Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 52

Θέμα: Ti Tha Kanate Eseis??? Ego Pantos Kotepsa

  1. #1
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της MG
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    434

    Exclamation Ti Tha Kanate Eseis??? Ego Pantos Kotepsa

    ENA APOGEYMA MPAINONTAS APO ANODO SYGGROU STHN KALLIROHS, H GEFYRA HTAN PIGMENI KI OPOS PANTA OI ODIGOI TON AUTO EPSAXNAN APEGNOSMENA NA VROUN XORO NA XOTHOYN.

    PROXORONTAS ENDIAMESA PANTA ME PROSOXI, KSAFNIKA ENA PUNTO MPROSTA MOY VGAINEI XORIS FLAS NA ALLAKSEI LORIDA (ENNOEITAI POS DE ME EIXE DEI). TON PROLAVA STA FRENA KI EKATSA APO PISO MIAS KAI DEN EIXA META XORO NA PERASO KAI MAS EPIASE TO FANARI ME TI FRANTZI.

    OTAN ANAPSE TO PRASINO XEKINHSAME KAI VRIKA XORO NA PERASO. KI ENO EIMAI STA DEKSIA TOY AYTI TI FORA ME KLINEI PALI XORIS FLAS KAI ME APOTOMI KINHSH. EGO KSANA EPESA STA FRENA. KAI LEO AYTI TI FORA RE FOUSTI THA STIN PO. PAO DIPLA TOY KAI TOY LEO "DE ME VLEPEIS RE FILE"? KI AYTOS PAIRNEI IFOS (GIA TIN GKOMENA POY EIXE PLAI) KAI ARXIZEI TA MPINELIKIA. TOY APANTAO DEONTOS KI ENO EIMASTE EN KINHSEI( EGO ARISTERA TOY) GIRNAEI TO TIMONI NA ME XTYPISEI. O PROFYLAKTIRAS TOY MOY AKOYMPISE TO PODI KI ANTANAKLASTIKA KINITHIKA ARISTERA KAI FRENARO GIA NA MH ME XTYPISEI. STO TSAK GLITOSA TA KAGKELA TOY DIAZOMATOS TIS KALLIROIS. AFOY TO ESOSA EKANA TO STAYRO MOY KAI EIPA APO MESA MOY "MIN KANEIS TIPOTE" KAI MOY IRTHE STO MYALO O ALBANOS POY XTIPISE SE PAROMOIA FASI ENA DIKABALO TDM STHN KATHODO THS SYGGROU.

    SKETOS DOLOFONOS O TYPOS ME TO PUNTO.

    KAI SKEFTOMAI TORA POSO EKTETHIMENOI EIMASTE STON KATHE M@L@K@.



  2. #2
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Κατά την γνώμη μου σε αυτή την φάση καλά έκανες γιατί δεν ξέρεις ποτέ τι σοι μαλάκας έιναι ο καθένας και τι κουβαλάει. Και τι εννοώ με αυτό? Ο ξαδερφος μου έιναι αστυνομικός στην ασφάλεια και μου έχει πει διάφορα περιστατικά με άτομα που λογομάχησαν και τελικά ο ένας τύπος έβγαλε περίστροφο, μαχαίρι, τσεκούρι κλπ. 'Ολα αυτά δεν γίνονται αλλού αλλά έδω στο Ελλάντα. Σιγά για μια μαλακία της στιγμής μη βρεθούμε και στο χώμα. Δεν εννοώ να κοτεύουμε σε όλες τις φάσεις αλλά όπως το περιέγραψες ο τύπος ήταν ψυχάκιας και αυτούς καλό είναι να τους αποφεύγουμε.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  3. #3
    εγώ λυπάμαι την 'γκόμενα' δίπλα, τι 'άντρακλα' βρήκε.

    τεφαρίκι...

  4. #4
    παιρνεις το νουμερο του και του κανεις μια επισκεψη μετα
    αφηνεις την παιδικη σου φαντασια να ξεδιπλωθει πανω στο αμαξι του


  5. #5
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
    Κατά την γνώμη μου σε αυτή την φάση καλά έκανες γιατί δεν ξέρεις ποτέ τι σοι μαλάκας έιναι ο καθένας και τι κουβαλάει. Και τι εννοώ με αυτό? Ο ξαδερφος μου έιναι αστυνομικός στην ασφάλεια και μου έχει πει διάφορα περιστατικά με άτομα που λογομάχησαν και τελικά ο ένας τύπος έβγαλε περίστροφο, μαχαίρι, τσεκούρι κλπ. 'Ολα αυτά δεν γίνονται αλλού αλλά έδω στο Ελλάντα. Σιγά για μια μαλακία της στιγμής μη βρεθούμε και στο χώμα. Δεν εννοώ να κοτεύουμε σε όλες τις φάσεις αλλά όπως το περιέγραψες ο τύπος ήταν ψυχάκιας και αυτούς καλό είναι να τους αποφεύγουμε.
    +1000


    Ομως MG......

    Μπαίνοντας στη θέση σου,δεν νομίζω πως θα μπορούσα να συγκρατηθώ.

    Ηδη διαβάζοντας(έστω και δύσκολα μ' αυτά τα greeklish)αυτό το ποστ,μού ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!
    Μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι θα τού έσπαγα ό,τι έβρισκα.Αυτοκίνητο,μούτρα και κυρίως...μούτρα!!


    Ευτυχώς για μένα που δεν μού έχει συμβεί και τα συγχαρητήριά μου σε σένα για την αντίδρασή σου.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  6. #6
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651

    Re: Ti Tha Kanate Eseis??? Ego Pantos Kotepsa

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    ENA APOGEYMA MPAINONTAS APO ANODO SYGGROU STHN KALLIROHS, H GEFYRA HTAN PIGMENI KI OPOS PANTA OI ODIGOI TON AUTO EPSAXNAN APEGNOSMENA NA VROUN XORO NA XOTHOYN.

    PROXORONTAS ENDIAMESA PANTA ME PROSOXI, KSAFNIKA ENA PUNTO MPROSTA MOY VGAINEI XORIS FLAS NA ALLAKSEI LORIDA (ENNOEITAI POS DE ME EIXE DEI). TON PROLAVA STA FRENA KI EKATSA APO PISO MIAS KAI DEN EIXA META XORO NA PERASO KAI MAS EPIASE TO FANARI ME TI FRANTZI.

    OTAN ANAPSE TO PRASINO XEKINHSAME KAI VRIKA XORO NA PERASO. KI ENO EIMAI STA DEKSIA TOY AYTI TI FORA ME KLINEI PALI XORIS FLAS KAI ME APOTOMI KINHSH. EGO KSANA EPESA STA FRENA. KAI LEO AYTI TI FORA RE FOUSTI THA STIN PO. PAO DIPLA TOY KAI TOY LEO "DE ME VLEPEIS RE FILE"? KI AYTOS PAIRNEI IFOS (GIA TIN GKOMENA POY EIXE PLAI) KAI ARXIZEI TA MPINELIKIA. TOY APANTAO DEONTOS KI ENO EIMASTE EN KINHSEI( EGO ARISTERA TOY) GIRNAEI TO TIMONI NA ME XTYPISEI. O PROFYLAKTIRAS TOY MOY AKOYMPISE TO PODI KI ANTANAKLASTIKA KINITHIKA ARISTERA KAI FRENARO GIA NA MH ME XTYPISEI. STO TSAK GLITOSA TA KAGKELA TOY DIAZOMATOS TIS KALLIROIS. AFOY TO ESOSA EKANA TO STAYRO MOY KAI EIPA APO MESA MOY "MIN KANEIS TIPOTE" KAI MOY IRTHE STO MYALO O ALBANOS POY XTIPISE SE PAROMOIA FASI ENA DIKABALO TDM STHN KATHODO THS SYGGROU.

    SKETOS DOLOFONOS O TYPOS ME TO PUNTO.

    KAI SKEFTOMAI TORA POSO EKTETHIMENOI EIMASTE STON KATHE M@L@K@.


    o typos foyskotos,mayro Punto GT? xoris pinakides?
    ton exo dei k go....syxnazei Kallirohs kai ton exw petyxei kana dyo fores na odhgei sa malakas...
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  7. #7
    φιλε μου, πρωτα απ'όλα, όρθιος πάντα


    ύστερα, δεν υπάρχει λόγος να λογομαχούμε με κανέναν... την έκανε μία , την έκανε δύο...

    τον έχεις προσπεράσει και φεύγεις μακριά...





    αν λογομαχήσεις και συμβει κάτι ανάλογο με το δικό σου συμβάν...

    κλέινεις το μάτι στην γκόμενα και της λές... "που έμπλεξες μωρό μου;"


    εκεί που τον πονάει, κατάλαβες; Επιβεβαίωση έψαχνε ο καημένος στο αντριλίκι του.


    και μετά στη δουλειά σου!



    κούλ

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    φιλε μου, πρωτα απ'όλα, όρθιος πάντα


    ύστερα, δεν υπάρχει λόγος να λογομαχούμε με κανέναν... την έκανε μία , την έκανε δύο...

    τον έχεις προσπεράσει και φεύγεις μακριά...





    αν λογομαχήσεις και συμβει κάτι ανάλογο με το δικό σου συμβάν...

    κλέινεις το μάτι στην γκόμενα και της λές... "που έμπλεξες μωρό μου;"


    εκεί που τον πονάει, κατάλαβες; Επιβεβαίωση έψαχνε ο καημένος στο αντριλίκι του.


    και μετά στη δουλειά σου!



    κούλ
    Υπαρχει και η αλλη λυση.....οταν τον πλησιασεις στο παραθυρο κοντα..του ψελιζεις κατι για μαμαδες αδερφες και τα ρεστα.....και τον αφηνεις μ@λακα την ωρα που απομακρυνεσαι στην μια:wacko:

    Warning!! Motorsports can be Dangerous....

  9. #9
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
    Υπαρχει και η αλλη λυση.....οταν τον πλησιασεις στο παραθυρο κοντα..του ψελιζεις κατι για μαμαδες αδερφες και τα ρεστα.....και τον αφηνεις μ@λακα την ωρα που απομακρυνεσαι στην μια:wacko:

    Ροχαλα στη μουρη ,δεν το πιστευει κανενας(ουτε αυτος)πολυ πλακα ειδικα αμα ειναι τοσο μαγκας

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Ροχαλα στη μουρη ,δεν το πιστευει κανενας(ουτε αυτος)πολυ πλακα ειδικα αμα ειναι τοσο μαγκας
    και να εχεις να φτυσεις και κανενα χρονο...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


  11. #11
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Ροχαλα στη μουρη ,δεν το πιστευει κανενας(ουτε αυτος)πολυ πλακα ειδικα αμα ειναι τοσο μαγκας
    Ασε που πετυχαίνεις και τρελά πρωτότυπο γκράφιτι στο εσωτερικό του full-face κράνους!
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  12. #12
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626

    Re: Ti Tha Kanate Eseis??? Ego Pantos Kotepsa

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    ........
    Καλά έκανες.
    Αλλά ακόμα καλύτερα αν έπαιρνες και τα νούμερα του.
    Μετά, μπορούσαμε να βγάλουμε διάφορα σενάρια.

    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  13. #13
    Toυ τυπου του αξιζαν να του κανεις πολλα,αλλα καλητερα που την κοπανισες.Δε παιζουμε με την σωματικη μας ακεραιοτητα.

    Θυμαστε εκεινο το ατυχημα στην συγγρου με τον οδηγο που εκλεισε μηχανη και την εριξε στις μπαριερες;Ενα νεαρο ζευγαρι βαρια τραυματιες,αν θυμαμε καλα με ακρωτιριασμους.

    Του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  14. #14
    καλες βολτες!!! Το avatar του/της SUPERMARIO
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    429
    απο την μια σκεφτεσαι '' ο κερατας πηγε να με σκοτωσει'' απο την αλλη παλι ''φαντασου τι θα μου κανει αν σταματαγα κι'ολας''

    τι να σου πω ρε φιλε.στον ανθρωπο ειναι.το σωστο ειναι αυτο που εκανες εσυ (το ιδιο θα εκανα και εγω).

    οταν ειναι στο χερι σου να αποφυγεις φασαρια να το κανεις.δεν εισαι κοτα.οταν δεν ειναι στο χερι σου να την αποφυγεις, θα το καταλαβει ο εκαστοτε μαγκας με τον δυσκολο τροπο.
    για να πας μπροστα πρεπει να πας πισω και να παρεις φορα.

    πωλειται power commander (XT660) 200€

  15. #15
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592

    Re: Ti Tha Kanate Eseis??? Ego Pantos Kotepsa

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    .....
    δεν κοτεψες αδερφε!!!αντεδρασες οπως αντεδρασες εκεινη τη στιγμη.αφου εισαι καλα...αυτο μετραει.
    προσωπικα δεν ξερω τι θα εκανα.μαλλον θα τον αφηνα να φυγει μπροστα και θα τον ακολουθουσα μεχρι καπου να κολαγε.εκει θα τα λεγαμε 1 χερακι.φυσικα δε ξερω...ειναι στιγμες που ολοι φοβομαστε...τελος παντων.να σαι καλα.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. pou tha mporusa kai ego na vro to t shirt
    από GUZZISTA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2006, 07:38
  2. ti tha gini re pedia tha pame kanena 5x5 ante na xekolisoume ligo
    από dras. στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2005, 19:51
  3. tin kiriaki ti tha ginei?
    από sonic22 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 20:48
  4. An sou elegan na dialexeis ena apo ta dyo ... ti tha dialeges ???
    από Spike στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2005, 16:14
  5. Re Ti Tha Ginei;;; Tha Kanonisoyme Ballitsa;;;;;
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2004, 11:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF