Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Tι ομοιοτητες εχουν ενα σκουφακι με ενα καπελο?

  1. #1

    Tι ομοιοτητες εχουν ενα σκουφακι με ενα καπελο?

    ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΔΕΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ

    Το αν προστατευει τον εγκεφαλο, θελει συζητηση, γιατι ως γνωστων, για να προστατευτει κατι, θα πρεπει να επιβεβαιωσουμε την υπαρξη του πρωτα.....

    Περνανε τα χρονια, και αντι να καλυτερευουμε γινομαστε ολο και χειροτεροι
    Ερχεται το καλοκαιρι και το σκουφακι γινεται...καπελακι πλεον

    Και εγω υπηρξα 18αρης ακρανωτος καγκουρας, αλλα μεγαλωνοντας εβαλα μυαλο και καταλαβα τι βλακεια εκανα
    Ουτε μετρο πλεον χωρις κρανος

    Αυτο που βλεπω στους δρομους ομως, ειναι οτι οι περισσοτεροι ακρανωτοι ειναι μεταξυ 30-40 χρονων, και ειναι ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!!!


    Τελικα σε αυτη την ζωη, αλλος κερναει και αλλος πληρωνει(με πονο...)....

  2. #2
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152
    Ίσως μερικοί άνθρωποι δεν έχουν να προστατέψουν κάτι μέσα στο κεφάλι τους...Μάλλον πρώτα βάζουμε μυαλό και μετά κράνος...Πριν τρία χρόνια,που δεν έβαζα ποτέ κράνος,έβαλα λόγω κρύου και πήγα μία βόλτα με την μηχανή...Σε μια στροφή είχε χαλίκι και έφυγα με καμιά 80άρα...Σπάσιμο χεριού σε δύο σημεία,αίματα στα γόνατα....Στο κεφάλι τίποτα...Το κράνος?Μπουρδέλο!Ήταν κτυπημένο παντού...Από τότε έχει φωλιάσει στο κεφάλι μου για τα καλά .Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και έβαλα μυαλό...Κάποιοι δεν προλαβαίνουν να βάλουν ή είναι πολύ τυχεροί και δεν σκοτώνονται...
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
    Ίσως μερικοί άνθρωποι δεν έχουν να προστατέψουν κάτι μέσα στο κεφάλι τους...Μάλλον πρώτα βάζουμε μυαλό και μετά κράνος...Πριν τρία χρόνια,που δεν έβαζα ποτέ κράνος,έβαλα λόγω κρύου και πήγα μία βόλτα με την μηχανή...Σε μια στροφή είχε χαλίκι και έφυγα με καμιά 80άρα...Σπάσιμο χεριού σε δύο σημεία,αίματα στα γόνατα....Στο κεφάλι τίποτα...Το κράνος?Μπουρδέλο!Ήταν κτυπημένο παντού...Από τότε έχει φωλιάσει στο κεφάλι μου για τα καλά .Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και έβαλα μυαλό...Κάποιοι δεν προλαβαίνουν να βάλουν ή είναι πολύ τυχεροί και δεν σκοτώνονται...

    γιατι πρεπει να παθουμε πρωτα κ μετα να μαθουμε???

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  4. #4
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    γιατι πρεπει να παθουμε πρωτα κ μετα να μαθουμε???

    Όχι,απλώς έτσι γίνεται συνήθως.Αν δεν μας γράψουν οι μπάτσοι ή δεν φάμε καμιά καλή σούπα δεν το φοράμε το γ@μημένο!
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  5. #5
    Πολύ σωστές κουβέντες παιδιά. Ας πάθουν λοιπόν οι μικρόνοες για να μάθουν. Όπως λέεις κι η θρησκεία μας...."Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι".

    Και στην ερώτηση "Γιατί δεν φοράς κράνος?" (ενώ εγώ που ρωτάω τον άγνωστο φοράω)...η απάντηση "Έ εγώ πάω σιγά." Η ταχύτητα σκοτώνει.......έλεος......
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    θυμαμαι κ γω που δν εβαζα παλια.. μου φαινεται παραξενο τωρα που εχω συνηθισει κ το δενω κ για τις πιο μικρες αποστασεις.. ακομα κ στο θεμα μουρη δουλευει καλυτερα το κρανος..αφου κανεις δε φοραει ποιος θα ξεχωρισει!κ μου λενε ολοι "σε ειδα εδω" "σε ειδα εκει" ροσσι ρεπλικα ειναι κ σπανιο βλεπεις!

    α κ καπελο δε βολευει γιατι στο παιρνει ο αερας!

    παντως μου προκαλουν εντυπωση οι μεγαλοι γιατι διαφορα κοπελακια τωρα τα δικαιολογω..μαλλον θα βαριουνται η θα χουν τη μοτο για μικρες αποστασεις εντος πολεως κ θα το θεωρουν ασκοπο..

  7. #7
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    επισης τελευταια παρατηρω οτι τα παραπανω τινουν να αντικατασταθουν με στεκα ...και ομολογω οτι ειναι πιο τρεντυ!!!
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  8. #8
    Ρε νεολαίοι, εμείς που γεννηθήκαμε πρίν από την χούντα δεν γινόταν να φοράμε κάτι που δεν υπήρχε. Μεγαλώσαμε οι περισσότεροι με την συνήθεια αυτή. Και ο γερο λύκος, προβιά αλλάζει, περπατησιά δεν αλλάζει. Κάποιοι απο μας που, είτε το φάγανε το κεφάλι τους πρώτα, είτε κλάψανε κάποιον κοντινό τους, το έβαλαν και το συνήθισαν. Για τους άλλους μην ελπίζεται.

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    " μα καλα ...φορα κρανος θα τους πουμε ?"



    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
    " μα καλα ...φορα κρανος θα τους πουμε ?"



    ναι ρε μαρια,

    το λες σε εναν ενηλικα κανε αυτο κανε εκεινο ειναι σχεδον κουρατηκο,
    μεγαλος ανθρωπος ειναι θα την επιλογη του μονος.

    εαν ομως του πεις κατι που ΔΕΝ ξερει, εαν εχει διαθεση θα το αποτηπωσει κ θα το θυμηθει οταν χρειαστει!

    στο κατω κατω τη δουλεια του φορα κρανος αλλιως θα σε κανω "ντα" ειναι των μπατων ... ε των τροψεων ηθελα να πω.

    να τους παρουμε τη δουλεια εμεις?

    κ μετα τι θα κανουν αυτοι?

    κλεφτες να γινουν!!!!




    :rotflmao:
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

Παρόμοια θέματα

  1. H Ferrari ειναι κοκκινη με ένα αλογο????
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2010, 00:55
  2. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2007, 14:28
  3. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 14:27
  4. μετωπικη με ενα καρο!
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2004, 13:16
  5. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF