Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΑ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    103

    ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΑ

    Πάλι μου έφτιαξε η διάθεση ερχόμενος για δουλειά απόψε.

    Στην παραλιακή στο ύψος του Αγ. Κοσμά, άνετος εγώ πάνω στο σκούτερ με 80 (ε καλά τώρα 70 είναι το όριο ...εντάξει μη βαράτε) κατευθύνομαι προς Γλυφάδα.
    Ξαφνικά μποτιλιάρισμα ανεξήγητο...η μάλλον καθόλου ανεξήγητο.Ένα παλικάρι πιο κάτω πεσμένο και η μηχανή του στο πλάι σμπαράλια .Ήταν στο έδαφος.Πολλές μοτοσυκλέτες είχαν σταματήσει για βοήθεια.Ευτυχώς ήταν κομπλέ το παλικάρι-κράνος-μπουφάν-γάντια .
    Ξαφνικά σκάει μύτη ένα ασθενοφόρο,όλα τα αμάξια παραμερίζουν...εκτός απο ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕ ΕΝΑ FORD KA που είχε κολήσει απο πίσω απο το ασθενοφόρο για να μην τον βρεί η κίνηση.Κοιτάτε ρε ο άλλος πεθαίνει που λέει ο λόγος (φιλαράκι με τη μοτό μακάρι να'σαι εντάξει)κι αυτός κοιτάει να το εκμεταλευτεί.Ρε παιδιά,σε τι κοινωνία ζούμε?
    Φορτώνω που λέτε με το μαλάκα...ρε νούμερο θα σε κλείσω έτσι για το παλικάρι που είναι κάτω.Πάω και τρυπώνω μπροστά του...μου παίζει τα φώτα και καλά στην άκρη ρε μου χαλάς την κίνηση...(δέν ήταν κάποιος γνωστός του παιδιού που είχε χτυπήσει γιατί τον είδα πρίν να γελάει με ένα τσόκαρο που είχε για συνοδηγό-περήφανοί που αυτοί περνάνε κι ολοι οι άλλοι οι μαλάκες τους άνοιγαν χώρο).
    Ξανακορνάρει...ΑΝΤΕ ΠΗΔΗΞΟΥ ΡΕ ΔΙΠΟΔΟ ΖΩΟ...
    Τελικά δεν έδωσα συνέχεια...ήταν ηδη αυτό που έκανα μαλακία κι επικίνδυνο,πήγαινα και για δουλειά, άσε λέω μην τρέχουμε βραδυάτικα.
    ΣΕ ΤΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ.
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ...

  2. #2

    Re: ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
    Πάλι μου έφτιαξε η διάθεση ερχόμενος για δουλειά απόψε.

    Στην παραλιακή στο ύψος του Αγ. Κοσμά, άνετος εγώ πάνω στο σκούτερ με 80 (ε καλά τώρα 70 είναι το όριο ...εντάξει μη βαράτε) κατευθύνομαι προς Γλυφάδα.
    Ξαφνικά μποτιλιάρισμα ανεξήγητο...η μάλλον καθόλου ανεξήγητο.Ένα παλικάρι πιο κάτω πεσμένο και η μηχανή του στο πλάι σμπαράλια .Ήταν στο έδαφος.Πολλές μοτοσυκλέτες είχαν σταματήσει για βοήθεια.Ευτυχώς ήταν κομπλέ το παλικάρι-κράνος-μπουφάν-γάντια .
    Ξαφνικά σκάει μύτη ένα ασθενοφόρο,όλα τα αμάξια παραμερίζουν...εκτός απο ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕ ΕΝΑ FORD KA που είχε κολήσει απο πίσω απο το ασθενοφόρο για να μην τον βρεί η κίνηση.Κοιτάτε ρε ο άλλος πεθαίνει που λέει ο λόγος (φιλαράκι με τη μοτό μακάρι να'σαι εντάξει)κι αυτός κοιτάει να το εκμεταλευτεί.Ρε παιδιά,σε τι κοινωνία ζούμε?
    Φορτώνω που λέτε με το μαλάκα...ρε νούμερο θα σε κλείσω έτσι για το παλικάρι που είναι κάτω.Πάω και τρυπώνω μπροστά του...μου παίζει τα φώτα και καλά στην άκρη ρε μου χαλάς την κίνηση...(δέν ήταν κάποιος γνωστός του παιδιού που είχε χτυπήσει γιατί τον είδα πρίν να γελάει με ένα τσόκαρο που είχε για συνοδηγό-περήφανοί που αυτοί περνάνε κι ολοι οι άλλοι οι μαλάκες τους άνοιγαν χώρο).
    Ξανακορνάρει...ΑΝΤΕ ΠΗΔΗΞΟΥ ΡΕ ΔΙΠΟΔΟ ΖΩΟ...
    Τελικά δεν έδωσα συνέχεια...ήταν ηδη αυτό που έκανα μαλακία κι επικίνδυνο,πήγαινα και για δουλειά, άσε λέω μην τρέχουμε βραδυάτικα.
    ΣΕ ΤΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ.
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ...
    Ακομη δεν εχεις δει τιποτα... φιλος μου πριν 3 χρονια ειχε τρακαρει με την κοπελα του (με το αυτοκινητο) στην κηφισιας και τους πηραν τα ασθενοφορα σοβαρα και καποιοι του εκλεψαν το στερεοφωνικο και μικροαντικειμενα οταν παρατησαν το αυτοκινητο.
    Δεν εχετε ακουσει οτι σε πολλα ατυχηματα κλεβουν τα παντα απο μεσα καποιοι;

  3. #3
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Και απο (χαλαρά) πεσμένους μοτοσυκλετιστές βουτάνε πράγματα...
    Άσε, απίστευτα πράγματα...
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  4. #4
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152

    Re: ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
    Πάλι μου έφτιαξε η διάθεση ερχόμενος για δουλειά απόψε.

    Στην παραλιακή στο ύψος του Αγ. Κοσμά, άνετος εγώ πάνω στο σκούτερ με 80 (ε καλά τώρα 70 είναι το όριο ...εντάξει μη βαράτε) κατευθύνομαι προς Γλυφάδα.
    Ξαφνικά μποτιλιάρισμα ανεξήγητο...η μάλλον καθόλου ανεξήγητο.Ένα παλικάρι πιο κάτω πεσμένο και η μηχανή του στο πλάι σμπαράλια .Ήταν στο έδαφος.Πολλές μοτοσυκλέτες είχαν σταματήσει για βοήθεια.Ευτυχώς ήταν κομπλέ το παλικάρι-κράνος-μπουφάν-γάντια .
    Ξαφνικά σκάει μύτη ένα ασθενοφόρο,όλα τα αμάξια παραμερίζουν...εκτός απο ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕ ΕΝΑ FORD KA που είχε κολήσει απο πίσω απο το ασθενοφόρο για να μην τον βρεί η κίνηση.Κοιτάτε ρε ο άλλος πεθαίνει που λέει ο λόγος (φιλαράκι με τη μοτό μακάρι να'σαι εντάξει)κι αυτός κοιτάει να το εκμεταλευτεί.Ρε παιδιά,σε τι κοινωνία ζούμε?
    Φορτώνω που λέτε με το μαλάκα...ρε νούμερο θα σε κλείσω έτσι για το παλικάρι που είναι κάτω.Πάω και τρυπώνω μπροστά του...μου παίζει τα φώτα και καλά στην άκρη ρε μου χαλάς την κίνηση...(δέν ήταν κάποιος γνωστός του παιδιού που είχε χτυπήσει γιατί τον είδα πρίν να γελάει με ένα τσόκαρο που είχε για συνοδηγό-περήφανοί που αυτοί περνάνε κι ολοι οι άλλοι οι μαλάκες τους άνοιγαν χώρο).
    Ξανακορνάρει...ΑΝΤΕ ΠΗΔΗΞΟΥ ΡΕ ΔΙΠΟΔΟ ΖΩΟ...
    Τελικά δεν έδωσα συνέχεια...ήταν ηδη αυτό που έκανα μαλακία κι επικίνδυνο,πήγαινα και για δουλειά, άσε λέω μην τρέχουμε βραδυάτικα.
    ΣΕ ΤΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ.
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ...
    Ακριβώς το ίδιο πράγμα μου έχει συμβεί στην εθνική στα Μέγαρα την περασμένη Κυριακή...Είχε αναποδογυρίσει ένα αμάξι,όλοι σταματημένοι,και ένας :a31: είχε πάρει από πίσω το ασθενοφόρο απόπίσω και γλύτωνε κίνηση...Οι μπάτσοι στα 20 μέτρα και δεν έβγαλαν άχνα...Αντί να πιάσουν να τον γ@μήσουν...
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  5. #5
    Βόριο Μέλος Το avatar του/της symvoulos
    Εγγραφή
    13/10/2006
    Μηνύματα
    124
    τρομπες:a31: ειναι πολοι...
    αν ειτε με τουτου μπορειτε να τους κλεισετε δηθεν τυχαια...
    με μηχανη ομως ειναι επικυνδινο οποτε καλυτερα ριξτε μερικα
    μπινελικια να ξεθυμανετε...
    ετσι και αλιως θα ειναι πολυ βιαστικος για να απαντησει
    ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ
    ΩΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣ

  6. #6
    ΤΟΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΙΣ ΣΥΓΧΡΩ
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    18
    Μην το ψάχνετε ρε παιδιά. Νούμερα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα, όσο δεν διδασκόμαστε από μικροί να συμπεριφερόμαστε σωστά στους δρόμους. Και εννοώ ΟΛΟΙ. Πεζοί, δικυκλιστές και αυτοκινητιστές.
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ HONDA CBR 1000RR '05

    Ζητείται παπί HONDA INNOVA



    Ή λέγε τι σιγής κρείτον ή σιγήν έχε

  7. #7
    τα καθικια θα την βρουνε απο αλλου ,να στε σιγουροι ...............αλλα πιο πολυ δεν γουσταρω τους μερσεντακηδες ........ειναι τυχαιο οτι ειναι καθικια του κερατα και κανουν μαγκιες στο δρομο??........με ελαχιστες εξαιρεσεις κατι παππουδες

  8. #8
    ΤΟΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΙΣ ΣΥΓΧΡΩ
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    18
    Δεν έχει σημασία τι σήμα έχει στο τιμόνι αλλά αν έχει κάτι χρήσιμο μέσα στο κεφάλι.
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ HONDA CBR 1000RR '05

    Ζητείται παπί HONDA INNOVA



    Ή λέγε τι σιγής κρείτον ή σιγήν έχε

  9. #9
    Ασθενοφορο είχε σταματήσει να πάρει εναν μοτοσυκλετιστη που είχε πέσει λογω βροχής και τα ζώα απο πισω κόρναραν να κάνει γρηγορα. Για αυτες τις περιπτοσεις τρελένεσαι λες στον πούστη να τα βρει στην αδεια την κεφαλη του
    "Apolayste sti zwi,
    tin kathe gamimeni tis stigmi..."

    "Got a $5 head? Get a $5 helmet.''

Παρόμοια θέματα

  1. που σαι bartal να τα χωσεις , ολα ειναι ανακυκλωσεις
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2005, 09:24
  2. Μα από που αγοράζουν όλοι αυτά τα οραία σιλικονάτα κολάρα?????
    από xxxristos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2005, 13:25
  3. service manuals για όλα τα μοντέλα!!
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2005, 01:47
  4. Οχήματα για όλα τα γούστα....
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2004, 02:44
  5. Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2004, 12:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF