Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 110

Θέμα: Δολοφονία η ατύχημα ?

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220

    Δολοφονία η ατύχημα ?

    Κάποιοι θα διαφωνήσουν και σε μερικούς θα φανεί περίεργο, αλλά γνώμη μου είναι ότι όποιος ξέρει κάτι για το χθεσινό ατύχημα (δολοφονία) του αστυνομικού της ομάδας Ζ πρέπει να ενημερώσει αμέσως τις αρχές.
    Δεν πρέπει να κυκλοφορούν και πολλά πράσινα ΧΤ (??) φτιαγμένα S/M και χωρίς πινακίδες .
    Στο κάτω-κάτω της γραφής η περίπτωση δεν διαφέρει και πολύ από αυτήν του Γιώργου…

  2. #2

    Re: Δολοφονία η ατύχημα ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    χθεσινό ατύχημα (δολοφονία) του αστυνομικού της ομάδας Ζ
    Τι λες;;;;;
    Πότε; Ποιός; Που;;
    Είμαι εκτός πλανήτη;;; Δεν έχω ακούσει κάτι... Για πες καμιά λεπτομέρεια, γιατί δείχνει αρκετά σοβαρό.....
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  3. #3

    Μόλις το άκουσα....

    Και ένα έχω να πω....
    ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΝ
    ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ

    ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΙ !!!!
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  4. #4
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Δεν διαφωνω μαζι σας παιδια αντιθετως θα ελεγα.
    Και εγω συμφωνω οτι οποιος ξερει κατι ας το πει εκει που πρεπει.

  5. #5
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Να το πουμε ενα ασυνηθιστο εργατικο ατυχημα....
    Και χρειαζεται η βοηθεια μας στις διωκτικες αρχες???
    Αφου ξερουν τα παντα
    Always made to mean nothing

  6. #6
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αστυφύλακας ης ομάδας «Ζ» της Αμεσης Δράσης σκοτώθηκε κατά τη διάρκεια καταδίωξης μοτοσικλέτας περίπου στις 11 το βράδυ της Κυριακής, στη διασταύρωση Βασιλέως Κωνσταντίνου και Παυσανία, κοντά στο άγαλμα του Τρουμαν.

    Ο άτυχος αστυφύλακας ήταν ο Παναγιώτης Δήμος, 33 ετών, από την Αιτολωακαρνανία ο οποίος σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία είχε ξεκινήσει μαζί με συνάδελφο του λίγα λεπτά νωρίτερα από την οδό Σπύρου Μερκούρη και Βασ. Κωνσταντίνου καταδίωξη ύποπτης μοτοσικλέτας μάρκας Yamaha-XT, πράσινου χρώματος, χωρίς αριθμό κυκλοφορίας, ο οδηγός της οποίας δεν σταμάτησε στο σήμα που του έκαναν. Σύμφωνα με αυτόπτη μάρτυρα ο 33χρονος αστυνομικός έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας του όταν ο ύποπτος τον οποίο είχε φτάσει από τα αριστερά και ενώ έτρεχαν με μεγάλη ταχύτητα τον κλώτσησε ξαφνικά.
    Ο δεύτερος αστυνομικός σταμάτησε αμέσως την καταδίωξη για να βοηθήσει τον συνάδελφό του και ειδοποίησε ασθενοφόρο, με το οποίο ο Δήμος μεταφέρθηκε στον Ερυθρό Σταυρό όπου όμως απλώς διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
    Από την αστυνομία γίνονται εκτεταμένες έρευνες για τον εντοπισμό και τη σύλληψη του άγνωστου τον οποίο καταδίωκαν οι δύο «Ζητάδες»

    apo flash.gr

    krima to palikari ..
    na ton broune kai na tou kanoun ayto pou prepei
    ton dolofono.
    giati na to poume ergatiko atyxima re paidia.. en psyxro dolofonia itan

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Η εργατικό ατύχημα το πούμε ή δολοφονία η συμπλοκή και ανταλλαγή κλοτσιδιών (μου φαίνεται πολύ μαλακία τακτική αυτή της καταδίωξης όπου τελικά κάποιος απο τους δύο μπορεί να σκοτωθεί), είναι κρίμα για το παλικάρι ,ακόμα και για το κλεφτρόνι κρίμα είναι.
    Περίπτωση πολύ ασχημη.
    Μακάρι να είναι η τελευταία.

  8. #8
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ..!!! Το avatar του/της sozos
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    5

    ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ........

    ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΤΣΙ........
    ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ.
    ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΟΜΙΖΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΩΝ.
    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΑΤΕ ΠΑΝΤΑ...!!!!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Τα κλεφτρόνια ΔΕΝ είναι μηχανόβιοι, και όποιος κυκλοφορεί χωρίς πινακίδα σε γενικές γραμμές είναι κλεφτρόνι.

  10. #10
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ..!!! Το avatar του/της sozos
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    5

    ΝΑΙ ΑΛΛΑ........

    ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΚΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΣΤΑ ΜΠΛΟΚΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
    ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΤΕΦΑΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ.
    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΑΤΕ ΠΑΝΤΑ...!!!!!

  11. #11
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Προφανώς...

    Μιλάμε για δολοφονία!
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Δολοφονία!

    Καταρχήν ήταν πολύ άναδρο αυτό που έκανε ο γαμημένος!Καλύτερα να έβγαζε όπλο και να του ριχνε!

    Και κάτι άλλο.Όταν βλέπεις Αστυνομικό πάνω κάτω ξέρεις τι να περιμένεις.Φαίνεται, φοράει στολή ρε παιδί μου.Για φαντάσου αυτόν που δεν ξέρει με ποιον έχει να κάνει?

    Και εγώ δεν τους πάω τους Μπάτσους αλλά δεν έχει καμιά σημασία!

    Σιγά μην επικροτήσουμε τέτοιες ενέργειες!Έλεος!

    Και κάτι ακόμα.Πως θα σου φαινόταν αν γινόταν το ανίθετο?? Θα είχε κάθε δίκιο ο Ζητάς να έκανε το ίδιο?
    Την δουλειά του δεν θα έκανε?? Δεν είναι έτσι.Προσπαθεί να κάνει την δουλειά του αλλά με κάποιο μέτρο!
    Μην τους μπερδεύεις ρε Αποστόλη με τους Ματατζήδες!

    Τρώνε ζόρι και οι Ζητάδες.Δεν είναι σε ένα κωλάμαξο αραχτοί και τον παίζουν! Και βροχές τρώνε και όλους τους κινδύνους που τρώμε και εμείς!Και μας την χαρίζουν πολλές φορές!Και σε ένα σημείο μας νιώθουν!Και σχεδόν πάντα αυτοί έρχονται πρώτοι για βοήθεια!

    Καλά γαμήσια τώρα!Ε ρε πούστη μου και σήμερα μάλλον βγάζω την πινακίδα!Για κάνα μήνα τώρα θα μας γ@μήσουν στα μπλόκα!Προσοχή!

  13. #13
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    καθαρή δολοφονία
    αλλά που θα πάει θα τον πιάσουν όλη η αστυνομία αυτόν κυνηγάει

    θα φάει το ξύλο της αρκούδας (και δικαίως)

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109

    Και πώς γνωρίζετε τι ακριβώς έγινε ???

    Απ' ότι κατάλαβα, κάποιος αυτόπτης "μάρτυρας" μίλησε
    για κλωτσιές. Ο μάρτυρας αυτός είπε νομίζω ....... πως είδα
    δεν είμαι και σίγουρος ....
    Αρχικά λοιπόν το στρουμφάκι ΔΕΝ φορούσε κράνος ή ΔΕΝ είχε κουμπώσει το κράνος. Επίσης ήταν δύο μαζί, που σημαίνει πως έπρεπε να δράσουν πιό έξυπνα (αλλά η εξυπνάδα είναι κάτι που δεν υπάρχει στον κλάδο τους). Οι καταδιώξεις έχουν καταργηθεί
    γι' αυτόν ακριβώς το λόγο (έχει σκοτωθεί πολύς κόσμος).
    Αφού λοιπόν δεν γνωρίζουμε τι έγινε ακριβώς (και μην περιμένετε
    να μας πουν τα υπόλοιπα στρουμφάκια, οι οποίοι θα βγάλουν λάδι τον άτυχο συνάδελφό τους), δεν είναι και σωστό να μιλάμε.
    Πως ξέρουμε λοιπόν ότι δεν έβαζαν κοντρίτσα με σκοπό να τον σταματήσουν στο επόμενο φανάρι και ο ένας τους δεν πρόλαβε ....
    Θέλω να πω πως οι περισσότεροι από αυτούς έχουν ξεχάσει και τους όρκους που έδωσαν και τις ανθρώπινες αξίες. Απ' ότι φαίνεται ξέχασαν πως οι καταδιώξεις έχουν σταματήσει από το 1990.... Μόνο σε αποδεδειγμένους κακοποιούς κάνουν καταδίωξη και πάντα οργανωμένα.
    Λοιπόν ας μην βγάζουμε εύκολα συμπεράσματα και ας σκεφτούν οι ηγεσίες τους καλύτερα τους τρόπους δράσης .... Αυτές πήραν στον λαιμό τους τον νεαρό και όχι ο "ύποπτος" .....
    Ας σκεφτούν επίσης όλα αυτά τα σταθερά μεταλλικά εμπόδια σε όλο το μήκος του δρόμου (κολώνες, κολωνάκια, πινακίδες , ταμπέλες, διαφημίσεις) και ας αφήσουν τα παραμύθια του στύλ τον έσπρωξε, τον κλώτσησε κτλ.....
    Οι ΠαλιοΧαφιέδες του κερατά πάλι θα τα κουκουλώσουν όλα ......

    Καλά Κρασά

  15. #15

    Re: Και πώς γνωρίζετε τι ακριβώς έγινε ???

    Sxetika me to:

    QQ
    Θέλω να πω πως οι περισσότεροι από αυτούς έχουν ξεχάσει και τους όρκους που έδωσαν και τις ανθρώπινες αξίες. Απ' ότι φαίνεται ξέχασαν πως οι καταδιώξεις έχουν σταματήσει από το 1990.... Μόνο σε αποδεδειγμένους κακοποιούς κάνουν καταδίωξη και πάντα οργανωμένα.
    QQ

    Otan omos meta apo mia katadioksi piasoun ena kakopoio i kleftroni oloi den tha girisoume na poume, "Bravo kala ekanan ta palikaria"? Eutixos pou uparxoun akoma Zitades pou asxolounte me to epagelma tous kai den ta exoun isopedosei ola!

    Fantasou olous ekeinous pou exoun xasei tis mixanes tous apo kleftronia, den tis exoun vrei pote ksana kai autoi oi alites kikloforoun akoma eleutheroi epeidi ta stroumfakia entos kai ektos grafeiou variounte na asxolithoun...

    Simfono me ton Bikersonly sxetika me osa leei gia tous Zitades. Kai emena oses fores me stamatisan itan sostoi toso stin paravasi pou ekana os kai stin simperifora tous!

    Sulipitiria gia to palikari kai osous afise..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ο jimmy's ειχε ατυχημα χθες....
    από LINA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2004, 07:29
  2. ατυχημα με τρανσαλπ
    από kle250 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 08:46
  3. Παραλιγο ΑτυΧημα!!!!
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 14:22
  4. Ατύχημα
    από sensk2 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 13:18
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 12:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF