Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Rs 125 ανοιγμα

  1. #1

    Rs 125 ανοιγμα

    Καλησπερα παιδες μόλις αγορασα το RS125 της Aprilia και δυστυχως αποτι καταλαβα ειναι περιορισμενο....Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να το ανοιξω με καποιον τροπο?Εχω ακουσει οτι δεν ειναι δυσκολο.

  2. #2

    Re: Rs 125 ανοιγμα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shephiroth
    ...Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να το ανοιξω με καποιον τροπο?Εχω ακουσει οτι δεν ειναι δυσκολο.

    Τίποτα δεν είναι δύσκολο... καλό λιπαντικό, υπομονή, επιμονή και σιγα-σιγά θ' ανοίξει






    λείπει ο mod, χορεύουν οι spammers
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #3
    Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση αλλα αυτο που θελω ειναι να μου δωσει και και τα 36 αλογα ενω τωρα ειναι περιορισμενο στα 15 νομιζω.Ακουσα πως κατι πρεπει να αφαιρεσεις για να γινει αυτο..

  4. #4

    Re: Rs 125 ανοιγμα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shephiroth
    Καλησπερα παιδες μόλις αγορασα το RS125 της Aprilia και δυστυχως αποτι καταλαβα ειναι περιορισμενο....Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να το ανοιξω με καποιον τροπο?Εχω ακουσει οτι δεν ειναι δυσκολο.
    Υπάρχουν κάποιες τάπες που πρέπει να αφαιρεθούν (εξάτμιση και εισαγωγή αν δεν κάνω λάθος)

    Ρίξε μια ματιά στο apriliabikers που έχει πολύ πράμα για το RS.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shephiroth
    Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση αλλα αυτο που θελω ειναι να μου δωσει και και τα 36 αλογα ενω τωρα ειναι περιορισμενο στα 15 νομιζω.Ακουσα πως κατι πρεπει να αφαιρεσεις για να γινει αυτο..
    Βγαζει 36 άλογα το rs125?

    τεσπα, γι' αυτό που ρωτάς δεν ξέρω


    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shephiroth
    Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση αλλα αυτο που θελω ειναι να μου δωσει και και τα 36 αλογα ενω τωρα ειναι περιορισμενο στα 15 νομιζω.Ακουσα πως κατι πρεπει να αφαιρεσεις για να γινει αυτο..
    Νορμάλ θα σου δώσει γύρω στα 28 άλογα. Το έχεις στρώσει το μηχανάκι;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #7
    Οχι μωλις το πηρα(καινουργιο) και δεν εχω προλαβει να το στρωσω

  8. #8
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    ε στρωστω ρε αδερφε μια φορα εσει και ας ειναι παρθενο

    οταν το στρωσεις πηγαινε να στο ανοιξουν


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bentouza
    Εγγραφή
    17/06/2006
    Μηνύματα
    739
    το ανοιγμα γινεται σιγουρα απο εκει που το πηρες ή απ'το συνεργριο σου κ αν παρεις καλές οδηγίες ισως κ μονος σου.ευκολο κ αν παζαρεψεις μαλλον τζαμπα.αλλα δεν παιζουν τα 36 που λες.αυτα για το 05' μοντελο κ πισω.το 06' φτανει αμα το ''ανοιξεις''(εναν περιορισμο στην εξατμιση κ εχω την εντυπωση κατι στα ηλεκτρικα π.χ. ενα φυσακι η μια ασφαλεια) τα 26 αλογα(ενας μηχανικος πρωτη μουρη που ειναι στο aprilia bikers ο bill λεει για 28). Για παραπανω αλογα θελει αλλα κολπα κ απ'οσα εχω διαβασει μηχανικο που το ξερει το αντικειμενο. Παντως αν ριξεις λιγο διαβασμα στο apriliabikers θα βρεις αρκετα να ενημερωθεις.αυτα.
    α κ προσοχη τωρα με τις ζεστες κ το στρωσιμο να μην ανεβαζει θερμοκρασιες κτλ.υποθετω τα ξερεις αυτα.

  10. #10
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
    ενας μηχανικος πρωτη μουρη που ειναι στο aprilia bikers ο bill λεει για 28...
    Όταν έλεγα στον ΠάουερΦώτ(η) να τον σφαλιαρίσει, δεν άκουγε ..!!!

    (να τα τώρα τα αποτελέσματα...)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bentouza
    Εγγραφή
    17/06/2006
    Μηνύματα
    739
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Όταν έλεγα στον ΠάουερΦώτ(η) να τον σφαλιαρίσει, δεν άκουγε ..!!!

    (να τα τώρα τα αποτελέσματα...)
    αρα δεν ειναι δικια μου εντυπωση. ειναι οντως πρωτη μουρη

  12. #12
    Σας ευχαριστω πολυ παιδες για την βοηθεια σας θα ρωτησω απο εκει που το πηρα για να μου το ανοιξουν.Τωρα για το στρωσιμο εχω διαβασει διαφορα στα sites ελπιζω να μην κανω καμια μα....κια

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF