Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 110 από 110

Θέμα: Δολοφονία η ατύχημα ?

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
    ...μου ζήτησε το τηλέφωνο μου και του έδωσα το τηλέφωνο ενός μαλάκα απο το σχολείο μου που θυμάμαι απέξω για σχετικές περιπτώσεις...
    :rotflmao: :rotflmao: ΘΕΟΣ!!!!






    Για τα υπόλοιπα.... γάμα τα

  2. #107
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Ξέχασα να σας πω...ότι είχα πινακήδες. Άπλά δεν έφεραν την σφραγία γιατί δεν είχα πάει στο υπουργείο.

    Όταν δε πήγα...είχα γαμώ τις περιπέτειες...δεν μπορούσα να δηλώσω καταστροφή γιατί είχα μόνο μισή απο την original πινακήδα. Της λέω δεν υφίσταται να βρω το υπόλοιπο μισό...έχει χαθεί.Με έστειλε η καριόλα εκεί πέρα να τρέχω σε αστυνομίες πέρα δώθε για κάτι...βεβαίωση καταστροφής πινακίδας...αυτοί να μην ξέρουν τι τους γίνεται να μου φωνάζουν να με στέλνουν απο εδώ απο εκεί..πήγα στο αστυνομικό τμήμα μου, πήγα στην τροχαία στην ΑΛΕΞΆΝΔΡΑς, πήγα στο Μεταξουργείο...τελικώς δήλωσα απώλεια και δόξα σοι ο θεός η καριόλα απο το υπουργείο δεν με θυμότανε και μπόρεσα επιτέλους να βγάλω καινούριες.

  3. #108
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    Επεισόδια στην Καλαμαριά



    Εκτεταμένα επεισόδια σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια της νύχτας στην Καλαμαριά της Θεσσαλονίκης, με αφορμή το θάνατο ενός νιγηριανού μικροπωλητή.

    Όλα ξεκίνησαν όταν ο Νιγηριανός, ο οποίος βρισκόταν σε καφετέρια, αντιλήφθηκε ότι τον παρακολουθούσαν δύο άτομα.

    Στην προσπάθειά του να διαφύγει, πιστεύτοντας ότι ήταν αστυνομικοί, πήδηξε από τον πρώτο όροφο, με αποτέλεσμα να χάσει τη ζωή του.

    Τα επεισόδια ξεκίνησαν λίγο αργότερα, όταν στο σημείο κατέφθασαν ομοεθνείς του, οι οποίοι υποστήριζαν ότι τα δύο άτομα που κυνηγούσαν τον άτυχο Νιγηριανό ήταν άνδρες της Ασφάλειας, οι οποίοι - όπως υποστήριζαν-, τον είχαν ξυλοκοπήσει και πριν από μία εβδομάδα επειδή τον είχαν συλλάβει να πουλά παράνομα cds.

    Στο σημείο έφτασε ισχυρή αστυνομική δύναμη, ενώ τα επεισόδια κλιμακώθηκαν κατά τη διάρκεια της νύχτας όταν στους Νιγηριανούς προστέθηκε ομάδα αντιεξουσιαστών, καίγοντας κάδους και προκαλώντας φθορές σε καταστήματα και σε ένα υποκατάστημα τράπεζας.

    Αναμένονται ανακοινώσεις από την Ασφάλεια Θεσσαλονίκης.


    http://www.skai.gr/master_story.php?id=57138
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Η Ελληνικη αστυνομια αυτη την στιγμη δεν ειναι τιποτα αλλο στην πλειψηφια της παρα μια ομαδα εντελως καταπιεσμενων ανθρωπων, που δεν εκπαιδευτηκαν σωστα, δεν αξιολογηθηκαν σωστα, και σαφως δεν τους ανατεθηκε επισημα καποια συγκεκριμενο εργο.
    Διαταγες παιρνουν σε στυλ "να τραβα σα κει και κανε αυτο" ετσι γενικολογα, και αυτο το εχω ακουσει απο ασφαλιτες που ηξερα απο παλια.

    Λογικο ειναι να εχουμε τετοια κρουσματα.
    Και ο μεσος Ελληνας εργαζομενος στην ιδια μοιρα βρισκεται μονο που αντι να ξυλοκοπαει Νιγηριανους την βρισκει αλλιως.
    Τωρα πως ακριβως...


    Υ.Γ Εχω δει μεσα σε ενα εναμιση μηνα στους δρομους περιπολικα που μετριουνται στα δαχτυλα τους ενος χεριου.
    Ελεγχος μηδεν, εργο ανυπαρκτο.
    Περνανε κοκκινα μπροστα τους, και κανουν πως κοιτανε απο την αλλη για να μην μπλεξουν με κλησεις.
    Κλησεις μονο σε μπλοκα σε μηχανακια που κινουνται στην δεξια λωριδα, κατα προτιμηση παπια, και κυριως Νιγηριανων,Αλβανων κτλ, που ειναι ευκολο να τα εντοπισεις και να τους κανεις σημα εγκαιρως να σταματησουν.
    Το εχω δει απειρες φορες και εχω ριξει επισης απειρες μουτζες, αλλα ουτε εκει φαινεται να πτουνται.
    Ξανασκυγουν και γραφουν εσεμες στο κινητο.
    Τι σκατα πια;


    Υ.Γ 2 Δεν καταλαβα το τοπικ πως εφτασε σε αυτη την κουβεντα, αλλα οφου εφτασε ας προσθεσω και εγω λιγη απο την εμπειρια μου.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  5. #110
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
    Επεισόδια στην Καλαμαριά

    Στο σημείο έφτασε ισχυρή αστυνομική δύναμη, ενώ τα επεισόδια κλιμακώθηκαν κατά τη διάρκεια της νύχτας όταν στους Νιγηριανούς προστέθηκε ομάδα αντιεξουσιαστών,


    http://www.skai.gr/master_story.php?id=57138
    E...αφού ήρθανε και οι αντιεξουσιαστές θα βρουν και αυτοί το δίκιο τους τώρα.

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. Ο jimmy's ειχε ατυχημα χθες....
    από LINA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2004, 06:29
  2. ατυχημα με τρανσαλπ
    από kle250 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 07:46
  3. Παραλιγο ΑτυΧημα!!!!
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 13:22
  4. Ατύχημα
    από sensk2 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 12:18
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 11:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF