαι 1,82 ύψος κ οδηγάω επι 2 χρόνια το varadero! Ελπίζω να βοήθησα στην διαφορά ύψους βάρους!

  12. #297
    Εντυπωσεις απο Versys που πηρα πριν 10 μερες και εχω κανει 300χλμ.
    Ειμαι 1,85 και παταω κανονικοτατα. Η κλασσικη σελα ειναι στα 840mm αλλα υπαρχει σαν εξτρα και χαμηλη.
    Δεν καταλαβαινεις το βαρος της μηχανης , ειναι αρκετα ευκινητη.
    Πηρα αυτο και οχι το V-Strom γιατι ειναι πιο μαζεμενο, ειναι πιο ελαφρυ, δεν κυκλοφορει τοσο πολυ, εχει σερβις καθε 12,000 ενω το Suzuki 6,000 και εχω πιο φθηνα ανταλλακτικα.
    Το πληρωσα 700 παραπανω βεβαια....

  13. #298
    νομίζω ότι δεν υπάρχει δίλλημα !

    vstrom -> ταξίδι, και τέλια προστασία από αέρα (αυτοκίνητο) - λίγο βαρύ σε αίσθηση και δυσκίνητο σε πόλη

    versys -> ακριβός το αντίθετο

    οπότε επιλέγεις με βάση της ανάγκες σου

    --MR

  14. #299
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nelson
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    152
    Αρχικά δημιουργήθηκε από morkrom

    vstrom -> ταξίδι, και τέλια προστασία από αέρα (αυτοκίνητο) - λίγο βαρύ σε αίσθηση και δυσκίνητο σε πόλη

    versys -> ακριβός το αντίθετο

    --MR
    δε συμφωνώ με αυτό! ( στα @@ σου, θα μου πεις και θα χεις και δίκιο )

    οδήγησα και τα 2 και πήρα το versys.
    το v-strom έχει σίγουρα πιο άνετη θέση και καλύτερη κάλυψη
    αλλα και το versys είναι εξαιρετικά άνετο ενώ με την διπλή ζελατίνα
    σε καμία περίπτωση δε γίνεται κουραστικό! για τις συγκρίσεις να πω
    οτι είμαι 1.90 (νταξ κοντά εκεί) και 110 κιλά.

    απλά το versys έχει σίγουρα καλύτερο ζύγισμα και είναι και πιο
    φιλικό για καθημερινή χρήση και πιο "στριφτερό".
    NeLSoN

  15. #300
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NSV RANGER
    kalhspera..an telika katelhkses kai to phres to versys giati den kathesai me vstrom se fanari na dokimaseis thn tyxh toy..egw soy fernw kai to diko moy kai as to odhghsei opoios thelei kai kserei mazi me ena versys..kai toympano na einai to paw opws thelei,,kai stamathmeno kai rolarista..kai telikh..
    grow up

Παρόμοια θέματα

  1. cbf-600 abs Vs Vstrom-650 ABS
    από p_sapelas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2010, 16:32
  2. Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!
    από ktm640lc4 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2010, 04:20
  3. Bandit vs faser vs vstrom vs cbf
    από kkobits στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2008, 20:29
  4. Versys vs V'Strom
    από veagle στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2008, 22:17
  5. Bmw Gs1100 Vs Vstrom 6,5
    από φατα μουτρα στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2006, 15:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF