Σελίδα 3 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 263

Θέμα: Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!

  1. #31
    Πέτυχα σήμερα Ζητά να συνοδεύει VIP στην Αττική οδό...θα πρέπει να είχε ανάψει η μηχανή του και να είχε πήξει και αυτός από το σούρσιμο

  2. #32
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Παιδιά δεν ξέρω για τους ζητάδες....πάντως με φαίνεται "καλύτερη" φυλή από τους ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ συνοδείας στα VIP!!
    ΑΚΡΙΒΩΣ!!! Ζητα υπάρχει περιπτωση να πετυχεις σωστο...
    Ασφ-αλητη με τιποτα...μεγαλη αλητεια,busa,dainese και χωρις πινακιδα.
    (οι πραγματικοι αλητες ειναι αυτοι που συνοδευουν,αν θελαν οι υπουργοι
    και πινακιδες θα ειχαν και διακριτικα και ΚΡΑΝΟΣ!)

    τι λεμε τωρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  3. #33
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    συγνώμη και πάλι αλλά είναι εξέληξη του ανρώπινου είδους η σούζα? Δεν το ήξερα! νόμιζα ότι ήταν κάτι που απλά το κάνεις για να πουλάς μούρη! Όχι δεν έμαθα να κάνω σούζα γιατί ποτέ δε με ενδιέφερε το αντικείμενο!

    Αν θεωρείς την σούζα εξέληξη λοιπόν, να σε ενημερώσω πως είσαι λάθος!

    Εκτός βέβαια αν αυτό σ' αρέσει να λες για να δικαιολογείς το εαυτό σου!!! Τότε μπορώ να σου πω πως και το έντο έχει βοηθήσει πολύ την σημερινή κοινωνία στο να βελτιώσει το επίπεδο ζωής και συμβίωσης των ανθρώπων!
    και εσενα τι σε νοιαζει αν κανει ο αλλος σουζα?
    πολυ στην φιλοσοφια το ριξατε ρε παιδια!
    αν εισαι εσυ παντου και παντα νομιμος,τοτε κατηγορησε τους αλλους(επιδει δεν θα εισαι)
    στο οτι εισαι εσυ αντιθετος στη σουζα,για καποιους αλλους ειναι τροπος ζωης!
    λεγοντας χαζομαρες δεν καιρδιζεις τιποτα,ουτε που χαιρεσαι με τα "καπακια" που τρωνε αλλοι αναβατες(και να λες καλα να παθεις)!
    και ειμαι και κατα της σουζας,φαντασου τι θα σου ελεγε ενας που θα ηταν υπερ!
    εμενα θα με ενοχλουσε η σουζα,μονο οταν κυνδηνεθαν ζωες(εκτως απο του αναβατη που αυτος το επελεξε)και παλι θα ελεγα"τι κανει εκει ο μ@λ@κ@ς"και θα τελειωνε εκει το θεμα!

  4. #34
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    και εσενα τι σε νοιαζει αν κανει ο αλλος σουζα?
    πολυ στην φιλοσοφια το ριξατε ρε παιδια!
    αν εισαι εσυ παντου και παντα νομιμος,τοτε κατηγορησε τους αλλους(επιδει δεν θα εισαι)
    στο οτι εισαι εσυ αντιθετος στη σουζα,για καποιους αλλους ειναι τροπος ζωης!
    λεγοντας χαζομαρες δεν καιρδιζεις τιποτα,ουτε που χαιρεσαι με τα "καπακια" που τρωνε αλλοι αναβατες(και να λες καλα να παθεις)!
    και ειμαι και κατα της σουζας,φαντασου τι θα σου ελεγε ενας που θα ηταν υπερ!
    εμενα θα με ενοχλουσε η σουζα,μονο οταν κυνδηνεθαν ζωες(εκτως απο του αναβατη που αυτος το επελεξε)και παλι θα ελεγα"τι κανει εκει ο μ@λ@κ@ς"και θα τελειωνε εκει το θεμα!

    Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

    Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!).
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

    Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!).

    +100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!

    Μπράβο ρε Μάιρα. Πολύ σωστή.
    Α, επίσης να προσθέσω κάτι φίλτατε mob. Οι αστυνομικοί και οι ζητάδες είναι και αυτοί άνθρωποι και μπορούν σαφέστατα να κάνουν καγκουριές και καραγκιοζιλίκια και αυτοί. ΟΚ.
    Όμως, επειδή ακριβώς είναι ένστολοι και το επάγγελμά του ςείναι ιδιαίτερο ας τα κάνουν κάπου όπου ΔΕΝ θα τους δουν πολλά μάτια, ει δυνατόν κανείς.
    Διότι μυαλό έχεις μπορείς να σκεφτείς από μόνος σου το νόημα στα πιτσιρίκια αλλά και στον μεγάλο κόσμο όταν ο ζιτάς κάνει σούζες! ΟΚ; Τι εικόνα περνάει εκείνη την στιγμή...
    σαφές νομίζω.

  6. #36
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

    Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!).
    αυτο δεν ειπα και εγω :hypnotize
    οταν ο αλλος το ριχνει στα περι"οι μηχανες εχουν δυο ροδες κλπ.εμενα μου δινει την εντυπωση αυτου που επιδει δεν μπορει να τα κανει τα κατακρινει!

  7. #37
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Να κάνω μια ερώτηση?

    ΟΚ άνθρωπος είναι και μηχανόβιος!

    Έχει την ίδια τρέλα ίσως με αρκετούς!


    Ερώτησης: Η σούζα δεν είναι καγκουριά?

    Δεν είναι κάτι το επικύνδινο και κατακτιτέο?

    Νόμιζα ότι η μηχανή έχει δύο ρόδες για να πηγαίνει με δύο!

    Και ναι θα γέλαγα με κάποιον που έπεσε από σούζα, ή μάλλον δε θα γέλαγα, θα έλεγα "καλά να πάθεις!"

    Γιατί , ναι είναι μέσα στις δυνατότητες της μηχανής, αλλά και εμείς έχουμε την δυνατότητα να πηδήξουμε από τον 12ο! Να ξεκινήσουμε έτσι για να γουστάρουμε????
    αυτη ειναι η προηγουμενη απαντηση σου,δεν εχει καμια σχεση με την επομενη απαντηση σου!
    κλοουν ειναι αυτος που γελαει με τα παθηματα του αλλου!(και που ξερεις εσυ οτι δεν χτυπησε σοβαρα και μη μουπεις οτι φαινεται)

  8. #38
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    +100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!

    Μπράβο ρε Μάιρα. Πολύ σωστή.
    Α, επίσης να προσθέσω κάτι φίλτατε mob. Οι αστυνομικοί και οι ζητάδες είναι και αυτοί άνθρωποι και μπορούν σαφέστατα να κάνουν καγκουριές και καραγκιοζιλίκια και αυτοί. ΟΚ.
    Όμως, επειδή ακριβώς είναι ένστολοι και το επάγγελμά του ςείναι ιδιαίτερο ας τα κάνουν κάπου όπου ΔΕΝ θα τους δουν πολλά μάτια, ει δυνατόν κανείς.
    Διότι μυαλό έχεις μπορείς να σκεφτείς από μόνος σου το νόημα στα πιτσιρίκια αλλά και στον μεγάλο κόσμο όταν ο ζιτάς κάνει σούζες! ΟΚ; Τι εικόνα περνάει εκείνη την στιγμή...
    σαφές νομίζω.
    φιλε δεν μηλησα για ζηταδες,απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
    για τους μπατσους συμφωνω και γιαυτο δεν ειπα τιποτα!
    και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο (μακαρι να μην πεσει ποτε)

  9. #39
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    αυτο δεν ειπα και εγω :hypnotize
    οταν ο αλλος το ριχνει στα περι"οι μηχανες εχουν δυο ροδες κλπ.εμενα μου δινει την εντυπωση αυτου που επιδει δεν μπορει να τα κανει τα κατακρινει!


    Μα η μηχανή έχει δύο ρόδες! Φτιάχτικε έτσι για να πηγαίνει έτσι! αν ήταν αλλιώς τα πράγματα θα την είχαν φτιάξει έτσι ώστε ο ένας τροχός της να διπλώνει για καλύτερη αεροδυναμική!!!!

    Και..................................................... δεν κατακρίνει κάποιος που λέει την αλήθεια! κατακρίνει αυτός που κρίνει κάποιον κατά του! Δεν έκρινα κανέναν νομίζω!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  10. #40
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    αυτη ειναι η προηγουμενη απαντηση σου,δεν εχει καμια σχεση με την επομενη απαντηση σου!
    κλοουν ειναι αυτος που γελαει με τα παθηματα του αλλου!(και που ξερεις εσυ οτι δεν χτυπησε σοβαρα και μη μουπεις οτι φαινεται)

    Κλόουν είναι αυτός που κάνει πράγματα για να τον προσέξουν οι άλλοι!!!!!!!

    Και όσο για το αν χτύπησε σοβαρά, αν σγηκωθεί και περπατήσει, δε θα ασχοληθω, όχι! Και για αυτό μπορεί να με "κατακρίνει" ο καθένας! Αν όχι θα πλησιάσω! Αυτό εννοούσα! Απλή λογική!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  11. #41
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    .....απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
    .......
    και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο (μακαρι να μην πεσει ποτε)

    Αγαπητέ συμφορουμήτη σου έχω νέα! Έχω πέσει, ηλιθιοδώς και με απίστευτα γελίους τρόπους! Έχω γελάσει με την ψυχή μου για τα χαζοπεσήματά μου και δεν τα κρύβω! Ο φίλος Αλχιμηστής νομίζω έχει ακούσει κανα δυο!

    Όσο για το πρώτο, είναι αστείο να υπάρχουν τόσοι που προσπαθούν να μας σκοτώσουν κάθε μέρα στη ζούγκλα που λέγεται πόλη, κι εμείς να κάνουμε ότι μπορούμε για να βρεθούμε στο δρόμο! Αυτό είναι η σούζα! (Α, στην πίστα κάνε ό,τι γουστάρεις!!!!) Ένα αστείο. Το φτιάξαμε μόνοι μας, για να τρώμε οι ίδιοι τα μούτρα μας! Ε τότε δε θα πειράζει αυτούς που κάνουν σούζα, να τους κλείσει κάποιος! Άφου έτσι κι αλλιώς δεν τους νοιάζει η σωματική τους ακαιρεώτητα!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  12. #42
    γ@μιστερο μελος Το avatar του/της mob rules
    Εγγραφή
    05/02/2007
    Μηνύματα
    194
    post 1)τι λες μωρε φιλοσοφε?
    2)κατακρινεις οσους κανουν σουζες!(μια σεβαστη μεριδα αναβατων εχει κανει σουζα)

    post 2)κλοουν υπαρχει σε πολλες παραμετρους!μια απο αυτη ειναι οταν δεν σεβονται την σοβαροτιτα της καταστασης που απαιτει η εν λογο στιγμη,της πτωσης ενος αναβατη!(αν πχ.επεφτα εγω και σε εβλεπα να γελας,το λιγοτερο που θα εκανα,ηταν να σου εριχνα ενα γερο μπινελικι)
    2)και επιδει θα περπαταει τι παει να πει και εγω οταν ειχα σπασει το χερι μου περπατουσα,και μαλιστα εκεινη την ωρα δεν ειχα καταλαβει οτι το ειχα σπασει.ουτε το σαγονι μου οτι χρειαζοταν 6 ραμματα!ομως υπηρχε ενας "κλοουν εκεινη την ωρα που γελουσε ασταματητα (ευτυχως του την ειπαν οι περαστικοι)

    post 3)ααααχχχχχααχαχχαχχαχαχαχαχαχ
    2)τι υλικα βαλατε! καλα ρε η γιαγια σου τα εχει πει αυτα

  13. #43
    Τζον Φιστικηs! Το avatar του/της DRUMMES!
    Εγγραφή
    11/02/2006
    Μηνύματα
    57
    SOUZA RULEZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!
    Ακομα κ ενα σταματημενο ρολοι λεει σωστα την ωρα 2 φορες τη μερα! ! !

  14. #44
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    post 1)τι λες μωρε φιλοσοφε?
    2)κατακρινεις οσους κανουν σουζες!(μια σεβαστη μεριδα αναβατων εχει κανει σουζα)

    post 2)κλοουν υπαρχει σε πολλες παραμετρους!μια απο αυτη ειναι οταν δεν σεβονται την σοβαροτιτα της καταστασης που απαιτει η εν λογο στιγμη,της πτωσης ενος αναβατη!(αν πχ.επεφτα εγω και σε εβλεπα να γελας,το λιγοτερο που θα εκανα,ηταν να σου εριχνα ενα γερο μπινελικι)
    2)και επιδει θα περπαταει τι παει να πει και εγω οταν ειχα σπασει το χερι μου περπατουσα,και μαλιστα εκεινη την ωρα δεν ειχα καταλαβει οτι το ειχα σπασει.ουτε το σαγονι μου οτι χρειαζοταν 6 ραμματα!ομως υπηρχε ενας "κλοουν εκεινη την ωρα που γελουσε ασταματητα (ευτυχως του την ειπαν οι περαστικοι)

    post 3)ααααχχχχχααχαχχαχχαχαχαχαχαχ
    2)τι υλικα βαλατε! καλα ρε η γιαγια σου τα εχει πει αυτα

    1η απάντηση: Μηχανολογικό είναι το θέμα!
    2η απάντηση: Για πες που κατεκρινα !
    3η απάντηση:Κλόουν: πρόσωπο που γελειοποιει με την συμπεριφορά του σοβαρες καταστάσεις. (π.χ. την οδήγηση μιας μηχανής!)
    4η απάντηση: Αυτό λέμε! Ότι από την πρώτη ματιά όσο λάθος κι αν είναι θα βγάλω συμπέρασμα! Βλέπεις παραδέχομαι τα λάθη μου ακόμα κι αν επιλέγω να τα κάνω!
    5η απάντηση: Ήταν πραγματικά αστείες!
    6η απάντηση: :a28: :a28: :a28: :a28:
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
    φιλε δεν μηλησα για ζηταδες,απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
    για τους μπατσους συμφωνω και γιαυτο δεν ειπα τιποτα!
    και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο (μακαρι να μην πεσει ποτε)

    Φίλε μου τα πράγματα είναι απλά. Από την στιγμή που η μοτοσικλέτα έχει δύο ρόδες είναι ασταθής. Ή αν θες πιο ασταθής από ένα όχημα με 4 ρόδες. Επομένως όταν κάνεις σούζα εκ των πραγμάτων το πράγμα γίνεται χειρότερο.
    ΑΝ πέσει κάποιος έχοντας κάνει σούζα λυπάμαι αλλά απλώς έχει υποστεί τις συνέπειες της πράξης του. Προσωπικά ΔΕΝ θα γελάσω! Και θα τρέξω να βοηθήσω. Αλλά εφόσον ο άνθρωπος δεν πάθει τίποτα θα του την πω μετά!

Σελίδα 3 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. souza alla ti soyza
    από nikmak3 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 15:25
  2. souza to alogaki!
    από panoskaragounis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2005, 15:31
  3. Πρόσκληση από το Souza Team
    από DIT στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 15:55
  4. tip gia souza?
    από geo13rs στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 14:48
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF