Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Σασ ΕυΧαριστω Πολυ !!!

  1. #1
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Σασ ΕυΧαριστω Πολυ !!!

    Αποφάσισα να γράψω δυο γραμμές για κάποιο βαρύ και ασήκωτο πόνο, προσπαθώντας να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα και έχοντας την ψευδαίσθηση ότι όταν ξυπνήσω όλα θα είναι όπως πριν. Μια αγκαλιά, μια μυρωδιά, ένα φιλί, ένα χάδι, ένα όνειρο ..

    Τα πράγματα δεν είναι όμως έτσι και το γνωρίζω καλά. Όλοι έχουμε φάει κάποιο στραπάτσο στην ζωή μας. Απλά εγώ πιστεύω ότι, ότι σου συμβαίνει, είναι για μελέτη και για καλύτερα στον επόμενο γύρο μεν, αλλά δύσκολο να απομακρυνθώ δε. Πείτε με συναισθηματικό, πείτε με ηλίθιο .. έτσι είναι.

    Όμως, κάποια πράγματα είναι [πώς να το περιγράψει κανείς όταν υπάρχει πόνος ψυχής χωρίς να «μεταμορφώσει» η να κακολογήσει;], ένα λάθος, μια πλάνη, μία εσφαλμένη κίνηση / επιλογή. Το τραγικό δεν είναι να λειτουργείς ασυναίσθητα «άσχημα» [με την συμπεριφορά σου εννοώ] σε κάποιο άτομο, αλλά αυτό που του κάνεις συνειδητά.

    Όταν αυτό που πιστεύεις καταρρέει, σαν φτερό που πέφτει από πολύ ψιλά και δεν βλέπει ακόμα γη - στριφογυρίζοντας από την δύναμη της άγνοιας, της αγάπης και του «μίσους», τότε που ξαφνικά η λογική σου δεν υπάρχει και σε αφήνει μόνο με τον πόνο σου,

    τότε, και μόνο τότε, μπορείς να «δεις» τους πραγματικούς Φίλους σου, να σου συμπαραστέκονται, να προσπαθούν με δυο κουβέντες / μια βόλτα να σε κάνουν να νιώσεις καλύτερα, τότε ανακαλύπτεις ότι τους συγκεκριμένους ανθρώπους που δεν πίστευες ότι μπορεί να σου κρατήσουν το χέρι στο πέσιμό σου, λαμβάνεις μια ανακούφιση και μπορείς να νιώσεις λίγο πιο ήρεμα. Άτομα που έχουν τον πόνο τους,

    Λίνα - θα περάσει και να ξέρεις ότι είμαι δίπλα σου, πραγματικά δίπλα σου,

    Αντρέα & Γεωργία - όλα θα πάνε καλά,

    Λεωνίδας - Ευχαριστώ φίλε και σ’αγαπώ και εγώ,

    Κώστας - Προσπαθώ βρε Gipsάκο αλλά..,

    Νίκη - Ευχαριστώ που με άκουσες,

    Κώστα - Navigator πίστεψε το! Έτσι είναι,

    Χρήστο - [η ζωή είναι ωραία αλλά τα έχει με άλλον] Ευχαρίστως όταν έρθεις από το Λόντον να σε δούμε,

    Άλκη [Alkis] - Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,

    Δημήτρη [Kapeos] - Σ'ευχαριστώ για την συμπαράστασή σου,

    Κώστας [Parji] - να μου είσαι πάντα καλά και να μου φιλήσεις το μικρό σου,

    Μαρίνο - Υπομονή μικρέ είμαι και θα είμαι και εγώ δίπλα σου,

    οι υπόλοιποι δεν είναι στο Site αλλά οφείλω να σας πω ότι η πρώτη που έτρεξε να βοηθήσει ήτανε η

    Πόπη [Popi] και αμέσως μετά [διότι το έμαθε κάποιες ώρες μετά] ο

    Γιώργος [Boof],

    Γιώργος [Motovirus], Σοφία, Δανάει & μπόμπιρας,

    Γιάννης [Takewendo - δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά] από Πρέβεζα

    πολλά χρόνια γνωριμίας πραγματικοί ΦΙΛΟΙ οι τελευταίοι ..

    Σε όλα τα άτομα θα ήθελα Δημοσίως [ενώπιον του forum δηλαδή] να τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ για την υπομονή τους, την αγάπη τους, την προσοχή τους και πάνω απ'όλα την Φιλία τους που πραγματικά εκτιμώ και σέβομαι.

    Σας ευχαριστώ πραγματικά μέσα από την καρδιά μου παιδιά και συχωρέστε η μάλλον .. Συγνώμη για όποιον ή όποια ξέχασα.
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    re jimako ase tis efxaristies ke pes mas oti ise kala i oti xriazese kati ke genika kalo ine na kseroume oti ise ipo elenxo.merikoi apo mas kseroume ton diskolo dromo pou diavenis ke ti apologismo prepi na kanis ke se oti se afora se afto to 8ema exoume megali katanoisi ke den xriazomaste efxaristies

    gine afto pou ise ke ola kala....

    ke kouragio re file alos me xioumor alos me stenaxoria alos me poto alos me souzes oloi tripes klinoume tripes megales apo maxeria stin psixi ke stin kardia

    pote den 8a ise monos
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #3
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Ρε συ Άφρο...

    Γράψε ρε κάνα βιβλίο.... κόσμο θα βοηθήσεις.

    Συμφωνώ και με τον Αφρο, κατά κάποιο τρόπο το ευχαριστώ σου θα είναι να σε βλέπουμε να είσαι καλά.

    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  4. #4
    ireneepi
    Συγγνωμη καταλαβα λιγο αλλα εχω καιρο να μπω και δεν ξερω τι γινεται.....



    JImmako θα διαβασω και καποιο αλλο ποστ σου για να δω τι και πως...

  5. #5
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85
    Γειά σου Τζιμάκο.

    Χαίρομαι φίλε που ορθοπόδησες και που έχεις τον έλεγχο. Αυτά που πέρασες μόνο πιο δυνατό σε έκαναν. Όταν έχεις ανθρώπους δίπλα σου, μη στεναχωριέσαι για τίποτα!

    Όπως λέει και ο Άφρο, τρύπες βουλώνουμε γιατί η π**τάνα η καρδιά (Η δεύτερη μεγαλύτερη π**τάνα μετά τη ζωή) τρυπάει εύκολα και όλο μπαλώματα είναι.

    Όσο για τη ζωή, ναί ωραία είναι, τα έχει με άλλον, και δε τους βλέπω να χωρίζουνε μιας και το αίσθημά τους καλά κρατεί.

    Μας αρκεί που είσαι καλά και που σιγά-σιγά ξαναβρίσκεις τον εαυτό σου.

    ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΤΖΙΜΑΡΑ!

    Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκ@τά, λουκούμια δε θα γίνουν


    Eίπε ο Μητσάρας και τράβηξε τζούρα απο το φραπέ





  6. #6
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Τι εγινε εδω ρε παιδια;

    JIM εισαι καλα;

    Μην τρελαθουμε ρε πουστη μου
    Keep on rocking in a free world !!!

  7. #7
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    JIMMA

    Α ΡΕ JIMMY Η ΖΩΗ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ . ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ . ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙΣ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΩΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ , ΩΣ ΦΙΛΟΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ , ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΩ ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ, ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ , ΒΑΛΤΑ ΚΑΤΩ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ , ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ..... ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!
    ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
    ΛΙΝΑ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

  8. #8
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    χαμογέλα ρε φίλε...

    και κοιτα λίγο την πάρτη σου επιτέλους...

  9. #9
    ΠυκννοίΚαπνννοίΜεΠνννίξαν Το avatar του/της dela
    Εγγραφή
    24/05/2002
    Μηνύματα
    47

    13 PHRASES FOR LIVING....

    1.I love you not for whom you are, but who I am when I’m by your side.

    2.No person deserves your tears, and who deserves them won’t make you cry.

    3. Just because someone doesn’t love you as you wish, it doesn’t mean you’re not loved with all his/her being.

    4.A true friend is the one who holds your hand and touches your heart.

    5.The worst way to miss someone is to be seated by his/her side and know you’ll never have him/her.

    6.Never stop smiling, not even when you’re sad, someone might fall in love with your smile.

    7.You may only be a person in this world, but for someone, you’re the world.

    8.Don’t spend time with someone who doesn’t care spending it with you..

    9.Maybe God wants you to meet many wrong people before you meet the right one, so when this happens, you’ll be thankfull.

    10.Don’t cry because it came to an end. Smile because it happened.

    11.There will always be people who’ll hurt you, so you need to continue trusting, just be carefull.

    12.Become a better person and be sure to know who you are before meeting someone new and hoping that person knows who you are.

    13.Don’t struggle so much, best things happen when not expected.



    Αυτές η φράσεις έχουν γίνει αρκετές φορές οδηγός και συνάμα βάλσαμο όσον αφορά το άτομο μου σε δύσκολες καταστάσεις……ελπίζω το ίδιο να συμβεί και σε σένα!!!!!


    ----------------------------------------------
    A true friend is the one who holds your hand and touches your heart.

  10. #10
    Ρε Τζιμάρα ξέρω ότι δε μασάς!
    Οπότε δεν ανησυχώ.
    Ξέρω ότι είναι παροδικό, όπως ξέρω και ένα τρόπο να σου περάσει εντελώς.
    Ελα στα μέρη μας να ξεσκάσεις λίγο!
    Αντε κάντο, πόσο θα σε παρακαλέσω ακόμη?
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  11. #11
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ TI EXEI ΓΙΝΕΙ? ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.......!

    ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ?

  12. #12
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από christin
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ TI EXEI ΓΙΝΕΙ? ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.......!

    ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ?
    ekapse flatza kefalhs alla to palevei


    Jimaraaaaaa exo ena tip.....

    fora papousia athlitika, kai ela to vrady na vareseis kanena soutaki, na trekseis kai ligo, na kanoume kai xavale kai na ksefygeis ligo apo thn fash pou vazeis ton eayto sou.

    ainte ksekouvala reeeeee


    A!!!! kai oso afora ta antalaktika tis flatzas....... exei poulisei poly to montelo re kai pezei plithora sthn agora.



    Ave


    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Παρόμοια θέματα

  1. Ευχαριστω πολυ
    από the who στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2009, 20:05
  2. Σας ευχαριστώ πολύ
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 241
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2007, 14:07
  3. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ zudap50!!!
    από Tropeas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2007, 14:12
  4. Παρακαλω Πολυ Την Βοηθειασ Σασ.
    από kapeos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2004, 08:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF