Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 17 από 17

Θέμα: aprilia rs125

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από geo13rs
    εχω δει το cbrακι και απο εμφανηση δεν ξερω αν σημφωνειτε αλλα δεν λεει πολλα, και οσο και να το κανουμε 2χ Vs 4χ σιγουρα πιο πολυ γκαζι εχει το 2χ. Αληθια απο τιμη τι πεζει για το cbr125?
    Sumfona me to site tou sarakaki eida oti exei 2800E.

    Πανευτυχής που ξεμπερδέψα με τους Γιαπωνέζους

    Δεν μετανιώνω που αγάπησα εσένα μόνο.....

  2. #17
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Eπειδή και εγώ τώρα βγάζω το δίπλωμα να σου πω πως πλέον το αλλάξανε. Εναπμονιστήκαμε με τις υπόλοιπες χώρες της Ευρώπης πλέον.

    Το δίπλωμα λοιπόν που παίρνεις πριν κλείσεις τα 21 (ούτε εγώ τα έχω κλείσει) σου αρκεί για να οδηγήσεις μηχανή ισχύος 25kW ή αλλιώς 35 περίπου ίππων. Δηλαδή σίγουρα μια μηχανή 250 κυβικών εκατοστών. Λίγο πιο δίκαιο δεν ειναι έτσι;


    επειδη μαλλον δεν εχεται καταλαβει για ποια μηχανακια μιλαμε...
    το RS125 μαμα βγαζει γυρω στους 28 ιππους οποτε με το κιτακι της Απριλια βγαζει γυρω στους 33-34...
    Το RS250 ωστοσο.. και εδω παει το οτι δεν εχεται καταλαβει για ποιο μιλαμε.. βγαζει 70 ιππους μαμα..
    Δεν νομιζω οτι ειναι ι τελεια πρωτη επιλογη.
    Ειναι ζορικο πολυ και αλλωστε αυτα ειναι και το μηχανακι που πλειοψηφει στα GP250...
    πιστευω πως και με την συχνοτητα τον σερβις, την βρωμα, και την τελεια ρυθμηση που απαιτει(διχρονο αγωνιστικο γαρ) μαλλον αν σε καποιον δεν φτανουν τα 34 αλογα του Μικρου ας κοιταξει σε 4Τ μερια...
    Εγω θα επερνα ενα 400αρι. πχ το ZXr 400r.. που ειναι πανεμορφο κατα την αποψη μου... και η γκαμα ειναι ποιο γεματη... βλεπε bros , cbr400 , cb400 , gsxr400 ποιο πολλες επιλογες και οχι τοσο εξτρημ οσο το Αρ Ες 250...
    εκτος αν το θες καθαρα για πιστα.


    υγ, το CBR125 ειναι μαλακια.. απαισιο εξωτερικα , κουβαλαει το βαρος του ονοματος και δεν μπορει με τιποτα να αποδειχτει αξιο του..
    δεν καταλαβαινω το Concept...ειναι πολυ πιο αδυναμο και απο πολλα παπακια και η μονη διαφορα του ειναι οτι εχει πλαισιο και αναρτησεις.
    εχει ομως και στρηταδικη θεση οδηγησης δηλαδη αβολη μεσα στην πολη και παραλληλα πολυτ στενα λαστιχα δηλαδη περιορισμενες δυνατοτητες οδηγησης.

    Τελικα στρητ δεν ειναι (ειπαμε του λοιπουν δυνατοτητες -γκαζια)
    παπι δεν ειναι .. (ποιος θελει παπι μα πλαστικα γυρω γυρω και θεση στρηταδικη ...)
    εμφανιση εχει σαν παρπληγηκο ..
    ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ>>>
    εντελως αστοχο κατα την αποψη μου.. και ποτε σαν νεος δεν θα το συμπεριλαμβανα στις επιλογες μου.

    οσοι διαφωνητε διαφωτηστε με να ανακαλυψω τις αρετες του..χεχεχεχε δυσκοοοολο

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Aprilia rs125 vs yamaha r125
    από whiteshadow στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2008, 09:49
  2. aprilia RS125 h kati allo sta idia kibika??
    από t3lis στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2007, 14:49
  3. aprilia rs125
    από xiotis33 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 01:41
  4. Aprilia RS125
    από EMtec στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2006, 09:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF